Geriausias sportinis anime 2014

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1186

    Geriausias sportinis anime 2014

    <hr>
    Geriausias sportinis anime 2014
    <hr>
    » Geras sportinis anime - vertinamas realistiškumas, geras vaidzuojamos sporto rušies atitikimas realybeje, herojų sportinis augimas anime eigoje, jo atvaizdavimas, sportinės intrigos.


    <table><td>Nominantai:<ul><li> Haikyuu!!
    <li> Kuroko no Basket S2
    <li> Ping Pong The Animation
    <li> Yowamushi Pedal
    <li> Hajime no Ippo: The Fighting! – Rising
    </ul></td></table><hr>
    59
    Haikyuu!!
    0%
    21
    Kuroko no Basket S2
    0%
    12
    Ping Pong The Animation
    0%
    11
    Yowamushi Pedal
    0%
    5
    Hajime no Ippo: The Fighting! – Rising
    0%
    10

    The poll is expired.


  • ArnoldasM3
    Narys
    • 2013 03 04
    • 54

    #2
    nelabai patiko 2014m sportiniai is mandagumo duosiu balsa / haikyuu !

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1115

      #3
      Turiu stiprų nusistatymą, kad AZAR‘e nebalsuosiu, jei nesu mačiusi bent pusės siūlomų kandidatų (būtų visai šaunu, kad ir kiti tik vieną matę nepultų reikšti savo žiauriai kompetentingos nuomonės...). Šiuo atveju reikėjo pamatyti 3+ iš 5. Bėda ta, kad mano "Completed" kategorijoje buvo tik du iš penkių - Haikyuu ir Yowamushi Pedal. Šiaip taip pagaliau susikaupiau ir baigiau Ping Pong The Animation, dabar pagaliau galiu ramia sąžine balsuoti už HAIKYUU!!!

      Visi matyti serialai dega sportine dvasia, yra gan skirtingi vienas nuo kito ir savaip įdomūs.
      Po Yowamushi Pedal, kuris man apskritai pirmas sportinis anime (Free rimtai prie sporto nesiskaito), supratau, kad "sport" žanras nėra tragedija, jį galima žiūrėti ir net juo mėgautis. Bet šokti ant dviračio didelio noro neatsirado.

      Ping Pong The Animation buvo visai kitos. Man, kaip žanro naujokei, jis buvo sausokas, dar per stiprus matyt. Norėjosi gaivaus ir atpalaiduojančio komedijos pliūpsnio, nors komedijos elementai prie pačio serialo tikrai ir nederėtų, todėl matyt man dar „daaugti“ reikia iki jo. Nors stalo tenisą mėgstu, bet pažiūrėjus noru vėl jį pažaisti neužsidegiau.

      Haikyuu man turėjo viską – patraukiančią sporto šaką, įdomų jos pateikimą, žiauriai kabinančius veikėjus, fantastiškus komedijos intarpus, kurie sušvelniną visą įtampą. Kol kas tik po Haikyuu pagalvojau – blembački, dabar norėčiau dar kartą pažaisti tinklinį. Jau vien už tokią mintį verta būtent jam atiduoti balsą, bet ir be to rinkčiausi jį.

      Comment

      Working...