Anime naujienos

Collapse
 •  
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts

 • Spy x Family Code: White anime filmo premjera

  Spy x Family Code: White anime filmo premjera
  Nuo gegužės 3 dienos kino teatruose bus rodomas anime filmas „Spy x Family Code: White“. Filmas originalo (japonų) kalba su angliškais subtitrais. Trukmė 1 val. 50 min.

  „Spy x Family Code: White“ filmas pasakoja apie įdomų ir įtemptą paslaptingą pasaulį, kuriame šnipai susiduria su įvairiomis intrigomis ir iššūkiais.
  Pagrindiniai personažai Loidas ir Jori, gyvenantys dvigubą šnipo ir žudikės gyvenimą, sumaniai slepia savo tikrąją tapatybę apsimetę nepriekaištinga šeima. Jų netikra dukra Ania, apdovanota telepatiniais sugebėjimais, sužino jaudinančių paslapčių, kurių jos tariami tėvai nežino....
  Eiti prie įrašo

 • Naujas Demon Slayer filmas nuo vasario 22 d.

  Naujas Demon Slayer filmas nuo vasario 22 d.  Nuo vasario 22 d. Lietuvoje bus galima pamatyti naują anime filmą - "Kimetsu No Yaiba - To the Hashira Training".  Režisierius: Haruo Sotozaki
  Įgarsinimas: japonų k. (su angliškais subtitrais)​
  Žanras: animacinis, fantastinis, veiksmo​
  Filmo trukmė: 1 val. 43 min
  Cenzas: N-16 (žiūrovams nuo 16 metų)

  Bilietai:
  Forum Cinemas
  Apollo Kinas
  ...
  Eiti prie įrašo
  Paskutinis pakeitimas nuo Reader; 2024-02-08, 18:21.

 • Nauji anime 2024 žiema

  Nauji anime 2024 žiema  Naujas 2024 metų žiemos sezonas - naujas pristatymas.


  Plačiau prie įrašo:

  Nauji anime 2024 žiema

  ​...
  Eiti prie įrašo

 • Nauji anime 2023 ruduo

  Nauji anime 2023 ruduo  Naujas 2023 metų rudens sezonas - naujas pristatymas.

  Tęsiu anksčiau AnimeZonoje buvusius sezoninius anime pristatymus.

  Kviečiu pasidomėjus naujo sezono anime pasidalinti savo nuomone.

  Plačiau prie įrašo:

  Nauji anime 2023 ruduo...
  Eiti prie įrašo

 • Ghibli filmo "Berniukas ir varnėnas" kadrai ir aktoriai!

  Ghibli filmo "Berniukas ir varnėnas" kadrai ir aktoriai!

  Naujausias "Studio Ghibli" filmas "Berniukas ir varnėnas" oficialiai išleido pirmąsias nuotraukas ir aktorių bei personažų sąrašą! Legendinio režisieriaus Hayao Miyazaki režisuotas filmas, kuriam muziką sukūrė Joe Hisaishi, liepos 14 d. Japonijoje pasirodė be jokios tradicinės reklamos, o gerbėjai turėjo tik oficialų plakatą. Tačiau dabar jau žinome, kad Soma Santoki vaidina Mahito Maki, Masaki Suda - Pilkąjį garnį, o Aimyon - Himi. Kiti aktoriai: Yoshino Kimura - Natsuko, Shohei Hino - Didysis dėdė, Ko Shibasaki - Kiriko, Takuya Kimura - Shoichi Maki, Jun Kunimura - Papūgų karalius ir Kaoru Kobayashi - Mirštantis pelikanas. Įvairias tarnaites taip pat vaidina ...
  Eiti prie įrašo

 • Prasideda AnimeZonos Anime Rinkimai 2016

  Prasideda AnimeZonos Anime Rinkimai 2016  Šių metų komisijos nariai: Red_Elf, nemesis, Net, Pagran2kas, Miglaja, LilyMaster, taven, juudiiiss, Miesto_Druidas.

  Papildomai dėkojame Net už pagalbą kuriant vizualiąją dalį, LilyMaster, padėjusiam ties technine rinkimų dalimi, bei Daan, sutvarkiusiam forumo skiltį.
  » Sveiki,
  Pasaulis savo anime geriausius jau išsirinko. Populiarumo konkurso nugalėtojais patenkintų daug nebuvo, bet yra kaip yra. Ei, gal pas mus bus kitaip? Bent pasvajoti gi galima . Nors nuo 2016 metų pabaigos jau praėjo mėnuo, manau, pats tas metas paminėti ir išsirinkti geriausius praeitų metų anime ir AnimeZonos forumo lankytojams. Taip pat siūlau ne tik prabalsuoti, bet i
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Nauji anime 2016: Ruduo

  Nauji anime 2016: Ruduo

  Prasidėjo ruduo. Ilgėja naktys, dienos vis vėsta. Gal tai nėra taip blogai? Mat visada galima įsitaisyti patogiai prie ekrano ir žiūrėti naujus anime. Tik pirma reikia rasti kažką įdomaus. Kad nebūtų taip sunku susigaudyti naujame sezone, jūsų dėmesiui trumpi aprašymukai svarbesnių sezono kūrinių. Nepamirškit pasidalinti savo nuomone apie tai ko laukiat, ko tikitės, o kai sezonas prasidės - ar pateisino viltis vienas ar kitas anime. Sėkmės.
  Pilnas sąrašas ir aprašai: Eiti į temą
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Nauji anime 2016: Vasara

  Nauji anime 2016: Vasara

  Daugelio mėgstamiausias metų laikas jau čia. Metas pailsėti, atsipalaiduoti. Tačiau anime jums tokios progos neduos, nes prasideda naujas spalvingas sezonas. Gal tai įprastai ir nėra geriausias metų sezonas, tačiau, manau kiekvienas suras bent kažką dominančio. Jei kažko rimto sąraše pasigedote, būtinai paminėkite komentare.

  Visas sąrašas forumo temoje: Plačiau
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Nauji Anime: 2014 Pavasaris

  Nauji Anime: 2014 Pavasaris

  ...
  Eiti prie įrašo

 • Nauji Anime: 2013-2014 Žiema

  Nauji Anime: 2013-2014 Žiema

  ...
  Eiti prie įrašo
There are no articles in this category.
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
Working...