Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Daan
    Administratorius

    • 1998 10 30
    • 184

    #61
    ha... nekurie ir po 30m žiūri - rado kuom pasigirt : P

    Comment

    • Kara12
      Naujokas
      • 2011 05 03
      • 3

      #62
      Seip nesigiriu as cia niekuo, kur tu cia matai gyrimasi? Tik parasiau kaip man yra ir tiek

      Comment

      • Kenčis-Himura

        #63
        Legendinis anime visa jaunystė prie jo.

        Comment

        • エル・ローライト
          Naujokas
          • 2010 09 18
          • 27

          #64
          Užaugau su Dragon Ball, tai buvo pirmasis mano anime (tikriausiai) ir mėgstamiausia animacija. Dabar ir mangas paskaitau, taip nostalgiška prisiminti kaip džiaugiausi Dragon Ball'u vaikystėje. Kartais įsijungiu nline pažiūrėti kokią seriją ir pasakysiu, kūrėjas buvo nuostabios vaizduotės! Tik gaila, kad po to pradėdjo iš gražaus filmuk daryt komerciją.. Anyways, visi jį matėm.
          careless careless, shoot anonymous anonymous; heartless, mindless, no one care about me.

          Comment

          • Tijuki
            Stebėtoja
            • 2009 02 22
            • 4

            #65
            Aš su šiuo anime taip pat užaugau (na dar po to buvo Sailor Moon, bet čia jau kita kalba xDDD)
            Tikrai pats geriausias anime pasaulyje! Negaliu nesižavėti nuostabiais veikėjais ir istorija. Dabar kai tik spėju būtinai pasižiūriu per LNK kai rodo arba internete.
            Nusipirkau visas 24 mangos dalis <3 (gaila trūksta 10 )
            Tikrai nerialus anime. Tikriausiai visų mylimas

            Autorius Ajumi
            As tai nuo digimonu pradejau paskuj ziurejau Dragon Ballne vienos serijos nepraleidau:rolleyes: Nesuprantu kaip skrandzio nesusigadinau tiek gumos surijus del tu lipduku nemazai ju turejau bet dabar jau ismeciau
            Priminnei ir man tą gumą. Siaubas buvo. Atsimenu kaip tetos maldaudavom, kad nupirktų. Tai vieną dieną toooooookį maišą nupirko, kad net baisu prisiminti xDDD
            Per kartą po 10 gumų su broliu susidėdavom į burną ir kolekcionuodavom lipdukus
            Atsimenu kaip paskui į tą gumą net pažiūrėt negalėjau, žandikaulius žiauriai skaudėjo xDDDDDDDDDDDD
            Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2011-05-21, 15:25.
            http://makaxd.deviantart.com/
            If it's not worth living, then it's not worth dying ether...

            Comment

            • alucard
              Narys
              • 2011 05 10
              • 70

              #66
              Na kažkada žiurėdavau dar per lenkų televizija atsimenu, kai dar per lnk nerodė.Bet dabar... nežinau nesamonė
              First it control your mind
              Then it destroy your body

              Comment

              • エル・ローライト
                Naujokas
                • 2010 09 18
                • 27

                #67
                Myliu DBZ, kūrėjus, už tai kiek džiaugsmo davė vaikystėje.. Ir dar dabar kiek duoda. +10 <3
                careless careless, shoot anonymous anonymous; heartless, mindless, no one care about me.

                Comment

                • Domingo
                  Naujokas
                  • 2011 06 17
                  • 3

                  #68
                  Na anime tai zinoma labai geras, taciau manau nusivaziuot pradejo po Cell sagos,GT is vis neidomios buvo serijos.

                  Comment

                  • Hidon
                    Naujokas
                    • 2011 07 28
                    • 4

                    #69
                    Autorius Domingo
                    Na anime tai zinoma labai geras, taciau manau nusivaziuot pradejo po Cell sagos,GT is vis neidomios buvo serijos.
                    Tikrai , labai pritariu ,bet tai yra Klasika dar vaikysteje megau ir dabar megstu DB . Ir tikriausei kita karta irgi pamėgs ši anime nes tai yra daugelio antra megstamiause laida po teletabiu 8 balai .

                    Comment

                    • Kyoshi
                      Naujokas
                      • 2011 08 21
                      • 6

                      #70
                      Na, kad ir kokios nuomonės tvyrautų šioje temoje, vis tik, paneigimas, kad tai tapo legenda neturėtų jokios logikos. Daugeliui žmonių tai netgi galėjo būti "durys" į anime pasaulį.
                      Be careful what you call reality.

                      Comment

                      • Jomiliakas
                        Naujokas
                        • 2011 08 29
                        • 4

                        #71
                        Genialus kūrinys, kuris yra virtes į Anime klasiką. Tikriausiai mažai tokių, kurie nežino šito animo. Jis man visada liks geriausiu visų laikų anime

                        Comment

                        • Gaara69
                          Naujokas
                          • 2011 09 30
                          • 9

                          #72
                          Man taip pat labai patiko, vaikystės anime ir dabar dar pažiūriu kai nėr ką veikt. Legenda

                          Comment

                          • Lkira
                            Narys
                            • 2010 11 11
                            • 78

                            #73
                            sis anime primina vaikyste ir yra legenda ir dbr paziuriu kai nera ka veikti ir kai valgau pietus
                            bet netik sis man buvo mylimas dar ir YU-GI-OH

                            http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                            Comment

                            • Dei Dei
                              damn it
                              • 2009 10 26
                              • 22

                              #74
                              Mano nuomone apie Dragon ball:
                              Tai kaip Haris Poteris. Be jo nebuciau uzaugus [nors nelabai ka ir uzaugau, bet tai ne esme ;D]
                              Tai vienintelis anime kuris patinka bent jau mano klasiokams, kurie net nezino kas yra anime ;D [smagu ziuret kaip vaidina Songokus ir leidzia kamehames smugius. Nepamirskim ir teleportacijos ;D]

                              Comment

                              • fumbi
                                Naujokas
                                • 2011 10 06
                                • 5

                                #75
                                nors ir DB turbut buvo pirmas mano anime, tikrai nepasakyciau, kad dabar DB yra mano megstamiausias anime,tiesa sakant as jo neapkenciu, nors nepasakyciau, kad blogas anime, bet kazkodel...

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...