Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ping Pong The Animation įvertinimas:

Balsavo
25. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  13 52.00%
 • 4

  9 36.00%
 • 3

  1 4.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  2 8.00%
Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Ping Pong The Animation

 1. #1

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34

  Ping Pong The Animation


  Ping Pong The Animation
  ピンポン THE ANIMATION


  Režisierius: Yuasa Masaaki
  Studija: FUNimation Entertainment
  Žanrai: Seinen, sportas
  Transliacija: 2014 pavasaris
  Trukmė: 11 x 23 min.
  AniDB reitingas: 8.26 (293)
  MAL reitingas: 8.64 (8668)
  Papildoma Info:


  Makoto, kartais pravardžiuojamas Šypsenėle, kadangi yra ramus, tylus, niekada savo emocijų neatskleidžiantis ir jokių būdu nesišypsantis moksleivis, jo draugas Peco priešingybė: triukšmingas ir labai judrus vaikinukas. Šiuos bičiulius sieja bendras pomėgis - stalo tenisas. Ne gana to, jie abu itin talentingi ir netgi kviečiami lankyti specialias aukščiausios klasės sporto mokyklas. Dėl kažkokios priežasties Šypsenėlė nuolaidžiauja draugui, nežaidžia visu pajėgumu. Treneris įžvelgia jo nenorą laimėti bei tai kokį įstabų potencialą turi šis jaunas atletas, todėl skiria didžiulį dėmesį. Į Japoniją tuo pačiu metu atvyksta kitas talentingas žaidėjas Kong. Kiną „išspyrė“ iš jo namų komandos, todėl norėdamas įrodyti savo vertę, jis iškelia tikslą nugalėti japonų stalo teniso didvyrį, kurį fanai vadina Drakonu. Artėja nacionalinis čempionatas, kuriame turėtų susigumbti visi šie atletai.

  Sportinis anime, bet ne apie sportą, taip trumpai apibūdinčiau šį anime. Stalo tenisas - erdvė personažams išsireikšti. Taip, teniso mačai gražūs, judrūs, dinamiški, bet viskas sukasi ne apie juos, o apie veikėjų vidinius pojūčius, išgyvenimus, nuotaikas. Gausu metaforų: štai mums vaizduojantis atletas kopiantis į labai statų kalną ar dėl savo judesių į robotą pavirtęs žaidėjas. Pagrindinis veikėjas Makoto visiška priešingybė bet kokiam kitam sportinio anime herojui: nėra pakvaišęs savo dėl sporto šakos, galbūt net pesimistas. Iš pradžių šaltas, vengiantis kitų žmonių, apatiškas, pasak jo paties, žaidžiantis, tik dėl to kad „prastumtų“ laiką iki savo mirties. Tačiau istorijai įsibėgėjus suprantame, kad jis doras, draugiškas, tačiau gyvenimo patirtis, pavertė jį tokiu, koks jis yra dabar. Manau, net daugelis mūsų, iš dalies, gali tapatintis su šiuo veikėju. Šalutiniai veikėjai taip pat turi savo problemų bei tobulėja kaip asmenybės. Kaip susitaikyti su prarastu gyvenimu ir sukurti naują? Ar verta kentėti ir toliau dirbti savo svajonės link, jei tam neturi talento? Dėl ko reikia stengtis gyvenime: savęs ir kitų? Į šiuos ir begalę kitų gyvenimiškų klausimų bando atsakyti personažai.
  Nesu ekspertas, bet animacijos stilius labai priminė tiesiog ranka nupieštos ir šiek tiek paspalvintos mangos atgaivinimą į gyvus judančius kadrus. Kartais siekiant sustiprinti mangos pojūtį, pasibaigusi scena paliekama ekrano šone ir kaip mangoje scenos keičiamos iš dešinės į kairę bei į apačią, taip galiausiai ekranas beveik užpildomas visomis prabėgusiomis scenomis. Tiesa pasakius, pats sunkiai pripratau prie šio varianto, bet galiausiai pamėgau ir netgi manau, kad šis stilius itin tinkamas tokiam kūriniui. Tai leidžia sukurti dinamiškus mačus bei puikiai pavaizduoja veikėjų veido išraiškas. Openingas taip pat labai originalus ir išlaikantis panašų animacijos stilių.
  Reziumė: Toli gražu ne visiems. Daugelį gali atbaidyti animacijos stilius, veiksmo mėgėjus - jo stygius. Tačiau jeigu ieškote kažko kitokio, originalesnio bei nestandartinio galite neabejoti, tai rasite. Asmeniškai, pavasario laurus atiduočiau būtent šiam darbui.


  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-07-27, 13:37

 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Jėga. Jei tik visas serialas būtų toks kaip priešpaskutinis jo epizodas, aš jam būčiau rėžęs kiaurą dešimtuką. Išskirtinis animacijos stilius, puikūs charakteriai (tiek suaugę, tiek moksleiviai), fatastiškas garso takelis, įgarsinimas (net ir tokios smulkmenos kaip kinietis, kuris kalbėjo tikra kinų kalba tiesiog žavi) ir apskritai visas serialo išpildymas, kai atrodo tik 11 epizodų o buvo parodyta tiek daug. Man vieninteliai minusiukai būtų veikėjų dizainas (visi žaidėjai čia kaip ir moksleiviai, bet sunkiai galėjau tuo įtikėti matant Kaio akademijos žaidėjus) ir biudžeto trūkumas. Be abejo atvaizduoti energingus mačus labai sudėtinga ir čia režisierius tai išpildė puikiai su turimom priemonėm, bet vistiek išskyrus paskutinius epizodus, pagalvoju kaip viskas atrodytų įspūdingai jei visi mačai būtų turėję sklandžią animaciją ir neatrodytų kaip animuota manga ar skaidrių rinkinys. Na bet čia tik šiaip mėsinėjimas, vistiek tai puikus anime, reikia daugiau tokių.

 3. Ačiū Net, Pagran2kas dėkojo
 4. #3
  Narys
  Įstojimo data
  2013 04 25
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  40
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man tai animacija kaip tik kablys cia buvo. Patiko nuotaiku perteikimas, emocijos, istorijos vystymas ir pabaiga. Ir taip, paskutine serija isnese visiskai!

 5. Ačiū Net dėkojo
 6. #4
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Ojojoi, cia buvo kažkas keistesnio. Sportinis anime, su nestandartiniu piešimo stiliumi... Jei tai būčiau pamatęs prieš kokius 6-7 metus, turbūt vertinimas būtų žemesnis negu Portugalijos galimybės prasimušti į kitą etapą. Tačiau dabar, išpuoselėjus savo anime skonį, drąsiai galiu teikti, kad mačiau mažų mažiausiai nedidelį šedevriuką. Tiesiog puiki istorija, žinoma, ačių dievui, nesisukusi grynai aplink patį žaidimą (visgi sportinių anime iki šiol nelabai mėgstu), yra pats didžiausias pliusas. Užkabino nuo pat pradžių ir nepaleido. Prie to ypač prisidėjo veikėjai, visi labai skirtingi ir įsimenantys. Kas liečia piešimą... tiesiog bravo... Kokiam haremui aišku netiktų, bet tokio stiliaus anime tiesiog tobula. Muzika - kažkokia buvo, nelabai įsimenanti, bet pakankamai kokybiška. Neskaitant OP, kuris tiesiog nurovė stogą. Žodžiu 5/5, kolkas vienas geriausių mano matytų sportinių anime, bent jau pastaruoju metu.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 7. Ačiū Net dėkojo
 8. #5
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Tik pradėjus žiūrėti iš karto išlindo didelės asociacijos su "The Tatami Galaxy / Yojouhan Shinwa Taikei". Labai panaši piešimo stiliaus technika, psichologinė pusė, personažai, pamokantis apie gyvenimą. Tapo viskas aišku, kai paaiškėjo jog abiejų anime režisierius yra tas pats: Masaaki Yuasa. Šis režisierius turi talentą perteikiant personažus.

  Sportinė anime pusė: nei pridėsi, nei atimsi, buvo ir geresnių, tačiau paskutinės kelios serijos visgi pademonstravo puikią sportinę intrigą ir atmosferą. Geros naujienos? To paties režisieriaus anime Kaiba ir The Tatami Galaxy jums turėtų sukelti netgi daugiau įspūdžių. Nekalbu apie Mind Game ir Kemonozume. Taip, šis režisierius yra genijus ir tikėkimės tai jo ne paskutinis darbas.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-07-27, 14:12

 9. #6
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Tikras perliukas stalo teniso mėgėjams. Šio sporto specialistas pasakytų daugiau, kiek čia tiesos ar išsigalvojimo yra visoje šioje istorijoje, tačiau tokia, kokia ji yra (kol kas matytų 7ser.) ji mane sužavėjo. Tiesa, ne iš karto. Iš pradžių pagalvojau koks čia š...., bet kažkas prikaustė dėmesį ir serija po serijos vienu ypu prarijau.

  Iš esmės tai pilnai galėtų būti meninis tv serialas; gal net geresnis būtų. Nes animacija, kurios anime liežuvis neapsiverčia pavadinti, tikrai labai jau šiaip sau. Kažkokia tai eksperimentinė siurealistinė animuota abstrakcija. Kažkiek panaši į nesenai matytą "Tekkon Kinkurito" (2006) animaciją, tik n kartų paprastesnė. Tad prie šios animacijos stiliaus sunkiai pripratau, ir jei ne siužetas, tikriausiai būčiau metęs lauk peržiūrą.

  Pats siužetas gyvenimiškas, sportiškas ir dar visoks kitoks realistiškas. Rimtas daiktas. Daug psichologizmo. Yra linksmų intarpų. Gana įdomus siužetiniai perėjimai - šokinėjimai. Neįprasta scenarijaus konstrukcija. Pats serialas be galo japoniškas savo japoniška aplinka. Gerai žiūrėjosi sena senutėlė stalo teniso mokykla kuriai vadovavo 'bobulė', po to kiek naujesnė, kurioje treniravosi 'robotas' ir galiausiai ultramoderni prabangi sporto mokykla. Tai ir yra Japonija; Japonija, kurioje šalia tviskančių modernių vietų, rasi vietas, kurios skaičiuoja šimtmečius ir vis dar yra gyvos ir vis dar yra lankomos žmonių. Patiko šis šios istorijos aspektas. Gražiai žiūrėjosi. Įdomūs parodyti žmonių santykiai, charakteriai. Daugiau....veiksmas rutuliojasi pakankamai greitai, dinamiškai ir įdomiai.

  Protingas, gilus anime. Vertas pagarbos.

  Įvertis: už istoriją-siužetą 4/5 arba 9/10

  P.s.: kaip alternatyvą šiam anime galite pasižiūrėti jo visišką priešingybę: "Ping Pong Club" (1995). Tai t.p. tv anime apie stalo tenisą, tačiau su daug juodo jumoro, nuogybių, gėjiškų užuominų ir šiaip visokių a lia linksmų japoniškų iškrypimų (tik jo viso taip ir neperžiūrėjau).

 10. #7
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Jei atmestume kreivai keistą piešimą tai būtų beveik tipinis sportinis anime. Piešimas aišku originalus, bet labai jau negrabus. Va anti kawainas personažų įgarsinimas labai patiko - jokių cypiančių balselių ir tai yra puiku. Pabaiga šiaip sau, tas Pako man visiškai nepatiko.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •