Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Mawaru Penguindrum įvertinimas

Balsavo
32. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

21 65.63%
  • 4

7 21.88%
  • 3

3 9.38%
  • 2

1 3.13%
  • 1

0 0%
Rezultatai 1 iki 16 iš 16

Mawaru Penguindrum

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Mawaru Penguindrum

Mawaru Penguindrum

Režisierius: Kunihiko Ikuhara
    Studija: Lerche
    Žanrai: komedija, drama, mistika
    Transliacija: 08.07.2011 - 23.12.2011
    MAL reitingas: 8.38
    Trukmė: TV 24 ser. x 25 min.
    YouTube:
    OP / Ending / AMV

Aprašymas: Gyveno kartą du broliukai ir sesutė. Be tėvų, bet gražiai gyveno, draugiškai. Kanba ir Shouma labai mylėjo Himari, bet mergaitė sirgo nepagydoma liga. Gydytojo prognozė buvo žiauri - jai gyventi liko vienas ar du mėnesiai. Broliai keikia likimą ir dievus, bet pati Himari laikosi didvyriškai, kaip kokia Marytė Melnikaitė. Deja, šeimyninė išvyka į akvariumą buvo paskutinė. Bent jau taip atrodė. Broliai prie jau atšalusio Himari kūno verkia kruvinomis ašaromis kai staiga sesuo prisikelia iš numirusių. "Zombį" apžiūrėjęs daktaras konstatuoja stebuklą. Va tik džiaugtis dar per anksti. Taip jau gyvenime būna, kad už viską mokėt. Užtenka tik Himari užsidėti keistą kepurę ir į ją įsikūnija bjauraus charakterio padaras, kuris liepia broliams surasti artefaktą. Jei užduotis nebus įvykdyta tai sesutei teks numirti dar kartą ir šį kartą galutinai. Artefaktas yra dienoraštis, kuris yra Ringo nuosavybė. Mergaitė irgi yra pakankamai bjaurus padaras ir tai užduoties nelengvina.

Jei sąžiningai tai jaučiuosi kaip kiaulė bažnyčioje. Ir žiūrėdamas ir dabar, rašydamas. Jei su shoujo žanru esu pažįstamas gan artimai tai su Kunihiko Ikuhara kūryba aš prasilenkiau. Sailor Moon yra mano nemėgstamiausias žanras ir labai jau senas, o Utenoje tiesiog nepagavau kampo. Per daug keistas anime.
    Mawaru Penguindrum irgi yra pakankamai keistas serialas, ypač vizualiai ir siužetiškai. Būna anime, kuriuos siužetas yra kaip dėlionė. Jie turi tą "VAU!!!" arba "OHO!!!" efektą, t.y. momentą kai žiūrovui visos galvosūkio dalys susideda į vieną paveikslą. Neradau aš čia jo. Na pabaigoje kažkas pradėjo aiškėti, bet klausimų liko daugiau nei atsakymų. Pastabumo ar proto neužteko? Jei kažkam iš žiūrovų viskas yra aišku tai aš džiaugiuosi dėl jūsų. Pradžioje man net nebuvo aišku juoktis ar verkti reikia. Pingvinai čia yra serialo uoga ir kartu prakeiksmas. Be abejo, jie yra nerealūs, bet jų kvailiojimai visai dramatiškų įvykių fone mane blaškė. Dramos čia buvo daugiau nei juokų. Jaunimui gal ir gali pasirodyti kitaip, bet mane tėvų ir vaikų santykiai kraupino.
    Piešimas siužetui nenusileidžia. Kūrėjai net nesivargino piešti "masofkės" ir juos pavaizdavo kaip iš popieriaus iškirptas figūras. O kodėl ir ne? Vis tiek TV formate minią žmonių normaliai nupiešti nepavyktų, biudžetas ne tas ir terminai griežti. Tuo vizualinės ypatybės nesibaigia, bet to buvo galima tikėtis jei žiūrovas yra matęs bent pora Utena serijų. Su personažais susigyventi nepavyko. Mergaitės dar pusė velnio. Himari labai jau kawaina, bet tikrai miela. Ringo patiko, bent jau kol buvo stalkerė. Kažkaip ir gaila jos buvo ir kartu juokinga. Broliai erzino. Vienas per daug svaigo dėl sesers, o kitas elgėsi pagal tik jam suprantama (turbūt moterišką) logiką. Personažų tarpusavio santykiai man taip ir liko ne iki galo aiškūs. Sako, kad OP ir ED labai geri. Tarkim, pats nei vieno iki galo nežiūrėjau...^^

Reziumė: Groteskiškas serialas , kažkuo man priminęs Steins;Gate. Patiks tikrai ne kiekvienam, bet vis tik rekomenduočiau visiems, kaip išsiskiriantį iš visos 2011 metų "biomasės". Vien už tai ir pingvinus duodu 7 balus.

Jau antras anime iš eilės su teroristinėmis nuotaikomis. Atsitiktinumas ar tendencija?

Spoileris:

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    144
    Nors siužetas pagal savo stilių ir žanrą nėra iš mėgstamiausių, tačiau atrodo labai komiškas, o piešimos stilius labai viliojantis. Jei tikrai bent kiek panašu į Steins;Gate, tuomet teks įvertint.

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Apie šį anime galiu tik tiek pasakyt - jei žmogus permetė akim jo aprašymą ir pamatė coverį galvodamas ar verta žiūrėti, beveik 100% tikimybė, jog jis apsigaus. Man taip ir buvo. Galvojau bus eilinis school life + magic. Na ir dar kažkoks mažas gyvūnas a la sidekickas, kas šįkart buvo pingvinai. Bet gavau toli gražu ne tai ko tikėjausi. Geraja prasme. Jei pirma anime pusė dar prilaiko arklius ir leidžia pasimėgauti šiek tiek standartinio slice of life, šiek tiek komedijos ir dramos, tai antra pusė apverčia viską aukštyn kojom ir pradeda kažkiek primint Bakemonogatari su siurrealistiniais motyvais. Paskutinio epizodo dar nemačiau, tikiuosi daugmaž suves galus, nes kažko vis dar trūksta. Bet jau dabar galiu MP įvertinti 8.5/10, 5/5.

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Asmeniškai man šie anime metai buvo visai džiuginantys. Dėka tokių anime kaip "Madoka" , "Steins;gate", "Usagi drop" bei "Mawaru penguindrum". Nežinau gal dėl to, kad šviežiausiai peržiūrėtas, bet pastarasis man labiausiai patiko. Ne veltui kai kurie fanai laukė daugiau nei 10 metų režisieriaus Ikuhara sugryžimo. Ka jau ką, bet šis žmogus turi savo stilių. Dėka to "Mawaru penguindrum" žiūrint dažnai pasijunti tarsi stebėtum spektaklį. Visa aplinka, dažnai išnykstanti riba tarp tikrovės ir iliuzijos yra tik dekoracijos gražiai pasakai apie apie bandymus pasipriešint likimui. Anime įtraukė mane nuo pradžių ir išlaikė dėmesį iki galo.

Esu pakeverzojęs kelis aprašymus anksčiau ,bet dar dėl nieko taip netryniau rankų, ketindamas suregzt aprašymą, kaip dėl šio anime. Deja, pastebėjau ,kad Killerbee irgi nusitaikė į jį savo gėluonį. Žinau,kaip nesmagu kai kam ruošies ir kas nors tave aplenkia prieš nosį. Tad nusprendžiau nekišt pagalio i ratus veteranui, be kurio aprašymų katalogas būtų daug labiau skurdesnis. Na, kaip jis jį įvertins buvo galima nujausti, visgi Bee iš tu žmonių kurie užuosdami gėles dairosi kur karstas su lavonu Kiekvieno asmeninė nuomonė nekritikuojama. Bet vis gi, ar tu bent jauti malonumą kai rezgi aprašymą anime kuri maždaug vertini skeptiškai ? Manau mane tesuprasi tik tada , kai nudžiausiu tau super nuostabų mechos šedevrą iš po nosies (tik bijau ,kad tokio taip ir nebesulauksim)
    Paskutinį kartą taisė Shenn : 2011-12-24, 16:53

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.946
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    55
    Kai tik pradėjo rodyti, tikinau save kad MPD bus geriausias metų anime, ir iki antros pusės tvirtai tuo tikėjau, nepaisant vieno kito silpnesnio epizodo, bet antra pusė gavosi kažkokia neaiški ir galo nelabai supratau, bei visos tos filosofijos ir perdėtas simbolizmas man beveik nieko nebesakė, plius fokusas ant side veikėjų irgi nelabai davė kokį tai teigiamą rezultatą mano nuomone. Visa staigiai surimtėjusi nuotaika kažko suglumino ir mane, taip atrodo kad visa ta komedija ir survival strategy intarpinė daina ir ta scena ir dar daug kitų dalykų buvo be tikslo ir šiaip sau įdėti. Be abejo anime išties išskirtinis savo animacija, pingvinais, muzika, bet su antra puse įdomumas šiektiek krito kaip ir su Steins;Gate. Deja metų anime jo skirti neišeina, kai vienas darbas nors ir trumpesnis savo ilgiu dvigubai patiko šiektiek labiau, bet MPD tikrai išskirtinis ir vertas dėmesio.

P.S. MPD OP'ai man visgi geriausi šiais metais.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Shenn Žiūrėti skelbimus
    Esu pakeverzojęs kelis aprašymus anksčiau ,bet dar dėl nieko taip netryniau rankų, ketindamas suregzt aprašymą, kaip dėl šio anime. Deja, pastebėjau ,kad Killerbee irgi nusitaikė į jį savo gėluonį. Žinau,kaip nesmagu kai kam ruošies ir kas nors tave aplenkia prieš nosį. Tad nusprendžiau nekišt pagalio i ratus veteranui, be kurio aprašymų katalogas būtų daug labiau skurdesnis. Na, kaip jis jį įvertins buvo galima nujausti, visgi Bee iš tu žmonių kurie užuosdami gėles dairosi kur karstas su lavonu Kiekvieno asmeninė nuomonė nekritikuojama. Bet vis gi, ar tu bent jauti malonumą kai rezgi aprašymą anime kuri maždaug vertini skeptiškai ? Manau mane tesuprasi tik tada , kai nudžiausiu tau super nuostabų mechos šedevrą iš po nosies (tik bijau ,kad tokio taip ir nebesulauksim)
    Man irgi buvo iš pat nosies aprašymą "pavogę" ir ne vieną, išgyvenau. Manau ir tau pavyks. Nusibosta kartais tie haremai. Kažko rimčiau norisi. Kas dėl malonumo tai čia ne visada priklauso nuo to patiko/nepatiko pats anime. Kartais smagiau yra kritikuoti negu girti. Va tik jei anime vertinu mažiau nei 6 tai retai žiūriu iki galo ir dar rečiau aprašinėju.
    Kas dar dėl Mawaru Penguindrum tai man čia labiausiai nepatiko personažai. Šiuo aspektu stipriai pralošia Steins Geitui.

P.S. Galiu lažintis iš dežės alaus, kad Egurai MP patiko žiauriai...beveik iki orgazmo...
    Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2011-12-25, 01:52

Super mega ultra rašytojas

Egura avataras
    Įstojimo data
    2007 05 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    802
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    P.S. Galiu lažintis iš dežės alaus, kad Egurai MP patiko žiauriai...beveik iki orgazmo...
    Damn you!!! XDDD 5/5

O per šitą endingą visados apsiašarodavau:

Busiu kosmonautas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Jūsų kopūstuose
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Jei sąžiningai tai jaučiuosi kaip kiaulė bažnyčioje.
    Vat vat. Pradzioje ir as panasiai jauciausis - atrode kad lendu i eiline mergaitiska mokykline drama, kuri kazkiek pasaldinta besisukanciais (=mawaru) pingvinais su bugnais (=penguindrum).

Taciau kazkaip vienas po kito epizodo uzsikabinau. Pradzia ir viduriukas atrode tiesiog ispudingai - buvo graziai zaidziama ant paprastumo ir episkai mitologinio siurrealizmo ribos. Zavejo ir subtilios seksualumo gaideles. Taciau laikui begant viso to pasidare kiek per daug - seksualumas nustojo buti subtilus ir eme vaidentis ant kiekvieno kampo, o mitologija ant galo buvo prikista tiek, kad iki galo jos isnarplioti autoriams nepavyko (nors). Jausmas ziurint buvo mazdaug lyg kiltum i kilometrini amerikietiska kalneli ir uzkiles i virsu nuo jo nusileistum vos keleta metru. Kaip pasake Killerbee - nebuvo "VAU" momento. Vat uz toki nusivylima ir esu linkes atimti 1.5 balo
    T.y. 8.5/10=~9/10=5/5.

O vat man pingvinai visai patiko Dramos manes nezavi, tad toks prablaskymas visai nieko - per daug neuzkrauna ziurovo. Galima butu tarti, kad pingvininis "dramos iskrovimas", yra vienas faktoriu leidzianciu pajusti anime siurrealizma.
    Lygiai taip pat nematau nieko blogo tame, kad masovkese panaudoti "kartoniniai" zmogiukai. Tai savotiskai dera su "child broiler" ideja, bet taikoma zmonems - placiajai pilkajai masei. Juk tie kas dalyvauja masovkese mums visiskai nesvarbus - jie yra niekas, tuscia vieta, skaiciukai statistikoje ir pan. Tai mano supratimu dar vienas siurrealistinis strichas.

Ar tik nebus sitas anime AZARo originaliausiu metu anime? Nors mano supratimu yra bent vienas kitas rimtas kandidatas, kuris nebuvo taip gerai pastebetas placios auditorijos. Sneku apie Un-GO, kuris nors kiek maziau uzsukantis smegenis ir kuklesnis pagal uzmoji, taciau sugebejo daug maz vienoda tempa islaikyti per visas serijas.

Love and Peace~!
    Lota :D avataras
    Įstojimo data
    2010 02 17
    Vietovė
    on the other side
    Įrašai
    311
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Labai patiko. Ko jau ko, bet originalumo Ikuharai nestinga. Visas darbas toks... elegantiškas ir poetiškas. Su supratimu man pasisekė kiek labiau, nei tiems, kas žiūrės viską iš karto, nes narsčiau po kaulelį kiekvieną seriją (ypač antroj animo pusėj) ir ko pati nesupratau, paaiškino žmonės iš kitų forumų (nors, žinoma, toli gražu ne viskas suprasta). Beje, MPD nemažai nuorodų į Kenji Miyazava novelę "Night on the Galactic Railroad", tai ją perskaičius ar pažiūrėjus ar bent kiek jos istorijos susižinojus viskas pasidaro kiek aiškiau, ypač pabaiga su Kanba ir Shouma. Patinka man tokie darbai, kurie priverčia mąstyti, kad viską suprastum. Tad visas įvairių religinių, filosofinių, literatūrinių nuorodų ir simbolizmo aiškinimosi procesas man buvo tikrai smagus

Veikėjai man labai patiko, pingvinai taip pat. Be pingvinų animas nebūtų toks geras. Džiugu, kad veikėjai kiekvienas turėjo motyvus. Taip pat patiko temos. Džiugu, kad anime pasauly vis dažniau pasirodo šeimos tematika. Muzika nereali. Tinkamesnės ir negalėjo parinkti, ta melodija mane dar ilgai persekios... Piešimas taip pat labai gražus, nors kartais dėl finansų trūkumo ir pablogėjęs, bet vietomis tiesiog pasakiškas (išryškinčiau 18 ir 24 serijas). Patiko sprendimas pagrindiniams veikėjams parinkti mažiau žinomus seiyuu, viskas atrodė labai "šviežiai". Ir ačiū Ikuharai už nesugadintą pabaigą, šiais laikais taip sunku tokią gauti... Baigėsi taip, kaip turėjo baigtis, paskutinės minutės net iki ašarų privedė.

Net tie, kam nepatiko (o tokių tikrai bus, nes animas ne visiems) pritars, kad Mawaru Penguindrum — išskirtinis kūrinys pastarųjų kelių metų animų jūroje. Minusų tikriausiai buvo, bet kažkaip neišeina man MPD objektyviai vertinti, 5/5 be abejonių. Ilgai prisiminsiu šią "pasaką" su kuria gyvenau pastaruosius kelis mėnesius. Epic. Lauksiu kito Ikuharos darbo, tikiuosi tam neprireiks dar vieno dešimtmečio...

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Lota :D Žiūrėti skelbimus
    Su supratimu man pasisekė kiek labiau, nei tiems, kas žiūrės viską iš karto, nes narsčiau po kaulelį kiekvieną seriją (ypač antroj animo pusėj) ir ko pati nesupratau, paaiškino žmonės iš kitų forumų (nors, žinoma, toli gražu ne viskas suprasta). Beje, MPD nemažai nuorodų į Kenji Miyazava novelę "Night on the Galactic Railroad", tai ją perskaičius ar pažiūrėjus ar bent kiek jos istorijos susižinojus viskas pasidaro kiek aiškiau, ypač pabaiga su Kanba ir Shouma. Patinka man tokie darbai, kurie priverčia mąstyti, kad viską suprastum. Tad visas įvairių religinių, filosofinių, literatūrinių nuorodų ir simbolizmo aiškinimosi procesas man buvo tikrai smagus
    Mastymas aišku yra skausmingas, bet kartu ir naudingas procesas, bet man norėtųsi būti temoje jau žiūrėjimo metu, o ne po forumų ar wikipedijos.... Laisvalaikį galima praleisti ir naudingiau nei aiškinantis "Ką, po velnių, aš čia mačiau?!".

11. Ačiū Ozis dėkojo
    Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Keistas anime. Vienas iš tų, kur pasižiūrėjus daugiau nesugrįšiu, nors praleisto laiko ir negaila. Vienintelė Ringo istorija man patiko, o vėliau... Tik dėl jos žiūrėjau iki galo. Pabaiga taip normaliai visko nepaaiškino - per daug klaustukų man liko. Kaip ir užbaigė, kaip ir ne.

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jo, tikrai vienas is labiausiai issiskirianciu siu pastaruju metu fone. Laime kad geraja prasme. Kartais tikrai norisi apkrauti smegenis kazkuo sunkesniu nei kalnu fanserviso, ir sis anime puikiai tai padare. Gal net kiek perstipriai, nes kai kuriu metaforu taip iki galo ir neperpratau. Kas liecia piesima ir igarsinima tai mano manymu jie buvo gan auksto lygio. Ziauriai patiko pirmas ED bei sekantis, taip pat abu OP. Veikejai nors ir nesabloniniai (vien ko verta stalkere ), bet kazkodel sunku buvo su jais susigyventi, gal vis per ta metaforiskuma. Taigi tvirtas 5/5 ir statau i siu metu savo top 5.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    144
    Man iki šiol sunku patikėt, kad Kunihiko Ikuhara taipogi buvo Sailor Moon režiesierius. Panašumu žinoma galima įžvelgti, tačiau daugiau pozitivių.

Kad ir kaip stipriai beatrodytų pasikeitusi anime rinka, žinoma dauguma mūsų kalti, nes neperkam anime, dėl to kiekvienais metais anime produkcijos sudaro 75% popso, nors vakarietiškam pasauly manau tas pats, tačiau... tačiau kaip stipriai bebūtų pasikeitęs anime pasaulis, kad ir kaip stipriai nuvertinčiau, tačiau vis tiek kiekvienais metais galima rasti labai originalių ir savitų anime.

Vienas iš jų Mawaru Penguindrum. Nesuprantu kodėl autoriai tokiems ryškesniems anime nepadaro įdomesnio posterio? Nes būtent tai mane baidė... saldūs berniukai ir mergaitė su pokemonišku apdaru (kaip visada grotestišku). Pamačius pamaniau: "what a hell is that?". Žinau, kad knyga nėra vertinama pagal viršelį, tačiau kartais ir tai nulemia, kai pasirinkimas be galo didelis.

Visų pirma šiame anime krito į akis konceptualus piešimo stilius ir menas... o ir vaizdiškumo tikrai netrūko šiame anime. Jau vien ko vertas jų spalvingas namelis. Su mielu noru tokiame gyvenčiau. Be to piešimo kokybė visai nebūdinga TV formatui. Gal Killerio nuotraukose to ir neatspindi, tad įkelsiu tai ką pats buvau prišaudęs peržiūros metu. Pasidarė labai populiaru visur kišti pingvinus, tačiau ir čia jie įsipaišė visai neblogai. Be jų tikrai visa smagioji anime dalis išgaruotų. Budavo smagu stebėti kai kiekvienos scenos šešėlyje ką nors išdarinėdavo. Gal ir pritruko ryškesnių personažų, kaip tarkime Steins;Gate profesorius ir KURISUTYYYYYYNA (Kristina), tačiau ir nebuvo visiškai blankūs. Nenoriu daug spoilinti apie siužetą, nes kiekviena serija atskleisdavo kažką naujo, sutinku su Ozio amerikietiško kalnelio paliginimu, o ir flashback'ų skaičiumi šis anime turbūt muša rekordus. Manau bet kokio žanro gerbėjams sueis šis darbas ir paliks vienokių ar kitokių įspūdžių ir apgalvojimų. Pavyko labai kokybiškas ir gan neblogas fantazy/drama/comedy stiliaus anime apie likimą.

Jums nieko neprimena ši užeiga? copy - paste -> anime

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2012-01-05, 17:43

varnalėšos
    juodidrugiai avataras
    Įstojimo data
    2010 08 11
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    65
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kokie faini slicKrox screen'ai, dar ir magiškų grybukų su princesės lova yra. Nu tikrai dabar reikės šį animą pažėt

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.946
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    55

17. Ačiū aKi, Ozis dėkojo
    Naujokas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    26
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na tęsti mano nuomone nebėra kaip, nes istorija kaip ir gan tvarkingai užsibaigė. Bet kažkas panašaus - tematika, stilistika - būtų awesome.

19. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •