Manga Lietuviškai - Naujas Website

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • m4nc3
    Naujokas
    • 2019 04 05
    • 3

    Manga Lietuviškai - Naujas Website

    Sveiki visi. noriu pranešti, kad jau baigtas kurti Japoniškų komiksų (Mangos) lietuviška svetainė. Kai tik bus išversta šiek tiek daugiau mangų, projektas bus iškeltas į viešumą.

    Ieškomi žmonės, kurie norėtų versti mangas į lietuvių kalbą.
    Jei kas nori prisidėti prie šio projekto vystimo, būčiau labai dėkingas.
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    #2
    Įdomu. Čia naujas nepriklausomas projektas ar jau su kokios vertėjų grupės (Animesub, AMF) užnugariu?

    Comment

    • m4nc3
      Naujokas
      • 2019 04 05
      • 3

      #3
      "Naujas nepriklausomas" kolkas as tik vienas esu ir vertejas ir redaguotojas aisku, pries metus (gal daugiau) buvau amf komandoje, bet po to tiesiog isejau. Pradejau mokintis programuot, cia pirmas mano sukurtas projektas, bet dar nenoriu iskelti i viesuma, nes yra vos keliu mangu, keli chapteriai, tai ieskau zmoniu, kurie noretu prisijungti.

      Comment

      • Kazu
        Lazy AMV Editor


        • 2011 03 26
        • 292

        #4
        Autorius m4nc3
        "Naujas nepriklausomas" kolkas as tik vienas esu ir vertejas ir redaguotojas aisku, pries metus (gal daugiau) buvau amf komandoje, bet po to tiesiog isejau. Pradejau mokintis programuot, cia pirmas mano sukurtas projektas, bet dar nenoriu iskelti i viesuma, nes yra vos keliu mangu, keli chapteriai, tai ieskau zmoniu, kurie noretu prisijungti.
        Nenori kelti i viesuma, nes tik keli puslapiai isversti? Tai gal bent kazkiek gali paviesinti, kad bent zmones matytu su kuo susidurs. Gal isvis neverta net testi jei prastai atrodys? O ir bet to, jei tarkim animesub ar amf vercia, tai gal geriau prie ju prisijungti? Nebent nori pats vadovauti

        Comment

        • m4nc3
          Naujokas
          • 2019 04 05
          • 3

          #5
          Galiu paviesinti pora pacio web'o screenshot'u, jei labai reikia, o pacio projekto nenoriu kelti i viesuma, nes isversta bendrai ~5 chapteriai. Žmones tuos chapterius greiciau perskaitys, nei spesiu versti, todel noriu bent pradziai isverst daugiau („padaryt daugiau kontento“). O kiek permeciau akimis amf nebeapsiima mangos vertimais, o animesub isvis isverte turi 2 mangu po 1 chapteri ir viskas.

          Comment

          • oktanas
            Naujokas
            • 2022 12 02
            • 1

            #6
            Laba diena,

            ar dar yra tas puslapis? Ir koks adresas ? Norisi prisijungti prie kokios nors aktyvios manga bendruomenės Lietuvoje
            )
            .

            Comment

            Working...