Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Youka
    bishoujo

    • 2006 01 30
    • 335

    #16
    kaip suprantu, cia praktiskai nuo vejo krypties priklauso visuotines nuomones apie db. vasara, kai ji rodydavo, visi turi ka gero pasakyt, rudeniop jau ima jo nekesti, nes, reikia pripazint, iki rudens jis nedaug pasistumeja, tas savotiskas ju laiko tekejimas serialuose varo i nevilti, bet jei visdar apie ji kalbam, vadinasi jis kazko turi. gal ikyriai dideli seriju, filmu,veikeju ir variaciju skaiciu..? nezinia, balsavau neigiamai, nes man tikrai jis neatrodo genialus. nes tada vertetu kalbeti ir apie hello kitty (ne ka mazesnis fandomas, tik aplenkes lietuva, kur i prekystalius nusedo tik katyciu dulkes ivairiais piestukais ir gal krepsiukais).
    as mieliau pasvarstyciau GITS sekme. kuri gal labiau moraline, nei materiali. ir valde ne tik jaunima, bet ir "pakalusius" sci-fi dedes.

    Comment

    • mindzze
      Forumo vilkas

      • 2007 05 18
      • 375

      #17
      Na aš DB mačiau labai seniai, dar per telika , bet maciau vusas serijas nuo DB iki DBGT
      Bet man patio DB ir DBZ , ir manua kad toks senas kovinis filmukas turi buti genialus,
      nes tada jam nebuvo lygiu kitu filmuku.

      Comment

      • Botaro
        Akuma


        • 2005 11 17
        • 196

        #18
        Autorius niekshas
        Sutinku .
        Pradėjau aš su digimonais... Baigsiu turbūt... Sunku pasakyt su kuo baigsiu, mat nežinau kada tixliai nusibaigsiu, bet DB turi tiek pat šansų kaip ir kiti man patike anime... Bet, DB/Z visada man liks gražus prisiminimas. Aš jo niekad nepamiršiu. Man jis buvo ir liks bene geriausiu boeviku kokį kada esu matęs (tarp anime, real life'inių filmų ir vobšie). Atsimenu tais DBZ laikais su broliu rinkom 'nakleikes' (lipdukus, kas rimtai nesigaudo) nuo kramtoškių. Nemėgstu kramtoškių, bet nakleikių pririnkom daug. Ir kažkaip nekyla ranka man jų išmest...
        Jep,ash irgi rinkdavau lipdukus,kortas ir pan.Turiu ir DBZ ne viena kolekcija ir Digimonu,pokemonu ir wisokiu kitokiu veju.Atsimenu kai tos gumos ten kainuodavo po 10 ct tai alaus butelius tiesiog rinkdavom ir pardave puldavom pirkt tu kramtoshkiu.Ishlupe tiesiog po kiosku pardaveju akimis ishmesdavom pacias gumas,tik susirinkdami lipdukus Krc visoje Kretingoje visi kioskai buvo apeiti ir zinojom ko kuriame butent ieshkot XD Manija,ot geri laikai buvo.Apie kolekcijos ishmetima ne kalbos nera
        I have the Holy Lance

        Comment

        • Angelika Hellos
          Naujokas
          • 2007 01 03
          • 10

          #19
          Keisti man tie kurie žiūri žiūri , o po to keikia ...
          Kaip animo labai jau gerai nevertinu yra 1000000 geresniu , bet ir prastu nepavadinciau juk dauguma dabartiniu anime mėgėjų nuo drakonų kovų pradėjo .
          Pati galiu pasigirt nei vienos serijos nepraleidau .

          O čia tik man tas vertimas kliūna nes angliškai dragon boll o vadino drakonų kovom

          Comment

          • trusted666

            #20
            Anksciau man patiko, bet dabar yra ir geresniu uz DB,DBZ ar DBGT

            Comment

            • FainaruFantaji
              Cyber Snake

              • 2007 04 28
              • 579

              #21
              Mano favourite anime, bet jis man truputi kotokiam lygy... Nu jis toks neapsakomai geras... Tiesiog nera ka pasakyt, jis toks super!!!!

              Bet savaime aisku dabar yra kokybiskesniu...
              Paskutinis pakeitimas nuo FainaruFantaji; 2007-07-23, 13:51.



              Working underground.

              Comment

              • seeramun

                #22
                joo buwo laikai kai ir as galvoaju kad DB yra nesamone (tik del pavadinimo) o kai karta ant baikes isijungiau paziuret kas ten per s.... tai ziauriai mane suzavejo ir lipdukus pirkau ir laukaiu kiekwienos serijos zodziu patiko (beje kazkaip wisi japonu anime fajni (bent jau daugelis)) o kai BD baiges tai pradejo sailor moon rodyt dabar del sito filmo apsiseileju kai tik isgirstu pawadinima ir laukiu seriju todel dabad kai DB neberodo gal jau nealpstu del jo bet kad jis prisiminimuose sviesiai isliks tai tikrai nors jau ne taip patinka bet wistiek patinka (cia jau sukledejau)

                Comment

                • Flask

                  #23
                  Autorius Botaro
                  Pradejau su Dragon Ball ir baigsiu su Dragon Ball savo anime ziurejimus
                  Spaudziu desine ir tokia minti


                  Ziuredavau DBZ dar per lenkiska RTL 7, ar koki ten kanala, pamenu pries tai dar rodydavo Tekkaman, kai Lietuveleje net pagalvot buvo sventvagiska apie tokia kovu ir seip mustyniu pilna animacija.
                  Paskui ziuredavau ir per LNK, zinoma. Ir sitas anime man yra klasika, sukelianti nostalgija.
                  Kai pradejo rodyti DBZ (DB buvo toks svelnesnis) buvo daug stumianciu ir priestaraujanciu, butent del "smurto" ,arba seip idiotu =D
                  Bet ne viena kart rasdavau bendra kalba su zmonemis, is kuriu visai nesitikejau susidomejimo Songoku ir jo kamuoliu nuotykiais.

                  Comment

                  • ramzas
                    Rimtas forumo narys
                    • 2007 06 10
                    • 114

                    #24
                    klasika. tik va su GT nusivaziavo ir su Z pabaigoje su bu visokiais. jau kvailai tirkai atrodydavo kai galios ten auga belekaip.
                    sigpic

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #25
                      As neperseniausiai parsipuciau visus DB, DBZ ir DB GT movies, OVA's ir Special'us... 16,5 GB net nezinau nuo ko pradet...

                      Comment

                      • MetalistaS
                        Tas Kuris Miega
                        • 2007 05 05
                        • 34

                        #26
                        Taigi pradejau as ir atrodo su digimonais dar prisimenu sestadieniais anktsi keldavaus.. seniau tai istikruju db/dbz/ ir db velniai zino kokios raides buvo genialiausias ir tiesiog nepakartojamas anime bet ir dabar tas pats naruto yra kopija kazkuria prasme as manau siuo klausimu busiu be nuomones ir liksiu aplink vidury...
                        Prasklendžia juodi sparnai,
                        Nutyla varno žnektos
                        Nustebę atsimerkia numirėliai
                        Prasmek!.. Andaja

                        Comment

                        • Anuck

                          #27
                          Visiskai pritariu sios Temos rasytojui bdz yra gana tobulas anime tiek veiksmu tiek mintimi
                          Del perdejimo tai manau, jog perdeta daug kur buvo paskutineja dalyje dbz gt ten jau buvo perdaug fantasikos tiek su tom kamehamem tiek su tom jegom ir pns

                          Comment

                          • FainaruFantaji
                            Cyber Snake

                            • 2007 04 28
                            • 579

                            #28
                            Man, tai ziauriausia buvo su tais Bu ir pan, Bu buvo nekenciamiausias is visu, nes jo formu buvo devynios galybes, o is to ir seriju kruva... DB/DBZ/DBGT Will stay in my heart forever.

                            EoD: Kad ir nuo ko pradesi, pries ziuredamas DBZ paziurek filma Bardock: The Father of Goku... Atrodo taip vadinas



                            Working underground.

                            Comment

                            • Evil_of_Darknesz
                              Suicide is painless...

                              • 2006 04 09
                              • 998

                              #29
                              Autorius FainaruFantaji
                              Man, tai ziauriausia buvo su tais Bu ir pan, Bu buvo nekenciamiausias is visu, nes jo formu buvo devynios galybes, o is to ir seriju kruva... DB/DBZ/DBGT Will stay in my heart forever.

                              EoD: Kad ir nuo ko pradesi, pries ziuredamas DBZ paziurek filma Bardock: The Father of Goku... Atrodo taip vadinas
                              Mates as ta Special'a, siaip ji nebutina ziuret pati pirma, nebent pries "freeza saga" serijas...

                              Comment

                              • Lax..
                                reLaxed




                                • 2005 12 24
                                • 516

                                #30
                                Kokia sena tema...iš esmės man daugiau nei pusė pasisakymų šioje temoje siejasi su bandos jausmu. O tai jau nebe diskusija.
                                Prieštarauju pats sau - dragonball'as(toliau tiesiog db) nėra genialus anime, jo kūrėjas taip pat. Tai tiesiog atsitiktinumas. Kažkas atsidūrė tam tikroje vietoje tam palankiausiu laiku. Tiesiog mums kažko trūko tuo metu, kai jį rodė ir db puikiai užpildė tą spragą...Galėčiau beveik lažintis, kad jeigu tuo metu būtų rodę kokį kitą anime - mes būtume buvę paveikti lygiai taip pat.
                                Kodėl db negenialus? Nes jis neturi nieko išskirtinio. Viskas kartojasi, siužeto vingių taip nerasta. Veikėjai taip pat labai paprasti - arba blogas, arba geras. Žodžiu, db neturi nieko, apart, didelių raumenų ir dar didesnių sprogimų. Jei valdyti masę genialu, tada valdyti individus yra jau nebesuvokiama.

                                Comment

                                Working...