nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • sketchas
    Black sheep

    • 2008 02 24
    • 55

    #31
    Siaip kito con ar cosplay noreciau ziema, per ziemos atostogas

    Comment

    • Firo
      Obvious troll is obvious

      • 2008 06 24
      • 313

      #32
      Greičiau post'inkit fotografijas... lolis, preferably...

      :'D

      Comment

      • Buffia

        #33
        savaitgalis tikrai saunus
        buvo nesklandumu, bet nereikia taip stipriai juos akcentuoti. Buvo tiek daug idomybiu, tikrai kiekvienas galejo sau rasti kazka idomaus. O nepatenkintu visada buna. Dazniausiai tai zmones, kurie tik gali peikti, o patys nieko nesugeba organizuoti.

        Olegai, Sergejau ir Eugenijau, ACIU JUMS ir visai Jusu sauniai komandai

        Comment

        • Cere
          !אני כאן כדי הסלע הזה-


          • 2009 01 12
          • 547

          #34
          Autorius Firo
          Greičiau post'inkit fotografijas... lolis, preferably...

          :'D
          Omg...
          foto :rolleyes:
          Tik pabando neikelti ;D
          yeah, foto yra vienas is geriausiu + in cosplay
          -.connection error


          Comment

          • SardonicSamurai
            Naujokas
            • 2009 03 01
            • 11

            #35
            Labai patiko man nors tik buvau ziurovas. Saunuoliai cosplayeriai faina atmosfera buvo ir uzgoze tuos techninius nesklandumus

            Beje, su draugu per antraja diena sukurem Cida ^^ ---> http://img255.imageshack.us/img255/4711/img0036g.jpg
            Paskutinis pakeitimas nuo SardonicSamurai; 2009-08-30, 20:01.

            Comment

            • sketchas
              Black sheep

              • 2008 02 24
              • 55

              #36
              Autorius SardonicSamurai
              Labai patiko man nors tik buvau ziurovas. Saunuoliai cosplayeriai faina atmosfera buvo ir uzgoze tuos techninius nesklandumus

              Beje, su draugu per antraja diena sukurem Cida ^^ ---> http://img255.imageshack.us/img255/4711/img0036g.jpg
              +5! Geras tas Cidas xD

              Comment

              • Naktigonė
                music addicted
                • 2009 06 26
                • 11

                #37
                Minusų jau nebeminėsiu, visi jau išvardinti. Bet šiaip, manau ne veltui išleidau 32lt. Patiko 3 cosplayerių komandos pasirodymas ( dolce and gabbana ), o antra diena buvo geresnė už pirmąją jau vien savo judėjimu. Gaila buvo Yuri salono meistrų, kurie ten darbavosi liežuvius iškišę... Tikiuosi didesnio cosplayerių aktyvumo ir kruopštesnio darbo kitą kartą.

                Comment

                • SardonicSamurai
                  Naujokas
                  • 2009 03 01
                  • 11

                  #38
                  Autorius sketchas
                  +5! Geras tas Cidas xD
                  Na va, irodem su draugu, kad galima is siuksliu rastu ant grindu padaryt idomiu dalyku

                  Comment

                  • karolisvis
                    I..Hate..All..off..you.

                    • 2008 05 25
                    • 229

                    #39
                    Pirma diena buvo beveik FAIL!!!!Nes:Ekranas per mažas(visi tai sako) , visa programa vėlavo apie 1h 30min , apšvietimas "buvo tamsu" , garsai, tas kas sėdėjo prie akustikos jį reik nušaut už tuos aidus...(Antroi dienoi buvo gana neblogai ) , Ai ki do... to mokytojo žodžiai išvertė publika iš koto tikrąją tų žodžių prasme buvo taip nuobodu , kad dauguma sėdėjo užkulsiuos(ėjo pietaut) toliau paskaita apie Japonija iš ten buvusiu žmonių hmmmm.... Boring! aš beveik užmigau tuo metu. Žaidimu kampelis buvo gana "kietas" , Bonsai medeliai man lb patiko buvo tiesiog nuostabus , vandens kainos buvo like tai yra 5LT užmažą buteliuka vandens...Apiplėšimas!!!Na , bet kaškas gerai užsidirbo ^^. Mangos ir action man"ai buvo faini . Antra diena buvo daug "kietesnė" buvo "Sumo" tai buvo jėga stalo žaidimai na man asmeniškai nuobodus , bet buvo daug mėgėju , OST konkursai buvo FUN!!! O valgymo konkursą beveik laimejau , nes buvau labai alkanas man truko tik pirmam išsiurbčiot sriubą , bet nespėjau , svečiai iš Latvijos atrodė labai gerai bent taip maniau kol nesužinojau , kad jų kostiumai pirkti eBay...Manau , kad jeigu jie butu pasidarę patys tuos kostiumus bučiau jautęs daugiau pagarbos... Buvo sečias iš baltarusijos su kuriuo susipažinau renginį ir jis filmavo ir fotografavo beveik visą renginį.Gali buti , kad baltarusijoje tai pat domisi anime ir galbūt nori surengti kaika panašaus , nes jo žodžiais jis atvyko pažiūrėti kaip atrodo lietuvškas cosplay. Tai va tokia mano nuomonė ir tikrai manau , renginys neįskaitant kelių trukumų buvo labai pasisekęs.

                    P.S. Aš buvau Takatsugi Shinsuke iš Gintamos cosband (mane atpazintumėt is colorfull kimono ir užbintuotos kairios akies) Laukiu foto
                    Paskutinis pakeitimas nuo karolisvis; 2009-08-30, 20:13.
                    Run, live to fly, fly to live, do or die.
                    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                    sigpic

                    Comment

                    • Jin
                      Crazy Weirdo

                      • 2009 02 06
                      • 242

                      #40
                      Antra diean buvo super gaila negalejau pabut iki galo... Paskutinis traukinys 15:30 isvyksta teko iseit gan anksti ;( O seip man patiko merginu Cosplay man visos tokios kawaii pasirodo
                      P.s. Yuri , yuri,... tirkai pakele nuotaika.
                      P.s.s. prifotkinau ir prifilmavau daug, bet kokybe yra laaaabai prasta. Todel negadinsiu jum nervu su tais vidoe

                      Comment

                      • Mao
                        a.k.a. Lzq

                        • 2006 07 25
                        • 223

                        #41
                        Alright. Visų pirma - this was fun. Seniai kažkur taip pasisėdėjau.

                        Taigi, pradedam nuo to, nuo ko viskas ir prasidėjo. Kelionės traukiniu. Būtų buvę awesome, bet teko sėdėt šalia klykaujančių pradedančiųjų (matosi) animetardžių, kalbančių apie agurkėlius, 'nya'-inančių and stuff. Ehem, anime nemanau, kad daugiau žiūrėsiu.xD Nuvažiavus tai viskas buvo okay, šįkart mano navigacinė sistema neapvylė ir greit nusigavau 'į vietą' ir susitikau su savais. W00t.

                        Pirma Con diena: Pretty awesome. Buvo daug fun momentų, nemažai neblogų cosplay (personally, King Kittan, Simon (TTGL), Yuna (FFX), ummm... Jei teisingai atspėjau, Sadako (Gantz) owned the most). Buvo aišku pora ir laaame, bet nestumsiu, nes per gera nuotaika.^^ Lots of kawaii girls. And lots of free hugs. Pasirodymai buvo fun, nežinau ką ir besakyti. The one man show owned. Extras, t.y. visi tie priedai kaip žaidimų zona ir t.t. labai smarkiai nesudomino, tikriausiai todėl, kad per žmonių kiekį buvo truputį nepatogu ten nusigaut. Narutardų kaip visad daug, nuo tų goddamn headbandų man jau bloga, bet nieko baisaus, nes buvo pakankamai daug 'real' cosplay. ;p Btw, Gu. owns.xDD

                        Antra Con diena: yaaay even moar hugs! Na, ši diena buvo a looot kitokia negu pirma, taigi, turiu pasakyt, kad ši buvo truputį superior, bet pirma vistiek kinda fun. Mostly because of all the hugs. Aaaa... back prie temos, taigi, buvo įdomu karaoke stebėt (too bad niekas smarkiai nenusidainavo :/) OST konkursai buvo kinda interesting, kiti nelabai sudomino.. Bet tos imtynės 'fatsuit'uose' buvo epic win. Be jų nebūtų taip fun. Kągi, manau antroj dienoj vienam nebūtų labai įdomu, kadangi dabar nei pasirodymų nei kažko panašaus (išskyrus dance'us kaip ir) nebuvo, bet lots of other fun stuff. BTW, Tie Yury bičai truputį per daug dėmesio reikalavo, nors ir taip ten belekiek žmonių stovėjo. I'm sorry, bet kas dvi minutes išgirst 'PLOJIMAI YURY!!' iš bičo su ostapenko veidu nėra labai malonu. Bet ši diena buvo jėga. Tik truputį greitai prabėgo. :/

                        Overall, šitas renginys buvo complete win. Įsėdęs į traukinį suvokiau, kad net nesinorėjo grįžt į Kauną.xD Na, sekančio Koi renginio be abejo laukiu.

                        P.S. Fantasybeast, you had my vote. Now where is my money?

                        Oh shit, pamiršau pakomentuot problemas. Uuuuhhh... Nu, kay, problemų buvo daaaaaaaaaaaaaug. Garsas, ekranas, vėlavimas, daug techninių problemų, ostapenko, powerpointas, per mažai dėmesio kitiems dalykams apart anime, ir jei būčiau vienas, būtų boring.

                        P.P.S. Gaila nebuvo poros tam tikrų žmogų, būtų dar smagiau ://
                        Paskutinis pakeitimas nuo Mao; 2009-09-01, 20:23. Priežastis: rašybos klaidos :D
                        I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                        Comment

                        • Shikutokachika
                          Naujokas
                          • 2009 07 04
                          • 5

                          #42
                          Laaaabai patiko!!! Nežinau, kaip jums su ta pirma diena. Tikrai užjaučiu, kad taip ten išėjo, nes buvau tik antroj.. Tikrai džiaugiuosi,kad pavyko bent į antrą dalį atvažiuot... Jūs visi buvot tiesiog nuostabūs ir nepaprastai gražūs!!! Ir be galo draugiški, kas man yra labai keista...
                          Tiesiog net nežinau, kaip išreikšti dėkingumą... Ir kam... XDDD
                          Dėkoju jums visiems!!! Kada kitas renginys??

                          Comment

                          • Alex Sugar
                            don't worry, be happy ;)

                            • 2009 02 23
                            • 466

                            #43
                            Na man patiko! Aisku ekranas galejo but ir didesnis, o cosplayeriai/es tikrai saunuoliai, ypac merginos tokios kawaii ! Tas bananas(kaip as ji vadinu) buvo cool. Gaila mano amv su Skip Beat nieko neparove, bent jau linksmiausias buvo Tai va, etiudai visi saunus! Super! ^^ ''Emo king'', tas su gelyte xD Zaidimai irgi faini, vardas japoniskai, su japonu pasnekejau... oj dabar net visko neprisiminsiu kas buvo ^^

                            P.S tai va, sveikinu nugaletojus! Sekmes! ^^
                            Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
                            Everything is awesome!

                            Comment

                            • Cere
                              !אני כאן כדי הסלע הזה-


                              • 2009 01 12
                              • 547

                              #44
                              Autorius sketchas
                              +5! Geras tas Cidas xD
                              5/5
                              -.connection error


                              Comment

                              • SardonicSamurai
                                Naujokas
                                • 2009 03 01
                                • 11

                                #45
                                Autorius Mao
                                Alright. Visų pirma - this was fun. Seniai kažkur taip pasisėdėjau.

                                Taigi, pradedam nuo to, nuo ko viskas ir prasidėjo. Kelionės traukiniu. Būtų buvę awesome, bet teko sėdėt šalia klykaujančių pradedančiųjų (matosi) animetardžių, kalbančių apie agurkėlius, 'nya'-inančių and stuff. Ehem, anime nemanau, kad daugiau žiūrėsiu.xD Nuvažiavus tai viskas buvo okay, šįkart mano navigacinė sistema neapvylė ir greit nusigavau 'į vietą' ir susitikau su savais. W00t.

                                Pirma Con diena: Pretty awesome. Buvo daug fun momentų, nemažai neblogų cosplay (personally, King Kittan, Simon (TTGL), Yuna (FFX), ummm... Jei teisingai atspėjau, Sadako (Gantz) owned the most). Buvo aišku pora ir laaame, bet nestumsiu, nes per gera nuotaika.^^ Lots of kawaii girls. And lots of free hugs. Pasirodymai buvo fun, nežinau ką ir besakyti. The one man show owned. Extras, t.y. visi tie priedai kaip žaidimų zona ir t.t. labai smarkiai nesudomino, tikriausiai todėl, kad per žmonių kiekį buvo truputį nepatogu ten nusigaut. Narutardų kaip visad daug, nuo tų goddamn headbandų man jau bloga, bet nieko baisaus, nes buvo pakankamai daug 'real' cosplay. ;p Btw, Gu. owns.xDD

                                Antra Con diena: yaaay even moar hugs! Na, ši diena buvo a looot kitokia negu pirma, taigi, turiu pasakyt, kad ši buvo truputį inferior, bet vistiek really fun. Mostly because of all the hugs. Aaaa... back prie temos, taigi, buvo įdomu karaoke stebėt (too bad niekas smarkiai nenusidainavo :/) OST konkursai buvo kinda interesting, kiti nelabai sudomino.. Bet tos imtynės 'fatsuit'uose' buvo epic win. Be jų nebūtų taip fun. Kągi, manau antroj dienoj vienam nebūtų labai įdomu, kadangi dabar nei pasirodymų nei kažko panašaus (išskyrus dance'us kaip ir) nebuvo, bet lots of other fun stuff. BTW, Tie Yury bičai truputį per daug dėmesio reikalavo, nors ir taip ten belekiek žmonių stovėjo. I'm sorry, bet kas dvi minutes išgirst 'PLOJIMAI YURY!!' iš bičo su ostapenko veidu nėra labai malonu. Bet ši diena buvo jėga. Tik truputį greitai prabėgo. :/

                                Overall, šitas renginys buvo complete win. Įsėdęs į traukinį suvokiau, kad net nesinorėjo grįžt į Kauną.xD Na, sekančio Koi renginio be abejo laukiu.

                                P.S. Fantasybeast, you had my vote. Now where is my money?

                                ,,iš bičo su ostapenko veidu nėra labai malonu.,,
                                LOL ta paty sakiau draugui

                                Comment

                                Working...