Kanalas gyvas?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dai-Katana
    Podcast or Death




    • 2004 10 04
    • 687

    Kanalas gyvas?

    Kaip Lietuvoje su IRC? Miręs reikalas labai? Ir jei labai ar kasnors bando jį pabaksnoti kad labiau į akis kristų? Facebookas, Google+, Skype visiškai ne tokie smagūs dalykas chatinimui...

    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1137

    #2
    Kill confirmed~

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #3
      Naujoji karta nemokes juo naudotis. Bet kiek paziurejau kanalo koki mes atsiminam jau nebera ..

      Comment

      • Dai-Katana
        Podcast or Death




        • 2004 10 04
        • 687

        #4
        Na aš pastebėjau kad nėra jis toks kaip kad buvo Bet kita vertus nemanau kad ta naujoji karta tokia kvaila ar aptingusi. Be Facebooko paprasčiausiai nieko daugiau nebežino. Reikia gal paprasčiausiai aiškiau parodyti jiems kas tai yra. Ypač kai vietoje mIRC yra tokie dalykai kaip https://kiwiirc.com/client/irc.data.lt/anime

        Ypač kai jis gali būti įklijuotas kur nors forume kad galėtų prisijungti lankytojai. Aš sėdžiu tam Facebooke pasidaręs naują accountą bent jau man vėl bloga darosi nuo jo...
        Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2015-07-28, 05:55. Priežastis: Pakeistas linkas i IRC

        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

        Comment

        • Miesto_Druidas
          the journeyman



          • 2010 08 17
          • 1691

          #5
          Tai, kuo, anot autoriaus, IRC yra smagesnis būdas nei Skype, kurį spėju dauguma tam ir naudoja? Aš pats nebuvau labai didelis internautas ir su tuo nesu susidūręs, tiek kad girdėjau jog susikonfigūruoti klientą deramai, trunka laiko ir nėra labai lengva. Tai kam apkrauti jaunimą dar vienu bendravimo įrankiu, jei ir pavargti reikia, o ar rezultatats kaži ar labai skirsis nuo chat'inimo skype'u? Čia jau reikia tų argumentų ar šiokio tokio supažindinimo .
          Man gal ir visai patiktų, nes Skype įsivaizduoju kaip labiau asmeninį klientą, o čia galėtų užsukti kas nori, nereiktų kviesti į draugus ir pan. Lengva ir paprasta aplinka bendravimui apie mėgstamą hobį. Visgi pokalbis dar ir kultūringas ir tvarkingas turėtų būti, o ne pilnas trumpinių, mėmių, žargonų ir kito šlamšto, kuris figūruoja šiuolaikinėje kalboje, nors gal čia aš jau per daug noriu .
          Vat integracija į tinklapį skamba gan įdomiai. Vis kažkoks kintantis elementas.

          Comment

          • Dai-Katana
            Podcast or Death




            • 2004 10 04
            • 687

            #6
            Na tas kliento suderinimas tikrai nėra sudėtingas visiškai. O ir naudoti jo net nebūtina. Užtenka tos nuorodos kur papostinau. Ten irgi klientas, tik kad web.

            IRC smagesnis nes jis paprastas, greitas, neapkrautas perdėtu dizainu, funkcijom, nereikia kvietinėti kiekvieno atskirai nes kas nori tas prisijungia vienu paspaudimu.

            Kaip keista aiškinti tokius dalykus kai mIRC man natūralus reikalas kaip kad Facebookas kitiems

            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

            Comment

            • cobabara
              Super mega ultra rašytojas



              • 2009 03 17
              • 998

              #7
              Irc naudoju dėl scanlation teamo - naudoju http://webchat.irchighway.net/, tai ten jokios konfigūracijos realiai nereikia, nebent nicką užregistruot savo nori ir panašiai.
              Urameshi, Iemon-dono!

              Comment

              • arna
                emptiness

                • 2006 06 20
                • 1069

                #8
                Oho, čia kažkas prakalbo apie mIRC'ą. Smagus dalykėlis, bent jau kiek jį prisimenu. Mano pirma pažintis su virtualiu "gyvenimu".
                Idėja visai nebloga būtų AnimeZonoje paleisti kažką tokio kaip mIRC'as. 'Pasičetinimas' vienu metu su visais online esančiais AZ gyventojais. Kaip pramoga gal ir smagi, tik nežinau kaip ilgai ji populiari būtų. Man pvz. mIRC'o užteko metams, kad vėliau įspūdžiai užgęstų ir daugiau niekada ten negrįžčiau. Nes kaip bežiūrėsi, tokie čatai daugiau skirti tiems kurie ieško naujų pažinčių ir pan.
                Bet jei mIRC'o projektėlis pasirodytų AZ, būčiau tik UŽ.

                P.s.: tikriausiai gal dar kas prisimena ir interneto kavines tuo metu, kai mIRC'ai buvo populiarūs.

                Comment

                • Dai-Katana
                  Podcast or Death




                  • 2004 10 04
                  • 687

                  #9
                  Aš spėju kad sunku bus prikelti IRC ir net neaišku ar verta dėl to kankintis. Jis jau tokioje stadijoje nebe pirmus metus greičiausiai. Kokią nors alternatyvą turėti būtų gerai. Kaip kad google hangouts ar panašiai. Bet google hangouts aš pats neesu naudojęs. Facebookas yra visiškas šlamštas tokiems dalykams. Kas liūdniausia ten esantys kai kurie žmonės net nežino AnimeZonos ar netgi žino bet nebesilankė ilgiau nei net aš.

                  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                  Comment

                  Working...