nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Wishmaster
    KOI team founder


    • 2008 07 18
    • 411

    nowJapan'09 atsiliepimai

    Ok, go for it!
    Of all the things I've lost - I miss my mind the most
    All bannanas in the world - unite!!!
  • WingedSheep
    avis.

    • 2007 11 14
    • 49

    #2
    Autorius Spity
    Taigi katik gryzau is ‘ Konvento parodijos’…. Pirma kilusi mintis grazinkite pinigus? Kas per nesamone?
    1- Ekranas? Tikriausiai dar mazesnio rasti nesugebejote…
    2- Garsas kaip ir per cosplay 3 buwo apgailetinas… geresnis taciau … nemokejimas ji reguliuoti….?
    3- Cosplayeriu pasirodymai ant scenos… suprantu kad dalyvauti gali visi.. bet common darykit atrankas.. Kodel as turiu traumuotis del vaiku?
    4- Cosband? Gal aiskiau paaiskinkite zmones kas tai yra?
    5- Truko veiklos… jei as nenorejau kazko ziureti kaip pvz kitu zmoniu ispudziu klausytis… tai ka turejau daryt? Kai viska aplaksciau per pirmas 10min atejus I rengini.
    6- Beje wtf su amv? laimejo amv kuris dalyvavo Amv Fresh meate, o taisyklese manau buvo aiskiai parasyta...Korupcija? xD
    7- Jus FAIL net cosplay 3 buwo geriau negu tas cirkas kury siandien maciau.
    8- Jums pavyko bent vienas dalykas parodyti kaip nereikia daryti konveto.
    Konvento parodija!!!!
    Visom keturiom pritariam.! Mes apskritai, kėlėmės, neršėm ir viską taip tvarkingai. Atvažiavom kažkur 10 min prieš 11 val., o kada įėjom.? Po 12. (Be to ant programėlės parašyta 'durys atidaromos 10:00 VAL. tai... WTF.?!). Aišku, jau įprasta, kad KOI vėluoja +/- 1 val. (Be to, įėjus dar vyko paruošiamieji darbai). Anyway, įėjom. Ir... KAS PER APŠVIETIMAS?
    Dėl menko 'antro levelio' apšvietimo, normaliai fotkint tik su blykste buvo galima. Kaip jau buvo minėjama, tikrai norėjosi daugiau, nes jau taaaaaaip išgarsinta, išaukštinta čia buvo viskas. Į tai atsižvelgiant reikėjo ir patalpas erdvesnes padaryt. Nes palei tą amfiteatrą prie visų stendų, krautuvių buvo tiek žmonių, kad tikrai visas noras kur nors slankiot praėjo. Žodž, neiškentėm mes ten, nes dauguma cosplayerių tiesiog ir sedėjo toj salėj.! (O neturėtų jie būti foto objektais.? Kam tuos kostiumus siuvosi tuomet.? Pasėdėt ir su močiutės chalatu galima.) Taigi, išėjom. Ne mes vienos tokios buvom, sutikom mieste panašių. Nusprendėm grįžti, nes pagal programą, turėjo prasidėti paskaita 'Japonija mano akimis' (14:00 val.) Aišku, dėl vėlavimo atėjom 'anksčiau' (Atėjom 14:00 val., o tuomet vyko 13:00 valandos programa.) Atsibodo. Dar šiek tiek pašliaužiojom, nes prasidėjo pietų pertrauka (vėlavusi, žinoma, valandą) ir nusprendėm pafotografuoti išeinančius arba bešmirinėjančius cosplayerius. Irrr.. tuom ir baigėsi mūsų buvimas tame CON. (Norėjom ir į eiseną, bet jau net ir nebeaišku ar ji vyko, ir kada, nes lijo ir panašiai. Jau nebesidomėjom.)

    P.S. Rimtai žmonės, suprantu, kad jum Naruto (daugumai) nepatinka, bet omg. Final Fantasy kiek jau.? 20 dalių.? Ir kažkaip tuom tai nesiskundžiat (iš plojimų sprendžiu kai atėjo iš "Naruto" personažas ir kai iš "FF".

    P.P.S. 3 KOI cosplay buvo tikrai geresnis. (Mokykitės, taisykitės. Tikimės antra diena taip nenuvils.)

    P.P.P.S. Su mumis kartu irgi žmonės šalinosi. Kažkaip ne taip, žmonės. Tikrai ne taip.
    Velvet Revolution.

    Comment

    • kwoon
      Naujokas
      • 2009 08 29
      • 3

      #3
      Nelabai, nelabai su kokybe buvo.. Labiausias papeikimas tai turbut garsistui butu ir isvis visiems kas ten prie pulto ir power pointo sedejo... Kaip jau sake iejus dar reikejo laukt begales laiko kol viskas bus sutvarkyta ir paruosta ir tai tikrai erzino. Suprantu, visad dideliuose renginiuose buna kazkoks delay, bet cia atrodo, kad tas kas turejo rupintis sales dekoracijom,apsvietimais ir t.t. uzgere nakti pries ir atejo kai renginys turejo but pradetas. Galima daug negeru dalyku pilt ziurint is salies ir nesuprantant vargo, bet jeigu jau rengiamas tokio masto ir taip isreklamuotas eventas, tai reiktu siektiek daugiau pastangu ideti ir galbut daugiau zmoniu kurie ismano savo darba pasitelkti ^^

      Na o + tai aisku vedejas ir siaip nepaisant visu situ nesusipratimu tvyrojusi ganetinai gera ir draugiska nuotaika :]

      Comment

      • Hikari_
        Mental

        • 2008 02 27
        • 981

        #4
        Man tai ten viskas buvo gerai ir net geriau ir idomiau uz praeita... Nes buvo erdvesne sale ir daugiau visko pardavinejo ir apskritai visko buvo daugiau..zodziu nesiskundziu nei kiek
        tik gal galit pasakyt kas laimejo geriausio cosplayerio pirma vieta?

        Comment

        • sek0ne
          AnimeMinusFamHator




          • 2007 04 28
          • 1260

          #5
          tai FAILconas nepavyko?

          Comment

          • aKi
            Ruduo.

            • 2007 10 24
            • 289

            #6
            Pirmoji diena buvo visai nieko, galiu skųstis nebent tvankiomis patalpomis ir mažu ekranu - sėdint salės vidury labai jau sunkiai skaitėsi kas ten buvo parašyta. O šiaip - faina, gal pilnaverčiu con`u to ir nepavadinčiau tačiau tikrai ir ne paprastu kosplėjumi. :3

            aKi: O būtina buvo mano vardu kitų žmonių postus surašyt?
            ---------------------------------------------------------

            Dziaugiuosi labai gerai pasisekusia pirma festivalio diena! labiausiai man patiko draugiski zmones, kurie leidosi buti musami , apkabinami, nufotkinami ir pan xD ACIU visiems KOI zmonems, organizatriams ir dalyviams uz sukurta tikrai jaukia atmosfera xD

            P.S. as buvau Lavi su huge plaktuku tai sory jei kam uzvaziavau nematydama per galwa O___o
            P.S.2 Jei kas turi fotkiu su manim , dekit! labai noriu atsisiust

            o gal galit pasakyt kas laimejo pirma vieta geriausiame cosplay ?

            Va viena foto, idesiu poto daugiau :]



            Autorius Hikari_
            Man tai ten viskas buvo gerai ir net geriau ir idomiau uz praeita... Nes buvo erdvesne sale ir daugiau visko pardavinejo ir apskritai visko buvo daugiau..zodziu nesiskundziu nei kiek
            tik gal galit pasakyt kas laimejo geriausio cosplayerio pirma vieta?

            Laimeo tas kuris buvo Death The Kid :33

            Laimejo Death the Kid is Soul eater
            Paskutinis pakeitimas nuo aKi; 2009-08-30, 11:53.

            Comment

            • Jin
              Crazy Weirdo

              • 2009 02 06
              • 242

              #7
              Ekranas buvo permazas.. daugiau man viskas tiko. Vedejas buvo super!!! ^^

              Comment

              • Yumenator
                Motherbleeping Killjoy



                • 2009 07 27
                • 552

                #8
                O man siap cosplay patiko prima diena \
                Tik labai tvanku salei buvo ir karsta na su mano paltu tai aisku XD
                dar nepatiko kad man nedave mikrafo as visa savaite galvojau kaipp prisistatyti DX
                o siap man svarbu tik gera nuotaika ir geri draugai tikuosi kita karta rasiu daugiau:333
                Dar vedejas patiko :33 SO KAWAII!
                http://yumihoriku.deviantart.com/

                BLACKOUT
                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                be sure to visit our page~

                Comment

                • Tack1
                  Naujokas
                  • 2009 08 13
                  • 6

                  #9
                  Siaip buvo viskas normaliai, organizatoriai dar jauni, reik jiem patirties pasisemt, visas ju personalas atrode sudarytas is pazistamu, kurie mazdaug ismano savo darba, taigi tiek ir su ta kokybe . Nepamirskit kad 1 diena buvo "ziurejimo" , taigi daug ka veikt ir neturejo but, kaip supratau. 2 diena turetu but aktivesne. Kas nuliudino tai, kad daug cosplayeriu iseje i scena te pasako varda ir anime, jei jau ant scenos esi tai bent pavaidink savo veikeja... vedejo komentarai isgelbejo ta dali. Etiudai buvo tokie kvailoki, bet turbut idomiausia dalis.

                  Comment

                  • KolaJ
                    Naujokas
                    • 2008 11 13
                    • 23

                    #10
                    Išsimiegojau po pirmos dienos, dabar iškeliu viena video tiems kam labai įdomu kas ten buvo ir vėl i con važiot

                    http://www.youtube.com/watch?v=Cjzafg1ICt4

                    Comment

                    • Tabeko
                      Ring Ding Dong~

                      • 2009 02 01
                      • 290

                      #11
                      Bet varšgas vedėjas.XD Gerai, kad jo bent 'palikta ant ledo nuotaka' nepamiršo.XD Nelabai kas ranką spaust norėjoo..... O man, viskas patiko, atmosfera tikrai jauki ir visa kita. Baisiai dėkinga esu tiem žmonėm, kurie pasidalino gėrimais and so on.:3 Ir nedėkit po krūmu, kad trečias buvo geresnis, šitas man labiau patiko.;] Taigi, laukiam day.No.2 and dar daugiau įspūdžių!
                      P.S. Mano fotikas atsisakė fotografuot po šitokių linksmybių.XD

                      Comment

                      • Cere
                        !אני כאן כדי הסלע הזה-


                        • 2009 01 12
                        • 547

                        #12
                        Man patiko
                        Vedejai saunus [like always] ;D~
                        scena>>> Big paliginus su praitu kartu
                        Aisku del ekrano visi jau piktinosi...

                        Kostiumai saunus!!!
                        Labiausei man patiko 1 vieta moterisko personazo (taip ir toliau Julia! :rolleyes: )
                        Aisku man patiko dar Death Kid :rolleyes:

                        Kas mane sokiravo, tai kad su draugu atvaziavome pirmi 09:34 (tada net i laikrodi paziurejom XD)
                        Ir mus nei is to sio pradejo koki 20min filmuot is Delfi ;]
                        Bet ikels i delfi.lt!!!! Jie pazadejo XD
                        Banzai ;D

                        Taip, man labai dar patiko etiudas/shokis (kuris kazkodel uzeme 3 vieta...)
                        That was like>> Look, Sasuke, I have Ur Panties!!


                        BY The Way>> Buvau Ciel Phantomhive
                        Dabar skrisime i 2 diena In Japan,
                        tai susitiksime ten ^_~
                        Cere.
                        -.connection error


                        Comment

                        • BarbieJupiter
                          Naujokas
                          • 2009 08 10
                          • 4

                          #13
                          labai patiko ir siandien noriu vaziuoti bet ismeciau ta apyranke, tai ka nepateksiu su bilietu? man nepasake kad ja butina iki siandien islaikyt

                          Comment

                          • mariux9998
                            Labas.

                            • 2008 06 20
                            • 434

                            #14
                            Jo, pirma diena šiaip pilna nesklandumų buvo...
                            Ekranas - gosh, net mano kompo ekranas didesnis...
                            Pati vieta buvo gera, bet taaaaaip tvanku buvo.
                            Cosplayeriai mldc, bent jie pralinksmino su savo etiudais
                            Vedėjas irgi jėga. Jis tikriausiai buvo tas žmogus, kuris traukė šitą šou iš atmatų duobės.
                            Duuudes, vėluojam? Vėlavot 1h 30min su grafiku. C'mon now. Tikiuosi kitą kartą būsit iš savo klaidų pasimokę.
                            P.S. Žaidimų zona buvo some awesome shit

                            Comment

                            • Baka
                              For Christs Sake

                              • 2007 09 11
                              • 133

                              #15
                              Kolegos, galbut reiksti savo nuomones kaip nebuves renginyj ir nelabai galeciau, bet is postu susidaro ispudis, jog scenoj cosplejaus pasirodymai buvo "nelabai". Ar nebutu gera mintis ivesti tokia taisykle, jog visi dalyvausiantys cosplejaus renginyj (nezinau kaip jus juos daba vadinsit nuo siol, nowJapan 2010 ar koi 4 or whatever) sudalyvautu parengiamajame renginuke kaip kad buvo siais metais, kur chibi koiai renge, kaip sakant surengti priverstine repeticija.

                              Juk visgi zmones ejo paziuret cosplayaus o ne sou vedejo.

                              Comment

                              Working...