Idomus visgi tie Japonai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FainaruFantaji
    Cyber Snake

    • 2007 04 28
    • 579

    #31
    Tiesa, naujiena tikrai jau senoka.
    Gal ir kvaila, bet palaikau sita ideja. Santuoka tai toks reiskinys del kurio zmogus turetu tapti laimingesniu, tad jeigu jis susituoks butent su tuo, su kuo nori tuoktis tik jam paciam nuo to geriau. Anyway, taip yra tik jeigu zmogaus sprendimas tikrai tvirtas. Kaip ir bet kurioje realioje santuokoje po kurio laiko gali atsirasti dvejoniu "Ar as teisingai pasielgiau..?".



    Working underground.

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #32
      Is Otaku visko galima tiketis... Siai idejai nepritariu 120% uzteks to cirko zmones! Popiezius sirdies smugi gaus, jeigu siai peticijai bus pritarta. Dabar su isgalvotais veikejais praso leist susituokt, o paskui pereis prie gyvunu ir daiktu... Susituoks koks kaimietis su kiaule, uzsinores valgyt papjaus ja ir kas tada? Ta zmogu i kalejima

      Comment

      • Egura
        Super mega ultra rašytojas


        • 2007 05 17
        • 684

        #33
        Pagaliau mano svajonės išsipildė.... kur pasirašyt? Ir niekas niekas į Abarai Renji nesikėsinat, aišku
        Jis mano!!! Susituoksiu ir turėsiu dvimačių vaikų su juo

        ...Čia panašiai taip savaitgalį mano pusbrolis gąsdino mano mamą, teigdamas, kad jos dukra kvanktelėjo ir renka parašus, kad galėtų susituokti su animaciniu personažu... vargšė mama vienu tarpu jau ir patikėjo, kad aš besėdėdama ištisas dienas prie pc, truputėlį kvanktelėjau

        Jei rimtai šnekant, tai aš pilnai tikiu, kad "true otakui" gali viena kartą taip susišviesti, kad tikroji laimė yra popieriuje... žmogus gal be to daugiau nieko nemato... nebendrauja su aplinkiniais...
        o gal atvirkščiai bendraujančiam, visur lekenčiam viskas nusibodo ir rutina baigia įgristi... tai vat taip žmogelis pasivairina sau gyvenimą

        Comment

        • Huy-san
          657

          • 2008 01 31
          • 160

          #34
          Autorius Evil_of_Darknesz
          Susituoks koks kaimietis su kiaule, uzsinores valgyt papjaus ja ir kas tada?

          Comment

          • Sharp_katana
            Stebėtoja

            • 2007 02 28
            • 147

            #35
            Kaip sakė vienas mano draugelis, jei kas keista yra išrandama ar sugalvojama, tai tik JP

            Comment

            • Shinigami-
              Narys

              • 2010 09 03
              • 36

              #36
              O tai jei susituoksi su manga personazu jau in real life nebegalesi? o.O



              Comment

              • Driezius
                Kas toks?

                • 2009 10 21
                • 143

                #37
                Autorius Shinigami-
                O tai jei susituoksi su manga personazu jau in real life nebegalesi? o.O
                Matai, tie kas nori susituokt su 2D personažu, ko gero apskritai gyvenime nelabai galvoja tuoktis su realiu žmogumi arba mano kad tokia santuoka jiems gali būti nepasiekiama dėl įvairiausių priežasčių (manau pagrindinė priežastis būtų per didelis otakizmas ir nebesugebėjimas mastyti racionaliai).
                Back on topic: vis dėlto ten kur įteisinta daugpatystė tokios vedybos nereikalautų skyrybų, o visur kitur skyrybos būtų neišvengiamos. Pas mus įteisinta tik 1 oficiali "vieta" antrajai pusei turėti, todėl tenka atidžiai rinktis su kuo nugyventi likusius gyvenimo metus :P

                p.s. beje kaip su 2D personažu pratęst giminę jei užeina toks poreikis??? someone answer that. ^^

                Comment

                • Aivaras
                  ką tu?

                  • 2008 09 10
                  • 358

                  #38
                  jei žmogus pilnai laimingas ir visavertis jaučias tuomet, tai kodėl gi ne :d nesvarbu kaip, svarbu patenkintas (nu žinoma psichologinis pasitenkinimas ;d)

                  Comment

                  • FlameHaze
                    The end of everything


                    • 2009 05 05
                    • 89

                    #39
                    Autorius Evil_of_Darknesz
                    Is Otaku visko galima tiketis... Siai idejai nepritariu 120% uzteks to cirko zmones! Popiezius sirdies smugi gaus, jeigu siai peticijai bus pritarta. Dabar su isgalvotais veikejais praso leist susituokt, o paskui pereis prie gyvunu ir daiktu... Susituoks koks kaimietis su kiaule, uzsinores valgyt papjaus ja ir kas tada? Ta zmogu i kalejima
                    va va popiezius - religija dar viena baisi smegenu plovykla.. ne ka geresne uz japonijos keistenybes. aa ir reiketu nepamirst kad krikcionybes ciuptuvai nepasieke japonijos.. taip gerai kaip europos.. matyt kryziuociu armijom per toli plaukt buvo.
                    taip kad popiezius cia ne prieko visai..
                    siaip tia mano zmona sita problema turi (meile 2d personazui) haha ir ka ogi nieko.. viskas okay kodel neleist gi zmogus laimingas turi hobi.. koks skirtumas kas "nolifina" ten kokiam mmo ar anime ziuri kiekvienas pasirenka savo nuodus.. kol tai nekenkia kitiem as sutinku kodel gi ne. smerkti visad lengva o suprasti net nesivarginama.
                    zinoma as pasisakau uz siokiu tokiu ribu buvima tarp dvieju pasauliu.. ta prasme suvokima.. o visa kita meile ir pan jausmai jei supranti kad myli 2d ir laimingas, kokios problemos.
                    mano zmona pasake: "watashi ha kore wo rikai shinai dansei ni kyoumi ha nai"
                    Autorius Driezius
                    p.s. beje kaip su 2D personažu pratęst giminę jei užeina toks poreikis??? someone answer that. ^^
                    cia gal ir keistas dalykas bet kai kuriu zmoniu poreikis pratesti gimine nera didelis. ipac tai aktualu isivysciusiose salyse, kur gyvenimas ir zmogaus teise pasiekusios gan auksta lygi.. jose populiacija stipriai sensta..
                    japonija ne isimtis.. ir ne tik del otaku kaltes
                    zmones daznai labiau vertina karjera ir pan dalykus o ne vaikus.
                    zmonija jei isnyks tai isnyks bet kol kas tas negresia nes vaiku labai daug gimsta maziau isivysciusiose salyse.


                    siaip sau skaitalas sia tema parasytas zmogaus is USA jau 7 metus gyvenancio japonijoje ir turincio zmona japone, ir neseniai susilauke dukters .. omedetou gozaimasu.
                    http://gaijinchronicles.com/2010/08/...e-grass-eater/

                    Autorius Shinigami-
                    O tai jei susituoksi su manga personazu jau in real life nebegalesi? o.O
                    va cia rimtas klausimas.. bet jei jei nori itvirtinti officialiai/dokumentuotai tai kaip suprantu laikoma bus vestuvemis o japonijoje daugpatyte istatymiskai nepalaikoma tai teks skirtis su 2d
                    na mano supratimu virtualios santuokos (kai vienas sutuoktinis virtualus) galetu ir likti virtualiomis..
                    pasitenkinimas toks pats jei jau labai norima galima atsispausdint dokumenta pasidarius, nusipirkt zieda, surengt ceremonija ir pan..
                    o tai dabar isivaizduokim kokia tai Rei Ayanami nori vesti daug otaku.. dokumentuose zymiai padaugetu fiktyviu Rei ayanami japonijoje.
                    gi kazkas jau susituoke su nintendo DS zaidimo personazu atrodo ir viskas ok.. jokiu dokumentu nereikejo.. gi vestuves ne popierius o dvieju zmoniu (o kartais vienas is ju ne visai zmogus haha) sajunga.
                    cia gal kovojama del visuomenes supratimo daugiau nei del pacio santuokos legalumo ir dokumentu registravimo
                    Paskutinis pakeitimas nuo FlameHaze; 2010-11-11, 18:52.
                    I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                    Comment

                    Working...