Apocalyptica Vilniuje

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lax..
    reLaxed




    • 2005 12 24
    • 516

    Apocalyptica Vilniuje

    Pasirodo dar ne visi žino apie tai: link
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    As tai tikrai nezinojau... O cia bilietu kainos: 80, 120, 140, 160 tipo 80 lt pradine kaina, o poto bilietai brangs??? Jauciu bus kaip su Vanesos Mei koncertu, mano mama norejo nusipirkt bilieta uz 80 lt o po keliu dienu bilietu kaina sieke iki 200 lt....

    Comment

    • Tsuyu
      VAK

      • 2007 03 30
      • 135

      #3
      ash suzinijau apie rengini tik praeita savaite taip netiketai pamaciau stenda.zinoma,esiu visom keturiom XD jei kas nepakish kojos ^^...
      bilietai nepigus nepigus...atsimenu kazkada kai jie buvo atvaziave man rodos bangiausias buvo 120...haha keiciasi viskas^^

      Comment

      • HajiHaji
        月の詩

        • 2006 11 27
        • 113

        #4
        hmm... as kai buvau placebo koncerte utenos pramogu arenoje tai ten nudvesti nuo karscio buvo galima, taip prakaitas pyle viduje.. tokius koncertus tik po atviru stogu rengti, tai va.. :} o bilietu kainos tai cia stovimi 80 lt, o sedimi sektoriai brangiau :}

        Comment

        • FreaK`aZ
          Rimtas architektorius




          • 2005 02 22
          • 532

          #5
          Autorius zombie
          hmm... as kai buvau placebo koncerte utenos pramogu arenoje tai ten nudvesti nuo karscio buvo galima, taip prakaitas pyle viduje.. tokius koncertus tik po atviru stogu rengti, tai va.. :} o bilietu kainos tai cia stovimi 80 lt, o sedimi sektoriai brangiau :}
          khem, mane prakaitas netik viduj, o ir ishorej pyle. o siaip tai teko girdetis kad apocalyptarka pasirodys, tik dar nezinojau ka jau bilietai yra. velgi reklamos akcija apgailetina kaip ir placebo atveju. o siaip smagu jauciu bus nueiti, o be to galima bus palyginti su pirmuoju suomiu pasirodymu lietuvoj, bo ta also maciau live ^^v
          "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
          with a sick idea of world domination"

          Comment

          • Usotsuki
            CGI//stas

            • 2007 04 20
            • 67

            #6
            kai Apocalyptca buwo praeita kar, bilietai po 80 buwo norm sedimos wietos. deje, toki nuo scenos, nes wyko irgi, buwusioje ledo arenoje, o brangiau netgi kainawo stovimi bilietai prie scenos. nors kazkokia nelogika. tik prie scenos stovet tada neapsimokejo.130-140 db garsas wisa koncerta. (ar kazkaip panasiai.,... tik zinau kad zmones poto susisneket negalejo XD )
            Grant my enemies a long life. So they can watch my victory.

            Comment

            • FreaK`aZ
              Rimtas architektorius




              • 2005 02 22
              • 532

              #7
              Autorius Usotsuki
              kai Apocalyptca buwo praeita kar, bilietai po 80 buwo norm sedimos wietos. deje, toki nuo scenos, nes wyko irgi, buwusioje ledo arenoje, o brangiau netgi kainawo stovimi bilietai prie scenos. nors kazkokia nelogika. tik prie scenos stovet tada neapsimokejo.130-140 db garsas wisa koncerta. (ar kazkaip panasiai.,... tik zinau kad zmones poto susisneket negalejo XD )
              nu, kai as buvau apocalypticoj pirma karta, tai koncas vyko Sporto Rumuose, bilietai stovimi kainavo 30-40 lt, sedimi brangiau. o siaip kazkaip nepamenu kad labai jau daug garso butu buve.
              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
              with a sick idea of world domination"

              Comment

              • HajiHaji
                月の詩

                • 2006 11 27
                • 113

                #8
                siaip noreciau visai nuvykti, bet kadangi ne vilniuje gyvenu ir siaip visai nepigiai kainuoja, tai apsieisiu...

                Comment

                • Usotsuki
                  CGI//stas

                  • 2007 04 20
                  • 67

                  #9
                  Autorius FreaK`aZ
                  nu, kai as buvau apocalypticoj pirma karta, tai koncas vyko Sporto Rumuose, bilietai stovimi kainavo 30-40 lt, sedimi brangiau. o siaip kazkaip nepamenu kad labai jau daug garso butu buve.
                  per sawo paskutini koncedrta, dawe jie garso kaip reikalas XD

                  jie paskutini kart buwo ledo rumuose. nes jie in lt jau du kart buwo
                  Grant my enemies a long life. So they can watch my victory.

                  Comment

                  • Marmozete

                    #10
                    Buvau paskutiniame jų koncerte Vilniuje. Ir eisiu dar! Tikiuos, jog nebus taip karsta, kaip per Placebo... UPA galetu patvarkyt ventiliacija. O tai ateini i koncerta ir puse renginio dvesti (kai tuo tarpu turetum megautis).

                    Comment

                    Working...