nowJapan'09 atsiliepimai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Amaya
    replied
    Photos:http://picasaweb.google.com/JustAmay...eat=directlink

    Rašyti komentarą:


  • karolisvis
    replied
    Autorius SataNa
    pagaliau radau tą tecktoniką

    Yay here whe are! ;3 Nice susokom beveik visa laik improvizavom

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Būtent kad or smth.

    Rašyti komentarą:


  • mariux9998
    replied
    Autorius Luna-chan
    Ak taip, Airi, tavo fotkės žiauriai gražios ^^
    Duh, taigi jisai - fotografas or smthing
    Ir man belieka tik pritarti.

    Rašyti komentarą:


  • Luna-chan
    replied
    Bet kaip gerai, kad nenuleido Dabar per juos yra į ką žiūrėti ^^ Aš, pavyzdžiui, nieko nefotkinau, bo abi dienas iš eilės sugebėjau pamiršti fotiką, tai esu žiauriai visiem dėkinga.
    Ak taip, Airi, tavo fotkės žiauriai gražios ^^

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    pagaliau radau tą tecktoniką

    Rašyti komentarą:


  • Jin
    replied
    Nu jo... Nesveiki.. nenuleido akiu nuo fotiko

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Čia SS iš video įrašų.
    Ne, ne visa laiką, kas buvo įdomu pačiam. Kiti mačiau po 800 privarė Žvėrys...
    P.S. beje etiudai yra YouTube, tag - NowJapan
    1

    2

    3
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 16:31.

    Rašyti komentarą:


  • Jin
    replied
    Autorius Airiz
    You mean these ones? Velnias jas atskirs...
    Spoileris:
    Jo lyg sitie. Dar ten tie racistai ir vienas ten kur buvo. Gaila nepsejau nufilmuot .. Airi negi visa laika prafotikinai?

    Rašyti komentarą:


  • SataNa
    replied
    nešoku aš to tecktoniko xD Aš tiesiog pasinaudojau proga išsilazdavoti iš šio taip vadinamo "šokio" gavus tokią progą scenoje prieš velniai žino kiek žmonių

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    Autorius Jin
    Negi niekas nenufilmavo etiudu? :O Beje girdejau kad rodys per MTV. Tiesa? Ir jei taip tai kada
    You mean these ones? Velnias jas atskirs...
    Spoileris:

    Rašyti komentarą:


  • Jin
    replied
    Negi niekas nenufilmavo etiudu? :O Beje girdejau kad rodys per MTV. Tiesa? Ir jei taip tai kada
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 14:49.

    Rašyti komentarą:


  • FantasyBeast
    replied
    Na nepatingėjau ir perskaičiau visus post'us ir šiek tiek turiu ką pasakyti,tad maniškis bus gan kiek ilgas...

    Pradėsiu nuo pradžios t.y. kas vyko prieš Con'ą...Išlipus iš traukinio pasitiko mus vilniečiai,kaip sužinojom vėliau mes patraukėm pas Satana.Dėkingas jiems už tai,nes bent kažkiek plaukus spėjau susitvarkyti...tie priėmę vilniečiai labai malonūs žmonės.
    Pirma diena.
    Žmonės stoviniavo,rinkosi po truputi,meetinos,bet kai KOI pradėjo įleidinėti žmones prasidėjo spūstis ir laukimas eilėje nervino,ypač kai kažkas tau iš katanos į nugarą bado...
    Na persirengti teko tuoletuose...bet kodėl vyrų tūlike nebuvo veidrodžio??jugi ir mum karts nuo karto reikia.. taigi teko dažyti galva moterų tuolete...(visi tie žvilgsniai įeinančiųjų..)
    Na ką KOI pliusas tai kad bent matėsi scena ir nebuvo,kad kas užstotu vaizdo...tik su tuo vyriško prisistatymu buvo keblu,nes ekraną užstojo užuolaida šone ir nesimatė kada eiti tau į sceną...
    Pati pirma diena buvo gan tokio statiška,kaip ir nieko įpatingo nevyko,dar dėl vėlavimo nėjo susigaudyt kas kada vyks..tai tiesiog patraukėm,nusipirkti maisto ir atsigert...Taip...Vilnius tikrai "Tolerantiškesnis" negu Kaunas...(čia sarkazmas),nes blemba sugebėjo prikibti prie mūsu...Dar laukė prie parduotuvės išėjimo ir sakė "išeikit po vieną,jum nieko nebus,mes tik pakalbėti norim" jo...teko jiem su policija kalbėt,dar ir palyda gavom iki pačio renginio iš parduotuvės...
    toliau renginys praėjo gan gerai,smagiai įsikurėm ir žiurėjom AVM...bet toliau...na KOI komandos negaliu pagirti pirmos dienos įvikiais... Bet turiu asmenišką pagirimą Riyo,tavo iškalbingumas gelbėjo tą laiką kai skaičiavot balsus..dar norėčiau palinkėti mergaitei kuri linkėjo nenusišnekėti tam berniukui, tuo pačiu į kailį jam įkrėsti... na diena užsibaigė labai labai linksmai.... :dizzy:
    Atroji diena...
    Atėjom nemiegoje,bet gavom pusryčius vilnietę kuri buvo lankinikė per cosplay
    Antra diena buvo nereali...Sumo imtynės,konkursai,visokie žaidimai,Tiesiog nerealu bėgioji visur ir nežinai ko dar nepamatei,kur nenuėjai,ko nenuveikei..kadangi buvau jau be Simon'o kostiumo įsijaučiau į žiurovo vaidmenį, sudalyvavau Sumo ir nugalėjau..YAY.. na žaidimai manęs neperlabiausiai traukė,bet kaip mačiau tas šokių žaidimas buvo įdomus.
    Yuri...Yuri..Yuri...Pamačiau Ostapenko,blemba.. galvoju kas per nesamonė ten vyksta.. O pamatęs išsigandau..Rėkė ir rėkė jie ten..Kai kurios šukuosenos GAL ir tiko žmonėm,bet jau kur pastatė plaukus,kad vos praeviaim plaukų neišbado..tai toks ir čia jau menas.. .. Na kaip supratau buvo tokių kurie negavo šukuosenos,o aš pasigedau mėlynų dažų kuriuos draugas nešiojos.
    Autorius karolisvis
    "Yury" sukuosenos buvo tragedija todėl mes su Izzo pasidarėm sau šiek tiek orginalesnes šukuosenas ,
    Sutikau izzo ir suvokiau kur manieji dažai atsirado,bet kaip pastėbejau net tik pas jį plaukai buvo mėlyni..tai ir pas tave
    OST konkursai.. Na sudalyvavau,nelaimėjau.Buvau nustebes OST sunkumu..Aš jų girdėjas pakankamai,bet kad taip nežinočiau...Na bent pradžiugino tai kad laimėjo mergina tik atsakius 2 ost'us teisingai.
    Ramen/Ryžiu valgymo konkursai ..Na neparagavau nei ryžiu,nei ramen.Ramen gal ir būčiau spėjas,bet į mane įsirėžė kažkokia mergina ir mūsu vietą užėmė bardakas xD
    Na latviai buvo nerealus ir tiek...
    Antroji diena buvo daug įspudingesnė nei tikėjaus...
    P.s. Satana,nešok tektoniko...nes...nes.. Tiesiog nešok jei rimtai,tai atrodė nerealiai ai..dar tavo akiniai pas mane...
    P.s.s. Wishmasteri,nepyk bet aš tavo victory dance kopinsiu nuo šiol...
    P.s.s.s. Mao balsavai už mane todėl,kad patiko mano cosplay,ne dėl kažko kito,taigi NO MONEY FOR YOU.
    Paskutinis pakeitimas nuo FantasyBeast; 2009-08-31, 21:30.

    Rašyti komentarą:


  • Airiz
    replied
    That's All Folks

    paskutinis pack'as
    Spoileris:

    Yra video: K-ON, grupė be kostiumų, em,Dansu competition su Naruto ir džoistikų, dvėjų merginų pasirodymas ( šokis), Eguros karaokė..ir dar kažkas...vakare gal ir sukelsiu
    Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-08-31, 14:25.

    Rašyti komentarą:


  • mariux9998
    replied
    Autorius Džiro sesė
    Jei gerai supratau aprašymą, manau tu čia rašei apie Ciel iš Kuroshitsuji~
    Jo, Ciel Phantomhive, aš irgi taip pat supratau.

    Rašyti komentarą:

Working...