Kaip daznai ziurit anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Audria
    Labai pikta. Neerzinti

    • 2005 09 25
    • 98

    Kaip daznai ziurit anime?

    Ar daznai ziurit? Gal kasdien po kelias valandas?Ar visa diena neatlimpat nuo kompo?
    As tai dabar dazniausiai karta i savaite kai ner ka veikt prisedziu ir paziuriu kokias 3 - 4 vandas
  • SolidSnake
    SSDD

    • 2005 12 21
    • 172

    #2
    Kai atsiuncia kompas tai ir ziuriu !!! buna kad pora savaiciu visai neziuriu !!! Tiesiog mazai geru anime 89% visihkas shud.... !!! Beto kol dar ishvers i EN arba i RU !!!
    I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

    Comment

    • Augiszz
      Anime Man
      • 2006 02 04
      • 37

      #3
      Vaje, kol parsiunchia man... Tj paziuriu kokias 2 OVA's i diena Aisq ce jai jau palikinet kompa ijungta visa diena

      Comment

      • Ekgp97sl
        Vietinis šnipinėtojas

        • 2006 01 16
        • 63

        #4
        na man su parsisiuntimu neiskyla problemu.... dazniausiai tik prisikaupia ir nieko nepaziuriu... siaip vidutiniskai pe savaite gal kaip nors paziuriu nuo 5 iki 10 ivairiu epizodu.. .kartais net daugiau... tiesiog galima ir ka kita veikt...

        Comment

        • Ozis

          #5
          prasidejus atostogom padidinau apsukas. dabar prasedziu gal apie valanda, gal dvi per diena, mokslo metais vargiai lieka valandele kita per savaite, jei ne per menesi.

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            #6
            Kas savaitę ar kas antra, šešdieni arba sekmadieni paskiriu anime žiurėjimui. Paprastai tai būna anime po maždaug 26 serijas, tai gaunasi apie 8 valandas sėdėjimo lovoje ir spoksojimo 19" monika arba į lubas į kurias būna nukreiptas mano amžinai besiožiuojantis projektorius. Dėja konors savo išskirtiniui skoniui kanors surandu vis sunkiau.

            Comment

            • Neoner
              We're the Unbound


              • 2005 12 28
              • 109

              #7
              kiekviena diena +- 12 seriju, na nebent kur nors ishvaziuoju, bet pas mane kompas kiaura para ijungtas, siunciasi. todel atsigriebiu grizes

              Comment

              • arna
                emptiness

                • 2006 06 20
                • 1069

                #8
                Ar Daznai Ziuriu Anime?

                labai priklauso nuo nuotaikos. ir pas mane pasirinkimas namie is turimos "kolekcijos" gana menkas. megstu ziureti, perziureti savo senus anime filmukus. labai mielai dazniau ta daryciau, jei tik galeciau pastoviai atnaujinti savo filmu repertuara. bet beda tame, kad visai niekur nera pirkti anime. tragiska situacija tiek prekybos centruose, tiek paciame turguje (cia geriausiu atveju pasiulys hentaju :-(. ).
                jei lengva nuotaika megstu uzsidedi "cowboy be bop" ar "vampire hunter D". kazka panasaus is sio repertuaro, kas neapkrauna smegenu.
                jei noras kiek paziureti filosofiskai, gyvenimiskai, tada uzsidedu "GITS", "tokijo krikstateviai".. gaila, bet nedaug galiu pasigirti ko esu mates. deja, neisivaizduoju, kaip ir kur butu galima gauti geros kokybiskos anime. :-(

                Comment

                • Lax..
                  reLaxed




                  • 2005 12 24
                  • 516

                  #9
                  Oho, čia pas jus žiūriu neblogi mąstai; Per atostogas ~2ep į dieną yra gerai, mokslo metais 2ep į savaitę yra gerai;

                  Comment

                  • Invisible

                    #10
                    kaip užeina, kartais keletą mėnesių nieko nežiūriu, kartais per savaitę peržiūriu ~50 epizodų ir porą filmų. O kartais ir ramiai į dieną po vieną, po porą epizodų žiūriu.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-06-26, 21:02.

                    Comment

                    • rockfeever

                      #11
                      seip as anime skiriu kokias kelias val per diena kai kada daugiau bet blin daba kai pradejai dirnt tai isvis neliko lako ziuret

                      Comment

                      • Katiuwa
                        Narys
                        • 2005 08 25
                        • 31

                        #12
                        per savaite pasiziuriu tik naruto viena serija
                        kai ziaurei nera ka veikt tai kartais net visa diena prasedziu prie kompo ir ziuriu anime

                        Comment

                        • Myojin`
                          Tiesiogiai iš miško
                          • 2006 03 04
                          • 84

                          #13
                          Na mano ziurejimo kiekis nuo susidomejimo priklauso.O ziuriu dazniausei 26ep Anime.
                          nes jie kaip vienas ilgas filmas gaunasi, ir jei idomu nesinori daryt pertrauku, nebent aplinkybes vercia. ir kaip iveiki ta 26 ar 30 ep tox kaifas... nes pabaigos labai geros ir nenuspejamos, bet to kaifo nebootu jei viso anime nebootum perziurejas ir isanalizaves.

                          Comment

                          • Dummas

                            #14
                            Nioo, mano eile atejo ;]
                            Šiaip, jeigu ką randu naujesnio/geresnio/man dar nematyto, tai galiu visą dieną prasedėt prie kompo ir žiūrėt, žiūrėt, žiūrėt.. Ale, kol nepabaigsiu - jokio ten miego nereikia :D O, jeigu tenka iš užsienio siūstis, tai trup sudėtingiau gaunas - į dieną po 1ep'ą. O jeigu intikas į užsienį šustresnis būtų - nuo kompo nenusikrapštyčiau gal kokia savaitę.. Poto jau galvos skausmas ir panašūs dalykai nuvys ;]

                            Comment

                            • Angel of Death

                              #15
                              Na cia jau kaip kada. Kai neturiu ko ziuret tai tenka eit Fallout2 zaist O siaip vidutiniskai po 2 val i diena kazkur...

                              Comment

                              Working...