Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Izumi
    ShadowEye
    • 2007 10 01
    • 34

    #31
    LAX... > Rode pries DB ir geresniu anime ir jie uzkabine dauguma buvo, tik va ju niekas nepamena arba tie kurie tada juos ziurejo jau senei anime nebesidomi (tiksliau niekada ir nesidomejo daugiau nei seriju zurejimu). Kodel DB uzkliuvo taip? Paziurekim i daugumos ji liaupsinanciuju amziu ir atsakymas aiskus Tokio amziaus ir man nereikejo siuzeto vingrybiu ar kazko tokio, todel jaunoji karta (tie krie anime pradejo nuo ...monu ar DB) ji liaupsina kaip genialu, o vyresni tiesiog patyli...

    One day is one day less to live

    Comment

    • karla
      coffee addict

      • 2007 10 04
      • 53

      #32
      There are many pretty boys
      Buvo ir man Dragon Ball manija uzejus... net buvau kazka is ten isimylejus
      xD

      Comment

      • Lax..
        reLaxed




        • 2005 12 24
        • 516

        #33
        Nesidomėjau, kas buvo prieš db. Bet smarkiai abejoju, ar rasčiau ką nors, kas atitiktų mano skonį iš tų metų gamybos. Ši tema buvo sukurta po to, kai pabandžiau išsiaiškinti, visgi kas yra populiariausias žemėje tarp anime. Teko nustebti, kad tai db. Kaip toks totaliai "bukas" anime gali karaliauti nebaudžiamas o_o
        Asq, pats teiginys, kad db populiariausias yra ganėtinai abstraktus. Bet vistiek.
        Siužeto vingiai? Na jų nėra. Bet jų nebuvimas puikiai parodo koks Toriyama buvo "talentingas".

        Comment

        • Tsuyu
          VAK

          • 2007 03 30
          • 135

          #34
          well asmeishkai man DB anime kaip anime.nieko ten gero, nei blogo.lengvas spoksojimas i telika valgant...

          bet.. stai kas mane stebina. va priesh savaite pazystama grizo ish Japonijos ir sake pas juos DB vel ant bangos.ir ne tai, kad ant bangos, bet bevaik ant viso cunamio...ta prasme zostkai populiaru.
          kaip paaishkint toki fenomena?

          kazkur tame anime, matyt, pakastas shuo...

          Comment

          • Kure
            (:AnimeGirl:)

            • 2007 06 29
            • 21

            #35
            man tj kazhkada labaj patiko dbr sejp yra anime ir wiskas :P
            sigpic

            Elfen Lied

            Comment

            • Flask

              #36
              Autorius LAX...
              Teko nustebti, kad tai db. Kaip toks totaliai "bukas" anime gali karaliauti nebaudžiamas o_o
              Yra sukurtu dalyku, kurie yra tobuli savo netobulumu :] Bet cia jau butu atskira tema.

              Paziurek ka dabar rodo TV. Melodramos, idiotiskos laidos (verkti norisi, kad jas kuria patys lietuviai) ir kitoks slamstas. Kas ji ziuri? Zmones, kurie neskiria slamsto nuo kokybisko produkto. "Bukos" TV programos "bukoms" masems. Ir blogiausia, kad tos mases sudaro dauguma. Stai jums ir DBZ sekmes formule, lygiai tokia pati, kaip nauju veiksmo filmu - snukdauzys, kelios sexy merginos ir daug raumenu.

              As, beje, nelaikau DBZ visiskai buku anime.

              Comment

              • Izumi
                ShadowEye
                • 2007 10 01
                • 34

                #37
                Na kalbant apie tai ka rodo dabar tai jooo... Kuo bukiau = tuo "kruciau", turbut ir DB siuo principu pasieke aukstumas savo ^^

                One day is one day less to live

                Comment

                • niekšas
                  forumo idiotas

                  • 2006 08 23
                  • 544

                  #38
                  Autorius LAX...
                  Kokia sena tema...iš esmės man daugiau nei pusė pasisakymų šioje temoje siejasi su bandos jausmu. O tai jau nebe diskusija.
                  Prieštarauju pats sau - dragonball'as(toliau tiesiog db) nėra genialus anime, jo kūrėjas taip pat. Tai tiesiog atsitiktinumas. Kažkas atsidūrė tam tikroje vietoje tam palankiausiu laiku. Tiesiog mums kažko trūko tuo metu, kai jį rodė ir db puikiai užpildė tą spragą....Galėčiau beveik lažintis, kad jeigu tuo metu būtų rodę kokį kitą anime - mes būtume buvę paveikti lygiai taip pat. Kodėl db negenialus? Nes jis neturi nieko išskirtinio. Viskas kartojasi, siužeto vingių taip nerasta. Veikėjai taip pat labai paprasti - arba blogas, arba geras. Žodžiu, db neturi nieko, apart, didelių raumenų ir dar didesnių sprogimų. Jei valdyti masę genialu, tada valdyti individus yra jau nebesuvokiama.
                  Čia apie lietuvą ar apie dalį pasaulio kalbi? Nes taip išeina, kad DB(Z) genialiai užpildė spragas visur kur "kažko trūko".
                  Kategoriškai atsiriboju nuo bandos. Taip man patinka DBZ (nors genialiu jo tikrai nelaikau), man tai tikra klasika ir netgi šedevras. Bet bendra banda čia nipričiom. Išpradžių man DB kaip tik labai nepatiko. Nepatiko nuogybės, nešvankybės ir nepadorybės. Tik dėl to man tai atrodė visiškas idiotizmas (dar nepriprates tada buvau prie ecchi ). Pervertiškas japonskas humoras (prie kurio tada irgi buvau nepriprates) DB mano akyse padarė dar durnesniu ir niekingesniu. Bet ruošdamas pamokas pamažu pripratau prie visų tų nepadorybių, japoniškumo ir pan. Dar vėliau pamėgau šitą anime, nes jis man pasirodė tikrai geras "mūltikas". Ir mane jis patraukė tikrai ne todėl kad "visi" jį žiūrėjo ir visi apie jį kalbėjo (tais laikais dar stovėjau barikadų pusėj tų, kurie teigė kad tai totalus š...). Pakeičiau nuomonę apie jį todėl, kad pats DB man pasirodė to vertas. Mano nuomonės apie jį neįtakojo dauguma (tie, kurių nuomonę įtakojo dauguma, dabar varo ant DB(Z). Esą "tada patiko, dabar jau išaugau/nekenčiu/nesamonė" ir pan. Ir tik mažas procentas liko Tikrų Fanų, kuriem šis anime tikrai patiko ir jie jo neišsižadės)
                  Taip pat nesutinku, kad DB siužetas tox jau š. Kaip man, tais laikais, iki tol nemačiusiam jokio anime, DB siužetas buvo pasakiškai nuostabus.
                  Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2007-10-29, 21:51.

                  Comment

                  • Anuck

                    #39
                    Tiesa prasymas bus neitema, bet gal zinot is qr atsisiust bragonball visas serijas?

                    Comment

                    • aKi
                      Ruduo.

                      • 2007 10 24
                      • 289

                      #40
                      Kažkada, kai visi žiūrėjo, žiūrėjau ir aš. Visgi vaikystė jau praėjo .

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        #41
                        As.... Tai yra mane... SKaudina ir gal net siutina sitos jusu nesamones, DB turejo dalyku del kuriu as ji ziurejau, 70% buvo bukas raumenu ir kamehamiu misinys, bet like 30%... Juos ebuvo pakasta tiek visko, kad tiesiog dar dabar su ironija norisi paziuret DBZ paskutinius ep`us, ar tarpinius ep`us, kai buvo taika ir nieks nepuole Zemes... It just has something, anyway, zinoma jei i viska ziuresit tik kaip "buvau mazas, ziurejau" tai tikrai nieko ir nesuprasit... Visgi vietom DB buvo anime kuriam reikejo daugiau nei vaikisko proto.....

                        In fact as net guledama ligoninnej savo palatos draugus ir visa skyriu buvau uzkretus DB mania.... Jiems kazkodel patiko... Anyway DB mano gyvenime sena istorija, nebenodiu ironizuoti ir grizti i prisiminimus...



                        Working underground.

                        Comment

                        • pumyte7777
                          Narys
                          • 2007 12 31
                          • 37

                          #42
                          Mna uzteko keliu minuciu ir as jo jau nekenciau

                          Comment

                          • Evil_of_Darknesz
                            Suicide is painless...

                            • 2006 04 09
                            • 998

                            #43
                            Idomus faktas, cia kaikurie teigia, kad sitas anime"vaikams" bet tokioje amerikoj sitas anime tik nuo 13 metu O dabar kas nors pradetu savo anime ziuretojo "karjera" nuo dbz, tai manau tam zmogui sitas anime butu geriausias Jeigu jus nebutumet sio anime dar mate ir jeigu jis butu naujesnis (kad ir 2000 metu) mano nuomone jums jis butu geresnis net uz Naruto Anyway jei kas supratot, ka norejau pasakyt tai gerai, jei nesupratot dar geriau

                            Comment

                            • hikari
                              相良宗助。
                              • 2008 01 10
                              • 36

                              #44
                              dbz dbz ir dbz... tiesa sakant jau ir atsibodo tas dbz... viena karta mačiau nuo db iki gt, bet daugiau tikrai nebenorečiau pamatyt... seni laikai lieka senais .. o vat seniau mačiau ir labiau patikusiu nei dragon ball asmeniškai man vertint negaliu, manau truksta keliu variantu balsavymo
                              Enough of this already -.- , Lietuvių kalbos subtitrai - FAIL, Lietuvių kalbos įgarsinimas - EPIC FAIL.
                              For god sake... Im MALE!!!!.

                              Comment

                              • Moon.Phantom
                                Negative Creep
                                • 2008 01 04
                                • 43

                                #45
                                Na taip, dauguma pradejo nuo sito anime.. Ir ner ko stebetis, kad daug musu nebeziuri, nes jis vaikams.. Tiesiog, pasidaro labai banalus ir,... vaikiskas..




                                Comment

                                Working...