Geriausias sportinis anime 2016

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Pagran2kas
    Forumo vilkas

    • 2013 11 23
    • 328

    Geriausias sportinis anime 2016


    Geriausias sportinis anime 2016


    » Geras sportinis anime - vertinamas realistiškumas, geras vaidzuojamos sporto rūšies atitikimas realybėje, herojų sportinis augimas anime eigoje, jo atvaizdavimas, sportinės intrigos.


    Nominantai:
    • Haikyuu S2 ir S3
    • Yuri!!! on ice
    • Diamond no Ace: Second Season
    • Days
    • Keijo!!!!!!!!

    26
    Haikyuu S2 ir S3
    0%
    15
    Yuri!!! on ice
    0%
    9
    Diamond no Ace: Second Season
    0%
    0
    Days
    0%
    1
    Keijo!!!!!!!!
    0%
    1

    The poll is expired.

    The end justifies the means.

    http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas
  • Augis24
    AZ rėmėjas




    • 2009 03 29
    • 769

    #2
    Keijo paziurejau pirmas 3 minutes ir butu galima duoti drasiai nominacija, tik ne sitoj kategorijoj, if you know what I mean

    O jei rimtai, tai Haikyuu, ne tik piesimas ir istorija, bet ir tas toks pozityvo pliupsnis si anime paverte vienu is favoritu siu metu ir apskritai favoritu is sportiniu anime.

    Comment

    • Dai-Katana
      Podcast or Death




      • 2004 10 04
      • 687

      #3
      "Keijo" yra lempa ir vienas epizodas yra maksimumas, ką aš ištvėriau, nors ir galvojau aukotis vardan kitų ir pažiūrėti.

      "Yuri on Ice", kaip jau minėjau kitoje kategorijoje, nelabai laikau sportu, nes man labiau link arto jis eina, nors techniškai tai sportas.

      "Days" toks average, kad aš turėjau dabar eiti ir pasižiūrėti kas tai yra viena tam, kad prisiminčiau. Po pusmečio aš jo neprisiminsiu išvis. Išskyrus jo raudonas skruostukus. Dabartinis "All Out" man paliko/palieka didesnį įspūdį.

      "Diamond no Ace" yra vienas iš nemažai jau esančių anime apie beizbolą, ir tie anime tikrai yra geri.

      "Haikyuu" nors ir labai nesinori duoti balsą už tai, kad tai yra nauji sezonai, tačiau tai yra pirmas anime apie tinklinį, kurį mačiau. Personažai charizmatiški ir visi komandos nariai gan smagiai perteikti ir jų asmenybės atvaizduotos. Net ir patys tyliausi. Ne taip, kaip kituose anime, kad pagrindinis personažas ir jo keli draugai, su kuriais jis susižaidęs gerai, gauna visą dėmesį, o kiti nors ir mirtų - pastebėtum tai tik praėjus kokia 10 epizodų. Balsas jam.

      SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2949

        #4
        Mergaitės, galit nesivarginti. Laimės vis tiek vienintelis vertas.

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1115

          #5
          Haikyuu man yra sportinis anime Nr. 1, o ir šiaip mano Top 50 yra tikrai ne žemiausioje pozicijoje
          Trūksta žodžių nusakyti kaip jis mane pavergė jau nuo pirmosios savo pasirodymo serijos dar 2014... S3 sužiūrėjau vienu prisėdimu >.<
          Veikėjai ir jų tarpusavio dinamika yra fantastiška, ech Tanaka ir Nishinoya išvis yra neužmušami, va čia tai duetas!

          Autorius Killerbee
          Mergaitės, galit nesivarginti. Laimės vis tiek vienintelis vertas.
          Tikrai taip!!! Jei laimės Yuri!!! on Ice, reiškia pasaulyje nebeliko teisybės >.< (ir sportą žiūrinčių vyrų!)

          Comment

          Working...