nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Amaya
    JustMeowOo
    • 2009 08 31
    • 8

    Photos:http://picasaweb.google.com/JustAmay...eat=directlink

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      o.O gaila nemačiau tos merginos su trišakių...Fail :/

      Comment

      • Jin
        Crazy Weirdo

        • 2009 02 06
        • 242

        Airi, gal dar turi kokiu vidoe is 1-mos dienos?

        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          Autorius Jin
          Airi, gal dar turi kokiu vidoe is 1-mos dienos?
          Aš turiu šiek tiek, nors nelabai ten ką ir buvo filmuoti realiai. Tik tiek kad truputį užtruks kol pataisysiu ir apipavidalinsiu. Tada įmesiu.

          Comment

          • Narya
            Citizen Erased

            • 2009 01 22
            • 205

            Kam įdomu - http://tv.delfi.lt/video/Ikw24k0X/
            Delfi video reportažas. Ir sakyčiau visai padorus
            deviantArt
            BLACKOUT

            Comment

            • mysELFsa
              Naujokas
              • 2009 03 03
              • 10

              dekui 14 metu mergaitei kuri su dideliu isgasciu prieme pilna buta zmoniu pavakarot po pirmosios renginio dienos

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                Autorius Jin
                Airi, gal dar turi kokiu vidoe is 1-mos dienos?
                nope, filmavau kažkiek tik antrąja diena
                Delfis pasitaisė, ar man tik taip atrodo....
                Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 18:38.

                Comment

                • Renata
                  Meanie


                  • 2008 05 25
                  • 715

                  Man patiko abi dienos :] vis dėlto mano pirmas cosplay buvo ^^
                  AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                  Comment

                  • Mao
                    a.k.a. Lzq

                    • 2006 07 25
                    • 223

                    By the way, jeigu gali ir jei ji čia yra, tegu mergina mėlynais plaukais, išgyrusi mano škotišką akcentą, man parašo.xDD
                    I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                    Comment

                    • sagara sanosuke
                      forumo idiotas
                      • 2009 04 14
                      • 134

                      http://www.15min.lt/naujiena/ziniosg...ogas/77/54405/

                      Comment

                      • giedriusonline
                        Costume Maker


                        • 2008 06 07
                        • 279

                        Yoko ir Kamina iš rygos

                        Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                        Parašyk man.

                        Comment

                        • Fraifan
                          Narys

                          • 2008 05 10
                          • 44

                          Autorius Shary
                          Čia Lietuva...
                          Čia forsais lyja...

                          Comment

                          • giedriusonline
                            Costume Maker


                            • 2008 06 07
                            • 279

                            gal kas turit King kittan - banano foto?

                            Reikia Katanos? Durklo? Kardo? Ar kokios kitokios replikos?
                            Parašyk man.

                            Comment

                            • KoOre
                              Naujokas
                              • 2009 03 30
                              • 3

                              Wau. taio buvo Wau O svarbiausia musu pasirodymas nors nesusimove ;DDDD bet zodziu vuiskas buvo super duper ir nera cia ko varyti ^^


                              http://www.youtube.com/watch?v=6nHfkI81D_Q

                              Comment

                              • Futari
                                AZ rėmėjas



                                • 2007 01 07
                                • 1094

                                Autorius giedriusonline
                                gal kas turit King kittan - banano foto?
                                Kaip žinai, aš turiu tavo filmuotą prisistatymą ir aišku porą gerų foto su galingais, nors ir neitin kitaniškais gestais xD

                                Gerai, metas pasireikšt ir violetinei samurajei/merginai su katana violetine rankena/išdykėlei iš pirmos eilės.

                                Iš tokio masto renginio, ranką prie širdies pridėjus, tikėjaus šiek tiek daugiau, tačiau nėra to ko gera kompanija negali ištaisyti. Labiausiai nervino vėlavimas ir techninės klaidos, taipogi kiek nuvylė mažesnė kostiumų įvairovė, dalyvių pasyvumas. C'mon, draugai, negi mes jau taip aptingom ar pervargom kostiumus siūdami kad nieko gero nesugalvojom?

                                (Aš asmeniškai gal - parą prieš cosplay nemiegojau, bet visvien gerai stogą rovė tai neužsnūdau nei minutei)

                                Dar vienas nemažas minusas - patalpos išplanavimas. Skirtingai nei anąsyk, buvo scena pasirodymams, tačiau pirmajame aukšte buvo tikrai mažokai vietos surengti kokiai šokio repeticijai, kovai ar dar kam nors, arba avdrug nesant ko veikt šiaip paklaidžioti.

                                Kas dėl kostiumų įvairovės, realiai, dabar pagalvojau, negaliu kaltinti žmonių, pati nebuvau įvairovės viršūnė - ryškus violetiniai baltai mėlynas samurajus su ausinėm. Vocaloidas, nedaug kas atpažino, too bad.

                                Dar labai nustebino geriausiojo personažo rinkimų rezultatai - nesupykit, aš gerbiu jūsų nuomonę, bet geriausias personažas - DEATH THE KID?! Jėzau, būčiau žinojus, būčiau savo buvusiam SE cosbandui jį bet kokia kaina sužvejojus. Nes dabar tikrai skaudu, kad toks kietas išskirtinis personažas kaip King Kittan liko tik trečias, žinant kiek pastangų, darbo, kantrybės ir atsidavimo į jį įdėta. Du mėnesiai trikampiukų, Giedriauonline, respektas, man tu visada būsi mano geriausias mechos pilotas.

                                Regis, man nesiseka įtikti dėdei Wishmasteriui, neįsivaizduoju kodėl. Nors prieš siųsdama karaokė failą jį išklausiau bent penketą kartų, sudainavau ir įsitikinau, jog viskas čiki ir viskas iki galo, tikriausiai netyčinė garso operatoriaus klaida išjungė mūsų muziką ties pabaiga, ir užsidirbom komentarą "Kitą kartą atsiųskit nesukarpytą failą, merginos"

                                Dabar paminėkim pliusus - organizatoriai labai gerai užiminėjo publiką esant laiko tarpui skaičiuojant balsavimo rezultatus, tikrai prajuokino. Latvių cosplayeriai buvo tikrai žavūs, ypač Yoko su Kamina, įdomu buvo su jais kažkiek pabendrauti, labai faini žmonės

                                Gerai, nebesireikšiu aš čia, nieko nenoriu užgaut ar įžeist, taigi metas finalinei daliai - padėkos.

                                Giedriusonline - už tai kad sugebėjai sukurt tokią šustrą mechą. Tegu ji laikė tik pusę dienos, bet vaizdas buvo nerealus. Geriausia dalis kai iškilmingai padovanojai Riyo krūvą Kittano. Taipogi už visus prikolus kuriuos mes ten pirmoj eilėj skaldėm antrąją dieną. Kaip tarkim "ROW ROW FIGHT DA POWAH" "KAMEHAME?" "NYAAAA" "KATYTĘ NUŠOVĖ D:" "O DABAR IRKLUOJAM IRKLUOJAM IRKLUOJAM" xD
                                arba gale renginio, "NA NA NA NA NA NA, IŠPARDAVIIIIIMAS MAXIMA" xD

                                Megurine Lukai - už tokį iškilmingą pasveikinimą su gimtadieniu Taip pat dėkui tavo palydovams už filmavimą ir fotografavimą kai mano kamera padvėso.

                                CS žaidimo cosplayeriams - kad savo šautuvais palaikėt kompaniją giga drillui ir katanai

                                Merginai, antrą dieną cosplayinusiai L - už patarimus ruošiantis karaokei. Tavo labai gražus balsas. P.S. dėkui už saldainį

                                Yurlai - už galimybę pasiklausyt tokio nerealaus karaokė atlikimo. Dainavai kaip angelas. Už pastangas ir bemieges naktis kuriant skrajutes, plakato dizainą etc. Dėkui ir už "Our Style" printą :rolleyes:

                                Izzo - už galingą mintį, mesteltą mano vieninteliam - "Tu tai turi Fu-čianą, ko dar daugiau tau reik?"

                                Visiems draugams bendrai - už sveikinimus, hugus ir gerą nuotaiką bei šauniai praleistą laiką

                                Renginio organizatoriams - už suteiktą galimybę išreikšti savo pomėgį Tekančios Saulės Šaliai.

                                Comment

                                Working...