Veoh TV

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Shary
    replied
    Per Veoha dabar dazniausiai ziuriu kokius animeh movies :3
    (su hotspot shieldu, kad pasleptu mano tautybe )

    Rašyti komentarą:


  • Futari
    replied
    Esame sita bande. Bent man kuri laika paveike, o po to nebeapeidavo.

    Rašyti komentarą:


  • jukilo
    Guest replied
    Na va radau toki video kaip atblokouti su tokia programa http://www.youtube.com/watch?v=Mmp3i-uwluU beja dar pats nebanziau jei kas pabandysit pasakykit

    Rašyti komentarą:


  • Exotic Anime Girl
    replied
    pati as sunciuosi tuos anime,bet ir per youtube ar kt. vistiek man patinka ir siustis ir ziureti

    Rašyti komentarą:


  • Verdict
    replied
    Esu dėkingas veoh'ui, kad užblokavo - visą anime žiūrėdavau online. Po užblokavimo įpratau viską siųstis. Šitaip žymiai geriau. Nors, aišku, kiekvieno pasirinkimas. Petition'ą pasiršiau, tačiau su tiek mažai parašų nieko nebus.

    Rašyti komentarą:


  • Rikka
    replied
    Niekada nežiūrėjau anime online. Visada siųsdavaus. Kažkaip tas Veoh dingimas man didelių problemų nesukėlė. Bet peticija pasirasiau

    Rašyti komentarą:


  • FantasyBeast
    replied
    Atrodo Veoh Jau paskelbe kad uzblokuosianti viso pasaulio ip isskyrus Siaures Amerikos ..nes veoh gauna per dauk nusiskundimu del nelegaliu video todel cia taip ir daro viska tad galit rasinet nerasinet vistiek neatblokins cia nieko....Man tai kaip ir nera skirtumo ar ten uzblokinta ar ne ..megstu anime geros kokybes o ne per maza ekranely...(pvz kaip youtube ..)

    Rašyti komentarą:


  • setas
    replied
    as cia kaip dideles bedos ir nematau nes per ten kaip ir nieko neziuredavau praktiskai viska siunciuos ir bedos nematau

    Rašyti komentarą:


  • Futari
    replied
    O as jau ipratau atsisiusti. Juolab kad torentuos iskart po airinimo pasirodo.

    Rašyti komentarą:


  • Exotic Anime Girl
    replied
    nu dabar bus galima ziureti per youtube ten anime visas kalnas
    Paskutinis pakeitimas nuo Exotic Anime Girl; 2008-09-19, 15:00.

    Rašyti komentarą:


  • InuyashaGirl
    replied
    Jau senai neweikia. . .gaila. . labai gaila. . bet galima ir kitur anime ziuret. .

    Rašyti komentarą:


  • Exotic Anime Girl
    replied
    labai blogai kad Veoh TV neveikia dabar ejau isitikinti kad neveikia ir... tikrai neveikia! blogai,labai blogai noreciau kad butu Veoh TV...

    Rašyti komentarą:


  • sawer
    replied
    Vik myliu as tave

    Rašyti komentarą:


  • Cheshiro
    replied
    Autorius Lov'Za
    Tiesa , man atsiust viena anime trunka kazkur 30min o laukt nesinori tai ziuret online buvo daug patogiau , o dabar tai visai ;(
    pazejus tai stebousi kip grit atsisiuncia jum... man raso ~12-88h nuo puses paros iki... labai nustebau kai viena kart ismete [3 month 15 hours 46 minutes]
    bet nemanau kad del peticijos as nors pasikeis ir atblokuos salis kurias jau uzblokavo...

    Rašyti komentarą:


  • Rege
    replied
    ziauriu cia ne ish shio ne ish to uzhdrausti kai kuriems zmonems ir salims priejima, atrodo mes uz ineta nemoketumem. be to atrodo tas puslapis nemokamas, o jie paeme ir uzhblokavo...labai smagu
    ziauru
    tingiu as siustis, ir beje girdejau ir kiti puslapiai panasiai padare...uzblokavo vagrsus lietuvius
    ...

    Rašyti komentarą:

Working...