Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Killerbee
  Iškrypęs dėdulė

  • 2006 12 11
  • 2949

  Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru

  Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru


  Režisierius: Makoto Katō
  Studija: Troyca
  Žanrai: drama, detektyvas
  Transliacija: 08.10.2015 - 24.12.2015
  MAL reitingas: 7.52
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending  Aprašymas: Shoutarou gyvena nuobodžiam mieste. Tai ne kažkoks provincijos miestukas, bet ir ne daugiamilijoninis megapolis. Čia dažniausiai yra ramu ir nuobodoka. Nieko keisto, kad berniukas irgi nuobodžiauja. Tiksliau nuobodžiavo kol nesutiko Sakurako. Ši stipriai vyresnė mergina gyvena dideliame name ir šiaip yra iš turtingos šeimos. Dar pridėkime tikrai neprastą išvaizdą ir turime tobulą nuotaką. Viską gadina labai neįprastas merginos hobis - osteologija. Jai nerūpi rankinukų mados, manikiūras ar apkalbos. Ji nemezga ir nekepa pyragaičių. Sakurako dievina kaulus ir griaučius. Tinka bet kokio gyvūno, bet nespjauna ir žmonių liekanas. Jos net gi įdomesnės, nes dažniausiai turi istorija su nelaiminga pabaiga. Kur visą šitą gėrį galima surasti? Kas ieško tas randa...  Detektyvo žanras yra gan populiarus paskutiniu metu. Va ir pasibaigęs sezonas turėjo visus du serialus. Man šis reiškinys yra gan sunkiai suprantamas. Toks rimtas žanras ir japoniška animacija sunkiai derinasi. Va ir šitame seriale labai kvailai atrodo Sakurako "specefektai" su vaikščiojančiais griaučiais. Juk ji iš esmės nieko stebuklingo nedaro, o tik pasitelkia savo žinias, pastabumą ir protą. Tiesiog kvailas fanservisas vaikučiams? Kito paaiškinimo neturiu. Dar aišku policija leidžia bet kam apžiūrėti nusikaltimo vietą. Net jei tas bet kas yra kažkokia merga su berniuku. Kaip ir dzin būtų jei tai būtų vieninteliai serialo trūkumai. Jų čia yra pakankamai. Pačiai Sakurako aš didelių priekaištų neturiu. Ekscentriška, bet ne per daug ir tikrai simpatiška mergina. Prikibti galima nebent prie tiesiog genialių seklio įgūdžių. Būtų ok jei tai liestų tik kaulus, bet kartais atrodo, kad Šerlokė nusimano tiesiog apie viską!!! Todėl nesitikėkite šiame seriale rimtų ir intriguojančių bylų. Visas jas Sakurako gliaudo geriau nei urlaganas sėmkes. Vatsonas čia yra visai belekoks, bet net nežinau ar verta dėl to niurzgėti. Nesu matęs nei vieno įdomaus detektyvo padėjėjo. Su savo padėtimi daugmaž susitvarko ir tiek. Pradžioje visai patiko mokytojas, bet iš jo padarė kažkokių bliuvių. Policininkas įsiminė nebent stebėtinu gyvybingumu. Po tokio smūgio su peiliu visai mikliai judėjo....
  Didžiausia problema čia yra su istorija ir siužetu. Bylos ir drama visiškai nekabina. Viskas kažkaip dirbtina ir perspausta. Ypač apie nieką buvo žiedo "byla". Pabaigoje bandoma parodyti, kad ne viskas buvo ne šiaip sau, bet kažkaip neįtikinamai. Gaila, pagrindinis antagonistas ir jo "darbo metodai" mane labai sudomino, o pristatė maniaką tik pačioje pabaigoje. Na ir nupiešta buvo visai gražiai...

  Reziumė: Ne, čia tikrai ne Kaulai. Ir tikrai ne rimtas detektyvas. Mano nuomone geriau jau žiūrėti Subete. Ten aišku irgi ne šedevras, bet truputi rimčiau.


  Yra bent mažytis šansas sulaukti pratęsimo? Gal netyčia anime pražystų...


  Spoileris:

  P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.
  9
  5
  44.44%
  4
  4
  22.22%
  2
  3
  33.33%
  3
  2
  0%
  0
  1
  0%
  0
 • arna
  emptiness

  • 2006 06 20
  • 1069

  #2
  Beveik su visomis Killerbee aprašyme išsakytomis pastabomis sutinku.

  Jei mėgstate šį žanrą, šis anime neblogas: gražus piešimas, personažai, nuotaika...

  Po kelių serijų mečiau šį serialą. Priežąstis viena: iš karto užkniso tas spoguoto, lytinės brandos, amžiaus moksleivis Shoutarou: vaikinukas nuo pirmos serijos taip prilipo prie Sakurako, kad buvo aišku, kol "negaus" nuo jos neatlips. O ir pati Sakurako nieko prieš jo draugiją. Kažkoks Makoto Shinkai "The Garden of Words" detektyvinis anime variantas gavosi. Žinoma ironizuoju, bet tokiose siužetinėse linijose man per daug dviprasmiškumo; nors jis tikriausiai daromas ne be priežąsties.

  Nemoka dabar japonai kurti serialų be erotinių poteksčių.

  Comment

  • Miglaja
   Cute potato ~


   • 2007 12 16
   • 560

   #3
   Man kaip tik šis "labiau susikramtė" nei Subete.

   Melancholiškas ir niūrus anime, skirtas Daktaro Hauso ir kriminalinių detektyvų mėgėjams. Ekscentriška veikėja su tuo keistu pomėgiu gana žavinga. Visas serialas ir pastatytas "ant jos" pavydėtinų įžvalgų ir seklio sugebėjimų.

   Tačiau kas nėra žanro mėgėjai - gali šito ir nežiūrėti. Kažkokių kvapą gniaužiančių žmogžudysčių nepamatys. Plius, serialas neišbaigtas. Taip ir nesupratau, kokias asociacijas tai Sakurako kelia šalia esantis vaikinukas. Ir dar tas kaulų vagis....
   Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

   Comment

   • EmmaShiro
    Naujokas
    • 2016 06 12
    • 2

    #4
    Iš dalies sutinku-scenos su "vaikštančiais griaučiais" iš tiesų pasirodė ne itin atitinkančios temą ir kiek "perspaustos"; tačiau, manau, kad šis anime gan neblogas o ir piešimas akį traukiantis, su daug detalių.

    Comment

    • Miesto_Druidas
     the journeyman     • 2010 08 17
     • 1691

     #5
     Kokį žanrą čia visi turi omeny, sakydami jog serialas tik "žanro mėgėjams"? Detektyvą?
     Bet čia nėra detektyvas, viso labo slice of life su šiektiek detektyvo priemaišų. Na kaip Hyouka tik dar silpnesnis rezultatas. O kaip slice of life šis kūrinys yra tiesiog nuobodus ir migdantis, nes pagrindiniai veikėjai visiškai neturi chemijos nei tarpusavyje, nei kažkokio didelio žavesio individualiai. Ekscentriška mergina yra "vieno triuko ponis", o vaikinas, kaip jau minėta blankus ir nuobodus. Slice of life be gerų veikėjų yra praktiškai nieko vertas. Serialas tampa kažkiek įdomesnis kai prasideda užuominos apie pagrindinį antagonistą, deja vietoj kvapą gniaužiančio finalo gauname nuobodžią veikėjų pažinties istoriją. Vieninteliai pliusai, tai puikus serialo apipavidalinimas (tiek muziką, tiek piešimą turiu omeny) na ir kai kurios istorijos yra šiektiek melancholiškai sentimentalios, bet joms tiesiog kažko trūksta, kad įsimintų ilgėliau po peržiūros.
     Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2016-07-05, 08:53.

     Comment

     Working...
     👍