Senas LNK anime forumas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zzz___
    Naujokas
    • 2017 03 09
    • 1

    Senas LNK anime forumas

    Sveiki nezinau ar i tinkama forumo skilti rasau ,bet as jau pradejau


    Visai neseniai kino teatruose buvo rodomas Ghost in the Shell ir taip gavosi, kad mane uzvalde prisiminimai apie sena miela anime pasauli

    Prisistatysiu. As esu toks zmogus, kuris LNK televizijos forume pasivadino zzz ir buvo ilga laika anime forumo skilties moderatorius.

    Prasidejo viskas jeigu gerai pamenu taip, 2002 metu ziema ziuredamas vakare NKTV laida apie naujas “kompiuterines technologijas”, pastebejau, kad laidoje vis daugiau ir daugiau reklamos, del ko as budamas atrodo 13 ar 14 metu(ir nesugadintas gyvenimo=) buvau be galo uzgautas ir izeistas, kad NKTV “parsidave” =] ir nuspredziau parasyti savo “be galo reiksminga” komentara apie tai, ka as manau apie NKTV i LNK foruma, kadangi as neturejau planu veltis i diskusijas ir t.t. tiesiog surinkau triju raidziu kombinacija =] (vyresni zmones turetu sita suprasti) zzz. Taip ir gime mano nickname forume.

    Beveik tuo pat metu Lietuvoje prasidejo Dragon Ball, o kiek veliau ir Dragon Ball Z karstlige, atsirado zmoniu kurie keike DB ir tu kurie gyne (vienas is ju buvau as =) is ju veliau susidare forumo branduolys, o po to prisidejo vis daugiau ir daugiau zmoniu ir anime daresi vis populiaresnis ir populiaresnis.

    Ivykis kuris istrigo atmintyje is tu laiku LNK forume, kai viena diena gavau laiska is LNK tv programu redakcijos su klausimu koki anime rekomenduociau (kaip ekspertas =], ekspertas =], tikrai juokinga=), tada kiek atsimenu labai populiarus buvo Hellsing, be to Hellsing berots per VIVA ar gal kita vokiska tv kanala tuo metu transliavo, be to as ir pats ji jau ziurejau, tai kad nebuvo sunku atrasyti kad Hellsing visai “geras pasirinkimas butu”. Ir Hellsing pradejo transliuoti per LNK (atrodo 2004metai buvo) ! As tikrai neturiu zalio supratimo kiek mano “anime eksperto rekomendacija” buvo reiksminga/prisidejo prie transliacijos, bet man 15 ar 16 metu paaugliui atrode, kad as jau irasytas i anime issivystymo istorija Lietuvoje =], ne rimtai cia kaip Kim Jong un leistu man nuspresti numesti atomine raketa ant U.S.A. arba Japonijos ar nenumesti =]

    Paskutini anime kuri ziurejau buvo Berserk ir tai buvo berots 2011, labai norejau ji tada paziureti kiek atsimenu per viena vakar-nakti ir iveikiau.

    Paskutinis dalykas susietas su anime buvo pries kelias savaites uzduotas klausimas gydytojui neurologui is Japonijos apie Burraku Jakku manga/anime (as viename medicininiame zurnale perskaiciau straipsniuka apie sia manga ir jos kureja Makoto Tezuka (beje irgi gydytojas ir Astro Boy autorius!), kad manga savo laiku ir kiek suprantu iki dabar ikvepe daug zmoniu tapti gydytojais ypac chirurgais ar kitaip sakant pasirinkti sita profesija Japonijoje ir ligos kurios sutinkamos mangoje yra tikrai egzistuojancios retos ligos ir t.t.) i ka as gavau kelis klausimus atgal, bet pakartojus savo klausima vel, gavau lakoniska atsakyma, kad iki anime ispopuliarejimo manga buvo labai populiari ir ja skaite ,bet ispopuliarejus anime, uzmirso =].

    Siek tiek prisminimu is praeites ir nostalgijos =]

    Bet man tik idomu ar yra vis dar zmoniu is tu senu 200x laiku kurie vis dar lankosi forumuose,diskutuoja, ziuri anime ir t.t. T.y. ar yra siame forume kas nors is LNK anime forumo ?

    Pagarbiai zzz
    Paskutinis pakeitimas nuo Daan; 2017-04-23, 13:12. Priežastis: formatavimo taisymas, word kodo pašalinimas
Working...