Speed Racer

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Egura
    Super mega ultra rašytojas


    • 2007 05 17
    • 684

    Speed Racer



    "Pirmą kartą leidykla OBUOLYS serijoje MANGA LIETUVIŠKAI! pristato pasaulinę sensaciją – legendinio Japonijos komiksų meistro Tatsuo Yoshidos mangą SPEED RACER.

    Tai daugiau nei 600 puslapių greičio, veiksmo ir nuotykių! Nesvarbu, ar Tu darysi pirmą ratą, ar nostalgišką sugrįžimą, nepaprasti lenktyninko Spydo nuotykiai privers sušukti kiekvieną:

    Go, Speed Racer, go!"

    Iki pasirodymo liko Lietuvoje tik pora dienų.

    https://www.level.lt/lt/knygos/speed...go-go-i-dalis/
    www.obuolys.lt



    Na ką laukiam pasirodymo
  • anpas

    #2
    30 pirmųjų puslapių iš "Speed Racer" manga komikso - nemokamai!

    Ilgai lauktą legendinio Japonijos komiksų meistro Tatsuo Yoshidos komikso SPEED RACER (prisimenate kultinį animacinį filmuką?) pirmąją dalį iš trijų jau galite rezervuoti interneto parduotuvėje LEVEL.lt už 9,99 Lt – mažiausiai trimis litais pigiau ir mažiausiai savaite anksčiau nei bus artimiausiame knygyne. Labai įdomu: Jūs galite visiškai nemokamai atsisiųsti pirmus 30 komikso puslapių (linkas žinutės apačioje)!

    Na, o jeigu rezervuosite komiksą spustelėję ant Speedo šalmo žemiau iki šios savaitės ketvirtadienio ryto, tai gausite jį tiesiai į namus dar šią savaitę.

    Kas yra manga? Tai originalūs japoniški komiksai, kaip ir pridera Rytuose, skaitomi verčiant iš dešinės į kairę. Pirmoji Lietuvoje sukėlusi manga revoliuciją, leidykla OBUOLYS tęsia pažintį su geriausiais japonų komiksais pristatydamą SPEED RACER.



    Tai daugiau nei 600 puslapių greičio, veiksmo ir nuotykių! Nesvarbu, ar Tu darysi pirmą ratą, ar nostalgišką sugrįžimą, nepaprasti lenktyninko Spydo nuotykiai privers sušukti kiekvieną:

    Go, Speed Racer, go!






    Informacijos šaltinis: LEVEL.lt dienoraštis.
    Prisegti failai

    Comment

    • HajiHaji
      月の詩

      • 2006 11 27
      • 113

      #3
      turbut skaitant sita manga mane apimtu nostalgija, nes tai pirmasis anime, kuri esu mates, nors tuo metu sito ir nezinojau, man buvo gal seseri : }

      Comment

      • Miglaja
        Cute potato ~


        • 2007 12 16
        • 560

        #4
        Jau zinau apie sia manga tik nzn ar verta bus pirkti Beto labai dziaugiuosi kad Lietuvoje vis dideja lietuvisku mangu pasirinkimas
        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

        Comment

        • Futari
          AZ rėmėjas



          • 2007 01 07
          • 1094

          #5
          Paziurejau bandomuosius puslapius... Ne prie sirdies man tokia manga.

          Comment

          • Kenshin_Rurouni
            Strawberry sundae please.

            • 2008 04 17
            • 26

            #6
            na gal zinot kada knigynuose pasirodys?

            Comment

            • Mouse[ON]
              me, myself and i

              • 2005 06 21
              • 50

              #7
              nesvarbu ar skaitysiu ar ne, bet sita manga stoves mano lentynoje!
              "Optimistas plyšauja, kad mes gyvename pačiame geriausiame pasaulyje, pesimistas nuogąstauja, kad būtent taip ir yra." - Rėjus Bredberis

              Comment

              • Egura
                Super mega ultra rašytojas


                • 2007 05 17
                • 684

                #8
                Aš šiaip iš esmės, atvirai pasakius, pirksiu tik dėl to, kad leidyklą palaikyt ir, kad daugiau jokių amerimanga nebūtų leidžiama, aišku tai negalioja korėjietiškai mahnwa, ji man patinka.
                Art'as toks visiškai oldschooliškas, kažkotai man truputį primena
                Spoileris:
                Flinstonus
                ... na bet čia tik man tokios asociacijos kyla...
                Ir šiaip man nelabai prie dūšios shounen-sports manga... man ir "sports" anime nelabai...
                Jau turbūt žymiai labiau būčiau džiaugusis jei kokio Tarroto antrą dalį išleidę būtų :rolleyes:

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1319

                  #9
                  Yra du dalykai, kurių niekaip nesuprantu mangose: Tai, kai jos būna apie lenktynes ir apie muziką...

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Moon.Phantom
                    Negative Creep
                    • 2008 01 04
                    • 43

                    #10
                    Autorius Hellsing_lover
                    Yra du dalykai, kurių niekaip nesuprantu mangose: Tai, kai jos būna apie lenktynes ir apie muziką...
                    Is tikro tokie manga kurimi tiems, kuriems sios temos aktualios. Pvz as visada labai dziaugiuosi, jeigu sutinku manga arba anime apie muzikini gyvenima, nes tai mano pacio gyvenimo dalis. O jeigu i tema, tikiuosi, kad Lietuviskai prades leisti siek tiek rimtesnius manga. Butu labai idomu




                    Comment

                    • Akira
                      Jungfrau-Abschlu

                      • 2003 09 19
                      • 57

                      #11
                      jau guli man ant stalo... graziai ir tvarkingai pristate kaip zadejo.
                      Pagrindinis privalumas , kad virselis siek tiek is geresnio popieriaus nei DB, tad ilgiau iskes skaityma. O siaip tai pirkau daugiau kaip cia auksciau kazkas minejo- remiu leidykla, kad neleistu makulaturos.

                      Comment

                      • Egura
                        Super mega ultra rašytojas


                        • 2007 05 17
                        • 684

                        #12
                        aš vat irgi įsigijau... pavarčiau padėjau... nežinau kada prisiversiu skaityti... ir ar pirksiu kitus volumus... na nelabai man... Kur mano seiliotos shoujo istorijos?

                        Comment

                        • shinzo
                          Naujokas
                          • 2008 03 03
                          • 20

                          #13
                          aš irgi. pavarčiau ir tikiuos greit prisiversiu skaityt. nešiojuos tašėj, jei netyčia pagautų įkvėpimas. Bet tikrai smagu turėt.
                          not a big deal.

                          Comment

                          • Izzo
                            one vs all, DIE AZ!



                            • 2007 02 25
                            • 1530

                            #14
                            aš irgi vakar įsigijau, bet perskaitęs tą nemokamą skyrių žėjau į visą šį reikalą labai skeptiškai, bet šiandien nubudęs beveik pusę knygos perskaičiau tai patikio veiksmo rutuliojimas, netgi yra šiokios tokios intrigos kažkoks ir cinkelis, kuris verčia skaityti toliau

                            Išvada: nesigailiu kad pirkau.

                            Egura-senpai, baik su savo meilėm, norim kraujo
                            SCREW YOU, PEOPLE!

                            Comment

                            • Hellsing_lover
                              Purinsesu no Darukuneso




                              • 2007 02 15
                              • 1319

                              #15
                              Nežinau... paskaičiau tuos nemokamus puslapius, tai... Ehm... Man tas pagrindinis veikėjas labai jau mergaitiškos išvaizdos...

                              Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                              Comment

                              Working...