Pradedančiųjų keverzonės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    Cere-chan, merginos (?) pečiai per platūs, ir antakis primerktos akies kiek per žemai, o taip tai labai gražus spalvinimas ir man žiauriai patinka kaip plaukus padariai~ sėmkės tau :3

    O čia mano linijos ... bandžiau rauti rokoko madą, žinau trūksta nesveikos plaukuosenos ir skybėlės, bet man jų metų šukuosenos ne itin priimtinos, ypač kai noriu bandžiau savo draugę nupiešti, bet iš veido mergaitė visai nepanaši gavosi...kiek daug čia šneku
    Spoileris:


    edit.
    Spoileris:

    kaip spalvoti kaspinus, skėtį ir tuos raštus ? o.o
    Paskutinis pakeitimas nuo Renata; 2011-01-30, 14:51. Priežastis: :]
    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

    Comment

    • Blizgancioji
      Narys

      • 2010 12 06
      • 43

      Autorius Renata

      Spoileris:
      Veidas kiek keistas ;D aš nupieščiau akis kiek žemiau (turbūt) ir kokią šypsenėlę pridėčiau.
      Rankos T-O-B-U-L-O-S!
      *meluoju ^^

      Comment

      • spacefox
        B-J Inc.

        • 2006 05 14
        • 77

        Lineart'as darytas prieš porą metų, nuspalvinau vakar. Bijau, kad anatomiškai čia teisinga tik uodega, bet ir dėl jos abejojuXD Ale atvirukas)))
        http://img375.imageshack.us/img375/1509/cheshired.jpg
        IN DUCT TAPE I TRUST

        Comment

        • cobabara
          Super mega ultra rašytojas



          • 2009 03 17
          • 998

          Autorius gonzo
          Lineart'as darytas prieš porą metų, nuspalvinau vakar. Bijau, kad anatomiškai čia teisinga tik uodega, bet ir dėl jos abejojuXD Ale atvirukas)))
          http://img375.imageshack.us/img375/1509/cheshired.jpg
          aha, tikrai kažkaip keistai žiūrisi tas stiprus susilenkimas, bet kaip atvirukas tai labai gražu.
          Urameshi, Iemon-dono!

          Comment

          • Kastetas
            regular everyday guy

            • 2009 12 04
            • 341

            Stai jum Mirror's edge..... Ne skanuotas nes puse seseliu kaskodel nesimate....

            Comment

            • Cere
              !אני כאן כדי הסלע הזה-


              • 2009 01 12
              • 547

              Autorius Sendokai
              Na... Apklauskime tą nusikaltelį
              WTF?? DD


              Autorius Renata
              Cere-chan, merginos (?) pečiai per platūs, ir antakis primerktos akies kiek per žemai, o taip tai labai gražus spalvinimas ir man žiauriai patinka kaip plaukus padariai~ sėmkės tau :3
              ačiū labai )) aš dabar taisau tą darbą, nes mano keli draugeliai man paaiškino kur galima klaida veide, o mano mama tą piešinį apvarė kaip šūdą.(sorry už žodį). Pagrindinė klaida yra nenatūralus žvilgsnis ir plaukai iš karės, kad trūksta truputį putlumo.
              :3
              Autorius -Aglo
              Fainai. Jei įmanoma, pabandyk plaukus pašvelninti. Tik ne su smudge, jei naudoji photoshop, tai siūlau pasižaidinėt su brush opacity.
              ehh, galvoju pereiti prie photoshop'o.. Naudoju Paint Tool Sai. Manai reikėtų juos tikrai švelninti/blur'inti? ;oo nes aš truputuką bandžiau, tai kažkaip nelabai gražiai atrodė, arba galiu daryti išvadą, kad nemoku normaliai švelninti : D
              -.connection error


              Comment

              • cobabara
                Super mega ultra rašytojas



                • 2009 03 17
                • 998

                Autorius *Cere-chan~
                Aš laaaaabaii ilgai piešiau šį portretą. Ir manau ji yra tokia kreiva/neproporcinga tik dėl to, kad mergina yra išgalvota. :?
                Bet, meh, pamaniau reik pasidalint, nes senai jau bekėliau čia kažką..
                :3

                P.S. didesniame variante ji nėra tokia kreiva kaip sumažintame
                aš sakyčiau, kad užmerktoji akis šiek tiek žemiau už atmerktąją. bet galbūt man tik taip atrodo [berods čia kažkas dar sakė, kad antakis per žemai]. o šiaip tai manau, kad atrodo taip neproporcinga dėl nesimetriškos šukuosenos, nes jeigu stengiantis nežiūrėt į plaukus, viskas daugmaž lyg ir tvarkoj. gal lūpos šiek tiek ne tiesios, bet spėju, kad čia tiesiog tokia veido mimika nupiešta.
                Urameshi, Iemon-dono!

                Comment

                • Nanami
                  PONPONPON~

                  • 2010 06 12
                  • 118

                  *Cere-chan~ - vienintelį trūkumą kurį čia matau tai tas užmerktos akies antakis ;D visa kita labai gražu~ :3

                  Renata - man kaklas atrodo truputį per ilgas, bet jei čia toks piešimo stilius tada nėra prie ko prisikabint daugiau~ :} Pritariu Blizganciajai dėl rankų, jos tikrai tobulos ;o

                  Kastetas - Būtų neblogai, jei ne burna ir šešėliai. Burna atrodo kreiva, netikroviška :} Šešėliai taip pat kaip prilipdyti atrodo o.o nors gal tik man taip atrodo ;D Šiaip labai gražios akys, plaukai ir veido forma~ :3

                  Comment

                  • Cere
                    !אני כאן כדי הסלע הזה-


                    • 2009 01 12
                    • 547

                    Rauli, gax'ai - jūs esat žiaurūs..: D

                    K, pataisiau tą nelemtą darbą. Daugiau neverskite man jo taisyti, nes jau nusibodo.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Cere; 2011-01-29, 22:03.
                    -.connection error


                    Comment

                    • GaX__
                      OH MY GOD
                      • 2009 06 18
                      • 7

                      Krč buvo normalūs piešiniai o jūs ištrynėt. Ir Igno komentaras apie piešinius buvo tikrai normalus. Išviso,fašizmas čia. KUR DEMOKRATIJA ŠITOJ ŠALY? IŠVIS NEGALI NET PRADĖT PIEŠTI PO TRUPUTĖLĮ. On topic: Cere,gražus piešinys D


                      p.s. paduosiu jus į teismą.

                      Comment

                      • Sendokai
                        I don't care

                        • 2009 09 12
                        • 84

                        Mane labai nervuoja AZ politika, nes žmogus negali visiškai išreikšt savo talento. Aš, būdamas sėkmingas komiksų rašytojas, negaliu to praleist pro akis ir ruoškitės teismui.

                        Autorius *Cere-chan~
                        Rauli, gax'ai - jūs esat žiaurūs..: D

                        K, pataisiau tą nelemtą darbą. Daugiau neverskite man jo taisyti, nes jau nusibodo.

                        Still bad. Kokia nosis, kokie pečiai.
                        Paskutinis pakeitimas nuo Sendokai; 2011-01-30, 10:47.
                        Visokių būna, visokių ir reikia.

                        Comment

                        • Nanami
                          PONPONPON~

                          • 2010 06 12
                          • 118

                          Autorius *Cere-chan~
                          Rauli, gax'ai - jūs esat žiaurūs..: D

                          K, pataisiau tą nelemtą darbą. Daugiau neverskite man jo taisyti, nes jau nusibodo.
                          Wow!~ Dabar nebėra prie ko prisikabinti! Kokios gražios akys

                          Comment

                          • -Aglo
                            Aglo Baglo

                            • 2010 11 19
                            • 36

                            Autorius *Cere-chan~
                            ehh, galvoju pereiti prie photoshop'o.. Naudoju Paint Tool Sai. Manai reikėtų juos tikrai švelninti/blur'inti? ;oo nes aš truputuką bandžiau, tai kažkaip nelabai gražiai atrodė, arba galiu daryti išvadą, kad nemoku normaliai švelninti : D
                            SAI. Girdžiu daug kas dabar jį naudoja, pačiai dar neteko. (:

                            Anyway, tavo paskutinis piešinys atrodo tikrai gerai. Labai malonus veidas pas merginą. Švelnus žvilgsnis.


                            deviantART || Gaia Online

                            Comment

                            • Shingo
                              Naujokas
                              • 2010 09 04
                              • 19

                              oi kiek as tu piesiniu pripieses ir i intika ymetes gal virs 100 buvo ,vakar visus linkus istryne :|

                              Comment

                              • Renata
                                Meanie


                                • 2008 05 25
                                • 715

                                pabaigiau savo piešiunius. prašau nesusivemkit nuo kokybės... ačiū.

                                Spoileris:

                                Spoileris:


                                einumejozęnagrinėti
                                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                                Comment

                                Working...