Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Death Parade įvertinimas

Balsavo
39. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

22 56.41%
  • 4

14 35.90%
  • 3

3 7.69%
  • 2

0 0%
  • 1

0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 17

Death Parade

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Death Parade

Death Parade

Režisierius: Yuzuru Tachikawa
    Studija: Madhouse
    Žanrai: drama, mistika, psichologija
    Transliacija: 10.01.2015 - 28.03.2015
    MAL reitingas: 8.56
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV

:AniDB: :ANN: :MAL:

Aprašymas: Kas atsitinka su žmogumi po mirties? Tai turbūt yra vienas iš svarbiausių klausimų ir kuris vis dar neturi atsakymo. Panašaus svarbumo kaip ir klausimas "ar mes visatoje esame vieni tokie protingi?". Jei su antru klausimu mokslas gali kažką padaryti tai su pirmu (bent jau kol kas) yra bejėgis. Nieko keisto, kad šioje srityje viešpatauja visokio plauko mistika ir aišku religija. Krikščionybė mano, kad prie vartų stovi toks Petras, kuris ir sprendžia pateks šita siela į rojų ar ne. O jei viskas yra ne taip, tiksliau ne visai taip? O jeigu teisia ne baltai apsirengęs barzdotas senukas, bet barmenas? Manot, kad nėra didelio skirtumo? Klystat. Teisėjas aišku gauna "aukos" prisiminimus, bet jie lemia nedaug. Daug svarbiau yra elgesys pačio teismo metu. Kad būtų sunkiau kaltinamieji visada yra du, o sąlygos yra gan ekstremalios. O kas sakė, kad bent po mirties galėsim pailsėti?

Be abejo labai kokybiškas ir prabangus serialas. Labai solidžiai nupieštas, animuotas ir puikiai surežisuotas. Be abejo tematika yra įdomi. Turbūt nėra žmogus, kuris bent kartą nėra pagalvojęs apie tai kas jo laukia po mirties. Dėl tokių teismų teisingumo aišku galima ginčytis, bet mane žavi mintis, kad net ir stipriai prisidirbęs žmogus dar turi šansą. Kai kurios istorijos yra gan stiprios, o pabaiga graži. Aišku jei mėgstate truputi pasigraudinti. Užtenka ir psichologijos, emocijų ir kūno skysčių, bet negalvokit, kad šis anime yra labai jau tamsus ar depresyvus. Yra čia ir šviesių spalvų, o linkę į savižudybę turės progą pagalvoti dar kartą. Yra ir kažkoks globalus siužetas, bet jis yra gan pasyvus. Personažai subrendę, bet nelabai įdomūs. Todėl ir po peržiūros nelieka kažkokios stipresnio įspūdžio. Bijau, kad praeis pora mėnesių ir serialas užsimirš.
    Istorijoje riebus taškas nėra padėtas, bet pratęsimas (bent jau mano nuomone) nėra reikalingas. Kažkokios rimtesnės intrigos tai nėra. Na yra bandymai keisti sistemą ir kas iš to? Aišku galima prikurti daugybę istorijų apie mirusius žmones, bet ar to tikrai reikia? 12 serijų man pasirodė pats tas - nei per daug nei per mažai.

Reziumė: Ar buvo pakankamai įdomu? Tikrai taip. Ar rekomenduočiau visiems? Tikrai taip. Džiugu ir dėl Beprotnamio, gal pacientas vis dar gyvas. Aišku ne šedevras, bet bent jau studijos stiliuje.

Rekomenduoju pažiūrėti amv, labai neblogas....^^

Spoileris:

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.947
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    O man buvo per mažai. Toks serialas turi ne 12 epizodų turėti, o ir 24 jam per mažai. Kiek istorijų galima papasakoti, kokių situacijų dar prikurti (kas jiems visai neblogai sekėsi), ir tarkim ta grupės nario ir jo gerbėjos istorija nebūtų tokia išsišokanti iš kitų, kai jų būtų daugiau. O tada galima ir apie kažkokią įdomesnę pagrindinę istoriją mąstyt, nes dabartinė yra per menka ir palieka nulinį įspūdį.
    Antram epizode aiškinti kas atsitiko pirmame jiems irgi nereikėjo. Paskutinė arka visai graži, bet tiek dėmesio paprastai merginai kažkaip pasirodė nei šis nei tas.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    33
    Originali ova patiko labiau, ji buvo trumpa, tačiau sugebėjo išlaikyti paslaptingumą, o kai tas pats veiksmas, tik kitokiu pavidalu, kartojamas beveik visą serialą, nori - nenori, pabosta. Mano skoniui per daug priverstinės dramos, be to, nebuvo nei kažkokio ryškesnio konflikto ar kulminacijos, veikėjai irgi manęs nepapirko. Aišku, buvo ir gerų momentų: užskaitau žudikų tesimą bei prieš paskutinę seriją. Openingas-endingas, animacija, garso takelis - puikūs, visgi Madhouse.

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    O man jis irgi pasirodė nuobodokas. Įsimintiniausia turbūt buvo Light Yagami priešpaskutinėj serijoj

Rašytojas
    Nolikita avataras
    Įstojimo data
    2010 10 30
    Vietovė
    Kėdainiai/Vilnius
    Įrašai
    258
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Vienas geresnių praėjusio sezono anime.
    Pradžioj labai sudomino, ypač ta visa istorija. Nors turėčiau pritart, kaip čia kažkas sakė, jog tapo gan nuobodokas. Na, serijos žiūrėjosi įdomiai, bet nebuvo taip, kad pasibaigus serijai nekantraujant laukčiau naujos.
    Animacija labai, labai graži.
    Veikėjai... na, tokie, sakyčiau, so/so (arba aš tiesiog neįsigilinau)
    Pabaiga, bent jau man, viską tikrai išpildė, šiokia tokia kulminacija kaip ir įvyko ir manau pratęsimo tikrai jau nereikia

Daviau 5/5 nes žiūrėjosi tikrai įdomiai, gal ir nelabai ten exciting, bet negaliu niekuo skūstis

Naujokas LeReQUeZ avataras
    Įstojimo data
    2015 02 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    6
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ideja patiko labai, bet ispildymas geresnis galejo buti , o taip gale grauduliukas pajeme

Rašytojas
    Perla avataras
    Įstojimo data
    2010 04 06
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    O vat man be galo patiko - visą pažiūrėjau per kelis vakarus, sunku buvo atsiplėšti. Šiek tiek mažoka tų 12 serijų, bet ką padarysi... O paskutinė serja dar ir kaip reikiant sugraudino, net ašarą privertė išspaust. Nepaisant kai kurių trūkumų 10/10 arba 5/5 iš manęs.

Rimtas forumo narys
    Įstojimo data
    2011 09 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    172
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Man labai patiko viena mintis, kilusi gvildenant arbitravimo problemas... Pagalvokit, jei kiekviena siela, kuriai suteikta teisė reinkarnuotis, grįžta ir gyvena iš naujo, o po mirties vėl taipogi keliauja pas arbitrus, vėl ir vėl kartodama ciklą... kol galiausiai yra nuteisiama keliauti į Tuštumą. Galima netgi šiek tiek pasvarstyti kiek toks ciklas gali trukti, bet vis tiek - kokia prasmė skirstyti į tuos, kurie prisikels ir į tuos, kurie žengs pragaištin, jei galutinis tikslas vis tiek toks pat. Ir čia yra šioks toks skirtumas tarp nihilistiško "kam gyventi jei vis tiek mirsi..." čia tu jau miręs, ir už gyvenime nuveiktus darbus gauni arba naują galimybę, arba esi įspiriamas velniui į puodą. Menkiausia klaida neatleistina, jau neminint to, kad tave kaip žvėrį įvaro į kampą ir verčia bet kokiomis sąlygomis kovoti už "išlikimą". Tai, kas rodoma, nėra teismas ar teisingumas, herojai patys tą supranta ir elgiasi visai kaip žmonės, bėda ta, kad kai nesi žmogus, žmogiškumą suvokti gali būti... sunkoka.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Stilingas nišinis anime savo siužetu. Psichologinis. Giliamintis su "protų mūšių" elementais. Man jis (labai) patiko. Mielai žiūrėčiau visas 100serijų, jei tik tokios būtų sukurtos.
    Gražus piešimas. Gražūs personažai. Lengvai įsijaučiama atmosfera.

Įvertis: 5/5 arba 9/10

P.s.: kol kas turiu tik 7 peržiūrėtas serijas.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Po ilgesnės pertraukos sugrįžau užbaigti žiūrėti paskutines "Death Parade" 8-12serijas.

Nuostabus anime. Tai "mano" anime. Puiki muzika, atmosfera, piešimas. Gilus siužetas. Giliaprasmis ir filosofinis turinys, ypač paskutinėse serijose. Pagaliau radau "savo" personažą (kurį galėčiau cosplay'inti). O ir Chiyuki mano skonio. Lenkiu žemai galvą šio anime Kūrėjams.

Įvertis: 5/5 arba 10/10

P.s.: Tai specifinis anime. Nepramoginis. Iš esmės, tai apie Žmogaus Būtį. Ir apie Žmogaus Gyvenimą. Vienas tų retų anime, kur taip giliai ir tiksliai pasikapstyta po Žmogaus esmę. Šį anime rekomenduočiau visiems užsidepresavusiems jaunuoliams.
    Paskutinį kartą taisė arna : 2015-10-10, 22:54 Priežastis: užbaigiau žiūrėti

10. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
    Pirma pusė žavėjo kaip reikiant. Nenuvalkiota tema, originali aplinka, įdomūs bei intriguojantys veikėjai, kurie dar ir šiaip nepėsti (išskyrus Decim). Net nereikėjo pradėt pasakot moralų, jog žmonių sielos nėra vienareikšmiškos, o tai yra sudėtingi padarai – ir taip buvo galima suprasti. Antroj pusėj pradėjo darytis šiek tiek nuobodu ir neskanu – truputį per daug tiesiogiai reiškiamų sentimentų, per daug paslapčių ar kuriamos intrigos, per daug „ūūū, su Decimu bus kažkas negerai“ pokrypio. Bet paskutinė serija grąžino į susižavėjimo būseną. Tarp labiausiai patikusių neįtraukčiau, bet tikrai rekomenduočiau pažiūrėti. 9/10 ir 5/5.
    Urameshi, Iemon-dono!

prifke avataras
    Įstojimo data
    2015 01 04
    Vietovė
    Fire Nation, Ember Island
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tikrai, kad unikali idėja. Vienas stipresnių 2015 metų anime (asmeniškai)
    (prieš spausdami būkit prisijungę prie facebook!)

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    33
    Tiek jau ir unikali, kad net matyta 2013 metais.

prifke avataras
    Įstojimo data
    2015 01 04
    Vietovė
    Fire Nation, Ember Island
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    Tiek jau ir unikali, kad net matyta 2013 metais.
    eh, billiards užmirštas
    (prieš spausdami būkit prisijungę prie facebook!)

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Death Billiards? Tai čia iš principo čia tas pats anime....

16. Ačiū prifke dėkojo
    Naujokas
    Balta_vilkė avataras
    Įstojimo data
    2013 11 05
    Vietovė
    Plungė
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man tai labai patiko. Animacija gera (o ar galima kitko iš madhouse tikėtis^^), istorijos patiko, priverčia pagalvot apie savo gyvenimą. Labai garso takelis patiko bet vienas, kitas klausimas liko pabaigoj neatsakytas, tad būtų 9/10. Bent kol kas, greiausias 2015, bent jau man

Naujokas
    Įstojimo data
    2015 10 10
    Vietovė
    xxxx
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Iš pradžių atrodė kiek daugiau žadantis, kuo toliau - vis labiau nuvylė. Galbūt reikėjo daugiau epizodų, kad viskas būtų atskleista, pasigedau daugiau tų "išbandymų", kaip pirmose serijose. Iš esmės - neblogai, bet sezono visumoj tai dar vienas tipinis anime. 6/10

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •