J-pop

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aviete
    Naujokas
    • 2009 06 05
    • 17

    J-pop

    Man pasidarė įdomu ar lietuvoje yra J-pop fanų...
    aš žinau, kad J-rock yra gan populiarus ir daug kas jo klauso, šiuo metu ir K-pop pasidarė gan populairus, bet retai kada randu žmonių kurie klauso J-pop.
    Taigi ar yra tokių žmonių kurie klauso J-pop, jei taip ko daugiausiai/dažniausiai klausote?
  • Chaoslity
    Profesionali panikuotoja
    • 2009 03 03
    • 24

    #2
    Klausau kartais, nors K-pop mano playlist'e dažniau aptiktum. Paprastai būna anime soundtrack'ai, arba pavienės įvairių grupių/atlikėjų dainos.

    Comment

    • Aviete
      Naujokas
      • 2009 06 05
      • 17

      #3
      Kaip gaila... O taip norėtųsi surast žmonių kurie klauso J-pop ir juo domisis, o ne vien sountrack'u ir panašiai...

      Comment

      • FlameHaze
        The end of everything


        • 2009 05 05
        • 89

        #4
        na paskutiniu metu mano playliste 99% japonu kalba dainos.
        padeda mokytis japonu kalba etc ir siaip visai patinka.. tiesa dainos mokytis kalba tinka jau turint pagrinda.. nes daznai jos buna per greitos ir per daug "familiaraus" stiliaus kad pradeti mokytis. na bet mane kas diena supa japonu kalba skaitoma rasoma klausoma ir kalbama :0.. turbut daugiau nei bet kuri kita...
        ar esu jpop fanas nezinau, klausau ir tiek ir yra ten visko bet dazniausiai turbut pop

        patinka atlikejai hmm
        mr children, greeeen, utada hikaru, kimura takuya, perfume.. daug is otaku kulturos kotoko, little non etc..
        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

        Comment

        • SataNa
          Mind Zone



          • 2008 02 15
          • 600

          #5
          Autorius Aviete
          Kaip gaila... O taip norėtųsi surast žmonių kurie klauso J-pop ir juo domisis, o ne vien sountrack'u ir panašiai...
          Rip Slyme keliautu prie tokio žanro irgi. Tai dalinai galima sakyti klausau
          Kartoškė

          Comment

          • lialia
            GD <3

            • 2010 07 18
            • 383

            #6
            Man taip pat kaip ir FlameHaze padeda mokytis JP kalbą, tik dalykas tas kad tie 99.8% yra j-rock'as... Gan sunku prisitaikyt prie popso, kurio aš gyvenime beveik ir neklausiau.. Kartais dar K-popsu užkiša mano mintis kokia draugė ar dar kas nors xD
            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
            Max parašo aukštis 130

            Comment

            • Nakanamori
              Narys

              • 2008 07 05
              • 70

              #7
              Ooo patikek, pilna lietuvoj jpop fanu, net dedule 35~metu maciau su visa Morning musume cd kolekcija o.O

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1691

                #8
                Japonišką muziką mėgstu ir dabar mano grojarašty ji užima labai didelę dalį. Galbūt nevisai JPop, bet mėgstamiausi atlikėjai ir grupės: school food punishment, Rurutia, supercell, Capsule, Ami Suzuki, Itou Kanako, Kalafina, FictionJunction ir kiti Yuki Kajiura projektai ir kt.. Ne popsas, bet taip pat labai patinka - Jazztronik.

                Comment

                • Esquisse

                  #9
                  Klausau J-Pop, ir visada klausydavau. Pastaruoju metu dažniausiai merginų atlikėjų [pvz. Ami Suzuki, C-ute], vaikinų balsas labiau prie J-Rock traukia.

                  Comment

                  • toma
                    Šokoladoholikė

                    • 2010 03 16
                    • 368

                    #10
                    Man labiau prie širdies j-rock, bet labai myliu Otsuka Ai dainas...


                    Comment

                    • Aviete
                      Naujokas
                      • 2009 06 05
                      • 17

                      #11
                      Vis dėl to nesu ta vienintelė ant J-pop daug pasinešus xD
                      Ir vis dėl to yra žmonių ir LT klausančiu Mornign Musuem ir bent jau C-ute(mano pagrindinės grupės apytiksliai)

                      Comment

                      • YunaGii
                        Stop hating everything-.-
                        • 2011 06 28
                        • 5

                        #12
                        As tai visu japonisku muzikos zanru klausausi ^^is jpop As klausausi: Mornign Musuem, C-Ute,Kat-Tun,Arashi,Akb48,Buono!, na ir dar galybes kitu grupiu c:

                        Comment

                        Working...