Anime Cosplay

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kasharas

    Anime Cosplay

    Sveiki,
    Ieškome žmonių,kurie galetų ir norėtų dalyvauti anime cosplay defilė ir/arba vaidinimuose.Gali būt vienas žmogus,gali būt cosplay komanda.Geriau,kad būtų iš Vilniaus,bet jei iš kitų miestų-irgi neblogai.
    Jeigu jus tai sudomino ir norit sužinot daugiau,rašykit hellatoes@yahoo.com

    P.S.Labai atsiprašau adminų ir moderatorių,bet tai tikrai labai svarbu.
  • Vicious

    #2
    oho, netgi OhOhO kaip audringai atsiliepiama
    asmeniskai pazistu zmogu kur "kosplayina" kartais seneli salti ir tuose vaidinimuose vaidina kazka,bet kas del anime tai zmogus su tuom nieko bendra turet nenori

    Comment

    • Eisas Kuperis
      Simintis Sun


      • 2006 01 25
      • 355

      #3
      Na matai, kai va tame teste kur apie pasinešimą ant anime, otakų mes kaip ir nelabai turime, tai ir aktoriu štai mažoka

      Comment

      • ketou
        savim patenkintas gyvulys
        • 2006 04 16
        • 51

        #4
        ajajai...matau kad kol kasnors uzhpakaliuko savo nepajudins tai kiti ir atsistot nesugebes ...geda geda man uzh jus tautieciai.. ot kur dereunia blyn...nygaliu..a poto dar-kode lietuvoje tokis zhemas anime,sporto,muzikos(and so on) lygis?O_O nu ir tikrai...kodel gi?...a todel kad turime nepakartojamus,mylimus ir AKTYVIUS otaaakus... oi...shakes...stengiasi zhmones,planuoja viska uzh jus...ir surengt ruoshiasi...tai tiems dar reikia kaip nekaltoms mergelems blyn pasilauzhyt butinai..o kaip gi?tokis jau musu narodas lietuvishkas...ot kur zhmudenos pracynos
        Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

        Comment

        • Dai-Katana
          Podcast or Death




          • 2004 10 04
          • 687

          #5
          Tai kad dauguma anime gerbėjų geriau namie pasėdėti ir kokius 2 sezonus per dieną peržiūrėti nei kur nors į lauką išeiti. Dažniausias pasiteisinimas kad nėr kur eiti, nėra laiko (nors žiūrėjimui jo visada atsiranda), ar pinigų nėra. Tie patys tėvai išleistų, jei tik tinkamai visakas suorganizuota būtų.

          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

          Comment

          • ketou
            savim patenkintas gyvulys
            • 2006 04 16
            • 51

            #6
            aaa...dai-katana...tave reikia irashyti i raudonaja knyga kaip nykstancia zhminiu rushi T___T net ashara ishpaude
            shiaip jo..kai taip tai-aa...mes otakaiO_O anime man viskas...O_O o kai daeina iki reikalo-aaai...eikit jus...ka cia daba pazorintis...ka cia kankintis...pf...eisiu geriau sailormuna per lnk pasizhiuresiu...
            Melynas dangus taip dera prie tavo juodos sielos...

            Comment

            • Kasharas

              #7
              Tai ir yra žiauriausia,kad jie nieko nenori daryt,tik žiurėt anime ir viskas(( Labai liudna ir net kartais gėda už tuos žmones v.v
              Btw,niekas nesakė,kad tai lauke bus.Viskas yra organizuojama.Turėtų būt ir patalpos,ir programa,ir muzika.Tik reikia rast aktyvesnių žmonių,kurie galėtų sudalyvaut renginyje))

              Comment

              • Dai-Katana
                Podcast or Death




                • 2004 10 04
                • 687

                #8
                Kalbėdamas apie lauką turėjau omenį kad bent ~300metrų toliau nuo išorinės savo būsto, kuriame gyvena "legendinis" "otakusas", sienos, o ne apei mišką, pievą ar kokį miesto parką ;]

                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                Comment

                • Kasharas

                  #9
                  Dai-Katana,o kas sakė,kad kas nors leisis jus visus pas save namo?)))
                  Patalpos yra rastos,reikia tik su klubo šeimininku tartis.
                  Tik gaila,kad visi į tai nerimtai žiūri((

                  Comment

                  • Dai-Katana
                    Podcast or Death




                    • 2004 10 04
                    • 687

                    #10
                    Na va, ir vėl ne taip supratai

                    Lietovje cosplejinimas sunkus dalykas ;] Greičiau jau homsosexualistų vedybas Lietuvoje legalizuos, nei žmonės išdrįs cosplėjinti. Nagi, kam patinka mintis apie cosplėjų nepriklausomai nuo to dalyvausit ar ne?

                    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                    Comment

                    • Kasharas

                      #11
                      Kospleinimas visur sunkus dalyks(Japonija nesiskaito),nes žmonės turi patis siutis kostiumus ir viską daryt.Bet juk reikia kažkada pradėt.Kvailai daro kad bijo ir neišdrista.Nematau čia nieko blogo,gėdingo,sunkaus ar dar ko.Juk į teminius vakarėlius eina su kostiumais visokiais.O skirtumo čia jokio-apsirent piratu ar užkospleint ką nors

                      Comment

                      • Sasumi
                        AquariusKiss

                        • 2006 08 06
                        • 190

                        #12
                        as uz cosplay,deja nuo vilniau tolokai esu...tj nk ir neisejs,o tajp taj uz cosplay as visom keturiom...

                        Comment

                        • Nebu
                          Syscemos Valdovas

                          • 2006 08 07
                          • 199

                          #13
                          Galiu cosplayint triguną arba priestą iš helsingo. .
                          Pirmuoju ir esu dažniausiai žinomas tarp vilniečių (tiesa ne mano iniciatyvą). Tik va vietoj raudono palto, juoda sutana, o šiaip strička, blondinas, akiniai viskas kaip ir pridera .
                          Tiesa sukaustytas žmogas šiektiek esu ir nežinia kaip su laiku dabar man gautūsi, bet kokiam konvente ar kur butų visai smagu sudalyvaut. Trukumas būtų tas, kad artistiniu išsilavinimu nepasižymiu.
                          Beje būtų malonu išgirsti plačiau apie visą šitą reikalą.

                          P.S. Vilnietis esma.
                          O daba pasigailėsi!!!

                          Comment

                          • Dai-Katana
                            Podcast or Death




                            • 2004 10 04
                            • 687

                            #14
                            Cosplay nebūtina vaidinti. Pakanka tiesiog būti ir džiaugtis tuo, kad padarei dar kažką naujo ir įdomaus. Ar sėdėsi namie ir klausysi 10 kartą kažkokio drumm and bass, ar žiūrėsi 216 naruto epizodą, ar vėl gersi ten eilinį kartą su draugais iki žemės graibymo alų, ar nuvažiuosi kažkur į susibūrimą, kuris būna kartą per metus ar išvis nebūna... Aš rinkčiausi paskutinį, tiesiog aš nelabai tai mėgstu (kiti mėgsta, bet nedrįsta).

                            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                            Comment

                            • Sable
                              The Hitchhiker





                              • 2005 03 11
                              • 1530

                              #15
                              As uz susiburimus, maskaradai visokie irgi iki tam tikros ribos palaikomi mano. Cowboy'ais ar militaristais buves jau ne syki. Net Neo is Matricos, kuria kazkada shulioj ir parodijavom per vaidinima. Visai fun tokio pobudzio dalykai. Kaip cia Ketou ir sake daznas lauzosi iskilus realiai galimybei patusint ir kartu pakosplayint. Tikriausiai pats zodis cosplay atbaido kazkiek. Man pvz irgi nenorom kyla asociacijos su kazkokiais tais japonu nukrypimais >_>'
                              Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2007-02-15, 21:17.

                              Comment

                              Working...