Anime LT trakeris

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Daan
    Administratorius

    • 1998 10 30
    • 184

    #46
    meluoji, daug kur nurodyta rezoliucija, 720p, 1080p, DVDrip

    Comment

    • Kea
      Rašytojas

      • 2008 10 06
      • 203

      #47
      ~ 4-iuose anime iš 15.


      MyAnimeList

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        #48
        Autorius Kea
        ~ 4-iuose anime iš 15.
        Tik keliuose torrentuose nėra užsiminta, t.y. visuose AMF relizuose nėra pavadinime paminėta koks video tipas. SD ir TVrip reiškia beveik tas pats kas ir DVDrip ~720x480px. Pataisyti daba jų pavadinimai, kad būtų aiškiau.

        Būtų tikrai gerai, jei visi talpinantis lt anime, pavadinime tiksliai nurodytų video tipą, kadangi yra dar tikrai nemažai žmonių, turinčių senuosius personalinius kompiuterius, nepajėgiančius groti aukštos raiškos video.
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2009-05-13, 11:57.

        Comment

        • Sagenas
          Narys

          • 2007 08 14
          • 92

          #49
          Na, aš siūlyčiau naudoti kažką panašaus į diferior'o tracker'į. Netraukia manęs toks kažkodėl O ir tą patį diferior galima nesunkiai pačiam modinti turinti vidutines PHP ir smarty žinias Pats pamenu kažkada panašų dalyką buvau pradėjęs, bet dėl blogo interento teko uždaryti. Apie diferior: http://diferior.com , arba http://diferior.lt (diferior atstovybė Lietuvoje). P.s. diferior yra lietuvio kurtas TVS Na, o jei negaila pinigo licenzijai, tuomet galėtumėte naudoti TS special edition( https://templateshares.net/ )
          Sek mane twitter'yje

          Comment

          • Daan
            Administratorius

            • 1998 10 30
            • 184

            #50
            o kam mum paprastiem torentam naudoti moooonstrą, šito niekaip nesurpantu???
            norėčiau monstro, senai būčiau aka LM analogą paleidęs.
            Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2009-05-13, 16:59.

            Comment

            • Sagenas
              Narys

              • 2007 08 14
              • 92

              #51
              Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.
              Sek mane twitter'yje

              Comment

              • Fruits Punch Samurai
                Proxizmas

                • 2008 06 18
                • 43

                #52
                Autorius Sagenas
                Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.
                Tai tu i trackeri eini paziureti?

                Comment

                • Original_Prankster
                  Mr. Mojo Risin'

                  • 2008 11 04
                  • 200

                  #53
                  Autorius Sagenas
                  Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.
                  Omg, koks skirtumas kaip tas trackeris atrodo? Ar tu ten ruošies 10h per dieną sedėt?
                  Užeini, spusteli linką, atsisiunti .torrent failą ir išjungi.
                  Kas nuo geresnio trackerio pasikeistu? Lengviau linkas pasispaustu? Ar kas?
                  Krč, nesuprantu aš tokių žmonių.
                  Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
                  There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

                  Comment

                  • slicKrox
                    Catching some Zzzzs...




                    • 2012 08 01
                    • 2161

                    #54
                    Autorius Sagenas
                    Tai toks pats klausimas, kaip kam pirkti du kiaušinius vienoje parduotuvėje už vieno kainą, jei galima nusipirkti vieną kiaušinį kitoje parduotuvėje už tokią pačią kainą. Manau daugeliui žmonių būtų patogiau, nes mane asmeniškai tokie tracker'iai kaip dabartinis netraukia visai. Vos užėjus norisi išeiti.
                    Na, aišku skonio reikalas ir čia dar kaip pažiūrėsi, bet šiuo atveju, man asmeniškai ši kompaktinė torrent trackerio versija atrodo netgi vizualiai simpatiškesnė, patogesnė ir kompaktiškesnė negu dauguma lt torrent svetainių, nes šiuo atveju nematau jokios esmės iš tokios funkcijos, kad nuspaudus torrentą dar nukeltų į jo aprašymą, kurį tadu reikėtų dar daryti, nes pagrindinė info yra pateikiama pavadinime, o jei jau nežinai kas tai, galima paspausti klavišą INFO. Aišku trūksta paieškos, kelių kategorijų ir kad torrentus rušiuotu ne pagal abėcėlę, o pagal įkeltą datą, bet laikui einant tam bus rasta išeitis / sprendimas.

                    Comment

                    • Sagenas
                      Narys

                      • 2007 08 14
                      • 92

                      #55
                      Fruits Punch Samurai, dėja, bet ne. Aš visuomet laikausi nuomonės, kad jei jau daryti, tai daryti rimtai. /// Original_Prankster, nesupranti, nes nebandai suprasti Esmė tame, kad reiktų daryti viską dėl patogumo/funkcionalumo. Mačiau, pavyzdžiui, daugelis nori paieškos jame. Tai ar nemanai, kad ji reikalinga? Tiesiog aš pats, kaip programuotojas visada ieškau kuogeresnės išeities /// slicKrox, būtent tame ir yra reikalas, kad kiekvienas turi savo skonį, savo nuomonę Kas vienam atrodo gerai - kitam gali atrodyti blogai. Tiesiog pasakiau savo nuomonę ir tiek. Juk niekam jos neperšu. Peace \\// .
                      Sek mane twitter'yje

                      Comment

                      • Krad
                        It's time to spy


                        • 2007 03 24
                        • 585

                        #56
                        na pakentėkit truputi... galima bus ir pakeitimus įdėti greitu metu, tiesiog tam laiko reikia biški paredaguoti trackerio source kodą (taip, galima torrentus rūšiuoti pagal įdėjimo datą pakeitus kelis kintamuosius ).
                        Trackerio kūrėjai juda po biški link v2, su kuria tikrai bus daugiau galimybių, f-cijų ir kitų smagių (arba ne) dalykų
                        Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                        Comment

                        • Daan
                          Administratorius

                          • 1998 10 30
                          • 184

                          #57
                          padariau rūšiavimą pagal datą, pridęjau datos rodymą.
                          paieška - kai bus nors 100 torentų ar daugiau nei vienas psl., tada ir galvosim, kaip jau sakė - paspaudi CTRL+F ir turi paiešką.
                          gal iki to laiko atsiras koks neskupas programeris ir padarys paiešką pačiame psl.
                          aš visada už paprastumą, taigi nereik čia kišti monstrus. trakeris nėra portalas kur reiktu naršyt dienomis ir naktimis. atėjai - paemei - dingai.
                          --
                          krad > na ten su tokiu tempu, tai gal po metų kitų
                          Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2009-05-13, 22:10.

                          Comment

                          • Krad
                            It's time to spy


                            • 2007 03 24
                            • 585

                            #58
                            Autorius Daan
                            padariau rūšiavimą pagal datą, pridęjau datos rodymą.
                            paieška - kai bus nors 100 torentų ar daugiau nei vienas psl., tada ir galvosim, kaip jau sakė - paspaudi CTRL+F ir turi paiešką.
                            gal iki to laiko atsiras koks neskupas programeris ir padarys paiešką pačiame psl.
                            aš visada už paprastumą, taigi nereik čia kišti monstrus. trakeris nėra portalas kur reiktu naršyt dienomis ir naktimis. atėjai - paemei - dingai.
                            --
                            krad > na ten su tokiu tempu, tai gal po metų kitų
                            galimas daiktas...

                            įdėja dėl naujų torrentų: manau galima tiesiog parašyti "New torrents" ir kokius, kad 5 naujausius rodytų viršyje. O visi šiaip būtų rodomi ABC tvarka... Tiesiog, gal tvarkingiau būtų, nes naujausio failo rūšiavimas toks... Hmz... Tikrai tvarkos nepriduoda ;/
                            Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                            Comment

                            • slicKrox
                              Catching some Zzzzs...




                              • 2012 08 01
                              • 2161

                              #59
                              Autorius Krad
                              įdėja dėl naujų torrentų: manau galima tiesiog parašyti "New torrents" ir kokius, kad 5 naujausius rodytų viršyje. O visi šiaip būtų rodomi ABC tvarka... Tiesiog, gal tvarkingiau būtų, nes naujausio failo rūšiavimas toks... Hmz... Tikrai tvarkos nepriduoda ;/
                              Kai į dieną bus dedami daugiau nei 5‘i torrentai, o tai visai įmanoma, kadangi vertėjaujančių šią dieną jau yra tikrai nemažai, tai tavo siūlomas variantas sukels dar didesnę betvarkę.

                              Galima viršuje padaryti, kad rodytų kokių trijų anime torrentus, kaip galimą rekomendaciją dėl gero anime ar gero vertimo. O galima ir taip pat rodyt torrentus, kuriems tiesiog trūksta / nėra seederių (skleidėjų).

                              Comment

                              • Krad
                                It's time to spy


                                • 2007 03 24
                                • 585

                                #60
                                omenyje turėjau like this -> http://a.scarywater.net/lunar/
                                pradžioj eina nauji torrentai, o po to visi kiti. Galima ir nerūšiuoti pagal anime, tiesiog ABC. Labai tvarkinga ir labai viskas gražu
                                Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                                Comment

                                Working...