reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • seijuri
    Nya!
    • 2006 02 16
    • 59

    reakcija i anime:]

    kaip i jusu sita pomegi(anime) reaguoja tevai, gimines arba draugai........?ar jie pyksta, ar nekreipia demesio....

    pvz.mano mama tai siunta del to kad as savo laika eikvoju anime.....ir niekaip as jai negaliu irodyt, kad anime - tai ne multikai, o meno sedevras....
    never get a girl mad.....
    especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....
  • balta-kate
    crazy neko
    • 2006 02 17
    • 2

    #2
    mano mamai patinka anime ir visada arba stovi man uz nugaros kai ka ziuriu arba isknisa kompe ir turedama laiko ziuri pati
    As laukiu balto zirgo, o ne princo

    Comment

    • Dai-Katana
      Podcast or Death




      • 2004 10 04
      • 687

      #3
      Siunta ne dėl to, kad žiūri Anime, o dėl to, kad žiūriu juos tada, kai reikia ką nors daryti ir panašiai. Viso laisvalaikio metu žiūrėti Anime yra kiek perdidelis laiko aukojimas. Galima sakyti kad tai galima lyginti su nieko neveikimu ar visišku durniaus voliojimu. Kitas dalykas jei žiūri anime ir jos paveiktas ar paveikta imiesi kažkokios iniciatyvos - studijoji istoriją, mokiniesi kalbos, pradedi dar kažką veikti...

      Nepateisinu net aš viso savo laiko aukojimą vien žiūrėjimui Anime. Vienas dalykas mėgti Anime, kitas dalykas turėti priklausomybę jai. Jei negali atsispirti tokios "pagundoms", tai dažniausiai žmogus yra silpnas psichologiškai.

      SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

      Comment

      • Kurotani
        Rimtas forumo narys

        • 2007 01 01
        • 119

        #4
        Na mano šeimos nariai tolerantiški žmonės ir per daug nelenda į mano asmeninį gyvenimą, galima sakyti darau ka noriu, draugai taip pat suprantingi, taigi "viskas ore" Freedom freedom

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          #5
          Na mano mama nieko blogo nesako bet mano brolis (jaunesnysis) kartais uzknisa zaidzia pats per dienas debilescape (runescape) ir pats mane kritikuoja tipo kad ziuriu multikus o kad pats zaidzia pati durniausia kada sukurta zaidima pasaulyje tai nieko

          Comment

          • niekšas
            forumo idiotas

            • 2006 08 23
            • 544

            #6
            Pff nesuprantu kodėl čia kažkas turėtų pykti... Ne, mano mama ant manes nepyksta, ji tai priima kaip mano pomegį ir visiškai toleruoja Kartais kai ilgai žiūriu anime, piešiu fanartus, savaite neišjungiu kompo dėl to kad siunčiuosi anime arba kaip nors kitaip demonstruoju savo pasinešima ant anime, mama pajuokauja: "mano vaikas jau tox didelis ir dar vis multikus žiūri" bet tai tik pajuokavimas, nes pažiūrėjusi kelias serijas ji suprato kad tai ne vaikams . Nu gal ir užpyktų jei,kaip sakė Dai-Katana, visa diena tik sėdėčiau, žiūrėčiau ir nieko daugiau neveikčiau, bet aš geras berniukas, skiriu laiko ir mokslams ir padedu tvarkytis kai reikia, o ir mano mama labai tolerantiška ir gera, taigi jei savaitgalį visą dieną (arba nakty) ir pražiūriu anime, tai nieko blogo nesako nu nebent per naktį prasėdžiu tai kartais pamokslauja, kad atseit negerai, nes tipo "sportuoji tai reikia ir pailsėt normaliai, tai dar širdį sugadinsi. Reikia saugoti sveikata..." O tėvas tai nelabai kreipia dėmesį į tai, jam svarbiausia,kad aš treneruočiausi,negerčiau, neužsiimčiau kuo nereikia ir šeip būčiau geras berniukas , o ką aš žiūriu ir ką veikiu prie kompo jam nelabai ir įdomu. Jis mano "multikų žiurejima" visiškai toleruoja, ir taip pat nelaiko to vaikiška veikla Tiesa sakant mano tėvas irgi kai buvo jaunas labai domėjosi ir užsiiminėjo kovos menais, todėl jam labai patiko Rurouni kenshin OVA, specialiai jam parsiunčiau rusiška versija ba angliškai jis nesupranta. Nu o brolis (jaunesnis) irgi šiaip megsta anime, bet tik veiksmo ir horror, nors specialiai jis jų nežiūri, greičiau kokį geima žaidžia, nėra didelis anime fanas, bet puikiai žino, kad tai menas ir labai geras dalykas .

            Comment

            • random
              beveik ekscelencija
              • 2006 11 08
              • 30

              #7
              Na, nedraudzia Mama tai mazvaike vadina, niekaip negaliu jos priversti paziureti bent 1 serija ko nors geresnio nei tai, ka per tv rodo Ir is tiesu, kai pasakau, kad ten koks dbz ar sailor moon irgi anime yra, tai dar labiau atbaidau zmones nuo anime Siaip tai mama pyksta tik del to, kad daug laiko prie kompo praleidziu bet ka ten veikiu- jai nerupi Kiti tolerantiski- ka cia daugiau ir pasakysi

              Comment

              • Maya

                #8
                mano tevai mano kad as beprote draugai mano dar blogiau,bet ju zodziu net nesinori cituotiDD

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #9
                  Kas del draugu, tai jau bene visi supranta ta mano susidomejima, o ir tarp paciu draugu nemaza jau dalis patys ziuri, piesia ar bando piest savo mangas ir pan... Kas del seimos, tai dar iki susidomejimo anime buvau balta varna (vienintelis uzsigrudines liesas jogas-vegetras besidomintis Japonija ar Azija apskritai). Na, o po to, kai pradejau dometis tai jau apskritai prasidejo nesusisnekejimai. Vien su tevu bendra kalba randam dabar. Kiti seimos nariai anime vadina chiurku multikais -_-' . Kazkiek net dziaugiuosi, kad per ta susidomejima anime kazkiek platesne pasauleziura patapo >_>

                  Comment

                  • Maya

                    #10
                    kaip pavadinsi taip nepagadinsi.bet gyvenu tik su motina tai jai tas susidomejimas mazu maziausias mazvaikiskumas,o ji kartais ir riebiau pasako.

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #11
                      Autorius Maya
                      mano tevai mano kad as beprote draugai mano dar blogiau,bet ju zodziu net nesinori cituotiDD
                      Tokie ir draugai jai negali taves priimti kokia esi...

                      Comment

                      • Maya

                        #12
                        na taip...turbut tavo tiesa,bet juk ne mano kalte,kad jie nesupranta manes.tik sako kad labai graziai piesiu,nes jau ketvirti metai kaip mokinuos piesti pagal anime.

                        Comment

                        • Nebu
                          Syscemos Valdovas

                          • 2006 08 07
                          • 199

                          #13
                          Mano praktiškai visi draugai mažiau ar daugiau žiūri anime, ar bent jau vertina daug maž tolygiai kinematografijai. Taigi jokių konfliktų , draugų otakų kai tik susipažinom ir buvau pakrikštytas trigunu. Abskritai visi pažįstami tolerantiški, taigi į anime kaip ir aš pats žiūri kaip į vieną iš daugelio domėjimosi objektų.
                          Tėvai. Na ką tėvai... Tėvas pats kaip vaikas. Kai nebūdavo ką veikt songoką ziurėdavo , jis visiškai supranta ir pripažįsta, kad anime taip pat yra rimtas žmogaus kūrybos produktas ir yra išties gerų filmų, tačiau pats labiau visgi pripažįsta kiną ir knygas.
                          Mama įpratus prie mano hobių, nesikiša į tai kuo domiuosi.
                          O šiaip kadangi po pusę metų kasmet gyvenu vienas, tai ką darau ir ką žiūriu tai jau mano reikalas
                          Paskutinis pakeitimas nuo Nebu; 2007-03-02, 17:54.
                          O daba pasigailėsi!!!

                          Comment

                          • Ekgp97sl
                            Vietinis šnipinėtojas

                            • 2006 01 16
                            • 63

                            #14
                            Mažai težiūriu ko. Tėvams tikrai netrukdo mano užsiėmimas. Kartais būna ir taip, kad "filmukus žiuri?";"ne,anime";"anime tai anime". Vargu ar aukoju kokią kitą veiklą žiūrėdamas anime. Kaip jau minėjo ir Nebu, mano tėtis ir pats juk tą patį Songoką žiūrėjo.
                            Kitiems šeimyniškiams kaip ir nebandau piršt nieko (bent jau įnirtingai), mat ir patys ne itin linkę, nebent sesė, bet jin labai užsispiria su kokiu comedy/romance žanru ar kažkuo panašiu ir ne įbruksi nė per kur ko kito dažniausiai (kaip ir su kinu).
                            Draugai, na, aplinkiniai vienas kitas taip pat linkęs domėtis, žiūrėti, dauguma tik žiūri persikreipę, tad pernelyg ir nepakalbėsi su jais ta tema.

                            Comment

                            • ketou
                              savim patenkintas gyvulys
                              • 2006 04 16
                              • 51

                              #15
                              nium prieshiniku shitam pomegiui neturiu O_O bent jau draugu tarpe^^ dauguma draugu patys tuo domisi...tevai?mama kartu su manim sedi zhiuri netgi ish kitos draugu puses(pagrinde jojikai) yra tuo besidominciu ir toleruojanciu...taigi problemos nerandu..
                              o kas liecia nesveika anime zhiurejima kiaura para tai cia jau ir as manau kad tai ne i gera O_O
                              Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

                              Comment

                              Working...