Geriausias openingas ir endingas 2011

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Egura
    Super mega ultra rašytojas


    • 2007 05 17
    • 684

    Geriausias openingas ir endingas 2011

    <hr>
    Geriausias openingas ir endingas 2011
    <hr>
    » Geriausias anime openingas ir endingas. Vertinami yra dainos žodžiai, muzikos ir vaizdo harmonija, anime idėjų ir minčių pristatymas, perteikimas, anime atmosferos sudarymas; video originalumas, dinamiškumas bei vaizdingumas.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Deadman Wonderland - OP
    <li> Level E - OP
    <li> Dantalian no Shoka - ED
    <li> Kami-sama Dolls - OP
    <li> C - OP
    <li> Maria holic Alive - OP2
    <li> Nichijo - OP1
    <li> Nichijo - OP2
    <li> Denpa Onna to Seishun Otoko - ED
    <li> Baka to Test to Shoukanjuu: Matsuri - ED
    <li> Mawaru Penguin Drum - OP1
    <li> Beelzebub - ED4
    <li> Denpa Onna to Seishun Otoko - OP
    <li> Un-go - ED
    <li> Blood C - OP
    </ul></td></table><hr>
    DĖMĖSIO Visų prabalsavusių už daugiau nei 3 variantus balsai bus anuliuojami
    <hr>
    198
    Deadman Wonderland OP
    0%
    50
    Level E OP
    0%
    18
    Dantalian no Shoka ED
    0%
    6
    Kami-sama Dolls OP
    0%
    8
    C OP
    0%
    9
    Maria holic Alive OP2
    0%
    13
    Nichijo OP1
    0%
    4
    Nichijo OP2
    0%
    6
    Denpa Onna to Seishun Otoko ED
    0%
    11
    Baka to Test to Shoukanjuu: Matsuri ED
    0%
    9
    Mawaru Penguin Drum OP1
    0%
    10
    Beelzebub ED4
    0%
    14
    Denpa Onna to Seishun Otoko OP
    0%
    11
    Un-go ED
    0%
    21
    Blood C OP
    0%
    8

    The poll is expired.

  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 544

    #2
    Kiek nustebau tarp kandidatų neišvydęs Steins gate OP. Bent jau man labiausiai įsiminė. Maniau ne man vienam įspūdį bus palikęs.. Na,kaip ten bebūtu, bet pačiam anime tai menkas nuostolis, šiuose rinkimuose ir taip ,ne vienoje kategorijoje, daugiausia balsų sulauks.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2949

      #3
      Nichijo čia amidau prastūmė? Prabalsavau uz Holica, vienintelis tikrai patikęs op/ed. Labai nustebau pamatęs, kad esu tik antras toks..

      Comment

      • Egura
        Super mega ultra rašytojas


        • 2007 05 17
        • 684

        #4
        Autorius Killerbee
        Nichijo čia amidau prastūmė? Prabalsavau uz Holica, vienintelis tikrai patikęs op/ed. Labai nustebau pamatęs, kad esu tik antras toks..
        Hehe, žinok neprastūmė, tiesiog nuomonė sutapo šiuo klausimu, geruliai abu tie openingai XD Mums čia ir ausys ir akys kraujavo šiais metais, kai tradiciškai peržiūrinėjom visus op/ed... Na bet taip kiekvienais metais, didžioji dalis op/ed yra baisus galvos skausmas ir akių "nedžiaugsmas"...

        Comment

        • Hellsing_lover
          Purinsesu no Darukuneso




          • 2007 02 15
          • 1319

          #5
          Autorius Killerbee
          Nichijo čia amidau prastūmė? Prabalsavau uz Holica, vienintelis tikrai patikęs op/ed. Labai nustebau pamatęs, kad esu tik antras toks..
          Mhm, Marios visada OP/ED kieti būna Šitas tai toks tsundere OP

          Na, be šitų labai užkabino LevelE OP, gero ritmo dozę paduodamas, ir Denpa Onna to Seishun Otoko OP - na, irgi iš tų nesveikesnių smegenų plovimo opening'ų

          Bet kad Deadman'as tiek balsų jau dabar turės, tai nelabai tikėjaus :>

          Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

          Comment

          • setas
            Ežiukas duobkasys
            • 2008 03 29
            • 77

            #6
            visi tokie neblogi kad sunkoka net issirinkti o kad balsuoja uz wonderlando op nenuostabu visgi jis geresnis uz pati anime

            Comment

            • Aeval
              Rašytojas


              • 2009 01 12
              • 259

              #7
              Vaje, OP negalėjau išsirinkt... Kažkaip nė vienas neužkabino. Na, o ED netgi du favoritai, kurie į mano playlist'ą įsikraustė iškart, kai juos išgirdau ir įsikūrė ten ilgam - Level E ir Un go ED

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1691

                #8
                Buvo nemažai gerų OP'ų, ED, kuris labiausiai patiko buvo tik vienas iš C na gal dar UN-GO ED gana solidus. Iš labiausiai patikusių OP buvo: Sacred Seven, Kamisama no Memochou, Ano Hana, Fate/Zero, Fractale, Steins;Gate. Prabalsavau už Deadman Wonderland OP, dėl tikrai puikios dainos ir vaizdo kombinacijos, Kami-sama Dolls OP dėl labai geros dainos ir labiausiai patikusį Mawaru Penguin Drum OP (na du buvo ir abu vienodai patiko).

                Comment

                • demoniacman666
                  Forumo vilkas

                  • 2008 04 16
                  • 370

                  #9
                  Visi tikrai kokybiski ir geri, bet visgi Deadman Wonderland OP daina man labiausiai patiko o ir su vaizdu puikiai derejo. Taip pat nuostabus buvo ir Denpa Onna to Seishun Otoko OP o del trecios vietos jau sunkiau buvo apsispresti, bet visgi skyriau C OP, nors Dantalian no Shoka ED turbut labiausiai issiskyre ir isimine siemet.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  Working...