Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Psycho-Pass įvertinimas

Balsavo
79. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  54 68.35%
 • 4

  18 22.78%
 • 3

  6 7.59%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 1.27%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 27

Psycho-Pass

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Psycho-Pass

  Psycho-Pass

  Režisierius: Naoyoshi Shiotani
  Studija: Production I.G
  Žanrai: trileris, fantastika, kiberpankas
  Transliacija: 12.10.2012 - 22.03.2013
  MAL reitingas: 8.50
  Trukmė: TV 22 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Visais laikais žmonija kankino klausimas:
  - Kaip padaryti, kad visiems būtų gerai?
  Deja, visos teorijos yra tik utopijos. Paimkim, kad ir komunizmą. Pati idėja yra gera, bet su žmonėmis neįgyvendinama. Padėti gali nebent tik mokslas. O jei būtų galima "nuskaityti" žmogaus psichologinę būseną? Jūs tik pagalvokit, būtų galima nusikaltėlį neutralizuoti dar jam nespėjus nusikalsti!!! Tokia technologija buvo sukurta, o ją valdė dirbtinis intelektas, vadinamas Sybil sistema. Ji net sprendė žmonių ateitį. Čia mes dabar po mokyklos ilgai ir nuobodžiai sprendžiam kuriuo keliu pasukti. Kai kurie net ir baigę universitetą nežino kuo bus "užaugę". Šioje (ne)tolimoje ateityje yra paprasčiau. Sistema įvertina gabumus ir pati nusprendžia kur, ką ir kaip žmogus dirbs.
  Akane Tsunemori pasisekė. Mergina yra tokia gabi, kad gali darbintis kur tik nori, bet kažkodėl pasirenka policiją. Taip, nusikaltimų yra nedaug, bet viską patikėti robotams irgi negalima. Darbe mergina papuola į neįprastą kompaniją ir jai tenka sparčiai mokytis.


  Geros naujienos tiems kurie nemėgsta kimono, obento, mokyklos, triūsikų/papų, grimasų, pliažų, karštųjų šaltinių ir visų kitų banalybių, kurių yra daugiau nei 90% anime. Net nebūtina nemėgti, kartais tiesiog norisi pažiūrėti kažką rimčiau nei į hormoninių audrų blaškomus ir mėtomus paauglius. Psycho-Pass'e nėra vaikų ir mokyklos. Na yra vienoje arkoje, bet į ją galima nekreipti dėmesio. Be to, šis serialas verčia susimastyti. Vien už tai galima padėkoti kūrėjams. Personažai geri. Atskleidimui turi priekaištų ir šiaip veikėjai nėra labai originalus, bet bent jau yra pakankamai "gyvi". Esu vienas iš tų, kuriems patiko Akane. Tikrai ne išvaizda, bet charakteriu. Mergina mokosi, bręsta ir tobulėja, bet išlieka ištikima sau. Taip, kažkur reikia nusileisti ar ieškoti kompromiso, bet svarbiausia yra nepasiduoti. Ir beveik visiems jos poelgiams aš pritariu. Dar labai patiko blogietis, o man taip retai būna. Taip, tokios priemonės tikslo nepateisina, bet, iš principo, Shougo motyvai man buvo suprantami. Likę personažai prastesni, nebent dar Tomomi Masaoka neblogas. Aišku kiekvienas žiūrovas gali turėti savo nuomonę, bet tai tik įrodo serialo dviprasmiškumą, o tai yra tik į gerą. Piešimas geras, ypač patiko kovos. Jų buvo nedaug, bet užtat labai kokybiškai animuotos. Gera ir muzika, ypač patiko pirmas ending'as. Nustebino adekvati pabaiga. Tiksliau ne pati pabaiga (paskutinės minutės labai jau banalios), bet pats rezultatas.
  Deja, nėra viskas taip gerai. Jei sąžiningai tai man buvo nuobodoka. Siužetas yra skylėtas ir ne visada logiškas. Pasaulis atskleistas nepakankamai detaliai. Persistengta su žiaurumu. Kodėl taikiniai sprogsta kaip balionai? Kam traumuoti aplinkinių psichiką kai nuo jos priklauso žmogaus gyvybė? Sistema yra per daug netobula. Net keista kaip ją pavyko "prastumt". Kabinėtis galima daug, bet ar to reikia?

  Reziumė: Taip, šis serialas yra tikrai ne šedevras, o tiesiog geras, vertas 8 balų su +. Tokių anime yra per mažai, kad būtų galima juos ignoruoti.


  Yayoi personažo atskleidimas yra kažkoks nesusipratimas. Tipo kaltas garažinis rokas? Ar lesbietiški polinkiai?^^  Spoileris:

  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-03-28, 21:32

 2. #2
  Rašytojas

  Aeval avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  Panevezys
  Įrašai
  294
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Seniai mačiau anime, kurio sąžiningai laukčiau kiekvienos serijos. Ir nekiltų noras skipint. Čia nieko neprasukau. Nė karto net minties nebuvo. Pagrindiniai personažai išvystyti, nebuvo nė vieno, kuris erzintų, o tai dabartiniuose animuose jau labai daug. Blogiečio motyvai aiškūs ir suprantami.
  Spoileris:
  Pabaigoj net gaila jo šiek tiek pasidarė ( giliai širdy vyliausi, kad planas pavyks ). Kovos gražai animuotos, be super galių - tikra atgaiva sielai.
  Pati istorija verčianti susimastyti. Ką gi bepridursi - tikrai ne šedevras, bet tiesiog geras ir teisingas anime. Norėtųsi daugiau tokių.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-03-27, 21:35

 3. #3
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Taip Psycho-Pass yra tiesiog gerai sukaltas, rimtas serialas. Ir čia jau negali nesutikt.
  Kas man nepatiko:

  • .jau minėtas žiaurumas, neveltui kai kur scenaristą Gen Urobuchi pravardžiuoja kaip "Urobutcher", ir tai matosi. Gal ir geras siekis parodyti, kokia supuvusi ir distopinė yra to serialo aplinka, bet kažkiek ir persistengta, silpnų nervų žiūrovams nesiūlyčiau, net ir su cenzūra (gan minimalia visgi) buvo nejauku;
  • .šalutinių veikėjų neatskleidimas - turim didelį cast'ą, bet anime visai nesijaučia jog būtų anime apie policininkų komandą, trūksta kitų didesnio įsikišimo, skirtingų nuomonių tiriant bylas ir pan., nes atrodo, dabar visi šoko pagal Shinya dūdelę. Taip pat ir plačiau panagrinėjo tik vienos antraplanės veikėjos background'ą, kiti liko šiektiek užmiršti;
  • .kuomet buvo build-up'as buvo tikrai nuobodoka, kažkaip nei tos literatūros citatos, nei ilgi išsamūs dialogai, manęs neprivertė labai susidomėti tokiu anime setting'u, kuris pasirodė toks gana paviršutinis, na bent scenarijus buvo pakankamai kruopštus, visgi Gen Urobuchi savo research'ą atliko.
  • .didysis atskleidimas - kažkodėl tikėjausi kažko TOKIO, bet kažko TOKIO ir negavau.


  Kas patiko:
  • .Akane Tsunemori - viena geriausių veikėjų, kokias mačiau nepeseniausiai pasirodžiusiuose anime kūriniuose;
  • .muzika - labai neblogų kompozicijų buvo;
  • .tam tikri momentai, kaip Shougo ir Shinya kova (puiki choreografija, gaila kad mažai), Akane ir Shougo akistata serialo viduryje (po jos buvau apšalęs), kiborgas su muškieta ir Bethoveno fonu (kad ir kaip tas greičiausiai nepatiktų klasikinės muzikos gerbėjams), ir pan.;
  • .Shougo Makishima - jap, anime šiais laikais dar sugeba pateikti tikrai vykusį 'blogą' veikėją.

  9/10 arba 5/5, pasikartosiu, nes Killerbee išvada puiki - tokių anime per mažai, kad juos būtų galima ignoruoti.
  P.S.: ir kas tas kiberbankas, kur prie žanrų prirašytas ?
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-03-28, 10:11

 4. #4
  Narys
  airidas20th avataras
  Įstojimo data
  2011 06 24
  Vietovė
  Niekur
  Įrašai
  60
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Man asmeniškai tai šedevras. Gen Urubuchi vėl gelbėja Seinen anime žanrą, jeigu pernai metais turėjom Fate/Zero, šiais metais turime Psycho-Pass. Žiaurumo daug, bet tuo pačiu ir įtampos. Puikiai padirbėta su atmosfera ir veikėjais.
  Akane puiki veikėja, autorius ja naudojasi kad supažindintu mus su serialo pasauliu,aplinka, ji mokosi kartu su žiūrovais, kuriems serialo pasaulis naujas, vėliau serialui įpusėjus ji įgauna tvirtą ir stiprų charakterį . Tiesa, vienoje serijoje animacija yra itin prasta, tačiau animatoriai teigia jog Blu-Ray versijoje bus pataisyta. Taip, pat nesuskaičiuoju kiek kartu pirmo Endingo klausiau, vis dar neatsibosta, visumoje garso takelis irgi neblogas. Sprendžiant iš pabaigos tęsinys gali būti arba jo nebus, nespręs pats autorius.

  5/5 Už tai kad visada džiugu kai pasirodo Seinen žanro kūrinys.

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  P.S.: ir kas tas kiberbankas, kur prie žanrų prirašytas ?
  Niekas, tau pasivaideno...

 6. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
 7. #6

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Aš čia vakar ieškojau tokio žanro, bet niekur neradau paaiškinimo, tai nusprendžiau pradėt žiūrėt ir išsiškinti. Pasirodo viskas perniek...

  Pabaigaiu žiūrėt ir pasirodo viskas tikrai neperniek, pagaliau kažkam rame sąžine galiu rašyti 10/10. Apie pliusus ir minusus nekalbesiu, nes jau jie išsakyti. Tik va pasistojo klausimas. Ar paskutinėje anime scenoje, po viso endingo buvo Kougami? Mano menkos smegenys nesuprato kas ten per veikėjas. :/
  Paskutinį kartą taisė nemesis : 2013-11-06, 22:02

 8. #7
  Narys
  airidas20th avataras
  Įstojimo data
  2011 06 24
  Vietovė
  Niekur
  Įrašai
  60
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
  Ar paskutinėje anime scenoje, po viso endingo buvo Kougami? :/
  Paaiškinimas:
  Spoileris:
  Taip, Kougami Shinya vaizduojamas laivo kabinoje, tikriausiai jau pabėgęs iš Japonijos, jis skaito knyga Swenn's Way, kuria buvo siekama pavaizduoti jog visa įvykių grandinė vėl prasideda iš naujo aka Sibyl System never ends, buvo siekta parodyti jog visada bus kitas Kogamis Shinya, Makishima Shougo ir ttt... niekas nesikeis. Keli įdomus faktai: endinge, kai lipa enforceriai matosi keturios poros kojų, su Sibyl sistema šnekasi asmuo vilkintis šalką, galimai prof. Saiga.

 9. Ačiū nemesis dėkojo
 10. #8
  Naujokas sesshomaru avataras
  Įstojimo data
  2013 03 16
  Vietovė
  miškas
  Įrašai
  10
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Neseniai peržiūrėjau ir viskas ką galiu pasakyt - neblogas.
  Nėra puikus, kurį ilgai atsiminčiau ar net norėčiau peržiūrėt.
  Tiesa, didelius pliusas, kad nėra jokių seiliojimųsi. Siužetas tiesa, pasirodė nuspėjamas ir kai kur maniau, kad trūksta logikos, na gal čia tik man taip.
  Gaila, kad Kagari gavo mažai screen time, visai nieko toks veikėjas

 11. Ačiū juudiiiss dėkojo
 12. #9
  Nusipelnes Kazuya avataras
  Įstojimo data
  2011 04 03
  Vietovė
  Dublinas-Tokyo
  Įrašai
  58
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Katik pabaigiau zieti this anime 2nd time. Tai dar ir trecio norisi. 5/5

 13. #10
  Rašytojas
  Nolikita avataras
  Įstojimo data
  2010 10 30
  Vietovė
  Kėdainiai/Vilnius
  Įrašai
  258
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Kai siunčiausi šį anime , kažkaip ... na , nesitikėjau nieko . Galvojau ai , bus nuobodu man tokį anime žiūrėt & pan. I've never been so wrong ... Tikrai . Nors esu labiau pratus žiūrėti visokius gan "pigius" anime su mokyklinukais , besisvaidančiais įvairiomis supergaliomis & t.t. , bet šitas .. na , nežinau . Tikrai , žiauriai įtraukė , nesitikėjau . Aišku , nėra tobulas , pvz. tikrai pritariu kitiems , jog kartais logikos klaidų tikrai būdavo . Bet tikrai labai labai geras anime , nežinau , tiesiog ... nežinau . Tikrai verta pažiūrėti .

 14. Ačiū black_leja dėkojo
 15. #11
  Forumo maniakas

  daimonass avataras
  Įstojimo data
  2008 12 08
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  408
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Istikruju net nezinau del ko sita anime taip visi giria... Anime kaip anime, is pilkumos kuria tenka kiekviena diena ziureti, beveik neisikiria. Potencialo turejo siap sita anime ir ideja gan nebloga, bet tikrai ji neispilde to ka tikrai galejo padaryti. 8/10 arba 4/5.

 16. Ačiū slicKrox dėkojo
 17. #12

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Panašu, kad sulauksim antro psycho pass sezono. Tiesa, nežinau džiaugtis ar lūdėti, mano asmenine nuomone, istorija baigėsi ten kur turėjo baigtis, o tuo labiau, šio anime neįsivaizduoju be Makishimos, jis nepakeičiamas. Na, betkokiu atveju lauksiu šio tęsinio.

 18. #13
  Naujokas LustaEtano avataras
  Įstojimo data
  2009 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  14
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man asmeniškai vienas geresnių mano žiūrėtų anime. Daug keblių temų paliesta ir pakapstytos žmogiškos vertybės. O dėl antro sezono, natūralu, bent jau man iš kart jautėsi kad jis bus. Aišku, labai didelis klaustukas ar jis bus bent tokio pat lygio kaip pirmas sezonas.

 19. #14

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34

 20. #15
  AZ rėmėjas

  black_leja avataras
  Įstojimo data
  2009 11 16
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.094
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  antras sezonas?, pritarsiu kas rase auskciau kad anime pasibaige ten kur ir turejo. Net neisivaizduoju ka glima antrame sezono gero ar naujo pasakyti. Nu bet ziuresim tikiuosi nesugadins tokios geros pradzios.
  Society is a market where we sell our souls

 21. #16
  Narys
  Įstojimo data
  2013 03 04
  Vietovė
  Norwich
  Įrašai
  61
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  anime speju kurtas pagal manga , tai ir galima toliau testi jei manga tesiasi koks skirtumas , jei gausis toks pats saunus anime

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •