Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ginga Kikoutai Majestic Prince įvertinimas

Balsavo
4. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  4 100.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Ginga Kikoutai Majestic Prince

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Ginga Kikoutai Majestic Prince

  Ginga Kikoutai Majestic Prince

  Režisierius: Keitaro Motonaga
  Studija: Dogakobo
  Žanrai: nuotykiai, fantastika, mecha
  Transliacija: 04.04.2013 - 19.09.2013
  MAL reitingas: 7.52
  Trukmė: TV 24 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Pagaliau žmonija pasklido po visą Saulės sistemą ir ateitis buvo šviesi kol nepasirodę pikti ateiviai ėmė duoti į žemiečių kosminį kailį. Karas ilgą laiką vyko į vienus vartus. Nors ir pralaimėdami skaičiumi ateiviai stipriai lenkė kokybe. Žmonės neturėdami išeities traukėsi, bet greitai atėjo laikas kai trauktis neliko kur. Vienintelė žmonijos viltis yra "kiškių komanda". Kas galėjo pagalvot, kad šis vaikučių penketukas, liaudyje vadinamas nevykėlių komanda, suvaidins tokį svarbų vaidmenį... Na taip, individualiai vaikučiai yra labai talentingi, bet absoliučiai nesugeba dirbti komandoje. Nepaisant to, dar net nebaigę karinės mokyklos, komanda dalyvauja tikroje karinėje misijoje ir sugeba atsimušti nuo užpuolikų. Valio, žmonės pirmą kartą sugebėjo duoti atkirtį! Deja, vienas laimėtas nedidelis mūšis dar nėra laimėtas karas.
  Sutaupysiu jums laiko ir iškart pranešiu, kad visi nemėgstantys didelių robotų gali toliau ir neskaityti. Net ir šiaip prijaučiantys gali nesivargintis. Šis serialas yra skirtas tiems kuriems Pacific Rim yra geriausias 2013 metų filmas. Bijau, kad esu toks vienintelis ir nepakartojamas, bet mažą ką....^^
  Iš pat pradžių kiekvienas truputi apsišvietęs žiūrovas pastebės įtartiną piešimą, tiksliau įtartinai panašų į Gundam Seed. Pirmas įspūdis tikrai nėra apgaulingas - Majestic Prince iš šios žanro legendos pasiėmė ne tik piešimą. Aha, baisus naglumas. Tada į akis krenta pora gigantiškų papų. Kam jie čia reikalingi nelabai aišku. Na aš dar suprantu Tamaki, personažas jau toks, bet už ką tokios dovanos nusipelnė Reika? Apskritai vietiniai personažai mažai ką nustebins. Išimtis yra nebent mechanikų komandos. Siužetas banalus iki negalėjimo ir tiesus kaip autostrada Vilnius - Klaipėda. Užtat čia yra gražios ir dinamiškos kovos. Momentais net kvapą užgniauždavo... Be įspūdingų dvikovų yra ir didelių mūšių, kuriuose dalyvauja daugybė laivų, bet iš esmės jie atlieka tik patrankų mėsos vaidmenį. Užtat neblogai parodytas komandinis darbas. Apskritai kosmosas pavaizduotas gražiai. Taip, gal per daug spalvų, bet gražu... Gražūs robotukai ir be jokių super smūgių su super kvailais pavadinimais. Nepavyko tik išvengti n kartų parodytų absoliučiai identiškų startų. Dar pagirsiu mužiką, net pastebėjau, kad ji čia yra. Tai jau šis tas... Ar vien išvardintų pliusų užtenka? Atsakymas pirmoje pastraipoje.

  Reziumė: Gražu ir apie robotus. Galima pavadint klasikiniu mecha serialu. Imsiu ir 8 parašysiu. O man kas? Man dzin.^^


  Filmuose, kine, anime, knygose...visur geri ir blogi ateiviais puola mus kaip kokie baltarusiai Akropolį, o aš nei vieno dar nemačiau.  Spoileris:

  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2014-01-04, 17:45

 2. #2

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Žanrai: buotykiai, fantastika, mecha
  Truputi vaizdą gadina

 3. #3
  Rašytojas

  Aeval avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  Panevezys
  Įrašai
  294
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Šiaip mecha nėr mano mylimiausias žanras, bet šitas anime susižiūrėjo ir sukėlė norą dar ką panašaus pasižūrėt. Paprastas ir aiškus siužetas. Personažai irgi nieko, tik Tamaki man užkliuvo. Bet gal čia asmeniškumas - tokios man niekur nelimpa

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •