anime atsiradimas lietuvoje ^^

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • black_leja
    AZ rėmėjas


    • 2009 11 16
    • 1079

    anime atsiradimas lietuvoje ^^

    na gal pusvalandi narsiau forume bet neradau panasios temos(pritruko kantrybes ieskoti ^^) todel nusprendziau pradeti gija. viena diena tiesiog idomu pasidare kada lietuvoje anime buvo pradeta ziureti kaip anime o ne tik animaciniai filmukai vaikams ir kas yra seniau jo gerbejai ?
    Society is a market where we sell our souls
  • DIX
    エドワード


    • 2008 08 22
    • 243

    #2
    Kai tapo prieinamas visiems, nekalbu apie torrent laikus, bet pries kokius 6-7 metus praėjus ftp servus gan nemažai animės būdavo galima rasti. Per TV matyti senieji shounen ryškiai skirėsi nuo cartoon stiliaus multiku, tai plačiau pasidomėjus nemanau, kad buvo sunku atrasti, kas per daiktas ta japonų animacija.

    Spoileris:

    Comment

    • Marija-Indre
      Naujokas
      • 2010 01 06
      • 3

      #3
      Gal ir įdomu,bet juk lt anime kaip ir nera,ar klystu? multiplikaciniais filmukais vadina IR TAI seniausi rusiski,koks nors ''eziukas ruke'',gal gi kuria kokius nors dailes akademijoi?

      Comment

      • Hellsing_lover
        Purinsesu no Darukuneso




        • 2007 02 15
        • 1319

        #4
        Visa, ką teko matyti lietuviško, sukurto bent truputį kuo panašiu japonišku stiliumi (na, bent didelės idealistinės akys), tai tik žurnalo mergaitėms SU P.E.R (ar SUPER) komiksas, gana panašus į tokį animuotą stilių

        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

        Comment

        • sagara sanosuke
          forumo idiotas
          • 2009 04 14
          • 134

          #5
          aš šiaip supratau kad čia kalbama ne apie Lietuvoje kurtus o apie tai kada imta žiūrėti ne kaip į animaciją

          Comment

          • black_leja
            AZ rėmėjas


            • 2009 11 16
            • 1079

            #6
            na taip lietuviai negali pasigrti anime kurimu ^^ bet anime buvo pradeta rodyti lietuvoje daug anksciau negu buvo suprasta kaip anime prisiminkime laikus kai dar vaikai keldavomes ziureti digimonus juk jie irgi ieina i anime ^^, todel ir idomu kas kiek metu jau domisi anime kaip anime ^^
            Society is a market where we sell our souls

            Comment

            • sek0ne
              AnimeMinusFamHator




              • 2007 04 28
              • 1260

              #7
              oi klysti brol, as su chebra savo "kluba" jau ~1999 turejom. o VLN jau dar seniau anime klubas buvo ikurtas (paklausk mirce anime kanale)
              tad asiurbdavom anime ir FTP, MIRC, Direckt... tada nebuvo jokiu torentu tada buvo rm, asf ir mpg formatai... tada atsirado DivX ir anime megejai isrado OGM ir MKV , nes reikejo atogaus formato takeliams sudeti...
              dauguma is cia esanciu tada dar mokyklos nelanke :P

              as savo pirma anime pamaciau pries ~20metu ar seniau (Batuotas katinas, Totoro, Skrajojantis Laivas Vaiduoklis)

              Comment

              • Airiz
                מיד





                • 2004 01 09
                • 1656

                #8
                Anime visur ishskyru Japonija yra subkulturos dalis,todel tokio globalaus suvokimo kaip Ce multikai o Ce anime nera.Vieni ziuro anime,kiti ne.Kam buvo aktualu tie jau videokasetese anime ziurejo.

                Comment

                • Ru.
                  Narys

                  • 2008 02 24
                  • 67

                  #9
                  na mano mama, kai pamatė per tv kad batuotą katiną rodo, ( va šitą http://en.wikipedia.org/wiki/Puss_in...281969_film%29) tai sako kad čia jos vaikystės "multikas". iš pradžių nepatikėjau, bet kai ji man pradėjo to katino žodžius kartot tai nežinau... darom išvada kad anime Lietuvoj egzistavo ir senovėj DD

                  Comment

                  • fasian
                    Tas kur daug kalba.


                    • 2009 01 28
                    • 586

                    #10
                    Man rodos prasidėjo nuo dbz kaip pradėjo rodyt, dauguma tada kurie turėjo netą siust dbz filmus ir palaipsniui taip perėjo ant kitų anime.
                    Ech tie seni laikai ..

                    Comment

                    • FreaK`aZ
                      Rimtas architektorius




                      • 2005 02 22
                      • 532

                      #11
                      Autorius Ru.
                      na mano mama, kai pamatė per tv kad batuotą katiną rodo, ( va šitą http://en.wikipedia.org/wiki/Puss_in...281969_film%29) tai sako kad čia jos vaikystės "multikas". iš pradžių nepatikėjau, bet kai ji man pradėjo to katino žodžius kartot tai nežinau... darom išvada kad anime Lietuvoj egzistavo ir senovėj DD
                      Nagagutsu wo Haita Neko lietuvoj tikrai rodė jau tada, kai aš dar mokyklon nejau, tai like prieš 20 metų, ir tikrai rodė dar seniau, nes mano tėvai irgi puikiausiai atsimena šį anime, tik tiesa tada niekas nežinojo kad tai anime ir tai buvo eilinis multikas, o ir lietuvos kaipo tokios tada nebuvo, buvo LTSR, tai nesiskaito
                      Šiaip dar iki visų spyd reiserių ar candy candy rodė tokį anime Bitė Maja tik vėlgi visiem tai buvo eiliniai multikai. o šiaip tai apie 1996 metus atsimenu video nuomoj atsirado VHS su streef fighter 2, Guyveriu ir dar viena su makai toshi shinjuku.
                      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                      with a sick idea of world domination"

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        #12
                        Priklauso nuo to, kaip skaitysi tą atsiradimą? Ar tada kai pirmą kartą Lietuvoje, bet kokiu formatu buvo platinami anime ar bent rodomi ar matyti kažkieno? Ar tai būtų suvokimas, kad tie "multikai" yra anime? Ar net nežinant žodžio anime suvokimas, kad tai yra kiek kitokia, specifinė animaciją nuo visos likusios?
                        Man pasireiškė pastarasis variantas, dar labai seniai seniai, kai buvau mazgius ir nerodė nei speed racerio nei Marso, nei ten to kažkokio apie futbolą, mano teta išnuomavo ar parsivežė iš lenkijos VHS'ą su animacija, kurioje vienas pagrindinių personažų galėdavo pasiverst į bet kokį daiktą su atitinkamu kiekiu klonų. Buvo moteris kurią finalinėj scenoj blogietė mušdama nuplėšia drabužius (kas mane labai šokiravo anuomet) ir bendrai paėmus tai buvo space-opera or something.
                        Bet esmė tokia, kad nuo to laiko labai krisdavo į akis kur yra anime, o kur multikai (tiesa Freako Bitę Mają laikydavau multiku, nes ne tik, kad vakarietiškas piešimas buvo, bet ir dubliuotas prancūziškai), bet tokį žodį kaip anime išgirdau kiek vėliau, tačiau tikrai ne tada kai DBZ pradėjo rodyt, kaip daugumai jaunesnių animešikų dabar yra.
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Shenn
                          Forumo ligonis


                          • 2009 09 21
                          • 544

                          #13
                          Man seniausi atsiminimai su anime susije irgi yra "Batuotas katinas" ir "Skrajojantis laivas vaiduoklis" . Aišku tada dar nežinojau ,jog tai anime. Pamenu kaip rašiau laiška i LTV, prašiau ,kad mano 8 gimtadienio proga ta diena parodytu "Batuotą katiną" . Kas nuostabiausia ,jog taip ir įvyko. Tada ne negalvojau ,jog tai tebuvo sutapimas

                          Comment

                          • Aivaras
                            ką tu?

                            • 2008 09 10
                            • 358

                            #14
                            aš pats sužinojau jog tie songokai t.t. yra anime prieš kokius pusantrų metų, o buvo kaip ir visiems, eiliniai multikai vaikams xD o pagalvojus dbz in Lt kokiais 2000aisiais pradėjo rodyt ar ne?Na pamenu, kad pradinėse turėjau lipdukų kolekciją ir kiemas būdavo tuščias kol rodydavo jį.

                            Comment

                            • black_leja
                              AZ rėmėjas


                              • 2009 11 16
                              • 1079

                              #15
                              iki siol vykusios diskusijo conclusion :
                              oho nustebau suzinujusi kad anime jau buvo ziurima taip sesniai wow ^^ pasijutau tikra jaunikle taip pat nezinojau kad lietuvoje isvis buvo anime klubu 1999 lol ir visdelto is pogrindzio anime mazdaug isejo tada kai lt kanalai pradejo rodyti dbz t.y palyginus tikrai neseniai ^^.
                              Society is a market where we sell our souls

                              Comment

                              Working...