Labiausiai Jums nepatikusi manga (komentuojame)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Labiausiai Jums nepatikusi manga (komentuojame)

    Ši gija reikalinga, kadangi neradę kur rašyti savo nuomonę rašo tam neskirtose vietose.
    Kadangi be tam tikrų taisyklių/normų neapsieisime, tai trumpai:
    • Nurodome trumpai ir aiškiai;
    • Neaptarinėjame kito nuomonės;
    • Laikomės mandagumo taisyklių, nerašome tik pavadinimo, rekomenduojama pasakyti kodėl manga bloga, tačiau nesileidžiant į asmeniškumus;

    Jei manote, jog Jūsų nuomonė gali įžeisti kitus asmenis, slėpkite ją po SPOILER.
    Sėkmės, smagaus dalyvavimo.
  • Vilius
    teisinga nuomonė ----->

    • 2009 07 19
    • 173

    #2
    Spoileris:
    Vampire Hunter D turiu sia manga beveik menesi bet darvis neperskaiciau del jos piesimo stiliaus, kurim man asmeniskai labai nepatinka.

    Comment

    • Yumenator
      Motherbleeping Killjoy



      • 2009 07 27
      • 552

      #3
      Man labiausiai nepatinka One Piece. Labiausiai dėl jos piešimo stiliaus ,kuris ir maišo skaityti šią mangą.
      http://yumihoriku.deviantart.com/

      BLACKOUT
      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
      be sure to visit our page~

      Comment

      • Kanda
        Rašytojas

        • 2010 09 25
        • 236

        #4
        mmm siaip visas mangas myliu, kurias perskaitau ( su prastom neprasidedu ;D ) iki tol kol jos nenusivaziuoja - tada nekenciu . Matet ka su Blame papildiniais pridirbo ! o juk buvo tobula manga ... Labiausiai sirdi skauda del Naruto - Dieve kas uzejo tam kurejui - nebetraukia manes ta manga, piesimas suprastejo ( keista ) sumazejo Sasukes ir Sakuros dominavimas XD ( storas naruts visur isikerojo su savo tragedijom ;/ . Iszude visus mano megstamus akatsuki narius ! Na nebeliko del ko skaityti ( o tokia fane buvau...).


        Bet ta prasme Naruts jega , bet tarp mano skaitytu nusirito ;D
        Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2010-10-10, 18:06.
        DA , tumblr :P

        Comment

        • SaMe-chan
          always online

          • 2010 07 16
          • 81

          #5
          Na as retai kada skaitau nemegstamas mangas, pirma kazkaip jei sudomina apybraiza tada ir pameginu paskaityti, bet nors ir idomo istorija, bet piesimas neuzkabina sorry guys but no ;DDD
          Naruta kelis kart skaiciau, bet vis nmezdavau, po to galvodavau gal reikia vel, bet nekazka man ji ;DD

          Fate stay/night isvis nepatiko, kad ir veikejai kazkas idomesnio, bet buvo neidomu net nuobodu skaityti is tikro.
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-10-10, 13:38. Priežastis: Apsiribojam nuo komentarų, nesusijusių su tema, ypač kai jie gali įžeisti kitus

          + + =

          Comment

          • dfsafsaf
            Beautiful Lies

            • 2010 05 13
            • 265

            #6
            Alice no 100°Cc - kvailiausia ir blogiausia manga kokia tik esu skaites, net nezinau, kaip sugebejau ja iki galo perskaityt. Visa mangos ideja tiesiog absurdas
            Nors berods piesimas buvo neblogas, tikriausiai tik del to ir perskaiciau iki galo

            Comment

            • Deviser
              Naujokas
              • 2010 04 08
              • 7

              #7
              Vampire Hunter D - labai nepatiko piešimas. mano akiai tai buvo klaiku...

              Comment

              • Vilius
                teisinga nuomonė ----->

                • 2009 07 19
                • 173

                #8
                Autorius Deviser
                Vampire Hunter D - labai nepatiko piešimas. mano akiai tai buvo klaiku...
                man irgi, jei reiktu perskaityt visą mangą tai tikriausiai apakčiau arba išprotėčiau.

                Comment

                • simax
                  Naujokas
                  • 2012 04 07
                  • 12

                  #9
                  .
                  Paskutinis pakeitimas nuo simax; 2014-02-08, 01:46.

                  Comment

                  Working...