Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate šį anime?

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  5 33.33%
 • 4

  8 53.33%
 • 3

  0 0%
 • 2

  2 13.33%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Denpa Onna to Seishun Otoko

 1. #1


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19

  Denpa Onna to Seishun Otoko


  Denpa Onna to Seishun Otoko
  電波女と青春男


  Režisierius: Akiyuki Shinbo
  Studija: SHAFT
  Žanrai: komedija, gyvenimiškas
  Transliacija: nuo 2011-04-15 iki 2011-07-01
  Formatas: TV serijos
  Trukmė: 12 x 24 min.
  AniDB reitingas: 7.71
  MAL reitingas: 7.67
  ANN reitingas: 7.7

  YouTube resursai:
  Trailer || OP

  Papildoma Info:


  Kaip jau būna beveik kas antrame anime, eilini kart Japonijoje tėvai vardan savo šeimos materialinės gerovės ir ateities turi laikinai išvykti padirbėti užsienyje. Vaikai tokiu atveju arba paliekami gyvent vieni arba patikimi giminaičių priežūrai. Būtent dėl pastarojo varianto Makoto Niwa ir persikraustė gyvent į kitą miestą pas savo tetą. Su tetule kaip ir pasisekė. Šiltai jį priėmė, visad pakilios nuotaikos, gerai atrodanti, sunku ir patikėti, jog jai, kaip ji pati teigė, keturiasdešimt metų. Vos ikėlęs koją į jos namus, Makoto netruko pastebėti ant grindų besivoliojančią, susisukusią į čiužinį mergaitę. Paaiškėjo, jog tai jo puseserė Erio Touwa. Priežastis dėl tokio keisto jos elgesio yra tai,jog buvo paslaptingai dingusi pusei metų, o sugryžusi pasiskelbė esanti ateivė.. Toliau gal nereikia. Makoto tokia puseserės asmenybės pusė nepradžiugino, gyventi ,bent jau artimiausius keleta metų, po vienu stogu su ja teks ne kam kitam o jam. Bet užuot sėdėjus nuleidus rankas, kodėl nepabandžius Erio padėt sugryžt į realybę..

  Visa šio anime 'vinis" yra neįprasti personažai ir idomūs dialogai tarp jų. Kas matė ankstesnius "SHAFT" darbus "Arakawa Under the Bridge" ,"Bakemonogatari" žino ko galima tikėtis iš šio anime.
  Makoto čia pagrindinis personažas, daugiausia viskas rodoma iš jo perspektyvos. Logiškiausiai besielgiantis ir tuo pačių ko gero nuobodžiausias personažas. Vienintelė jo keistenybė tai, jog kiekvienos serijos pabaigoje mėgsta visus, reikšmingesnius jam, dienos įvykius įvertint teigiamais arba neigiamais balais. Ką apie kitus personažus galima pasakyt, tai jie kur kas spalvingesni ir sunkiai įtelpantys į kokias nors klišes. Tiesa paakintas eilinias "SHAFT" triukais ne iš kart suvokiau, jog anime istorija ir painias dialogais yra pridengtas eilinis haremo personažų rinkinys. Nes visi kiti Makoto supantys, neantraeiliai personažai yra ,vienos už kitą gražesnės, moteriškos lyties. Nors ir "lengvai trenkta" Erio Touwa tai kompensuoja savo drovumu ir super kawaina išvaizda kuriai atsispirtu turbut nedaugelis. Jei visgi tokios ne jūsu skonio tuomet prašom, Makoto teta Touwa Meme. Charakteriu visiška Erio priešingybe, energinga, visad besisypsanti lengvabūdiskai ne pagal savo amžiu besielgianti, mėgstanti flirtuojant trikdyti Makoto. Dar yra Maekawa, aukštoko ūgio Makoto bendraklasė turinti ekscentrišką savybę "cosplayint" ne kokias kawainas mergaites iš anime, o keisčiausius sutvėrimus. Pavyzdžiui koldūną, baklažaną ar žuvį. Ryuuko, kita Makoto bendraklasė, mažiausiai keistenybių turinti ir daugiausia simpatijų jam rodanti mergaitė. Nors personažų rinkinys ir hareminis situacijų būdingų šiam žanrui daug neišvysite, jos čia tėra kaip lengvas prieskonis pagrindiniam patiekalui. Pradėjus žiūrėt šį anime visad buvo jausmas, jog netrukus galiu išvyst mokslinės fantastikos elementų, paaiškinančių vieno ar kito personažo elgesį ar praeitį. Bet taip iki pat galo serijos išliko ištikimos komedijos, ir gyvenimiškų situacijų žanrui visus kitus neatsakytus klausimus paliekant spekuliacijom ir žiūrovų fantazijai. Bereikia tikėtis jog į viską bus atsakyta rudenį pasirodančioje 13 serijoje ova formatu.
  Kalbant apie piešimą kaip visuomet "SHAFT" savo darbą atliko nepriekaištingai. Neiprasti kameros rakursai, po dešimtadalį sekundės tetrunkantys kadrai, yra keli iš šios studijos piešimo stiliaus bruožų.Tiesa čia nėra jokių ekspermentavimų kaip, kad buvo fonai "Bakemonagatari" ar paralelinės erdvės vaizdavimas "Mahou Shoujo Madoka★Magica" Užtat prie personažų padirbėta iš peties. Net jei nemėgsti viso kito šiam anime, vien nupieštom kawainom mergaitėm gali būt gyvas. Taip ir neapsisprendžiau kuri iš jų buvo mano favoritė. Gal tik Ryuuko blankiausiai atrodė tarp kitų. Net ir Meme amžius nebaidė, asmenybė atstojo viska. Šio anime op arba mėgsit, arba nekesit, bet abejingi manau neliksit. Jei paklausysit daugiau nei vieną kartą, įstrigs galvoje ilgam.

  Apibendrinimas: Šis anime lyginat su kitais SHAFT darbais, neturi tokių keistu personažų kaip "Arakawa..", ar įmantrių dialogų kaip "Bakemonagatari", haliucinacijas primenančio piešimo, kaip vietomis Madokoje. Jis kur kas labiau žemiškesnis, mažiau orginalesnis. Ar tai pliusas ar minusas, čia jau priklauso nuo jūsų skonio.


  Siųstis: Linkomanija

  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2011-07-04, 15:54 Priežastis: Pažiopsotų klaidų ištaisymas. Turbūt dar ne kart teks..

 2. #2
  Ruduo.
  aKi avataras
  Įstojimo data
  2007 10 24
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  333
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Siužetas nėra gilus, tačiau iš duobės šį anime ištraukė puikus piešimas ir įdomūs personažai. Noriu antro sezono.

 3. #3
  ^w^ TeaSpoon avataras
  Įstojimo data
  2011 07 04
  Vietovė
  かうなす
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  SHAFT darbas - bus kur "varvint seilę". Taip galvojau. Nors pirmas epizodas pasirodė daug žadantis, bet kažko ypatingo taip ir nesulaukiau. O šiaip neblogas laiko prastumimui. Aš vertinčiau 6/10.

 4. #4
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Tikrai labai labai patiko, nerealiai geras piešimas, ir ULTRA-SUPER-MEGA kawaiii~ herojai, ypač Erio-chiann~, love it. Taigi man labai patiko ir tikrai norėčiau jo antro sezono, 5/5 YAY.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 5. #5
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Nelabai mano skonio nes apie nieką, bet visai patiko. Pirmiausia dėl labai jau kawainų mergaičių. Nustebino Shaft'as, pagaliau visai normaliai nupiešė. Minusiukas už tematika, vėl tie ateiviai. 7 balus duosiu.

  P.S. man pasirodė, kad vieną seriją pavogė.
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2011-07-24, 20:09

 6. #6
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tikrai kokybiskas is visu pusiu darbelis, stipriai pakeles nuotaika po rugsejo pirmos. Shaft eilini syki parode ka sugeba, tik kad pabaigos nebuvo, bet tai nesugadino bendro vaizdo. Tiesa gali kitiems nepatiks nes jis kaip ir buvo apie nieka, bet idomu vien ziuret kawainas merginukes bei ju bendravima su pagr. veikeju, kuris cia aciu dievui nebuvo koks paslemekas kaip dabar ypac megstama... tad daviau gal ir perdaug, bet tai priklause tiesiog nuo mano nuotaikos - 5/5...

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 7. #7
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Piešimas gražus, personažai įdomus, kaskart kai pažiūrėdavau seriją, nuotaika praskaidrėdavo po 3/4 epizodų, bet prie galo kažkaip pasidarė gan nuobodus ir vos jau jį prisiverčiau dabaigt žiūrėt.
  6/10

 8. #8
  Narys
  Sentum avataras
  Įstojimo data
  2011 02 18
  Vietovė
  Lost in space of time
  Įrašai
  91
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Gražus piešimas, istorija ne itin gera. Labiausiai man patiko veikėjai, visi savaip kvaištelėję, keisti. Šaunu, kad nebuvo arbūzo dydžio krūtų... Duodu 4/5, jei ne personažai turbūt kliūtų mažiau.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •