nowJapan'09 Saga: The Afterparty

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Bakisu
    replied
    Autorius qana
    padarykit kada kalediny tusaaa... as netycia seniai anime zonoi buvau... praleidau.... :"D
    Oj kaip jega butu kaledinis arba naujametinis toosas! jei tik butu noro ir galimybe toky suorganizuoti, manau tikrai atsirastu norinciu sudalyvauti

    Rašyti komentarą:


  • qana
    replied
    padarykit kada kalediny tusaaa... as netycia seniai anime zonoi buvau... praleidau.... :"D

    Rašyti komentarą:


  • Yumi-San
    replied
    Ačiū už viską visiems !!!!

    Rašyti komentarą:


  • Hanami
    replied
    Jo, norėtųsi dar kartą tą interviu pažiūrėt.
    Nes daug ko negirdėjau per patį after'į.

    Rašyti komentarą:


  • DStalker
    replied
    Autorius Airiz
    Niekas aišku avatarų pristatymo nenufilmavęs?
    Well, ten man atrodo buvo Wishmasterio paskaitos apie rėmėjų paiešką fragmentas Vat tą paskaitą ir D1e interviu jei kas nufilmavo butu visai įdomu pamatyt.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Niekas aišku avatarų pristatymo nenufilmavęs?

    Rašyti komentarą:


  • Sekirei
    replied
    nu buvo kelios dainos kurios manes niekaip neuzveze, bet ir gerai ejau pasedet.
    O siaip kai sokti nori betkas tiks!^_^
    as be priekaistu!!
    Buvo SUUPER!!

    Haha del barmenu jau buvo pasakyta , vienas tikrai piktas atrode, bet poto nuotaika jam kaip ir pakilo, su kitu susipazinau ir dar db bendrauju , lb malonus zmogus!
    O seip laaabai aciu organizatoriams uz viska, tikrai labai patiko, ir aisku kagi daryciau be visu savo draugu!!! aciu guyyss su jumis buvo lb lb lb linksma..

    Ps. Ohh dj mergina kaip visad atrode pritrenkiamai! norejau paklausti ar pati gaminies savo drabuzius ar kazkur perki?! nes visada lb lb graziai atrodai!! ^__^
    Paskutinis pakeitimas nuo Sekirei; 2009-11-09, 21:18.

    Rašyti komentarą:


  • Integra
    replied
    Ar man tik atrodo ar kai ko kas įvardinta nebuvo ?" Programoje: Šokiai ir muzika su mieląja DJ ~ITO+NAO~ (j-rock, j-pop); Likusios nowJapan’09 nominacijos; Konkursai, prizai-striptizai; Aukcionas II; Geriausios festivalio nuotraukos ir video rinkimai; Slaptasis interviu su vienu iš KOI narių; Subalansuotos animėšnikui, bet tinkančios ir žmogui paskaitos apie pasaulį, visatą, cosplay ir viską-viską;
    Turbūt kažkur buvau išėjus.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Yra kažkiek, bet net nejudinau kol kas

    Rašyti komentarą:


  • Integra
    replied
    Aukciona jau ištryniau, nes prašė.

    Rašyti komentarą:


  • Flintas
    replied
    O gal nufilmavai dar ir visokius tuos aukcijonus ir panasiai? juk ne vien ten sokiai pokiai buvo .

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Gal baikit fludint "muzikos mastodontai"?
    Važiuojam toliau:





    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-11-09, 09:17.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    KOI AfterpartySagaRemake20091107

    Boom.
    Kai kurias problemiškas nuotraukas teko truputi "pamuiluoti" kad neatrodytu dar baisiau, taip kad sorry už prastą jų kokybę.
    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • Hanami
    replied
    Aš pažiūrėjus įrašus prisiminiau vieną dalyką dėl DJ. Na ta muzika tai tiek to. Kitą kartą galėsim iškarto kaip nors dėl jos susitart.
    Bet jūs atsiminkit kokia ji visą laiką energinga buvo ir praktiškai visą laiką šoko. Aš kur sėdėdama į ją pažiūriu tai nuotaika pakyla, jei būtų taip, kad DJ užleistų muziką ir sėdėtų tai tada iš viso būtų absurdas. ^^
    Juk nėra lengva. Esi atsakingas už muzika. O pagal ją viskas ir vyksta, nuo jos visa nuotaika prilauso.
    Kvailai čia gausis kaip prieštaravimas sau, nes praeitam post'e pati dėl muzikos priekaištavau, tačiau iš tikųjų, lengviausia dabar ją kaltint.
    Tai tiesiog noriu pasakyt kad tai kas liečia muzika nebuvo taip blogai kaip atrodo, iš tikrūjų viskas prilausė nuo jūsų pačių nusistatimo, jei norėtumėt pasitūsint tai muzika tiktų bet kokia. O ji šiuo atvėju tūsintis tiko.
    Taigi ačiū DJ ~ITO+NAO~ už DJ'avimą. ^^v

    Rašyti komentarą:


  • Spiglys
    Guest replied
    Autorius Flintas
    Tu ka zinau ten tau kadzas gan stipriai su durim pirstu vos nenuplese ispaisytas likai blemba tave net barmenas aprasinejo god damn juk taip zemina .
    hmm tai visdelto ten kadzas duris trenke? zinosiu...
    nu joa.. aprashinetas px.. ;D

    Rašyti komentarą:

Working...