Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Grand heloween carnival

Collapse
X
 
 • Laikas
 • Rodyti
Clear All
new posts
 • Airiz
  מיד

  • 2004 01 09
  • 1656

  Grand heloween carnival


  Vienintelis Kaukių ir Kostiumų paradas
  Sugrįžta vieninteliam pasirodymui Rytų Europoje !!!
  Elektroninės muzikos, mados, meno renginius pristatanti kompanija „Pure Culture“ po sėkmingai praėjusio bei tūkstančius žmonių sutraukenčio „Pure Future“ trijų renginių ciklo festivalio jau ruošia karnavalinius kostiumus artėjančiai didžiojo siaubo – Helovino nakčiai.
  Spalio 31-ąją, penktadienį Vilniaus pramogų centre „Forum Palace“ vyks jau aštunta ekstravagantiškiausia metų šventė „Grand Heloween Carnival“, į kurią bilietais prekiaujama visose Lietuvoje veikiančiose bilietų platinimo sistemos „Bilietai.lt“ kasose.
  Šiais metais Helovino karnavale prie didžėjaus pulto šėlios britų klubinės muzikos legenda – abu dueto “Layo&Bushwacka” nariai, ir “Pure Culture” renginių serijos rezidentas Justin Xara.
  Į Lietuvą britai „Layo&Bushwacka” atvyksta surengti vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse. Pirmąsyk mūsų šalies publiką šiemet per Valentino dieną įkaitinęs dueto narys Layo Paskin sugrįžta ne tik su kolega Mathew „Bushwacka“ Benjaminu, bet ir naujomis plokštelėmis pripildytu krepšiu. Penkiolika metų šeimininkavę pačiame Londono centre esančiame klube „The End“ šie didžėjai garsiai pareiškė, jog po naujųjų metų uždarys šį klubą ir griebsis kitų gerokai brandesnių projektų.

  Specialus karnavalinių kaukių balius.
  Muzika yra tik viena grandis, kuri verčia kiekvieną kartą sugrįžti ir išgirsti vis naujesnius akordus kiekviename skirtingo pobūdžio, temos renginyje. Svarbi šio renginio ašis – „Pure Culture“ komandos sukurti kostiumai ir šokėjos. Artėjančios šventės rengėjai sako besijaučiantys smagiai, nes diktuoja madą kaip turi šokti ir atrodyti šokėjai naktiniuose klubuose. „Malonu pervertus kitų klubų galerijas pastebėti, jog praktiškai viskas kopijuojama, vadinasi mūsų formuojama kultūra sparčiai žengia keliais metais į priekį, ir mūsų lankytojas gauna naudingiausią informaciją. Nors stengtis tapti kažkokiais lyderiaujančiais, antrais ar dar kažkur mums net nereikia. Mes tai darome savo malonumui, savo smalsumui patenkinti. Mums patinka kad žmones žavi mūsų stilius, tai leidžia kurti naujus ir vis idomesnius projektus“, - teigia „Pure Culture“ atstovai.

  Skelbia apie privatų klubą.

  „Pamažu ruošiamės atidaryti privatų klubą. Niekaip nenusprendžiame kur. Klubas susidės iš trijų salių. Tai kazino, viešbutis, ir dvi arba trys šokių salės. Kas vadovaus klubui dar nėra aišku, tačiau jau kalbamės su keliais operatoriais. Kaip klubas vadinsis irgi nėra aišku. Aišku tik tai jog jame ras vietą tik registruoti klubo nariai. Nepateks nei vienas nepasakęs savo vardo ir pavardės. Tokią sistemą taikysime dėl saugumo. 100% galėsime išvengti nekviestų svečių, ar nepatinkantį asmenį pašalinti iš klubo narystės. Klube vyks trys programos vienu metu. Norintys galės turėti savo privatų kambarį, kurio dydis priklausys nuo poreikių.

  GRAND HELOWEEN CARNIVAL IN MASK 2008 // POEZIJA

  Didžiausios eilės nusitiesia šiomis dienomis prie vartų i Helovyną. Dvi didelės eilės, viena iš pragaro, kita – iš dangaus. Čia renkasi visos tautos, visi lietuviai, anglai, graikai, olandai ir kitos tautos. Visi spalio 31-osios naktį nusileidžia į žemę šokti, dainuoti ir švęsti žemiškas šventes. Gyvieji ne ką mažiau tam ruošiasi. Bažnyčių kunigai ruošia pamokslus, klubai ruošia programas, -pas kiekvieną širdyje apsilanko visi, kurie norėtųsi, kad būtų karšta. Ir pagaliau ta diena ateina, spalio galas. Visi pasiruošę susitikti su pragaro ir dangaus veikėjais, su raganomis, velniais, prostitutėmis, girtuokliais ir profesoriais. Čia visada užsuka ir senelis Šaltis ir vampyrų dievas Drakula. Šiais metais „Grand Heloween Carnival“ pasirodys ir Vytautas didysis, ir Žygimantas, ir faktas, jog čia apsilankys Ona bei grafai Tiškevičiai su Radvilomis.
  Jau aštunti metai šis karnavalas turi pačias giliausias tradicijas ir vadinamas didžiausiu karnavalu Baltijos trikampyje. Šią naktį pastoviai siautėja tikri šiuolaikiniai medkirčiai su tikrais benzininiais pjūklais, visada gali rasti vainikų linkinčių tik sėkmės ir džiaugsmo, gali sumokėjęs pinigus išsiburti pas tikras čigones. Daug ir neoficialių pramogų sukasi šioje siaubo naktyje. Taip sutapo, jog keliaujanti Himlerio ir Hitlerio dvasia užsuko ir į Vilnių. Būtent šią naktį salėje bešvenčiant Helovyną bus atgaivinta tradicija šaudyti į orą, todėl lankytojai prašomi atsinešti oficialius ginklus, o organizatoriai duos devinto ir trylikto kalibro tikrų šovinių, užtaisytų tuščiomis kulkomis, bus galima linksmai papyškinti į lubas ir dėl to nekvaršinti sau galvos.
  Kaip ir anksčiau, kiekvienas turės ateiti su kauke, arba karnavaliniu kostiumu, arba su nugrimuotu veidu. Verta prisiminti, jog gyvieji šią naktį slepiasi po kaukėmis...
  Kaip ir kasmet šios šventės lankytojai būna labai išradingi. Visada pasitaiko piratų, karalių, princesių, orakulų, prostitučių, šiaip su kulka galvoje, ar perdurta špaga pasipuošusių žmonių. Jau keletą metų iš eilės šis renginys sulaukia milžiniško žmonių antplūdžio. Kaskart „Grand Heloween Carnival“ renginį aplanko mažiausiai 2 tūkstančiai, o pernai buvo daugiau kaip trys tūkstančiai žmonių.

  Specialiųjų efektų lavina

  Kaip ir visuose masiniuose „Pure Culture“ kompanijos pristatytuose renginiuose bus šaudoma iš šalto oro patrankų, po salę lakstys benzino pjūklais ginkluoti fanatai, kaip visda iš padangių virs krūvos sniego, paskui jį pasipils konfeti. Košmaras ir palaima Helovino naktį garantuota kiekvienam mąstančiam šiuolaikiškai ir turinčiam gerą skonį.

  GRAND HELOWEEN CARNIVAL IN MASK 2008
  Bilietus platina: Bilietai.lt
  Kol kas bilieto kaina tik 55Lt.
  Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2008-09-24, 22:59.
Working...
👍