Nauji anime 2024 pavasaris

Naujas 2024 metų pavasario sezonas - naujas pristatymas. ...
 

InfoShow'24 | Anime Nights„Anime Nights“ - didžiausias japoniškos kultūros ir animacijos renginys Kaune sugrįžta!
Kiekvienais metais Anime Nights pritraukia daugybę dalyvių iš viso pasaulio. Dienos metu dalyviams suteikiama galimybė pasiklausyti įvairiausių paskaitų, susijusių su japoniška kultūra. Taip pat, vyksta įvairūs konkursai, tokie kaip AMV konkursas, meno konkursas ir žinoma – įspūdingas cosplay konkursas. Įsteigtoje menininkų alėjoje renginio dalyviai gali apžiūrėti bei įsigyti įvairius meno kūrinius. Dienos veikloms pasibaigus, Anime Nights kviečia visus praleisti net dvi naktis pasinėrus į japoniškos animacijos pasaulį. 

Naujas Demon Slayer filmas nuo vasario 22 d.Nuo vasario 22 d. Lietuvoje bus galima pamatyti naują anime filmą - "Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training".Režisierius: Haruo Sotozaki
Įgarsinimas: japonų k. (su angliškais subtitrais)​
Žanras: animacinis, fantastinis, veiksmo​
Filmo trukmė: 1 val. 43 min
Cenzas: N-16 (žiūrovams nuo 16 metų)

Bilietai:
Forum Cinemas
Apollo Kinas
...
 

Nippon TV įsigyja Studio Ghibli kaip dukterinę įmonę

Ketvirtadienį televizijos transliavimo bendrovė "Nippon TV" (NTV) paskelbė, kad nusprendė įsigyti 42,3 % visame pasaulyje žinomos animacijos studijos "Ghibli" akcijų. Įvykdžius šį sandorį, NTV taptų didžiausia "Ghibli" akcininke, o studija taptų "Nippon TV" dukterine įmone. Ketvirtadienį abi bendrovės skubiai sušaukė spaudos konferenciją, kurioje "Nippon TV" atstovas ir veiklos direktorius Yoshikuni Sugiyama bei "Ghibli" prezidentas ir vienas iš įkūrėjų Toshio Suzuki abipusiai paskelbė apie planuojamą įsigijimą. Per spaudos konferenciją Suzuki prisipažino, kad įsigijimo planus paskatino studijos įkūrėjų, tarp kurių yra ir žymusis studijos režisierius Haya...
 

Ghibli filmo "Berniukas ir varnėnas" kadrai ir aktoriai!

Naujausias "Studio Ghibli" filmas "Berniukas ir varnėnas" oficialiai išleido pirmąsias nuotraukas ir aktorių bei personažų sąrašą! Legendinio režisieriaus Hayao Miyazaki režisuotas filmas, kuriam muziką sukūrė Joe Hisaishi, liepos 14 d. Japonijoje pasirodė be jokios tradicinės reklamos, o gerbėjai turėjo tik oficialų plakatą. Tačiau dabar jau žinome, kad Soma Santoki vaidina Mahito Maki, Masaki Suda - Pilkąjį garnį, o Aimyon - Himi. Kiti aktoriai: Yoshino Kimura - Natsuko, Shohei Hino - Didysis dėdė, Ko Shibasaki - Kiriko, Takuya Kimura - Shoichi Maki, Jun Kunimura - Papūgų karalius ir Kaoru Kobayashi - Mirštantis pelikanas. Įvairias tarnaites taip pat vaidina ...
 •  
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts

 • 18-asis Japonijos kino festivalis

  18-asis Japonijos kino festivalis


  Japonijos ambasada Lietuvoje
  kartu su Japonijos Fondu džiaugiasi galėdama pakviesti į tradicinį Japonijos kino festivalį.


  Vilniaus “Forum cinemas Vingis” bus rodomi 2007 – 2017 m. sukurti įvairaus žanro japoniški filmai, tad kiekvienas žiūrovas turės progą išsirinkti sau labiausiai patinkančią istoriją. Ekranuose vyraus animacija, dramos, nuotykių, siaubo bei tikrais faktais paremtos sėkmės istorijos. Filmai supažindins su tradiciniais japoniškais menais, šalies kraštovaizdžio įvairove bei leis pažvelgti į kasdienius šeimos narių ir draugų tarpusavio santykius. Temų įvairiapusiškumas bei savitas jų pateikimas suteiks progą žiūrovams iš a...
  Eiti prie įrašo

 • Kazu - AKROSS Con 2018 AMV konkurso antros vietos nugalėtoja!!!


  Kazu yra puikiai pažįstama visiems AnimeZonos AMV skilties lankytojams. Nuolatos stebinusi aukščiausio standarto montažais, ji pasiryžo dideliam iššūkiui, vienam didesnių pasaulio AMV konkursų AKROSS.
  Ir jos pastangos nenuėjo veltui - ji stovi ant nugalėtojų pakylos kaip antros vietos nugalėtoja, nuo laimėtojo atsiliekant vos vienu taškelius. Didžiausi sveikinimai ir aplodismentai jai už šį pasiekimą!!!
  Konkurse be antros vietos ji taip pat laimėjo „BEST DANCE” ir„BEST TECHNICAL WORK” papildomas kategorijas.

  ...
  Eiti prie įrašo

 • Crunchyroll kasmetiniai anime apdovanojimai 2018

  Crunchyroll kasmetiniai anime apdovanojimai 2018


  Crunchyroll jau trečius metus iš eilės kviečia paminėti geriausiaus ir įsimintiniausius anime kūrinius iš praėjusių metų asortimento. Tarp nominacijų šįkart vėl nemažai pokyčių, ar jie visi į gerą, spręsti jums. Bet nepatingėkite ir užsukite prabalsuoti už, jūsų nuomone, geriausius 2018 metų anime.
  Apdovanojimų ceremonija vyks vasario 16 dieną ir bus transliuojama tiesiogiai per twitch.

  ...
  Eiti prie įrašo

 • Secret Santa AMV konkurso balsavimo nugalėtojas

  Secret Santa AMV konkurso balsavimo nugalėtojas


  Sulaukus daugmaž visų dalyvių darbų galima teigti, kad šis renginys buvo sėkmingas ir greičiausia nebus paskutinis. Norisi tikėtis, kad visiems tai atnešė bent truputį džiaugsmo ir šiltų jausmų.

  Daugiausiai balsų Secret Santa AMV konkurso balsavime surinko ir labiausiai patikusiu konkurso darbu skelbiamas Kazu AMV. Sveikinimai ir aplodismentai jai!


  ...
  Eiti prie įrašo

 • Hisone to Maso-tan aprašymas

  Hisone to Maso-tan aprašymas


  Hisone, socialiai šiek tiek ekscentriška mergina po mokyklos pasirinko karjerą pradėti Japonijos oro pajėgose. Deja, ji visiškai nenumatė, jog teks pilotuoti tikrų tikriausią drakoną! O kad niekam nereikėtų teisintis, kodėl po Japonijos oro erdves nardo antgamtinės būtybės, drakonai transformuojami į lėktuvus.

  Kokius išbandymus teks patirti naujajai pilotei ir jos partneriui sužinosite pažiūrėję šį nuotaikingą ir gana unikalų anime. O kad sužinoti ar tikrai vertą tai daryti, kviečiu paskaityti aprašymą.

  ...
  Eiti prie įrašo

 • AZAR 2017 nugalėtojas - Made in Abyss!

  AZAR 2017 nugalėtojas - Made in Abyss!


  Greičiausiai nieko nenustebins, kad šis pasaulinis fantastinis nuotykinis fenomenas pasiima pirmą vietą šių metų AZAR'e. Kūrinys, stebinęs savo fantastiška atmosfera ir įspūdžių bei iššūkių nestokojančia kelione į paslaptingos bedugnės gelmes, nepaliko praktiškai nė vieno abejingo. Tačiau tai nereiškia, jog, kūriniai, kuriems pritrūko vos kelių balelių iki viršūnės, nėra verti jūsų dėmesio.

  ...
  Eiti prie įrašo

 • AZAR 2017 BEST OF THE BEST balsavimas bei pirmojo etapo rezultatai!

  Atėjo metas užbaigti dar vienus AZAR rinkimus. Tačiau dar reikia išrinkti geriausią iš geriausių. Jūsų dėmesiui 18 kūrinių, puikiai pasižymėjusių svarbiose AZAR kategorijose. Nepamirškite pasižiūrėti pirmojo etapo rezultatų ir išrinkite geriausiąjį, balsuodami už tris pasirinktus anime iš sąrašo. Nepamirškite pasidalinti savo nuomone ir nudžiuginti forumą savo puikiu komentaru.

  ...
  Eiti prie įrašo

 • AZ Discord anime grupinės peržiūros

  AZ Discord anime grupinės peržiūros

  Tikriausiai žinote, kad nuo praeitų metų AZ jau turi Discord serverį. Discord serverio pagalba, galima rengti įdomius dalykus, kaip pavyzdžiui anime peržiūras drauge, naudojantis voice chat'u, todėl taip buvo ir nuspręsta padaryti.

  Anime peržiūrių grafikas, kol kas toks:
  • Trečiadieniai - 20:00 val.
  • Šeštadieniai - 20:00 val.

  Laikas yra nurodytas Lietuvos laiku ir gali keistis, apie ką būtų pranešta iš anksto. Paprastai vienos peržiūros trukmė yra dvi valandos.

  Kad prisijungti prie mūsų jums tereikia:
  1. Prisijunkite prie AZ Discord server'io naudodami šią nuorodą.
  2. Atėjus peržiūros laikui prisijunkite prie vieno iš voice chatų pavadinimu anime_perž
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Chihayafuru gauna trečią sezoną 2019 metais!

  Chihayafuru gauna trečią sezoną 2019 metais!


  Stebuklų būna! Trečias fenomenalaus Chihayafuru anime serialo sezonas pasieks mus 2019 metais. Pasiruoškime dar vienai porcijai azartiškų karutos kovų ir pamėgtos komandos tolimesniems nuotykiams turnyruose bei kituose gyvenimo iššūkiuose....
  Eiti prie įrašo

 • Crunchyroll antrieji kasmetiniai anime apdovanojimai

  Crunchyroll antrieji kasmetiniai anime apdovanojimai


  LAIMĖTOJAI PASKELBTI!

  Galbūt dar pamenate įsiaudrinimo bangą dėl praeitų Crunchyroll anime apdovanojimų, kur virtualias prizines statulėles šlavė Yuri on Ice?
  Šie apdovanimai grįžta! Kviečiu peržvelgti nominacijas ir pasidalinti nuomone. Jūsų nuomone, pasitaisė situacija šįkart ar ne?...
  Eiti prie įrašo
There are no articles in this category.
Working...