Nauji anime 2024 pavasaris

Naujas 2024 metų pavasario sezonas - naujas pristatymas. ...
 

InfoShow'24 | Anime Nights„Anime Nights“ - didžiausias japoniškos kultūros ir animacijos renginys Kaune sugrįžta!
Kiekvienais metais Anime Nights pritraukia daugybę dalyvių iš viso pasaulio. Dienos metu dalyviams suteikiama galimybė pasiklausyti įvairiausių paskaitų, susijusių su japoniška kultūra. Taip pat, vyksta įvairūs konkursai, tokie kaip AMV konkursas, meno konkursas ir žinoma – įspūdingas cosplay konkursas. Įsteigtoje menininkų alėjoje renginio dalyviai gali apžiūrėti bei įsigyti įvairius meno kūrinius. Dienos veikloms pasibaigus, Anime Nights kviečia visus praleisti net dvi naktis pasinėrus į japoniškos animacijos pasaulį. 

Naujas Demon Slayer filmas nuo vasario 22 d.Nuo vasario 22 d. Lietuvoje bus galima pamatyti naują anime filmą - "Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training".Režisierius: Haruo Sotozaki
Įgarsinimas: japonų k. (su angliškais subtitrais)​
Žanras: animacinis, fantastinis, veiksmo​
Filmo trukmė: 1 val. 43 min
Cenzas: N-16 (žiūrovams nuo 16 metų)

Bilietai:
Forum Cinemas
Apollo Kinas
...
 

Nippon TV įsigyja Studio Ghibli kaip dukterinę įmonę

Ketvirtadienį televizijos transliavimo bendrovė "Nippon TV" (NTV) paskelbė, kad nusprendė įsigyti 42,3 % visame pasaulyje žinomos animacijos studijos "Ghibli" akcijų. Įvykdžius šį sandorį, NTV taptų didžiausia "Ghibli" akcininke, o studija taptų "Nippon TV" dukterine įmone. Ketvirtadienį abi bendrovės skubiai sušaukė spaudos konferenciją, kurioje "Nippon TV" atstovas ir veiklos direktorius Yoshikuni Sugiyama bei "Ghibli" prezidentas ir vienas iš įkūrėjų Toshio Suzuki abipusiai paskelbė apie planuojamą įsigijimą. Per spaudos konferenciją Suzuki prisipažino, kad įsigijimo planus paskatino studijos įkūrėjų, tarp kurių yra ir žymusis studijos režisierius Haya...
 

Ghibli filmo "Berniukas ir varnėnas" kadrai ir aktoriai!

Naujausias "Studio Ghibli" filmas "Berniukas ir varnėnas" oficialiai išleido pirmąsias nuotraukas ir aktorių bei personažų sąrašą! Legendinio režisieriaus Hayao Miyazaki režisuotas filmas, kuriam muziką sukūrė Joe Hisaishi, liepos 14 d. Japonijoje pasirodė be jokios tradicinės reklamos, o gerbėjai turėjo tik oficialų plakatą. Tačiau dabar jau žinome, kad Soma Santoki vaidina Mahito Maki, Masaki Suda - Pilkąjį garnį, o Aimyon - Himi. Kiti aktoriai: Yoshino Kimura - Natsuko, Shohei Hino - Didysis dėdė, Ko Shibasaki - Kiriko, Takuya Kimura - Shoichi Maki, Jun Kunimura - Papūgų karalius ir Kaoru Kobayashi - Mirštantis pelikanas. Įvairias tarnaites taip pat vaidina ...
 •  
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts

 • Prasideda AnimeZonos Anime Rinkimai 2017

  Prasideda AnimeZonos Anime Rinkimai 2017  Šių metų komisijos nariai: Red_Elf, nemesis, Pagran2kas, Miglaja, LilyMaster, taven, Čiombiukas, Miesto_Druidas.

  Nuoširdžiai dėkojame Arturs už pagalbą kuriant gif'us, Black_leja už poster'į, LilyMaster, padėjusiam ties technine rinkimų dalimi, bei Daan, sutvarkiusiam forumo skiltį.

  » Sveiki, Animezonos forumą iš Žiemos miego ir vėl budina kasmetniai AZAR rinkimai! Pagaliau metas paminėti ir išsirinkti geriausius praeitų metų anime mūsų forumo forumo lankytojams. Taip pat siūlau ne tik prabalsuoti, bet ir būtinai padiskutuoti apie nominantus. Neliūdėkite jei kuris jūsų pamė
  ...
  Eiti prie įrašo

 • PIXELIO GADYNË

  PIXELIO GADYNË

  Sveiki, visai neseniai man užgimė idėja sukurti nekomercinį, nedidelį naują lietuvišką žurnalą apie video žaidimus, anime, galbūt ir apie fantasy knygas. Leidinys išsiskirtų savo itin kokybišku turiniu (jame rašytų žmonės, kurie jau labai daug metų rašo žaidimų apžvalgas ar anime aprašymus) ir itin minimalistiniu ir menišku dizainu. Kol kas yra tik idėja ir surinka dalis komandos. Svajonė būtų išleisti tikrą, atspausdintą, popierinį žurnalą, tačiau tam neturiu pinigų, todėl jis būtų patalpintas online, kaip kox GAMEON. Be žaidimų apžvalgų, anime aprašymų, retro skilties ir galbūt fantasy knygų skilties, jame būtų ir straipsniai apie žaidimus, fantasy ir pan. Ką tik sugalvojau,...
  Eiti prie įrašo

 • AZ Discord Chatas

  AZ Discord Chatas  Prisijungimo nuoroda: Spausk čia
  Animezona neturėtu atsilikti nuo trend'ų, tad ir buvo sugalvota, jog reiktu turėti Discord chat'ą. Ir kokia gi viso šio chat'o prasmė? Na, turbūt lengvai apibūdinant - skype jau sensta ir greitai išeis į pensija, be to, labai jau limituotas ir resursus ryjantis dalykas ta skypė yra, tad jeigu nebendraujat su tetomis iš amerikos, turbūt per daugiausiai nelaikot įjungtos, o discord plečiasi ir ne tik gamerių erdvėje [dėl savo funkcionalumo, bei įvairių subtilybių], bet tai tik viena iš priežasčių. Visgi norisi palaikyti kontaktą su bendraminčiais, norisi padiskutuoti, bei pablevyzgot įvairiom temom - tad tam ir buvo s...
  Eiti prie įrašo

 • Netikėtos pramogos bei kultūrų pažinimas - „Mind Zone Grand” renginyje  Vilniuje startuoja naujas kultūrinis renginys „Mind Zone Grand”, kuris po savo stogu sutelks kompiuterinių žaidimų, animacijos, komiksų ir net naujųjų technologijų gerbėjus. Renginys šurmuliuos jau gegužės 20 dieną šviesiose ir moderniose Socialinių Mokslų kolegijos erdvėse.

  Interaktyvios pramogos bei netikėtos paskaitos

  Azartas ir įtemptos kovos - visa tai vyks kompiuterinių žaidimų metu, kuriuose bus galima išbandyti laiko patikrintus žaidimus, kaip „Guitar Hero”, „Mortal Kombat X”, „Soul Calibur V” ir dar daugiau. Tradicinių žaidimų gerbėjams nuobodžiauti neleis Rikio stalo žaidimų ir hobby centras bei „Stalžaidimai” komanda. Dar daugiau...
  Eiti prie įrašo

 • AnimeZona Podcast'as 018: fentezi anime

  AnimeZona Podcast'as 018: fentezi anime  4 pusiau otakusai - bet šiaip dar ir dideli geekai - susibėgo padiskutuoti apie fentezi anime.  Video versija: bus.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • AMVAZAR 2017: Premjera

  AMVAZAR 2017: Premjera
  AMVAZAR 2017
  -- premjera --

  » "Galbūt naudojame svetimą muziką, naudojame anime, kuriuos sukūrėme ne mes, tačiau galime išreikšti savo kūrybiškumą ir kaip stipriai mylime dainą ir anime sukurtame muzikiniam video klipe." (Denisas P.)

  Balsavimo taisyklės:

  1. Kiekvienas forumo vartotojas, dalyvis ir teisėjas gali balsuoti ne daugiau kaip už TRIS šlovės vertus darbus.
  2. Balsuoti galintys vartotojai - kurie užsiregistravo iki konkurso paskelbimo.
  3. Kiekvieno teisėjo balsas gali būti lygus nuo 2 iki 6 balsų.
  4. Dalyvių darbai gauna papildomus 5 taškus jeigu jų darbe panaudoti 2016 metų (ar naujesni) anime šaltiniai.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • AnimeZona Podcast'as 017: 2017 pavasario anime sezonas su Miesto Druidu

  Naujas anime sezonas prasideda jau nuo balanžio pirmos dienos. Teoriškai ir bent jau oficialiai. Ta proga nubudus gamtai nubunda ir Miesto Druidas iš AZ, kuris savo gamtos magija mums pateikia medžiagos šiam epizodui - naujojo sezono sąrašiuką potencialiausių anime bei kartu su mumis juos apžvelgiai bei pasidalina savo nuomone. Kiek iš šio sezono bus brudo - sužinosime tik kai pamatysime. Tačiau spekuliuoti galima jau dabar. Nepamirškite apsilankyti forume ir prabalsuoti už favoritus.

  Epizodas dabar pasiekiamas audio formatu per Android, iOS ir web naršykles.

  Diskutuojama šia tema, kurioje privalote balsuoti visi: http://www.anim
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Nauji anime 2017 - Pavasaris

  Nauji anime 2017 - Pavasaris


  Naujas sezonas - naujas pristatymas. Jau du metai sueina, kai 2015 metų pavasarį prisėdau gaivinti sezoninius pristaymus AnimeZonoje. Tad ta proga būtų visai įdomu sužinoti ar toks dalykas Animezonoje tebėra reikalingas? Kaip tai patobulinti, kad būtų įdomu? O gal tai jau visiškai yra atgyvenęs reikalas, ypač kai nesunkiai internetu galima pasiekti krūvas chart'ų, blog'ų ar video ta tema angliškai ir kitom kalbom? Kviečiu ne tik pasidomėjus naujo sezono anime, prabalsuoti, bet ir pasidalinti savo nuomone apie artėjantį sezoną ir apskritai apie tokių pristatymų AZ reikalingumą ir galimą patobulinimą.

  ...
  Eiti prie įrašo

 • AnimeZona Podcast'as 016: AZAR 2016 rezultatai

  AnimeZona Podcast'as 016: AZAR 2016 rezultatai


  AZAR 2016 rezultatai šioje forumo temoje:
  http://www.animezona.net/forum/threa...l=1#post252250

  Masyvus dėkui AZAR 2016 organizatoriams ir aktyvistams, balsavusiems ir diskutavusiems bei kūrusiems ir apiforminusiems visą šį eventą.


  Taip pat siūlyčiau padiskutuoti, kaip ateityje tai būtų galima perkelti į aukštesnį egzistencinį lygmenį, kuriame būtų galima pasiekti ir priversti balsuoti kiekvieną egzistuojantį tautietį.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • AMVAZAR 2017: Registracija

  AMVAZAR 2017: Registracija  AMVAZAR 2017
  -- registracija --
  » "Kviečiame apsilankyti bei sudalyvauti kasmetiniame AMVAZAR muzikinių anime video klipų konkurse. Linkime ir šiemet pasiekti nepatirtų nuotykių ir pradžiuginti žiūrovus. Netgi jei nemokate piešti, groti muzikos ar rašyti poemų, siūlome išreikšti save Anime Muzikinio Klipo konkurse. Visi mielai kviečiami, nesvarbu ar tai būtų jūsų pirmasis nedrąsus bandymas ar jau senai pamirštas pomėgis, kurį niekada ne per vėlu prisiminti ir dar syki su visais pasimėgauti pašėlusiais muzikos ir spalvų žaismais!" (Denisas P.)
  » Praėjusių konkursų nugalėtojų darbai: 2014, 2015, 2016;

  » Padėkos:
  Moon (pagrindinis iniciatorius ir konkurso rėmėjas);
  Kazu (AMVAZAR 2017 plakato dizainas);
  arturs (patobulinta logotipo versija);

  ...
  Eiti prie įrašo
There are no articles in this category.
Working...