Geriausias antraplanis veikėjas 2013

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    Geriausias antraplanis veikėjas 2013

    <hr>
    Geriausias antraplanis veikėjas 2013
    <hr>
    » Geram veikėjui užtenka ekrane pasirodyti vos keletą kartų ir apie jį jau visi kalba. Tai gali būti tiek šiurpą keliantis blogiukas, tiek smagus draugas ar mįslingas antraplanis personažas, kuriam nereikia daug laiko, kad savo užduotį atliktų geriau nei pagrindiniuose vaidmenyse esantys veikėjai. Nuo kokio antraplanio personažo jūs negalėjote atitraukti akių 2013 metais?
    <table><td>Nominantai:<ul><li> Aika Fuwa (Zetsuen no Tempest)
    <li> Benten (Uchoten Kazoku)
    <li> Deishu Kaiki (Monogatari Series: Second Season)
    <li> Levi (Shingeki no Kyojin)
    <li> Shougo Makishima (Psycho-Pass)
    </ul></td></table><hr>
    67
    Aika Fuwa
    0%
    10
    Benten
    0%
    3
    Deishu Kaiki
    0%
    7
    Levi
    0%
    23
    Shougo Makishima
    0%
    24

    The poll is expired.

  • Pagran2kas
    Forumo vilkas

    • 2013 11 23
    • 328

    #2
    Man tai Shougo. Goddamnit I like a good villain.
    The end justifies the means.

    http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

    Comment

    • ManOverBoard
      Narys

      • 2013 06 22
      • 83

      #3
      Man niekada nėra buvę, kad patiktų blogietis labiau nei pagrindinis veikėjas, todėl prabalsavau už Shougo

      Comment

      • Ruonis
        Heresies,why not?


        • 2013 07 19
        • 94

        #4
        YES! Galų gale, galiu prabalsuot!

        Apsimetelis yra daug didesnės vertės. Dėl savo sąmoningo bandymo tapti tikruoju, jis daug tikresnis už tikrąjį. - Deishu Kaiki

        Jau prieš tai buvom susipažinę su šiuo personažu, tačiau, bent jau man, po pirmo susidūrimo, jis paliko nemažą klaustuką, vėliau turėjau laiko šiek tiek į jį įsigilinti ir pamėgau jo mąstymo būdą. Net ir pirmuosiuose sezonuose negalėtum jo pavadinti antigonistu ar apskritai, antraplaniu piktadariu. Na ir štai, Second Season, jam į rankas atidavė paskutinę arką. Ačiū Dievu! Negana to, kad gavom atsakymus, į daugelį užsilikusių klausymų, bet ir gavom kitokio Kaiki - vedamo jausmų, akibrokštų. Aš manau, kad Kaiki, serialo pabaigai, tikrai padėjo bent kažkiek atsistoti ant kojų, nes Monogatari liepsnelė buvo pradėjus gesti. Taigi, KAMPAI! Kaiki.
        Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

        Comment

        • nemesis
          Super mega ultra rašytojas

          • 2010 11 08
          • 1186

          #5
          Šiemet antraplanių veikėjų užderėjo kaip niekada puikių. Savo balsą kaip ir daugelis atidaviau Makishimai, nuo Death Note laikų neprisimenu, kada taip smarkiai būčiau palaikęs blogietį. Veikėjas nepėščias, turintis ką pasakyti, nebijantis veikti, buvo smagu jį stebėti ne tik vykdant savo manipuliacijas, bet ir planuojant.

          Comment

          Working...