Rekomendacijos muzikai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #46
    Autorius Nebu
    Eisai pamėgink pasieškoti:

    Balmorhea (naujoji klasika), Helios (taip pat į tą pusę), Solar Fields (space ambient) iš dalies tiktų ir Atomine Elektrine bet šitie jau tamsesni truputį. Dar pasieškok Jon Mark - Asia Journey albumo ir Mars Lasar (Karma) - geras ambient ir world mišinys.
    Na tarkim AE yra netoli to kas mano pateikto listo gale. Tie SF2001, explore ir panašiai yra iškarpos iš kosminių simuliatorių ar kitų žaidimų. Tie soundtrackai yra šiek tiek muzikalesni, gyvibingesni už AE, daugiau garsų, panašiau kaip kitas tavo linkas - Solar Fields, ir pastarasis variantas gana aukštai į sarašą papuola. Tačiau AE yra tikrai arti to, todėl nors į etalonus nepretenduoja, bet į playlisto vidurį patenka.
    Balmorhea taip pat arti, nors šiaip mėgstu kai prie tokios muzikos prisideda daugiau elkronikos, bet ši panaši į "The Heart Asks Pleasure First The Piano" kuri yra lengva, lengvai kelianti į toli traukianti. kaip ši panšiai
    Helios būtu gal ir nieko nei ne tie primaišyti nederantys (mano skonio supratimu) garsai ir ne toks didelis jos lėtumas.


    Klausausi šiaip įvaresnės muzikos, dirbdamas greitą sunkų darbą ką nors smarkesnio, tačiau čia nėra problemos, užtenką ką nors išsitraukti iš įvairių veiksmo anime ostų, tokių kaip vexille, tarkim http://simintis.ilive.ro/mp3s/wimpy.php Problema yra rami muzika bėgti nuo smarkiai itemtos dienotvarkės. Jos apibūdimas žodžiais atrodytu taip: Ištutėjusi magistralė... Kažkur į tolį važiuoja tolimojo susisiekimo autobusas... nonotoniškai gaudžia variklis... pro šalį bėga žalios pievos, miškai, gyvulių ganyklos... giedras vakaras... rausvas dangus... leidžiasi saulė... ilgi automobiliu šešėliai... pro atubuso langą matyti keleiviai, kai kurie miega... Toks vaizdas iš gretimai autobuso skriejančios kameros, kuri palengva vis keičia savo padėti filmuodama tai iš šono, tai iš viršaus, tai iš galo ar priekio, tai atitoldama, tai priartėdama... Vaizdas ramus ir monotoniškas, tuo pačiu tai ir judėjimas, veiksmas. Taigi mano ieškoma muzika yra ta, kuri dera prie tokio vaizdinio.
    Tapatį perkeliam į kosmosą, tuščia žvaigdėmis nuklota erdve... vienišką kažkur keliaujantį erdvėlaivį... Šone didelis planetos diskas ir jo horizontą nušviečiantis saulės ruožas... Tai bus tokia pat tema, bet kita erdvė ir kiek kitokia muzika.
    Chm, bet itariu norėdamas aiškiu pasakyti, tik dar sukiau suprantama paverčiau.

    Comment

    • Kleopso
      Followkata Toushifollow


      • 2008 04 01
      • 208

      #47
      Autorius Huy-san
      Geriausia ka industrialas gali pasiulyti yra Nine inch Nails
      Flesh Field reiks pasidomėt, o štai NIN mes žinom, gerbiam ir klausom :]

      Comment

      • Nebu
        Syscemos Valdovas

        • 2006 08 07
        • 199

        #48
        Autorius Eisas Kuperis
        Na tarkim AE yra netoli to kas mano pateikto listo gale. Tie SF2001, explore ir panašiai yra iškarpos iš kosminių simuliatorių ar kitų žaidimų. Tie soundtrackai yra šiek tiek muzikalesni, gyvibingesni už AE, daugiau garsų, panašiau kaip kitas tavo linkas - Solar Fields, ir pastarasis variantas gana aukštai į sarašą papuola. Tačiau AE yra tikrai arti to, todėl nors į etalonus nepretenduoja, bet į playlisto vidurį patenka.
        Balmorhea taip pat arti, nors šiaip mėgstu kai prie tokios muzikos prisideda daugiau elkronikos, bet ši panaši į "The Heart Asks Pleasure First The Piano" kuri yra lengva, lengvai kelianti į toli traukianti. kaip ši panšiai
        Helios būtu gal ir nieko nei ne tie primaišyti nederantys (mano skonio supratimu) garsai ir ne toks didelis jos lėtumas.


        Klausausi šiaip įvaresnės muzikos, dirbdamas greitą sunkų darbą ką nors smarkesnio, tačiau čia nėra problemos, užtenką ką nors išsitraukti iš įvairių veiksmo anime ostų, tokių kaip vexille, tarkim http://simintis.ilive.ro/mp3s/wimpy.php Problema yra rami muzika bėgti nuo smarkiai itemtos dienotvarkės. Jos apibūdimas žodžiais atrodytu taip: Ištutėjusi magistralė... Kažkur į tolį važiuoja tolimojo susisiekimo autobusas... nonotoniškai gaudžia variklis... pro šalį bėga žalios pievos, miškai, gyvulių ganyklos... giedras vakaras... rausvas dangus... leidžiasi saulė... ilgi automobiliu šešėliai... pro atubuso langą matyti keleiviai, kai kurie miega... Toks vaizdas iš gretimai autobuso skriejančios kameros, kuri palengva vis keičia savo padėti filmuodama tai iš šono, tai iš viršaus, tai iš galo ar priekio, tai atitoldama, tai priartėdama... Vaizdas ramus ir monotoniškas, tuo pačiu tai ir judėjimas, veiksmas. Taigi mano ieškoma muzika yra ta, kuri dera prie tokio vaizdinio.
        Tapatį perkeliam į kosmosą, tuščia žvaigdėmis nuklota erdve... vienišką kažkur keliaujantį erdvėlaivį... Šone didelis planetos diskas ir jo horizontą nušviečiantis saulės ruožas... Tai bus tokia pat tema, bet kita erdvė ir kiek kitokia muzika.
        Chm, bet itariu norėdamas aiškiu pasakyti, tik dar sukiau suprantama paverčiau.
        Tai Eisai pamėgink parsisiųsti AE ar tos pačios balmorhea. Nes tai ką čia pateikiau yra tik kaip pavizdys. Nes AE muzikoje yra ir intensyvesnių net turinčių ritmo kūrinių. Helios taip šiektiek lėti, bet tai irgi tėra viena daina iš 3 albumų.
        Gali pamėginti Clint mansell. Neblogų garso takelių yra sukūręs, tarkim kad ir filmui The Fountain.
        Šiaip tavo muzikos aprašymas pasako labai daug ir man pilnai suprantamas, tik muzikos tokios surasti nėra labai lengva .
        Pamėgink paieškoti Mum. http://www.youtube.com/watch?v=oHTFm...eature=related
        Bet vėlgi jų diskografija labai marga ir kūriniuose gausu IDM motyvų, tad kiek tave supratau kaikur elektroniniai gličai gali erzinti... Būtent su Mum aš ir susipažinau važiuodamas Lenkija pro aguonų laukus karštą vasaros dieną . Pateiktas gabalas yra iš albumo "Finally we are no one" jis visas daugiau mažiau yra tokios nuotaikos.
        Na nežinau ar esi susipažinęs su Sigur Ros. http://www.youtube.com/watch?v=okLCu...eature=related
        Tiesa čia jau į roko pusę, bet gal patiks .
        O šiaip jau čia tavo aprašumui nevisai tinkanti, bet puikiai praskaidrinanti dieną grupė: http://www.youtube.com/watch?v=RjzVbXeD_8E
        http://flyingclubcup.com/ Susukti viso naujo albumo klipukai. Enjoy
        Paskutinis pakeitimas nuo Nebu; 2008-05-31, 12:58.
        O daba pasigailėsi!!!

        Comment

        • Huy-san
          657

          • 2008 01 31
          • 160

          #49
          Ar yra klausanciu dub'o? Jei taip - iprastas request'as, parekomenduokit ka nors geresnio.

          Comment

          • Rta
            Snail
            • 2008 06 14
            • 3

            #50
            Autorius Didelis-Bardakas
            Darkwave žanre ką nors parekomenduokit,
            Šitos rekomendacijos gali būti ne visiškai darkwave. Neretai būna įvardinta dar kaip ir deathrock, gothic rock ar pan.

            Man pati pačiausia grupė iš darkwave - Switchblade Symphony
            Black tape for a blue girl - the rope
            Clan of Xymox [o pastarieji berods į b2g atvažiuoja]
            Cinema Strange
            Faith ad the muse
            Fields Of The Nephilim - The Nephilim
            Lacrimosa - Angst
            And Also The Trees - Virus Meadow
            Deine Lakaien

            Comment

            • RP_41
              Ekstravertas

              • 2007 07 23
              • 78

              #51
              Parekomenduočiau tokį mix'ą: Akustinė gitara + hardcore voice'as dainininko.
              Spoileris:


              Coffee-man~

              Comment

              • Bardakas
                Žmogus Ne





                • 2005 09 22
                • 1462

                #52
                Miyavi senas bajeris kurį turbūt daugiau nei pusė forumo žino
                Maybe on Earth, Maybe in the Future
                sigpic
                Kurokawa idėjinis lyderis
                Lėtai keičiu slaptažodžius

                Comment

                • RP_41
                  Ekstravertas

                  • 2007 07 23
                  • 78

                  #53
                  O galvojau, kad aš vienintelis jį žinau.. Ačiū, kad pasakei..
                  Coffee-man~

                  Comment

                  • Fraifan
                    Narys

                    • 2008 05 10
                    • 44

                    #54
                    Autorius Eisas Kuperis
                    Help. Grotuvo playlistas kaip po sauros, vienas paskui kita sukasi tie patys ir vis tie patys kūriniai. Čia yra pavyzdžiai kokios muzikos klausausi, tačiau pats apie muzika nieko neišmanau ir laabai sunkiai sekasi rasti ką nors panašaus skambesio.












                    Taip pat labai domina tokia muzika kur per CSI skamba kuomet kokį darbą atlikinėja be dialogų. Kiek teko patirti, su CSI soundracku nieko bendro neturi, tai nieko ir nerandu.
                    Hmm... Galėčiau pasiūlyti iš electronicos: Jagga Jazzist, Amon Tobin

                    Comment

                    • Eisas Kuperis
                      Simintis Sun


                      • 2006 01 25
                      • 355

                      #55
                      Spoileris:
                      Autorius Nebu
                      Tai Eisai pamėgink parsisiųsti AE ar tos pačios balmorhea. Nes tai ką čia pateikiau yra tik kaip pavizdys. Nes AE muzikoje yra ir intensyvesnių net turinčių ritmo kūrinių. Helios taip šiektiek lėti, bet tai irgi tėra viena daina iš 3 albumų.
                      Gali pamėginti Clint mansell. Neblogų garso takelių yra sukūręs, tarkim kad ir filmui The Fountain.
                      Šiaip tavo muzikos aprašymas pasako labai daug ir man pilnai suprantamas, tik muzikos tokios surasti nėra labai lengva .
                      Pamėgink paieškoti Mum. http://www.youtube.com/watch?v=oHTFm...eature=related
                      Bet vėlgi jų diskografija labai marga ir kūriniuose gausu IDM motyvų, tad kiek tave supratau kaikur elektroniniai gličai gali erzinti... Būtent su Mum aš ir susipažinau važiuodamas Lenkija pro aguonų laukus karštą vasaros dieną . Pateiktas gabalas yra iš albumo "Finally we are no one" jis visas daugiau mažiau yra tokios nuotaikos.
                      Na nežinau ar esi susipažinęs su Sigur Ros. http://www.youtube.com/watch?v=okLCu...eature=related
                      Tiesa čia jau į roko pusę, bet gal patiks .
                      O šiaip jau čia tavo aprašumui nevisai tinkanti, bet puikiai praskaidrinanti dieną grupė: http://www.youtube.com/watch?v=RjzVbXeD_8E
                      http://flyingclubcup.com/ Susukti viso naujo albumo klipukai. Enjoy


                      Dėkui, vis dėlto kiek pakapstęs ši bei tą iškasiau. Nors ir visai nedaug, bet man jau vis šis tas.


                      Autorius Fraifan
                      Hmm... Galėčiau pasiūlyti iš electronicos: Jagga Jazzist, Amon Tobin
                      Na šitie gal ir nelabai lipo, bet vis tiek dėkui, jų beiškodamas aptikau ir šį tą idomesnio.

                      Comment

                      • Sloth
                        [SrX]

                        • 2007 09 14
                        • 277

                        #56
                        Taigi, būčiau dėkingas, jei kasnors galėtumėt parekomenduot kokią nors grupę, kuri grotų kanors sunkaus, tačiau tame visame "svoryje" būtų netik non-stop instrumentų drožimas ir plyšavimas, bet ir švelnus merginos/moters vokalas. Kažkas panašiau i nightwish, epica, birthday massacre...

                        Comment

                        • Katsu
                          Hajimemashite



                          • 2007 01 18
                          • 192

                          #57
                          Autorius Sloth
                          Taigi, būčiau dėkingas, jei kasnors galėtumėt parekomenduot kokią nors grupę, kuri grotų kanors sunkaus, tačiau tame visame "svoryje" būtų netik non-stop instrumentų drožimas ir plyšavimas, bet ir švelnus merginos/moters vokalas. Kažkas panašiau i nightwish, epica, birthday massacre...
                          Prie to pačio tiktų ir Lacuna Coil bei Sirenia. Dar jei patiko Nightwish, nepamiršk ir buvusios vokalistės Tarja Turunen solinio albumo. Čia ką pats esu klausęs ir patikę . Iš kitokių žanrų dar būtų galima atkapstyti gerų grupių.

                          Comment

                          • Bardakas
                            Žmogus Ne





                            • 2005 09 22
                            • 1462

                            #58
                            Tokių nepasakyčiau, kad klausau, bet pabandyk grupę "Echo Is Your Love", labai smagus moteriškas vokalas.
                            Maybe on Earth, Maybe in the Future
                            sigpic
                            Kurokawa idėjinis lyderis
                            Lėtai keičiu slaptažodžius

                            Comment

                            • Sloth
                              [SrX]

                              • 2007 09 14
                              • 277

                              #59
                              Nežinau, Lacuna Coil visai nesiklausė, gal dėlto, kad jau vėloka, nu vnž, bandysim dar rytoi paklausyt, Sirenia visai nieko, bet perdaug primena Nightwish, kurių aš atsiklausęs iki gyvo kaulo. Echo is Your Love patiko, bet labai nedaug jų dainų pavyko rast. Btw, šiaip, norėjau konors dar sunkesnio, nei paminėti, tad jei kąnors žinot - siūlykit. Kasnors vos švelnesnio nei Cradle of Filth, bet , kad pagrinde female vokalas būtų

                              Comment

                              • Katsu
                                Hajimemashite



                                • 2007 01 18
                                • 192

                                #60
                                Autorius Sloth
                                Nežinau, Lacuna Coil visai nesiklausė, gal dėlto, kad jau vėloka, nu vnž, bandysim dar rytoi paklausyt, Sirenia visai nieko, bet perdaug primena Nightwish, kurių aš atsiklausęs iki gyvo kaulo. Echo is Your Love patiko, bet labai nedaug jų dainų pavyko rast. Btw, šiaip, norėjau konors dar sunkesnio, nei paminėti, tad jei kąnors žinot - siūlykit. Kasnors vos švelnesnio nei Cradle of Filth, bet , kad pagrinde female vokalas būtų
                                Tai nelabai gausi ko nori... Nori bene tokio lygio (turiu galvoje, jos intensyvumą ir agresyvumą) muzikos kaip Cradle of Filth ir dar female vocal. Na ne... Man tai išvis tada atrodo, kad prie tokios muzikos female balsas net juokingai skambėtų. O šiaip yra visa eilė senesnių ir jau plačiai žinomų kitokių žanrų (nuo indie ir alternative iki punk) grupių, kur female vocal dažnai sutinkamas ir gardžiai susiklauso.

                                Beje, keista, kad Lacuna Coil kažkuo neįtiko... Kurių metų albumą klausei?

                                Comment

                                Working...