Geriausia istorija 2015

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1186

    Geriausia istorija 2015

    <hr>
    Geriausia istorija 2015
    <hr>
    » Pretendentai į įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios istorijos vietą, turintys puikų herojų vystymą, originalūs ir išbaigti.




    <table><td>Nominantai:<ul><li> Rokka no Yuusha
    <li> Shirobako
    <li> Death Parade
    <li> Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    <li> Owarimonogatari
    </ul></td></table><hr>
    47
    Rokka no Yuusha
    0%
    11
    Shirobako
    0%
    2
    Death Parade
    0%
    12
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    0%
    20
    Owarimonogatari
    0%
    2

    The poll is expired.


  • Miglaja
    Cute potato ~


    • 2007 12 16
    • 560

    #2
    Vienareikšmiškai Rokka no Yuusha

    Nenuspėjamos pabaigos yra labai retas reiškinys. Čia pavyko apgauti žiūrovą kaip reikiant.
    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Autorius Miglaja
      Vienareikšmiškai Rokka no Yuusha

      Nenuspėjamos pabaigos yra labai retas reiškinys. Čia pavyko apgauti žiūrovą kaip reikiant.
      Šiaip tai kiekvienas detektyvas PRIVALO turėti nenuspėjamą pabaigą. Atsakymas "kas" yra pusė malonumo. Rinkausi tarp Death Parade ir Kiseijuu: Sei no Kakuritsu. Laimėjo monstrai - istorijos buvo tikrai daug, o ir kokybė nesušlubavo....

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Mano akimis, Shirobako turėjo geriausiai išpildytą istoriją iš visų nominantų, o aprėpta seriale buvo itin daug. Tai ir kelių pagrindinių veikėjų besipainiojančios individualios istorijos, ir vargai bei džiaugsmai kuriant serialą (netgi du), net ir tų pačių fikcinių serialų istorijų detalės ištrauktos į paviršių, o kur dar daugybė įvairių personažų. Turtingas ir stiprus kūrinys, kuris netik sugebėjo puikiai išpildyti savo temą, bet ir pateikti įsimintiną ir gerai išplėtotą istoriją.

        Comment

        • Miglaja
          Cute potato ~


          • 2007 12 16
          • 560

          #5
          Autorius Killerbee
          Šiaip tai kiekvienas detektyvas PRIVALO turėti nenuspėjamą pabaigą. Atsakymas "kas" yra pusė malonumo. Rinkausi tarp Death Parade ir Kiseijuu: Sei no Kakuritsu. Laimėjo monstrai - istorijos buvo tikrai daug, o ir kokybė nesušlubavo....
          Bet niekur nebuvo akcentuota, kad tai bus detektyvas. Ir nemanau, kad šito anime tikslas išvis buvo tapti detektyvu (nors jis tapo geresniu nei Subete ar Sakurako...). O detektyvas, kaip žanras dažniausiai apima tik kriminalines istorijas, o šita juk gryniausias adventure/fantasy. Dėl to man ir kelia didžiausią nuostabą tie susijungę netikėti aspektai, kurie sukuria nenuspėjamą istoriją
          Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2949

            #6
            Autorius Miglaja
            Bet niekur nebuvo akcentuota, kad tai bus detektyvas. Ir nemanau, kad šito anime tikslas išvis buvo tapti detektyvu (nors jis tapo geresniu nei Subete ar Sakurako...). O detektyvas, kaip žanras dažniausiai apima tik kriminalines istorijas, o šita juk gryniausias adventure/fantasy. Dėl to man ir kelia didžiausią nuostabą tie susijungę netikėti aspektai, kurie sukuria nenuspėjamą istoriją
            Detektyvo žanras buvo akcentuotas antroje ar trečioje serijoje....bijau pameluot, bet maždaug tada.... Ir tai yra grynas detektyvas. Adventure/fantasy čia yra dekoracijos, kurios detektyvui, tiesa, visai nepadeda...

            Comment

            • Augis24
              AZ rėmėjas




              • 2009 03 29
              • 769

              #7
              Kiseijuu: Sei no Kakuritsu gavo mano balsa, sci-fi prijauciantis esu labai, o ten viskas ispildyta kokybiskai ir realistiskai, jeigu visgi egzistuotu tokie ateviai.
              Death Parade buvo gan idomus, tokia nauja ideja, atrode idomus ir tie zaidimai, bet reikejo siek tiek daugiau pasispaust ir man jautesi, kad siek tiek kazkur kazko truko, bet pati anime atmosfera buvo tikrai labai maloni akiai.
              Rokka no Yuusha - pasakysiu ne vien del to, kad nepatiko man serijos nuo 5 iki 10.. Nu taip viskas: Tu padarei, ne, Tu, arba jis, arba ji, bet galejo buti parodyta zymiai daugiau spejimu teziu, nei tiesiog pasakotos teorijos, be jokiu vaizdiniu. Tik va 12 epizode jau pasirode ir monstras gigantiskas, kurio nebuvo iki pat galo ir panasiai, tokios smulkmenos, kurios man nepatiko ir neatitiko ju pasakojimu nusikaltimo variantu. O gal tiesiog neisigilinau i visa ta tiek, kiek reikejo.
              Del shirobako - sitas slice of life manes nenustebino iki tiek, kiek noretus, todel isvengsiu komentavimo apie ji isvis. O owarimonogatari - nepradejau ziuret, vis dar tebeguli hdd.

              Comment

              Working...