Anime ant DVD grotuvo

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Wooden Shield

    Anime ant DVD grotuvo

    Sveiki.Ar imanoma kaip nors konvertuoti ar dar ka nors padaryti su subbed serijomis,kad jas galim butu zeti per DVD?Nesvarbu,kad kokibe bus prastesne ar garsas,svarbu,kad butu imanoma zeti.O gal yra is kur nors jau paruostu anime zeti per DVD?
  • Futari
    AZ rėmėjas



    • 2007 01 07
    • 1094

    #2
    Daznai fansuberiu yra leidziamos vadinamosios "low-quality" SD serijos, avi formatu, bet ju rezoliucija kartais buna mazesne nei noretusi (~704x396), tokias pilnai paveza CD/DVD grotuvai.

    Comment

    • TeraX
      Naujokas
      • 2008 01 30
      • 22

      #3
      Nu aš taip ir nesugebėjau paleist an DVD grotuvo failų sus subais, kurie nėra įripinti (tipo, kai gali išjungt ar pasirinkt) Dar gerai, kad tuose anime buvo eng garso takelis pridėtas, tai tą pakeist ėjo... Konvertuot gal ir įmanoma, bet kažkada bandžiau, tai po valandos konverterių ieškojimo ir po dar valandos konvertavimo nieko nesigavo... Žodžiu jei labai nori žiūrėt ant TV, geras variantas yra kompą atsinešt prie teliko ir pasijungt- taip aš ir darau, tik tada jau žiūriu kokias 10 serijų iš karto ar bent jau kokį filmą.

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • TeraX
        Naujokas
        • 2008 01 30
        • 22

        #4
        Autorius Futari
        Daznai fansuberiu yra leidziamos vadinamosios "low-quality" SD serijos, avi formatu, bet ju rezoliucija kartais buna mazesne nei noretusi (~704x396), tokias pilnai paveza CD/DVD grotuvai.
        Na ant prastesnio TV tokios rezoliucijos sočiai tiesą sakant... Ant LCD televizorių aišku mažokai, bet jei nesi labai reiklus, pakanka toliau atsisėst , o kokybė būna kaip DVD.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Šiaip daug kas priklauso nuo DVD tavo grotuvo, jei jis skaito tokius formatus kaip "Xvid", "Dvix" ir pan. Tada tau reikia siųstis tik "avi" formato. Arba jei jau parsisiunti kitokiu formatu (pvz.: "mkv") gali konvertuoti į (avi), o šiam darbui atlikti puikiai tinka Ši programėlė. Dar gali bandyti paprasčiausiai pakeisti formato pavadinimą (nutrynęs galūnę pvz mkv ir parašai avi). O šiaip tau reikėtų pažiurėti kokius tiksliai formatus skaito tavo DVD, jie būna surašyti ant pačio dvd šalia valdymo migtukų arba ten kur dedasi didkas.

          PS.: O ateityje klausimus užduok, Klausimai: kas? kur? kaip? kodel? ir iš kur? gijoje

          Comment

          • Wooden Shield

            #6
            Autorius amidau
            Šiaip daug kas priklauso nuo DVD tavo grotuvo, jei jis skaito tokius formatus kaip "Xvid", "Dvix" ir pan. Tada tau reikia siųstis tik "avi" formato. Arba jei jau parsisiunti kitokiu formatu (pvz.: "mkv") gali konvertuoti į (avi), o šiam darbui atlikti puikiai tinka Ši programėlė. Dar gali bandyti paprasčiausiai pakeisti formato pavadinimą (nutrynęs galūnę pvz mkv ir parašai avi). O šiaip tau reikėtų pažiurėti kokius tiksliai formatus skaito tavo DVD, jie būna surašyti ant pačio dvd šalia valdymo migtukų arba ten kur dedasi didkas.

            PS.: O ateityje klausimus užduok, Klausimai: kas? kur? kaip? kodel? ir iš kur? gijoje
            Deja mano DVD neskaito nei Xvid nei Dvix formatu.Jei gerai pasiziurejau raso,kad skaito siuos formatus:Mp3,Mp2,Jpeg,Dat,Mpg,Vob,Avi ir Wma.Dabar man neaisku jei Anime yra avi formato ir raso,akd skaito Avi formata,kodel man nepasileidzia Anime?

            Del klausimu zinosiu.
            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2008-09-03, 19:58.

            Comment

            • Futari
              AZ rėmėjas



              • 2007 01 07
              • 1094

              #7
              Jeigu neskaito Divx, tai kazkoks mano manymu keistas playeris Tada reiketu daryti Lossless AVI tikriausiai... Konvertavimui megstu Total Video Converter, bet ji reikia uzregint ir nulauzt kitaip ribotai konvertina.

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #8
                Autorius Wooden Shield
                Deja mano DVD neskaito nei Xvid nei Dvix formatu.Jei gerai pasiziurejau raso,kad skaito siuos formatus:Mp3,Mp2,Jpeg,Dat,Mpg,Vob,Avi ir Wma.Dabar man neaisku jei Anime yra avi formato ir raso,akd skaito Avi formata,kodel man nepasileidzia Anime?

                Del klausimu zinosiu.
                Na tie Xvid ir Dvix tai ir iena į avi. Kartais ir man taip būna, nors ir avi, bet nepasileidžia, tada vienintelė išeitis, konvertavimas. Su ta programėle (nuoroda ankstesniam poste) pabandyk konvertuot i Dvix Avi aš taip darau ir man visada rodo, šiap btu geriausia pasibandymui koki neilga video konvertuok i ta Dvix Avi ir įsirašyk į koki perrašoma diską (kad disku bereikalo negadint), ir jei neveiks bandyk kitus formatus kol surasi tau tinkama, o tada gelesi nesunkiai žiurėti anime per savo dvd

                Autorius Futari
                Jeigu neskaito Divx, tai kazkoks mano manymu keistas playeris Tada reiketu daryti Lossless AVI tikriausiai... Konvertavimui megstu Total Video Converter, bet ji reikia uzregint ir nulauzt kitaip ribotai konvertina.
                Na tame linke kur daviau ten jau yra viskas kad nulaužtum TVC.
                Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2008-09-03, 20:11.

                Comment

                • Wooden Shield

                  #9
                  Ok dekui einu pameginsiu

                  Comment

                  • Futari
                    AZ rėmėjas



                    • 2007 01 07
                    • 1094

                    #10
                    Autorius amidau
                    Na tame linke kur daviau ten jau yra viskas kad nulaužtum TVC.
                    Ooo. Nepastebejau kad ir tu ji parekomendavai. Siaip labai gera programa. Daug sugeba.

                    Comment

                    • FainaruFantaji
                      Cyber Snake

                      • 2007 04 28
                      • 579

                      #11
                      Na seip daznai sukraunu kompaktus su anime ant DVD grotuvo, bet kai atgausiu visus baldus nebedesiu.



                      Working underground.

                      Comment

                      Working...