Naruto 549 skyriaus aptarimas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sharous
    Narys
    • 2010 11 08
    • 81

    Naruto 549 skyriaus aptarimas

    549 skyrių galite rasti čia
    12
    Puikus
    0%
    12
    Geras
    0%
    0
    Vidutiniškas
    0%
    0
    Prastas
    0%
    0
    Blogas
    0%
    0
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1186

    #2
    Puikus chapteris. Tikiuosi kitame isaiskes ta paslaptingoji Itacio dovana. manau bus tai kaskas naujo ir nematyto

    Comment

    • Sharous
      Narys
      • 2010 11 08
      • 81

      #3
      aha, aš ir taip manau. nors kas ten žino, gal visgi ateis sasuke ir įsipainios į speak fight su itachi ir pasikeis sasukes nusistatymas prieš leaf

      Comment

      • pilkasis kardinolas
        Rašytojas

        • 2011 07 25
        • 266

        #4
        Autorius Sharous
        aha, aš ir taip manau. nors kas ten žino, gal visgi ateis sasuke ir įsipainios į speak fight su itachi ir pasikeis sasukes nusistatymas prieš leaf
        O tuo metu Kabuto sėdės ir nieko neveiks. Kabuto jau pajudėjo prieš Naruto ir Bee, talk no jutsu jo tikrai nepaveiks. Tik klausimas ar spės atsikratyti Itachi'o ir Nagat'o prieš jam pasirodant ar ne...
        [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

        Comment

        • Sharous
          Narys
          • 2010 11 08
          • 81

          #5
          taip. tačiau paties itachio žodžiai tikrai paveiktų sasukę. kadangi sasuke visa tai daro vardan itachi ir uchicha klano.

          Comment

          • nemesis
            Super mega ultra rašytojas

            • 2010 11 08
            • 1186

            #6
            manai Kisis paliks mus be finalo Sasuke vs Naruto? NO CHANS. kaskaip noreciau isvyti Kabuto vs Madara. Kabuto dar turi kaskokia dar neatskleista technika + kofina, kurio madara taip bijojo. O Madara ir taip praktiskai nemirtingas. So that would be epic fight

            Comment

            • pilkasis kardinolas
              Rašytojas

              • 2011 07 25
              • 266

              #7
              Autorius Sharous
              taip. tačiau paties itachio žodžiai tikrai paveiktų sasukę. kadangi sasuke visa tai daro vardan itachi ir uchicha klano.
              IMHO, kur kas daugiau galimybių jog Naruto žodžiai paveiks Itachi, ir jis ramus numirs. Ypač, kad jau ištraukia "dovaną" skirtą Narutui...

              P.s. Kur dingo įprotis dėti prie temos balsavimą? Kažkaip truputį liūdna žiūrėti į tokią tuščią temą
              Paskutinis pakeitimas nuo pilkasis kardinolas; 2011-07-29, 07:19.
              [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

              Comment

              • KYUBI
                Narys
                • 2009 07 11
                • 59

                #8
                jau kad kova naruto vs sasuke tai tikrai bus nes ir varle ispanasavo ta kova bet biski nusivyleu naruto sugebejimais jis nieko dar yspudingo neparode su nauje savo gale :/ o kabutas tai jau senai kaskokius planus suka jam madara visai neidomus... man atrodo kabucimaras lauke progos nugesint madara. bet idomeuse kuo ta dovana itachio pades narutui

                Comment

                • Sharous
                  Narys
                  • 2010 11 08
                  • 81

                  #9
                  tai galbūt ant galo naruto sulaužys visus kaulus sasukei ir grąžins į kaimą.
                  ech, žiauriai įdomu, kas ten pasislėpęs karste, kurio madara išsigando.

                  Comment

                  • ero-senin
                    Ghost Buster
                    • 2009 01 27
                    • 64

                    #10
                    Autorius KYUBI
                    bet biski nusivyleu naruto sugebejimais jis nieko dar yspudingo neparode su nauje savo gale
                    nu jis greitesnis(~tiekpat greitas) kaip iki siol pats greiciausias veikejas + mini super rasengana gali su 1 pirstu paleisti

                    Comment

                    • nemesis
                      Super mega ultra rašytojas

                      • 2010 11 08
                      • 1186

                      #11
                      Tures manau Narutas kokia jutsu pasislepes, gi nerodys Kisis viska kovose pries zetsu klonus O siaip tikiuosi liudnos pabaigos, t.y. tiek Sasuke tiek Naruto death. Prizisiuzrejas tu saldziu pabaigu, kad jau vemt vercia. Bet va kai tavo mylimi herojai mirsta, jie lieka sirdyja daug ilgiau. Tad labai tikiuosi isipildys Naruto pranasyste.

                      P.s. tiek Itachis, tiek Nagato nusiprlno uztarnauto poilsio

                      P.P.S Paslaptingam karste yra madaros brolis arba naujas nematytas veikejas.

                      Comment

                      • Sharous
                        Narys
                        • 2010 11 08
                        • 81

                        #12
                        Madaros brolis? baik jau, madaros brolis dar jaunas buvo, kai neteko akių ir tikrai negalėjo prilygt madarai. visgi aš liksiu prie hashirama senju.

                        EDIT: prisiminiau, kad hashirama nebeįmanoma prikelt, nes sarutobi sielą paėmė su kažkokia technika (neprisimenu pavadinimo). taigi, nebežinau, kas ten galėtų būti.

                        Comment

                        • tobyy
                          Narys

                          • 2009 10 20
                          • 80

                          #13
                          Šiaip skyrius gan įdomus, Itachi dovana tikriausiai Anti-Mangekyo ar kažkas tokio.
                          Kabuto Naivuolis, nuvertina Naruto ir Bee tikuosi kishis parodys jo veido išraiška kai marionetės pralaimės, nors iš kitos pusės ju nugalėti be "Seal" neįmanoma tad tikriausiai turėtų atvykti pastiprinimas.
                          Laimingas dėl to, kad nebėra tu "sama", turi savo planus ateičiai čia apie Kabuto.
                          Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                          Legendary ninja of nine tails...

                          Comment

                          • Sharous
                            Narys
                            • 2010 11 08
                            • 81

                            #14
                            o negalėtų būti rinnegan? naruto turi senju/uzumaki kraujo, taip pat žinoma, kad nagato tik paskui įgavo rinneganą (o jis taipogi iš uzumaki klano) madaros pagalba, tai gaunasi, kad itachio pagalba naruto irgi įgaus. neveltui itachi minėjo, jog labai tikisi, kad nereiks tai panaudot, tai vadinas kažkas didesnio nei tiesiog anti mangekyo.

                            Comment

                            • tobyy
                              Narys

                              • 2009 10 20
                              • 80

                              #15
                              Itachi norėjo kad Sasuke grįštu į Konoha, kad jie išvis nekovotų ir tas pasakymas "tikiuosi tau niekada neteks jos panaudoti" reiškė kad mirus Itachi Sasuke grįš, bent jau taip tikėjosi Itachi.
                              O dėl "Rinnegan" Madara sakė, kad davė Nagato ji, Madara turi Uchiha ir Senju genus tai...
                              Uzumaki+Uchiha+Senju=Rinnegan.
                              Naruto atvėju dėl Senju nesu tikras, Mito Uzumaki buvo Hashiram'os žmona Tsunade's senelė, kur čia Naruto vaidmuo neįsivazduoju.
                              P.s
                              O su Madara visko gali būti gal jis melavo kad davė Nagato "Rinnegan" belieka laukti nauju skyriu.
                              Visų pirma aš darau tai, kas man patinka ir kas mane „veža“ ir tik antroje vietoje yra tas faktas, kad man už tai moka pinigus...
                              Legendary ninja of nine tails...

                              Comment

                              Working...