Geriausia komedija 2016

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1115

    Geriausia komedija 2016

    <hr>
    Geriausia komedija 2016
    <hr>
    » Puiki komedija yra pilna originalaus ir įvairus humoro, neretai ir vykusių parodijos elementų. Svarbu, kad viskas yra "savo laiku ir vietoje", neperspausta. Geras humoras priverčia išspausti ne tik šypseną, bet ir nuoširdžiai nusikvatoti.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
    <li> Watashi ga Motete Dousunda
    <li> Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge
    <li> Sakamoto desu ga?
    <li> Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!
    </ul></td></table><hr>
    28
    Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
    0%
    17
    Watashi ga Motete Dousunda
    0%
    2
    Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge
    0%
    2
    Sakamoto desu ga?
    0%
    5
    Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!
    0%
    2

    The poll is expired.

  • Yuu_S
    友人
    • 2010 05 24
    • 13

    #2
    Sunku apsispręst ar už Tanaka-san ar už Sakamoto balsuot nes abu beveik vienodai geri

    Anime-Planet.com - anime | manga | watch anime online

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 769

      #3


      Tik uz si

      Comment

      • ciombiukas
        Forumo maniakas




        • 2009 09 18
        • 470

        #4
        O taip, KonoSuba tikrai gera komedija

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2949

          #5
          Sakamoto per greitai išsikvepia, bet šį kartą rinktis yra iš ko. Nenorom renkuosi Konosuba.

          Comment

          • Miglaja
            Cute potato ~


            • 2007 12 16
            • 560

            #6
            Sulaukėm smagių komedijų ir rinktis tikrai yra iš ko.

            Sakamoto desu ga? turi labai specifinį humorą. Manęs nepapirko perdėtas absurdas.
            Pripažinsiu, Konosuba puiki komedija/parodija pašiepianti mano nemėgstamiausią anime tematiką Bet šito anime šlovė tęsis ir antrą sezoną, tad reik pastebėti ir mažiau populiarius.
            Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru! labai lengvai susižiūrintis anime, su tikrai daug komiškų elementų. Su juo viskas labai gerai.
            Būsiu nepopuliari ir balsą atiduodu Watashi ga Motete Dousunda - bent 5 serijas juokiausi balsu. Mano vertinimo skalėj tai yra daug
            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1115

              #7
              Kategorija, kurioje net nereikia galvoti už ką balsuoti, atsakymas tik už KonoSuba!!! Nenorom jį paėmiau, buvau labai skeptiška, bet tai viena geriausių mano matytų komedijų (ir tikrai ne tik per 2016). Serialas puikiai, net nuostabiai parodijuoja pasirinktą temą, yra pilnas absurdiškų, bet juokingų iki nukritimo situacijų.

              Labai gaila, kad Www.Working!! nepateko į kategoriją, seriale išlaikoma iš pirmtako paveldėta atmosfera (na, kokie 85 - 90 %), tai miela,šilta ir kiek romantiška komedija.

              Watashi ga Motete Dousunda buvo tikrai geras, fujoshi tematika dar tik užgimsta, tai neišsemti klodai komedijai plėtoti, ne kartą juokiausi iš širdies.
              Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge buvo ramus ir šiltas, šypsojausi ne kartą, bet juoktis kaip ir neteko.
              Sakamoto desu ga? bandžiau 2-3 serijas, bet jo humoras buvo ne man, gal po kelių metų galvosiu kitaip.

              Iš visai dėmesio vertų komedijų dar verta paminėti Keijo, jis turėjo neblogų (bet dažnai laaabai absurdiškų) momentų, kurie privertė ne kartą šyptelėti.

              Comment

              Working...