Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Death Parade įvertinimas

Balsavo
39. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  22 56.41%
 • 4

  14 35.90%
 • 3

  3 7.69%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 17

Death Parade

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Death Parade

  Death Parade

  Režisierius: Yuzuru Tachikawa
  Studija: Madhouse
  Žanrai: drama, mistika, psichologija
  Transliacija: 10.01.2015 - 28.03.2015
  MAL reitingas: 8.56
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV

  :AniDB: :ANN: :MAL:

  Aprašymas: Kas atsitinka su žmogumi po mirties? Tai turbūt yra vienas iš svarbiausių klausimų ir kuris vis dar neturi atsakymo. Panašaus svarbumo kaip ir klausimas "ar mes visatoje esame vieni tokie protingi?". Jei su antru klausimu mokslas gali kažką padaryti tai su pirmu (bent jau kol kas) yra bejėgis. Nieko keisto, kad šioje srityje viešpatauja visokio plauko mistika ir aišku religija. Krikščionybė mano, kad prie vartų stovi toks Petras, kuris ir sprendžia pateks šita siela į rojų ar ne. O jei viskas yra ne taip, tiksliau ne visai taip? O jeigu teisia ne baltai apsirengęs barzdotas senukas, bet barmenas? Manot, kad nėra didelio skirtumo? Klystat. Teisėjas aišku gauna "aukos" prisiminimus, bet jie lemia nedaug. Daug svarbiau yra elgesys pačio teismo metu. Kad būtų sunkiau kaltinamieji visada yra du, o sąlygos yra gan ekstremalios. O kas sakė, kad bent po mirties galėsim pailsėti?  Be abejo labai kokybiškas ir prabangus serialas. Labai solidžiai nupieštas, animuotas ir puikiai surežisuotas. Be abejo tematika yra įdomi. Turbūt nėra žmogus, kuris bent kartą nėra pagalvojęs apie tai kas jo laukia po mirties. Dėl tokių teismų teisingumo aišku galima ginčytis, bet mane žavi mintis, kad net ir stipriai prisidirbęs žmogus dar turi šansą. Kai kurios istorijos yra gan stiprios, o pabaiga graži. Aišku jei mėgstate truputi pasigraudinti. Užtenka ir psichologijos, emocijų ir kūno skysčių, bet negalvokit, kad šis anime yra labai jau tamsus ar depresyvus. Yra čia ir šviesių spalvų, o linkę į savižudybę turės progą pagalvoti dar kartą. Yra ir kažkoks globalus siužetas, bet jis yra gan pasyvus. Personažai subrendę, bet nelabai įdomūs. Todėl ir po peržiūros nelieka kažkokios stipresnio įspūdžio. Bijau, kad praeis pora mėnesių ir serialas užsimirš.
  Istorijoje riebus taškas nėra padėtas, bet pratęsimas (bent jau mano nuomone) nėra reikalingas. Kažkokios rimtesnės intrigos tai nėra. Na yra bandymai keisti sistemą ir kas iš to? Aišku galima prikurti daugybę istorijų apie mirusius žmones, bet ar to tikrai reikia? 12 serijų man pasirodė pats tas - nei per daug nei per mažai.

  Reziumė: Ar buvo pakankamai įdomu? Tikrai taip. Ar rekomenduočiau visiems? Tikrai taip. Džiugu ir dėl Beprotnamio, gal pacientas vis dar gyvas. Aišku ne šedevras, bet bent jau studijos stiliuje.  Rekomenduoju pažiūrėti amv, labai neblogas....^^  Spoileris:


 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  O man buvo per mažai. Toks serialas turi ne 12 epizodų turėti, o ir 24 jam per mažai. Kiek istorijų galima papasakoti, kokių situacijų dar prikurti (kas jiems visai neblogai sekėsi), ir tarkim ta grupės nario ir jo gerbėjos istorija nebūtų tokia išsišokanti iš kitų, kai jų būtų daugiau. O tada galima ir apie kažkokią įdomesnę pagrindinę istoriją mąstyt, nes dabartinė yra per menka ir palieka nulinį įspūdį.
  Antram epizode aiškinti kas atsitiko pirmame jiems irgi nereikėjo. Paskutinė arka visai graži, bet tiek dėmesio paprastai merginai kažkaip pasirodė nei šis nei tas.

 3. #3

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Originali ova patiko labiau, ji buvo trumpa, tačiau sugebėjo išlaikyti paslaptingumą, o kai tas pats veiksmas, tik kitokiu pavidalu, kartojamas beveik visą serialą, nori - nenori, pabosta. Mano skoniui per daug priverstinės dramos, be to, nebuvo nei kažkokio ryškesnio konflikto ar kulminacijos, veikėjai irgi manęs nepapirko. Aišku, buvo ir gerų momentų: užskaitau žudikų tesimą bei prieš paskutinę seriją. Openingas-endingas, animacija, garso takelis - puikūs, visgi Madhouse.

 4. #4
  Mental
  Hikari_ avataras
  Įstojimo data
  2008 02 27
  Vietovė
  Hospital
  Įrašai
  1.234
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  29
  O man jis irgi pasirodė nuobodokas. Įsimintiniausia turbūt buvo Light Yagami priešpaskutinėj serijoj

 5. #5
  Rašytojas
  Nolikita avataras
  Įstojimo data
  2010 10 30
  Vietovė
  Kėdainiai/Vilnius
  Įrašai
  258
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Vienas geresnių praėjusio sezono anime.
  Pradžioj labai sudomino, ypač ta visa istorija. Nors turėčiau pritart, kaip čia kažkas sakė, jog tapo gan nuobodokas. Na, serijos žiūrėjosi įdomiai, bet nebuvo taip, kad pasibaigus serijai nekantraujant laukčiau naujos.
  Animacija labai, labai graži.
  Veikėjai... na, tokie, sakyčiau, so/so (arba aš tiesiog neįsigilinau)
  Pabaiga, bent jau man, viską tikrai išpildė, šiokia tokia kulminacija kaip ir įvyko ir manau pratęsimo tikrai jau nereikia

  Daviau 5/5 nes žiūrėjosi tikrai įdomiai, gal ir nelabai ten exciting, bet negaliu niekuo skūstis

 6. #6
  Naujokas LeReQUeZ avataras
  Įstojimo data
  2015 02 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  6
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Ideja patiko labai, bet ispildymas geresnis galejo buti , o taip gale grauduliukas pajeme

 7. #7
  Rašytojas
  Perla avataras
  Įstojimo data
  2010 04 06
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  292
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  O vat man be galo patiko - visą pažiūrėjau per kelis vakarus, sunku buvo atsiplėšti. Šiek tiek mažoka tų 12 serijų, bet ką padarysi... O paskutinė serja dar ir kaip reikiant sugraudino, net ašarą privertė išspaust. Nepaisant kai kurių trūkumų 10/10 arba 5/5 iš manęs.

 8. #8
  Rimtas forumo narys
  Įstojimo data
  2011 09 22
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  172
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Man labai patiko viena mintis, kilusi gvildenant arbitravimo problemas... Pagalvokit, jei kiekviena siela, kuriai suteikta teisė reinkarnuotis, grįžta ir gyvena iš naujo, o po mirties vėl taipogi keliauja pas arbitrus, vėl ir vėl kartodama ciklą... kol galiausiai yra nuteisiama keliauti į Tuštumą. Galima netgi šiek tiek pasvarstyti kiek toks ciklas gali trukti, bet vis tiek - kokia prasmė skirstyti į tuos, kurie prisikels ir į tuos, kurie žengs pragaištin, jei galutinis tikslas vis tiek toks pat. Ir čia yra šioks toks skirtumas tarp nihilistiško "kam gyventi jei vis tiek mirsi..." čia tu jau miręs, ir už gyvenime nuveiktus darbus gauni arba naują galimybę, arba esi įspiriamas velniui į puodą. Menkiausia klaida neatleistina, jau neminint to, kad tave kaip žvėrį įvaro į kampą ir verčia bet kokiomis sąlygomis kovoti už "išlikimą". Tai, kas rodoma, nėra teismas ar teisingumas, herojai patys tą supranta ir elgiasi visai kaip žmonės, bėda ta, kad kai nesi žmogus, žmogiškumą suvokti gali būti... sunkoka.

 9. #9
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Stilingas nišinis anime savo siužetu. Psichologinis. Giliamintis su "protų mūšių" elementais. Man jis (labai) patiko. Mielai žiūrėčiau visas 100serijų, jei tik tokios būtų sukurtos.
  Gražus piešimas. Gražūs personažai. Lengvai įsijaučiama atmosfera.

  Įvertis: 5/5 arba 9/10

  P.s.: kol kas turiu tik 7 peržiūrėtas serijas.
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Po ilgesnės pertraukos sugrįžau užbaigti žiūrėti paskutines "Death Parade" 8-12serijas.

  Nuostabus anime. Tai "mano" anime. Puiki muzika, atmosfera, piešimas. Gilus siužetas. Giliaprasmis ir filosofinis turinys, ypač paskutinėse serijose. Pagaliau radau "savo" personažą (kurį galėčiau cosplay'inti). O ir Chiyuki mano skonio. Lenkiu žemai galvą šio anime Kūrėjams.

  Įvertis: 5/5 arba 10/10

  P.s.: Tai specifinis anime. Nepramoginis. Iš esmės, tai apie Žmogaus Būtį. Ir apie Žmogaus Gyvenimą. Vienas tų retų anime, kur taip giliai ir tiksliai pasikapstyta po Žmogaus esmę. Šį anime rekomenduočiau visiems užsidepresavusiems jaunuoliams.
  Paskutinį kartą taisė arna : 2015-10-10, 22:54 Priežastis: užbaigiau žiūrėti

 10. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
 11. #10
  Pirma pusė žavėjo kaip reikiant. Nenuvalkiota tema, originali aplinka, įdomūs bei intriguojantys veikėjai, kurie dar ir šiaip nepėsti (išskyrus Decim). Net nereikėjo pradėt pasakot moralų, jog žmonių sielos nėra vienareikšmiškos, o tai yra sudėtingi padarai – ir taip buvo galima suprasti. Antroj pusėj pradėjo darytis šiek tiek nuobodu ir neskanu – truputį per daug tiesiogiai reiškiamų sentimentų, per daug paslapčių ar kuriamos intrigos, per daug „ūūū, su Decimu bus kažkas negerai“ pokrypio. Bet paskutinė serija grąžino į susižavėjimo būseną. Tarp labiausiai patikusių neįtraukčiau, bet tikrai rekomenduočiau pažiūrėti. 9/10 ir 5/5.
  Urameshi, Iemon-dono!

 12. #11
  prifke avataras
  Įstojimo data
  2015 01 04
  Vietovė
  Fire Nation, Ember Island
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tikrai, kad unikali idėja. Vienas stipresnių 2015 metų anime (asmeniškai)
  (prieš spausdami būkit prisijungę prie facebook!)


 13. #12

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Tiek jau ir unikali, kad net matyta 2013 metais.

 14. #13
  prifke avataras
  Įstojimo data
  2015 01 04
  Vietovė
  Fire Nation, Ember Island
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
  Tiek jau ir unikali, kad net matyta 2013 metais.
  eh, billiards užmirštas
  (prieš spausdami būkit prisijungę prie facebook!)


 15. #14
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Death Billiards? Tai čia iš principo čia tas pats anime....

 16. Ačiū prifke dėkojo
 17. #15
  Naujokas
  Balta_vilkė avataras
  Įstojimo data
  2013 11 05
  Vietovė
  Plungė
  Įrašai
  19
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man tai labai patiko. Animacija gera (o ar galima kitko iš madhouse tikėtis^^), istorijos patiko, priverčia pagalvot apie savo gyvenimą. Labai garso takelis patiko bet vienas, kitas klausimas liko pabaigoj neatsakytas, tad būtų 9/10. Bent kol kas, greiausias 2015, bent jau man

 18. #16
  Naujokas
  Įstojimo data
  2015 10 10
  Vietovė
  xxxx
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Iš pradžių atrodė kiek daugiau žadantis, kuo toliau - vis labiau nuvylė. Galbūt reikėjo daugiau epizodų, kad viskas būtų atskleista, pasigedau daugiau tų "išbandymų", kaip pirmose serijose. Iš esmės - neblogai, bet sezono visumoj tai dar vienas tipinis anime. 6/10

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •