Dragon Ball

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    Dragon Ball

    Ką manot apie dragon ball'ą?
    Asmeniškai tai anime, kuris turi savo dvasią...genialus kūrinys. Mane net stebina, kai kurių pasireiškimai, kad dragon ball'as yra š****, nors tie, kurie tai sako ir yra pradėję savo anime "karjerą" su juo, o paklausti, koks pervertiškiausias anime veikėjas yra, atsako, kad master Roshi. Dragon Ball'as tarp kitko yra pats populiariausias visų laikų anime(dalinasi vietą su Akira), išverstas į nemažai pasaulio kalbų, turi milžinišką fandomą, virtinę geimų, kurių galo vis dar nesimato. Tokios sėkmės susilaukusį kūrinį galėtų sukurt tik genijus...valdyti jaunimą yra viena didžiausių galių pasaulyje...
    77
    Genialu!
    0%
    63
    Nesąmon
    0%
    14
  • Izzo
    one vs all, DIE AZ!



    • 2007 02 25
    • 1530

    #2
    visiskai tau pritariu.. man cia vienas is ziauriausiu matytu anime.. puikiai suderinta special powers fighting comedy ir net drama elementai kaip sakei mani animeshkino karjera prasidejo su songoku
    SCREW YOU, PEOPLE!

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #3
      As pradejau savo anime karjera kaip tik nuo dragon ball, man dragon ball buvo, yra ir bus vienas is geriausiu anime, kazkada buvau net tapes sio anime fanu... Dabar jis guli mano anime liste laukia savo eiles kol bus perziuretas....

      Comment

      • shemica

        #4
        O aš pradėjau tai su Digimonais... DB žiūrėt pradėjau penktoj klasėj, prisimenu kaip parindavausi kai per ta antrą pamainą nespėdavau pamatyt serijos... Ir kaip žavėjausi savo pusbroliu, kuris taip viską išmano ir žino kaip koks sezonas vadinasi, ką po ko rodys...

        Comment

        • Dai-Katana
          Podcast or Death




          • 2004 10 04
          • 687

          #5
          Labai jau platus balsavimo pasirinkimas ;/ Anime kaip anime. Labai užtęstas, labiau jaunesnei audotorijai, bet... eilinis anime. Antipatijos tokios didelės dėl jo populiarumo.

          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #6
            Aisq genialu! Vaikystes anime! Nors daba ir atrodo jis man juokingas ir neidomus, bet niekada nepamirsiu kaip jis mane intriguodavo... amziams liks mano atmintyje...

            Comment

            • dArt
              Rimtas forumo narys

              • 2006 12 23
              • 134

              #7
              Nėra vidurinio varianto. (čia apie balsavimą)

              Taip tai buvo vienas pirmų mano anime. Tuo metu gal ir atrode genialus kurinys.
              Bet objektyviai vertint galiu tik dabar, kai esu paziureje daugiau anime. Ir siuo metu man tai yra eilinis shounen anime.
              Paskutinis pakeitimas nuo dArt; 2007-05-28, 21:14.

              Comment

              • Likimo_Kalvis
                YOSH!!!

                • 2006 08 26
                • 378

                #8
                Digimonai rulina koma ten piesims, bet pirmas visada b\liks pirmu.
                DB ir t.t. nu ka, grazu buva paziuret kaip skaldos, ant sasviniu kampu paanimuot, papaisyt po to parduot bet tos denas praeje su pirmom ziniom apie Anime
                Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                Comment

                • Mao
                  a.k.a. Lzq

                  • 2006 07 25
                  • 223

                  #9
                  nu man tai nepatinka tiesa sakant tas dbz, dbgt...

                  O vat DB tai jega. Nuo sito pradejau savo kelione i anime pasauli.

                  O va labiau nemegstu ne dbz, o maziu dmz fanu... kurie taip isijaute i tuos herojus ir pan. kad issidirbineja kaip jie ir t.t. Tiesiog nepakenciu.
                  I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                  Comment

                  • Kuronii
                    Boom, like that

                    • 2007 04 01
                    • 144

                    #10
                    joa, balsavimo variantu mazai ^^;
                    Na dbz tikrai yra genialus darbas, tiesiog nuo savo world wide sloves tapes "popsiniu" anime, kuris daugmaz yra jau vertinamas vien del savo "prekinio zenklo".
                    kaip likimo kalvis sake: dbz dienos praejo su pirmom ziniom apie anime^^
                    Vienu zodziu: kaip anime jo neziureciau ir tikrai nesisiusciau dabar, bet kaip tokios sloves susilaukusi sedevra, galima ji gerbti^^;
                    http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

                    Comment

                    • Botaro
                      Akuma


                      • 2005 11 17
                      • 196

                      #11
                      Pradejau su Dragon Ball ir baigsiu su Dragon Ball savo anime ziurejimus Pirmoje vietoje visada bus,kad ir kiek nauju,senu ir nerealiu animu bematyciau.Genialu
                      I have the Holy Lance

                      Comment

                      • niekšas
                        forumo idiotas

                        • 2006 08 23
                        • 544

                        #12
                        Autorius Botaro
                        Pradejau su Dragon Ball ir baigsiu su Dragon Ball savo anime ziurejimus Pirmoje vietoje visada bus,kad ir kiek nauju,senu ir nerealiu animu bematyciau.Genialu
                        Sutinku .
                        Pradėjau aš su digimonais... Baigsiu turbūt... Sunku pasakyt su kuo baigsiu, mat nežinau kada tixliai nusibaigsiu, bet DB turi tiek pat šansų kaip ir kiti man patike anime... Bet, DB/Z visada man liks gražus prisiminimas. Aš jo niekad nepamiršiu. Man jis buvo ir liks bene geriausiu boeviku kokį kada esu matęs (tarp anime, real life'inių filmų ir vobšie). Atsimenu tais DBZ laikais su broliu rinkom 'nakleikes' (lipdukus, kas rimtai nesigaudo) nuo kramtoškių. Nemėgstu kramtoškių, bet nakleikių pririnkom daug. Ir kažkaip nekyla ranka man jų išmest...
                        Nu buvo tiesasakant laikai kai kategoriškai sakiau "š***s ir viskas". Tai buvo laikai kaip visai netyčia, isijungiau LNK ir pamačiau... Son goko... taip sakant... patys žinot ką. Negalėjau patikėti savo akimis. Tas pirmas įspudis paskatino mane galvoti kad visa japonų animacija yra š**** . Bet kaip karta, ruošdamas namų darbus, vėl netyčia insijungiau lnk ir pamačiau... Kovos sceną... Kovos sceną kokios dar nebuvau matęs jokiam "mūltike". Ir kažkaip tarsi "ant bajrio" pradejau žiūrėti DB. Teisinausi sakydamas "nesamonė, bet šiaip žiūriu kas per nesamonė". O giliai dūšioj man ta "nesamonė" patiko, tik nenorėjau to pripažint. Vėliau taip įsižiūrėjau šita "nesamonę", kad kasdien laukdavau naujos serijos, žiūrėdavau dienomis ir kartojimus rytais. Tai ilgainiui tapo mano gyvenimo prasme - pažiūrėti dar vieną DB seriją. Šūlioj kasdien vykdavo "vakarykštės serijos aptarimas/diskusija" kur aš aktyviai dalivaudavau. Ech, kaip prisimenu tai buvau kažkada rimtai zdurnievšas dėl šio anime. Ir dabar prisimenu jį tik iš geros pusės. Myliu šitą anime mylėjau ir mylėsiu. Nežinau ar galima jį vadint šedevru, klasika ar pan. bet man jis visada liks nuostabiu anime. Šis anime liks mano dūšioj amžinai. Jei dar karta jį rodytų per LNK, tikrai žiūrėčiau.
                        Dar iš DB pasimokiau, kad apie jokį anime negalima spręsti iš pirmo įspūdžio. Kartais (netgi ne kartais) anime kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip visiškas š****, vėliau pasirodo net labai įdomūs.

                        Comment

                        • voiceofdeath
                          Rimtas forumo narys

                          • 2006 10 23
                          • 119

                          #13
                          kadangi as savo anime pradejau nuo gundam serijos pasakysiu taip pirmas db nera prastas anime netgi savotishkai idomus bet visi like tera apsoliutus meslas nevertas net ziureti
                          Paskutinis pakeitimas nuo voiceofdeath; 2007-05-29, 11:05.
                          Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                          Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                          Comment

                          • efkiss
                            Naujokas
                            • 2007 05 02
                            • 18

                            #14
                            Kai ziurejau dbz tai buvo idomu, bet dabar palyginus kazkoks biski gan vaikiskas ir nesikeiciantis beto greit pabosta, visad aisku, kad asirast priesas padarys daug nuostoliu ir ji uzmush.Jei vertint tai vertinciau tarp genealus ir nesamones.., ypach erzina tas tesimas ir kartojimas "neitiketina galia !" o dbgt tai isvis nusivaziavo tiesiog neturejo ideju trbt
                            ... give them nothing, but take of them EVERYTHING !

                            Comment

                            • Qone
                              Rimtas forumo narys

                              • 2006 08 28
                              • 156

                              #15
                              Va DB as mazai mates, bet kiek maciau, jis buvo idomesnis uz DBZ, kuri ziurejau tik del mustyniu Nu kadangi as, kaip ir dauguma, anime nuo DB pazinau, tai balsuoju uz "genialu!"

                              Comment

                              Working...