Veoh TV

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Fraifan
    Narys

    • 2008 05 10
    • 44

    Veoh TV

    Veoh TV buvo vienas iš didžiausių anime filmukus talpinantis tinklapis... Bet šiandien, kai norėdamas pažiūreti naujas D. Gray-man serijas įėjau į Veoh TV tinklapį buvau nemaloniai nustebintas... Prieš akis iššoko užrašas: " Veoh TV is no longer available in Lithuania". Pasirodo, jau yra užblokuotos 34 pasaulio šalys ir šis skaičius vis auga. Tokie Veoh TV veiksmai yra interneto vartotojų diskriminacija, taigi būčiau dėkingas, jei kas nors pasirašytų šią peticiją:

    http://www.petitiononline.com/aid/petition.html

    Iš anksto ačiū.
  • MissMurder

    #2
    taigi nėra taip blogai. manęs neužblokavo. paprasčiausiai neik ieškoti pačiame tinklalapyje, eik ieškoti per programą.

    Comment

    • Fraifan
      Narys

      • 2008 05 10
      • 44

      #3
      Per programa kas, kad leidža ieškot, bet nepaleidžia filmukų Rodo juodą ekraną, kuriame Loading sukasi ir viskas, lauk kiek nori...

      Comment

      • MissMurder

        #4
        kai pasakei... tai žiūriu, kad man irgi nerodo Death Note. o.O reikės bandyt siųstis.

        Comment

        • Lov'Za
          Otaku/Gamer

          • 2008 05 12
          • 32

          #5
          visalaik ziuredavau penktadieniais per Veoh Naruto:Shippuden ir Bleach o dbr uzblokino nu kas per nesamone , juk Veoh toks geras dalykas o dbr block nu negaliu , nu ka padarysi? reikes siust reiskes
          Your Smile Will Help You Survive

          Comment

          • Futari
            AZ rėmėjas



            • 2007 01 07
            • 1094

            #6
            Butinai pasirasysiu. Pasiutimui nebuvo ribu, kai pamaciau ta uzrasa. Kaip as be savo mielojo SOUL EATER?! D: Isizeidziau, esu nusivylus tuo Veohu...
            Esu 221oji pasirasius pries internetine diskriminacija!

            As irgi maniau, kad Veoh TV duos vilciu, bet kurgi tau.
            Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2008-05-31, 18:14.

            Comment

            • Lov'Za
              Otaku/Gamer

              • 2008 05 12
              • 32

              #7
              Veoh Tv irgi neveikia ;(
              Your Smile Will Help You Survive

              Comment

              • Fraifan
                Narys

                • 2008 05 10
                • 44

                #8
                Autorius Futari
                Butinai pasirasysiu. Pasiutimui nebuvo ribu, kai pamaciau ta uzrasa. Kaip as be savo mielojo SOUL EATER?! D: Isizeidziau, esu nusivylus tuo Veohu...
                Esu 221oji pasirasius pries internetine diskriminacija!

                As irgi maniau, kad Veoh TV duos vilciu, bet kurgi tau.
                :O 221? aš kai pasirašinėjau ( tai buvo apie 15h) buvau 151 ar 152

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1319

                  #9
                  Kažkoks nesusipratimas. Kai pamačiau, kokias nesąmones pradėjo daryti Veoh tv, tai vos iš kedės nenuvirtau. Niekaip nesuprantu, kodėl, nei iš šio, nei iš to, pradėjo tokias 'varkias' daryt?

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • Fraifan
                    Narys

                    • 2008 05 10
                    • 44

                    #10
                    Kažką forumuose rašė, kad čia kažkaip bando vartotojų skaičių modifikuot ar kažkokias tokias machinacijas...

                    Comment

                    • dArt
                      Rimtas forumo narys

                      • 2006 12 23
                      • 134

                      #11
                      Man tai absoliučiai vienodai. Gyvenime nežiūrėjau anime online.

                      Norint išlaikyti "streaming video" puslapį reikia nerealių resursų. O tai žinoma atitinkamai kainuoja.

                      Veoh jei teisingai atsimenu daugiausia talpinoa anime filmus ir serialus. Kas yra nelegalu. Todėl esu tikras, kad jie turėjo nemažai problemu dėl autorinių tesių.

                      Reklamos. Nežinau ar ten būdavo reklamos, bet jei būdavo gali būti kad paliko tik tas šalis, kurios nešdavo daugiausia pelno. O visokias Lietuvas ir latvijas užblokino.

                      Atsisiųsti failą ypač jei naujasyra tikrai gan nesudėtinga. ir per torrent iš užsienio ar linkomanijos ir per tiekėjų ftp ir t.t. Kas nemoka busproga išmokti. Manau kad atsisiuntus kokybė tikrai bus žymiai geresnė.

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1319

                        #12
                        Autorius dArt
                        Atsisiųsti failą ypač jei naujas yra tikrai gan nesudėtinga. ir per torrent iš užsienio ar linkomanijos ir per tiekėjų ftp ir t.t. Kas nemoka bus proga išmokti. Manau kad atsisiuntus kokybė tikrai bus žymiai geresnė.
                        Betgi manyčiau tame ir yra problema, kadangi žiūrint anime 'online', nereikia laukti kol viską atsiųs, nes siunčiant epizodus tenka laukti ~1h (kas turi lėtesnį interneto greitį).

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • Fraifan
                          Narys

                          • 2008 05 10
                          • 44

                          #13
                          Autorius Hellsing_lover
                          Betgi manyčiau tame ir yra problema, kadangi žiūrint anime 'online', nereikia laukti kol viską atsiųs, nes siunčiant epizodus tenka laukti ~1h (kas turi lėtesnį interneto greitį).
                          Agreed. Downloading is agony

                          Comment

                          • Bloogis

                            #14
                            Katik pasirasiau peticijoj ir as buvau 512.

                            Beje as asmeniskai beveik visus anime esu ziurejes online todel sis dalykas tikrai man nepatinka.

                            Comment

                            • Lov'Za
                              Otaku/Gamer

                              • 2008 05 12
                              • 32

                              #15
                              Autorius Hellsing_lover
                              Betgi manyčiau tame ir yra problema, kadangi žiūrint anime 'online', nereikia laukti kol viską atsiųs, nes siunčiant epizodus tenka laukti ~1h (kas turi lėtesnį interneto greitį).
                              Tiesa , man atsiust viena anime trunka kazkur 30min o laukt nesinori tai ziuret online buvo daug patogiau , o dabar tai visai ;(
                              Your Smile Will Help You Survive

                              Comment

                              Working...