Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Shingeki no Kyojin įvertinimas:

Balsavo
125. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  100 80.00%
 • 4

  18 14.40%
 • 3

  4 3.20%
 • 2

  1 0.80%
 • 1

  2 1.60%
Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 89

Attack on Titan 2013

 1. #1

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34

  Attack on Titan 2013


  Attack on Titan
  Shingeki no Kyojin


  Režisierius: Araki Tetsurou
  Studija: Production I.G
  Žanrai: veiksmas, drama, fantazija, super galios
  Transliacija: 2013 pavasaris - vasara
  Trukmė: 25 x 24 min.
  AniDB reitingas: 8.51 (1206)
  MAL reitingas: 8.97 (76729)

  Po 2000 metų žmonija bus praktiškai išnaikinta, netikėtai atsiradusios, stipresnė rasės - titanų. Šie padarai nepasižymi dideliu intelektu ar puikia koordinacija, tačiau yra didžiuliai: nuo 2 - 3 iki 50 metrų aukščio, ir yra fiziškai labai stiprūs bei žiaurūs. Jie tiesiogine prasme mėgaujasi rydami žmones, tai galima įvardinti kaip jų savotišku hobiu. Taip, hobiu. Kol mes, tuo tarpu, kolekcionuojame pašto ženklus ar mangas, jie valgo žmones. Nieko sau hobis, ane? Kaip bebūtų, išlikusi žmonijos dalis, nematydama kitos išeities, atsitvėrė nuo likusio pasaulio didžiulėmis sienomis, pro kurias nesugebėdavo prasibrauti nei vienas titanas. Po sienos pastatymo žmonija 100 metų gyveno taikiai. Tačiau vieną dieną siena netikėtai buvo pralaužta ir pro ją į žmonijos susikurtą pasaulį paplūdo titanai. Tą akimirką prasidėjo lemiama ir pati svarbiausia žmonijos kova dėl išlikimo.

  Taigi, kaip visada pasauliui iškilo didžiulė grėsmė ir kaip visada jo ginti stoja stipriausi, labiausiai išsilavinę, turintys didžiausią patirtį žmonės visame pasaulyje - paaugliai. Turime vaikystės draugų būrelį, kurie išgyvenę pirmąjį titanų puolimą nusprendžia stoti į armiją, norėdami apgintini žmoniją nuo būsimų titanų puolimų. Pagrindinis veikėjas Erenas - tipinis, skardžiabalsis, galvą į sieną trankantis, kol pastaroji galiausiai pasiduoda ir suskyla, shoneniškas protagonistas, kurio pagrindinis tikslas - išskersti visus titanus, esančius pasaulyje. Jo draugas Arminas - analitinio stiliaus personažas, lengvai numatantis porą žingsnių į priekį, galintis priimti teisingus sprendimus sunkiose situacijose. Anime pradžioje jis gali pasirodyti, kaip labai įkyrus, tačiau serialui įsibėgant įvyksta persilaužimas ir jis tampa bent jau pakenčiamu. Galiausiai paskutinioji trio dalis - Mikasa, visų iš eilės subines spardanti, viena stipriausia rekrūtų narė, tiesa, turinti keistą brolio kompleksą. Aplamai, šis anime, atsisako tipinio shoneniško moters paveikslo: vaikščiojančių papų, o paverčia vienomis stipriausių ir didžiulį vaidmenį tiek mūšyje, tiek po jo, lėmusiais faktoriais. Serialui bėgant, susipažįstama dar su keleta įdomių personažų, kurie praturtina anime puikiais momentais, galbūt jie nėra patys originaliausi, tačiau jų skirtingi gebėjai ir požiūriai į tam tikru dalykus, padeda išlaikyti pačio kūrinio iškeltą aukštą kartelę.
  Istorijos idėja tikrai nėra pati originaliausia: žmoniją vėl puola gigantiški monstrai, kurių žmogus pats vienas įveikti negali, todėl formuojami įvairūs daliniai, kurie apjungia žmones kovai su titanais. Taip pat, nepasiūloma kažkokių simbolinių reikšmių ar griaunančių pasaulio tvarką idėjų. Tai kodėl visas anime pasaulis eina iš proto dėl šio darbo? Tai istorijos perteikimas. Kiekvieną kartą kai titanai užpuolą žmoniją, viskas aplinkui būna persmelkta baimės, žiaurumo: ant žemės pilna besimėtančių lavonų ir kraujo balų, kažkur prie medžio guli sutraiškyti žmogaus palaikai, ir čia neblogiausias likimas,dar pasiseka, jei jūsų nesuvalgė gyvo. Serialas niekada neleidžia būti tikram dėl savo mėgiamo veikėjo likimo, todėl ši baimė ir nerimas persiduoda ir žiūrovui. Attack on titan tik ir taikosi kol žiūrovas praras koncentraciją, kad pagautų nepasiruošusį ir priverstų susigrėbti už galvos. Anime puikiai pavaizduoja žmonijos beviltišką situaciją bei realistiškai pateikia žmonių reakcijas į įvykius, priversdamas susimąstyti: ką aš daryčiau tokioje situacijoje?
  Attack on Titan buvo animuotas studijos Production I.G, kuri ir taip pasižymi aukštos kokybės animaciją, bet šįkart jie patys pranoko save. Animacija labai detali, pradedant nuo veikėjų iki fonų ir veiksmo scenų. Veido mimikos atrodo puikiai: kaip nenušypsosi, išvydęs kvailą titano grimasą ar išsigąsi, pamatęs žmogaus, valgomo gyvo, skausmo išvargintą veidą.Na ir pati saldžiausia dalis - kovų scenos, tai puikus pavyzdys, kaip reikia naudoti CG efektus. Nėra nieko smagiau matyti žmones, skrajojančius po miestą, kaip kokius „spidermenus“, besinaudojančius „3d maneuver gear“ ( Tai vienas iš žmonijos išradimų, padedančių kovoti su titanais). Animacijai turėčiau tik vieną nežymų priekaištą - nejudantys kadrai, kurie kankino žiūrovus serialo pradžioje, dėl animatorių stygiaus, bet tai vėliau buvo išspręsta ir atlyginta su kaupu! Na ir žinoma garso takelis. Jis buvo tiesiog nuostabus, kartais tiesiog net per geras, nes permušdavo net pačią, to netikėtai pasirodusio garso takelio, priežastį. Puikiai suderinti klasikinės orkestrinės muzikos ost‘ai su šiuolaikiniu „popsiuku“. Sumoje vienas stipriausių, jei ne stipriausias apipavidalinimas šiais metais.
  Mano nuomonė: Attack on Titan, ko gero, pateikė vieną stipriausių, jei ne stipriausią pirmą epizodą per visą anime gyvavimo istoriją. Dar pridėkime nuostabią vizualinę dalį bei garso takelį ir gausime darbą, kurio neturėtų praleist nei vienas, kuris įsimins visam gyvenimui, blogiausiu atveju, tikrai ilgam. Taip, jame neišvysime naujų, dar nematytų idėjų, bet gausime kvapą gniaužiančio veiksmo, pamatysi žmoniją kovojančią dėl savo ateities, ir rūsčią bei negailestingą pasaulio tvarką.  Paskutinį kartą taisė nemesis : 2014-11-22, 01:51

 2. #2
  Narys Vandarenas avataras
  Įstojimo data
  2013 06 23
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  62
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Labai geras aprašymas.
  swag

 3. #3
  Busiu kosmonautas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Jūsų kopūstuose
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  24
  Pirmi keli epizodai is tiesu buvo ispudingi, o toliau... nors tragiska tikrai nebuvo, bet po biski buvo silpstama ir nusivaziuojama i standartinius shouneno kanonus. Todel tik 4/5=8/10.

 4. #4
  Rimtas forumo narys
  OpHiEll avataras
  Įstojimo data
  2009 11 29
  Vietovė
  Jigoku
  Įrašai
  163
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Man tai patiko visai geras toks anime,įdomu ar greitai pasirodys 25 epizodas ar antras sezonas, būtu įdomu pamatyti kaip įvykiai klostisis toliau...


  Big things have small beginnings


  There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

 5. #5
  Local stationary sadist Haruvaille avataras
  Įstojimo data
  2013 09 24
  Vietovė
  Prienai
  Įrašai
  6
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Ką galiu pasakyt tai, kad buvo pakeitimų nuo mangos. Bet nesismulkinsiu. Šiap patiko, tikrai. Kažkas man buvo nauja. Patiko tai, kad patys viekėjai nebuvo... Kaip čia pasakyt... " anime" . Realiai atrodė.
  Nenuliūskit, žmonės, gausim žaidimų, 3DS ir online(bet Japonijoj kiek skaičiau). Bus dar " spin-off" manga, Visual Novels ir kita.
  Palaukit, gausit dar visko į veidą.
  O antras sezonas spėju bus kai manga baigsis, jos neketina tęst kaip Bleach ar pan. Tas yra labai gerai.

  Nestūmkit man savo tiesų, nes vis vien aš savo laikysiuos.

 6. #6
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  25 epizodas šį sekmadienį, antras sezonas kiek girdėjau numatomas po metų.

 7. #7
  Metalbending prodigy
  Chloras avataras
  Įstojimo data
  2011 05 01
  Vietovė
  O aš iš Vilniaus...
  Įrašai
  138
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  O kodėl anime aprašytas dar jam nesibaigus?
  Heavy Metal Maniac.

 8. #8

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  1 diena anksčiau ar vėliau, didelio skirtumo nematau.

 9. #9
  Metalbending prodigy
  Chloras avataras
  Įstojimo data
  2011 05 01
  Vietovė
  O aš iš Vilniaus...
  Įrašai
  138
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Keista, kad nematai. Čia tas pats kas aprašinėt knygą neperskaičius jos iki galo.
  Heavy Metal Maniac.

 10. #10
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Chloras Žiūrėti skelbimus
  Keista, kad nematai. Čia tas pats kas aprašinėt knygą neperskaičius jos iki galo.
  Labai norėjo aprašyt, tiek jau to...
  Pats anime AAA+ blokbasterio lygio ir aišku must see, bet.. Tas "bet" yra net tokioje man idealiai tinkančioje istorijoje. Pirmas priekaištas tenka pagrindiniam personažui. Jis yra iš tų kurie daug rėkia ir žliumbia, bet mažai daro. Ir taip visą sezoną. Užkniso truputi... Antrą "fui" anime gauna už gumos tempimą. Žiauriai daug kalbų, patoso ir statikos siužete. Vos ne pusė sezono skirta pasijodinėjimui su arkliais. Gal ir meluoju, bet tikrai prailgo. Per daug nesikabinėdamas kol kas duodu 8 balus ir nedaugiau.

  P.S. Bent antrą dydį galėjo ir nupiešti. Ne mergos, o kažkokios dailylentės..

 11. #11
  .MØNSOON.


  Squalleh avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  N-Zone
  Įrašai
  2.121
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  72
  Pirmas priekaištas tenka pagrindiniam personažui. Jis yra iš tų kurie daug rėkia ir žliumbia, bet mažai daro.
  Jis daro tiek, kiek jis gali atsižvelgiant į situaciją. O žliumbia ir rėkia dėl supratimo, jog jis nėra visagalis ir negali pakeisti viska. Dabartiniuose serijaluose tai daug ko verta. Jeigu jis galėtų daryti daug vienas, tada tai būtų minusas.
  Žiauriai daug kalbų, patoso ir statikos siužete. Vos ne pusė sezono skirta pasijodinėjimui su arkliais.
  Kalbu užtenka, sutiksiu. Bet ne visi jie yra gumos tempimui. Aptarinėjama taktika, planai, galimybės. Taip, kartais yra angsto ir vietomis gal per daug, bet iš tiesų tokiam serijalui negalima to neatleisti, nes visa kita yra tiesiog per daug gera.

  P.S. Bent antrą dydį galėjo ir nupiešti. Ne mergos, o kažkokios dailylentės
  Oh grow up. Jie dažniausiai negali normaliai valgyti, ką jau kalbėti apie sveiką maistą. Dėl ko vaikai tokie ir užauga.

  O šiaip - thank God, kad jokio fanserviso nėra. Jokių papų, pantsu, moe, kawaii, meilės-seilės - nieko. Be galo esu tam dėkingas, kad tarp viso to rožinio šlamšto atėjo toks brutalus anime su kiaušais ir sutraiškė tuos suknistus trendus velniop. Jame yra tai, už ką gerbiu gerą anime serijalą - geras konceptas, siužetas ir veikėjai. Nekalbant jau apie nuostabia prezentacija.

 12. #12
  Metalbending prodigy
  Chloras avataras
  Įstojimo data
  2011 05 01
  Vietovė
  O aš iš Vilniaus...
  Įrašai
  138
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Na ką, pasižiūrėjau paskutinę seriją. Pirmas sezonas labai patiko dėl priežasčių, kurias jau išvardino kiti. Šiek tiek erzina tai, kad kaip suprantu antro sezono teks palaukt metus, o ne pusmetį. Ką gi, belieka tik tikėtis, kad tuos metus lauksim ne veltui.
  Heavy Metal Maniac.

 13. #13

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Citata Autorius Chloras Žiūrėti skelbimus
  Keista, kad nematai. Čia tas pats kas aprašinėt knygą neperskaičius jos iki galo.
  Būtent, kad pačią knygą (mangą) skaitau, tai puikiai orientuojuosi, kas įvyks paskutinėje serijoje.

  Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
  O šiaip - thank God, kad jokio fanserviso nėra. Jokių papų, pantsu, moe, kawaii, meilės-seilės - nieko.
  Pamiršai kawaii titaną
  Spoileris:

 14. Ačiū Futari, Semashke dėkojo
 15. #14
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.957
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Fenomenalios, adrenalino kupinos veiksmo scenos, kur kažko panašaus neteko dar matyti ir tinkamai atlikta atmosfera. Nestatyčiau aukščiau Death Note, bet režisierius padirbėjo puikiai ir čia. Tik dėl aukščiau paminėtų priežasčių aukščiausio balo rašyt negaliu. Tiesiog tai aukštesnio lygio shounen'ishkas produktas, kai aš nuo pirmų serijų tikėjausi kokio tai postapokaliptinės atmosferos survival'o, be tokių triukų, kuriuos kūrėjai iškrėtė su pagrindiniu veikėju, na bet bent jau reginys išliko tikrai geras. Apie geriausią premjerą anime istorijoj gal šiektiek perdėta aprašyme , bet geriausią veiksmą (ar vieną geriausių) jis tikrai turi.

 16. #15
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
  Jis daro tiek, kiek jis gali atsižvelgiant į situaciją. O žliumbia ir rėkia dėl supratimo, jog jis nėra visagalis ir negali pakeisti viska. Dabartiniuose serijaluose tai daug ko verta. Jeigu jis galėtų daryti daug vienas, tada tai būtų minusas.
  Kaip tik dabartiniuose serialuose tokie bliuviai su super galiomis ant kiekvieno kampo pundeliais mėtosi. Tas "realizmas" jau užkniso juodai. Vaikino iš SAO čia trūksta... Tiesa, yra toks vienas ir šiame seriale, bet deja ne pagrindinis.
  Kalbu užtenka, sutiksiu. Bet ne visi jie yra gumos tempimui. Aptarinėjama taktika, planai, galimybės. Taip, kartais yra angsto ir vietomis gal per daug, bet iš tiesų tokiam serijalui negalima to neatleisti, nes visa kita yra tiesiog per daug gera.
  Šis anime man nieko blogo nepadarė, kad reikėtų kažką atleisti arba ne. Tiesiog objektyvumas ir tiek.
  Oh grow up. Jie dažniausiai negali normaliai valgyti, ką jau kalbėti apie sveiką maistą. Dėl ko vaikai tokie ir užauga.
  Gal atvirkščiai, nuo nesveiko angliavandenių pilno maisto papai ir turėjo užaugt? Jei rimtai tai prieš puolimą žmonės kaip ir nebadavo, net žuvies buvo.
  O šiaip - thank God, kad jokio fanserviso nėra. Jokių papų, pantsu, moe, kawaii, meilės-seilės - nieko. Be galo esu tam dėkingas, kad tarp viso to rožinio šlamšto atėjo toks brutalus anime su kiaušais ir sutraiškė tuos suknistus trendus velniop. Jame yra tai, už ką gerbiu gerą anime serijalą - geras konceptas, siužetas ir veikėjai. Nekalbant jau apie nuostabia prezentacija.
  Čia be abejo, tik tuos kiaušus ne visiems padalino.

 17. #16

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Gal atvirkščiai, nuo nesveiko angliavandenių pilno maisto papai ir turėjo užaugt? Jei rimtai tai prieš puolimą žmonės kaip ir nebadavo, net žuvies buvo.
  Tarkim, gamta per tuos 2000 metų, paruošė moteris kovai su titanais, na žinot oro pasipriešinimo sumažėjimas,naudojant 3d maneuver gear, and stuff. Evoliucija, gerbiamieji. Problem solved
  Na, o jei rimtai, man biustų dydžiai nekliuvo, kaip tik realistiškesni nei 99% anime. Ir neįsivaizduoju, kodėl kalbam būtent šita tema, kai anime visiškai su tuo nesusijęs.

Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •