Geriausia mecha 2013

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 544

    Geriausia mecha 2013

    <hr>
    Geriausia mecha 2013
    <hr>
    » Gera mecha – gražaus piešimo bei įspūdingo ir realistiško dizaino mobilieji kostiumai, kurie pavergia mus savo judėjimo ir kovos gracija, paperka sudėtingumu ir konstrukcija.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Ginga Kikoutai Majestic Prince
    <li> Kakumeiki Valvrave
    <li> Suisei no Gargantia
    <li> IS: Infinite Stratos 2
    <li> Iron Man: Rise of Technovore
    </ul></td></table>
    <hr>
    33
    Ginga Kikoutai Majestic Prince
    0%
    5
    Kakumeiki Valvrave
    0%
    8
    Suisei no Gargantia
    0%
    14
    IS: Infinite Stratos 2
    0%
    2
    Iron Man: Rise of Technovore
    0%
    4

    The poll is expired.

  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    #2
    Greičiausiai tik du nominantai čia pilno kalibro mechos. O balsas neabejotinai Majestic Prince, kas galėtų būti tiesiog tobulas, kad ir nelabai kuo išskirtinis, pirmas anime, noritniems susipažinti su šiuo žanru (mano nuomone), pasiūlantis tikrai kokybiško veiksmo. Deja Valvrave dėl jo keistos, itin vingiuotos istorijos, prikrautos keistų ir gana dažnai idiotiškų siužeto posūkių, negalėjau atiduoti balso, nors ir jo pirmas sezonas asmeniškai buvo pakankamai neblogas grynai pramogine prasme.

    Comment

    • AmeYuki
      Otaku
      • 2012 12 23
      • 67

      #3
      Autorius Miesto_Druidas
      Greičiausiai tik du nominantai čia pilno kalibro mechos. O balsas neabejotinai Majestic Prince, kas galėtų būti tiesiog tobulas, kad ir nelabai kuo išskirtinis, pirmas anime, noritniems susipažinti su šiuo žanru (mano nuomone), pasiūlantis tikrai kokybiško veiksmo. Deja Valvrave dėl jo keistos, itin vingiuotos istorijos, prikrautos keistų ir gana dažnai idiotiškų siužeto posūkių, negalėjau atiduoti balso, nors ir jo pirmas sezonas asmeniškai buvo pakankamai neblogas grynai pramogine prasme.
      Asmeniškai man labiausiai patiko Majestic Prince tik manau, kad daug kam nepatiko žmonių piešimas, toks negražus gan, bet mecha gražiausiai nupiešti 2013 metais, nuo pirmo ep žiurejau toliau tik dėl mechos.

      Comment

      Working...