Anime Register progama

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ewaldazas
    Naujokas
    • 2010 01 19
    • 3

    Anime Register progama

    Sveiki, tai va sukūriau su draugu tokia programa į kurią galima būtų galima susidėt visą savo anime sąrašą, nedideli kiekvieno anime aprašymą ir paveikslėlį. Įdėjau kelias kalbas: Lietuvių, Anglų ir Rusų. Šita programa labai paprasta, kažko įspūdingo nesitikėkit, kadangi šią programa kūriau sau . Nuoroda į youtube pažiūrėt bent kaip ji atrodo ir veikia: http://www.youtube.com/watch?v=To8rqL1yQL4.
    O čia nuoroda ją parsisiųsti: http://www.megaupload.com/?d=1PX81W0H.
    Yra naujesnė versija šitos programos, pridėjau paieška anime sąrašui ir pakeičiau keleta smulkmenų.
    Nuoroda naujos versijos: http://www.megaupload.com/?d=4DGZP6DU.
    Tikiuosi ši programa pravers kam nors.
    Paskutinis pakeitimas nuo Ewaldazas; 2010-06-27, 20:08.
  • FreaK`aZ
    Rimtas architektorius




    • 2005 02 22
    • 532

    #2
    Na, man realiai tai kyla klausimas kam to reik, kai yra MAL'as ar anidb. Geriau užkurtumėt kokį anime scroblerį (kažką panašaus į Last.fm scroblerį), pluginą kuris automatiškai fiksuotų peržiūrėtą anime per kokį mpc ir updeitintų tavo MAL list'ą.
    Anywayz, kažkokia iniciatyva visada sveikintina, so keep up.
    "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
    with a sick idea of world domination"

    Comment

    • Shenn
      Forumo ligonis


      • 2009 09 21
      • 544

      #3
      Autorius FreaK`aZ
      Na, man realiai tai kyla klausimas kam to reik, kai yra MAL'as ar anidb. Geriau užkurtumėt kokį anime scroblerį (kažką panašaus į Last.fm scroblerį), pluginą kuris automatiškai fiksuotų peržiūrėtą anime per kokį mpc ir updeitintų tavo MAL list'ą.
      Anywayz, kažkokia iniciatyva visada sveikintina, so keep up.
      Taigi yra " MAL updater" tam http://www.malupdater.com/

      Comment

      • Ewaldazas
        Naujokas
        • 2010 01 19
        • 3

        #4
        Autorius FreaK`aZ
        Na, man realiai tai kyla klausimas kam to reik, kai yra MAL'as ar anidb. Geriau užkurtumėt kokį anime scroblerį (kažką panašaus į Last.fm scroblerį), pluginą kuris automatiškai fiksuotų peržiūrėtą anime per kokį mpc ir updeitintų tavo MAL list'ą.
        Anywayz, kažkokia iniciatyva visada sveikintina, so keep up.
        Na pirmiausiai aš norėjau patobulint savo programavimo žinias ir pasidaryt kažka naudingo sau. Kilo ši idėja, na ir pabaigiau ją, draugas patarė įmest į neta šitą programa, sako gal kam prireiks. Tai teko įmest kalbas kelias naujas ir ištaisyt daug bugų. Žinau kad yra anidb ir mal, bet visi jie reikalauja neto. O dėl anime scroblerio kaip tu minėjai, tikrai nebūtų lengva pakurt (bent jau man), ten atsiranda sql, framewokas kuriame aš esu visiškas naujokas ir dar daug niuansu, galbūt ateity pakursiu.
        Paskutinis pakeitimas nuo Ewaldazas; 2010-03-02, 20:25.

        Comment

        • xipzo
          I hate IDIOTS

          • 2009 04 16
          • 224

          #5
          o neina padaryt siam tavo projektukui kokionors serverio , kuriame b8tu saugomi aprasymai? pvz - Bleach pasirenki bleach ir ismeta aprasymus pagal vartotojus beto , gal sourcekodu pasidalintum? galbut ir kiti zmones prisidetu kurdami si projektuka? galetume ji paversti mazu az aprasymu weveriu
          My Anime List <---
          Waiting for Peacefull summer...

          Comment

          • Ewaldazas
            Naujokas
            • 2010 01 19
            • 3

            #6
            Autorius xipzo
            o neina padaryt siam tavo projektukui kokionors serverio , kuriame b8tu saugomi aprasymai? pvz - Bleach pasirenki bleach ir ismeta aprasymus pagal vartotojus beto , gal sourcekodu pasidalintum? galbut ir kiti zmones prisidetu kurdami si projektuka? galetume ji paversti mazu az aprasymu weveriu
            Na serveri butu galima pakurt, turiu draugą kuris turi vieną, bet tada reikėtų rašyt frameworką ir t.t. o aš dar žalias rašant tokius dalykus. Dėl source kodo jei kam reik galiu pasidalint, man negaila . Aišku turiu draugą kuris tą frameworką galėtų parašyt, bet tai yra gan nemažai darbo jį parašyt ir užimtu daug laiko, kurio jis ir neturi.

            Comment

            • xipzo
              I hate IDIOTS

              • 2009 04 16
              • 224

              #7
              Na , source kodu butu tikrai malonu , jei pasidalintum manau prisesciau ir pats paziuret ka cia galima padaryt , frameworkas irgi butu pats tas parasyt , as irgi su juo nesu labai igudes ir butu kaiptik praktikai jei nesunku papostink cia ar 5 pm sorca

              keletas dalyku , kuriuos reiktu pakeist norint patobulint programa :
              1. paradaryti , kad prideti butu paspaudziamas ir ismestu forma , kurioje pilnai viska sutvarkytum apie ta anime .
              2. Kiekviena karta ijungus reikia nustatineti kalba... butu galima padaryt faila , kuris butu atveriamas kartu su programa ir jame butu issaugojami ankstesni nustatymai , taipat reiktu padaryt funkcija , kuri leistu programele nuleist i system try (ten rpie laikroduko) + reiketu funkcijso nustatymuose , kad galetu ja nustayt pasileist kartu su win ir pasirinkt minimalizuota ar maksimalizuota ir reiktu hotkejaus nustatymu , kurie leistu ja iskviest paspaudus tam tikrus mygtukus vienu metu.
              3. Manau , galbut nebutina sukurt tokia duom baze , kaip minejau anksciau , bet butu galima pacioje programoje idet 2 funkcijas- upload ir download bei server lista . I serveri galetume sukelti failus ir is ten juos parsisiusti. Jei programa turetu funkcja issaugojancia visus aprasymus 1 aplanke , tada per ja parsiustus failus ir issaugotus tame aplanke ji nuskaitytu ir pridetu prie aprasymu (butu gerai refresh funkcija listui atnaujint) + su upload galetume patis kelti aprasymus i serveri .
              4. prie anime aprasymo galetu buti rasoma data ir laikas , kada pridetas
              5. pacios programos aplinka galetu but labiau keiciama pvz , kad galetum backgrounda pasikeist ar pns na kazka panasaus i temas sukurt =]

              Tai stai pora ideju , jei tesi si projektuka
              Aisku viskam reikia darbo , bet tai nera labai sunku ir butu puikus darbelis savo programavimo zinioms gilinti Tai jei sorce kodu pasidalinsi , gal kanors ir suregzim , aisku jei bus laiko as irgi daug apie c++ neismanau , pas manes labiau darbas su tinklapiais ir dizainu eina , tad butu ir man proga pasimokyt , pagilint zinias + smagus ir naudingas cia projektas atrodo
              Paskutinis pakeitimas nuo xipzo; 2010-03-03, 06:58.
              My Anime List <---
              Waiting for Peacefull summer...

              Comment

              Working...