Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Yuri!!! on Ice ?

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (Puiku)

  8 53.33%
 • 4

  4 26.67%
 • 3

  1 6.67%
 • 2

  1 6.67%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  1 6.67%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 22

Yuri!!! On Ice

 1. #1
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31

  Yuri!!! On Ice


  Yuri!!! On Ice
  ユーリ!!! on ICE


  Studija: MAPPA
  Žanrai: romantika, sportas, gyvenimiškas
  Transliacija: nuo 2016-09-05 iki 2016-12-22
  Formatas: TV serijos
  Trukmė: 12 x 23 min.
  MAL reitingas: 8,67

  YouTube resursai:
  OP || AMV

  Papildoma Info:


  Didžiausia Japonijos dailiojo čiuožimo viltis Yuuri - ramus ir jautrus vaikinas. Gali būti talentingas čiuožėjas, tačiau konkursų stresas ir įtampa anksčiau ar vėliau paliečia kiekvieną sportininką. Būtent taip nutiko Yuuri, kuris prestižiniame Grand Prix finale neatlaikė spaudimo ir užvėrė vartus į savo karjeros viršūnę.
  Išgyvenus pralaimėjimo kartėlį tenka susitaikyti su likimu ir grįžti į realybę - pas tėvus. O vakarais svajoti apie savo dailiojo čiuožimo idealą Viktorą, penkiskart tapusį pasaulio dailiojo čiuožimo čempioną. Įkvėptas talentingojo sportininko ir paskatintas tėvų, Yuuri keliauja ir toliau treniruotis ant ledo. Vieną iš tokių treniruočių nufilmuoja jo vaikystės draugės mažametės dukros - ir ką jos daro toliau ? Video įkelia į internetą, kuris peržiūrimas tūkstančius kartų, o vieną iš jų - ir pačio pasaulio čempiono Viktoro, kuriam gimsta noras tapti to jauno čiuožėjo treneriu...

  Alergiški(-os) gražiems vaikinams - gali iškart nežiūrėt. Čia jų tikrai daug - liekni, grakštūs ir sportiški. Apsigavo tie, kurie šį anime nurašė kaip "mergaitišką" arba "yaoišką". Mergaitėms tikrai yra į ką paganyti akis, tačiau viskas tuo neapsiriboja.

  Kad ir kaip netikėta, tačiau istorijoje "pirmu smuiku griežia" sporto tema. Ledas, alinančios treniruotės, truputis poilsio, choreografijų kūrimai, fanų skanduotės ir varžybos. Intriga, kas laimės medalius, visuomet išlaikoma. Norima parodyti, kad sportas yra nenuspėjamas ir sėkmės faktoriaus čia nebūna - tik įdėtos pastangos ir teisingas susikaupimas.
  Na, o šalutinė istorija (dėl kurios, dauguma vaikinų vengia šito anime, kaip šėtonas kryžiaus) - romantika. Tačiau ta romantika čia sklando tarp vaikinų. Didžiąją dalį ta romantika yra tik numanoma, tačiau kaikuriais epizodais ji šokteli į naują lygmenį (ir iškelia naujas teorijas, dėl kurių pradedi žiūrėt į istoriją visai kitu kampu), kad tenka isteriškai juoktis arba braukti laimės ašaras (priklauso nuo žiūrovo).

  Visa kita čia yra puiku. Stebina veikėjų įvairovė : vienas arogantiškas, kitas geraširdis, trečias seksobomba. Kiekvienas turi savo cinkelį, kurie išryškėja retomis poilsio akimirkomis tarp treniruočių. Pagrindinis personažas Yuuri nėra labai įsimintinas. Daug labiau sužavėjo rusas Vytia (aka Viktoras). Pozityvus, atsipalaidavęs ir visus kitus vedantis iš proto (visom prasmėm). Nenusileidžia jam ir kitas jo kraštietis Yurio su savo arogancija ir rusišku mentalitetu. Labai juokino šveicaras Chris (turintis Statkevičiaus vibe'ą). Ir apskritai kalbant, anime turėtų tapti artimu daugumai lietuvių vien dėl dažnai vaizduojamų rusiškų motyvų, kaip moskvyčius, pirožnikai arba "Yurio davaiii". O ką jau kalbėti apie kiekvienose varžybose kabančią Lietuvos trispalvę (ar čia tik man vis vaidenosi ? )

  Garso takelis varijuoja nuo simfoninės muzikos iki saldaus popso. Op yra šventiškai pakilus, klasiškas, bet tuo pačiu ir naujoviškas. Tikiu, kad "Yuuri on Ice" singlas atliktas pianinu išvis nepaliko abejingų. Sportas yra dinamiškas, tad jį pavaizduoti nėra labai lengva. Šiuo atveju kūrėjai irgi neblogai susitvarkė su animacija. Niekas nekliuvo, čiuožimo judesiai gal ir kartojosi, tačiau maloniai hipnotizavo.


  Apibendrinimas: Šiuolaikiškai pateiktas elegantiškas sportas su žiupsneliu dramos, kaupu humoro ir pretenzija tapti geriausia metų romantika. Ir visai nesvarbu, kad tarp vaikinų.  Siųstis: nyaa.se


 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.964
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  57
  Man malonu matyti tarp sportinių anime kažką ne shounen'iško. Galima tik žavėtis, kaip kruopščiai atlikti pasirodymai. Didžiulis pliusas, kad jie tikrai nebuvo visi tobuli ir vienodi - čiuožėjai nekartą griuvo ar kitaip klysdavo ir tas atsispindėdavo pagrindiniame rezultate. Aišku animacijos pasikartojimo neišvengta, bet pačių dalyvių įvairovė buvo nemaža, tad bent man tai nekliuvo. Nors gal ir viliausi, kad bent finale bent kažkas pakeis savo pasirodymą su muzika (nors gal ir tikrame sporte tas nėra daroma ir per visus etapus nešama ta pati programa..., tuomet nesikabinėju), bet stebėtinai noro skip'inti per pasirodymą niekada nebuvo. Na ir finalo rezultatai, kaip ir daugeliui, taip ir man užkliuvo.
  Spoileris:
  Yurio 15 metų, o jis jau auksinį medalį turi. JJ pridarė klaidų ir antrojoje programoje, o pirmojoje buvo visiškas fiasko, tačiau vistiek gavo bronzą...ir šiaip, kažkaip nepelnytai jį "nunerf'ino", niekaip netikiu kad toks pasitikintis savimi vyrukas galėjo patirti tokį staigų spaudimą ir to pasekoj pridaryti tiek klaidų...
  Patiko OST ir jo fantastiška įvairovė, buvo ir normaliai atliktų vokalinių kūrinių anglų kalba, tad tikrai jautėsi kad žiūriu tarptautinius pasirodymus.

  Gerai kad tos romantikos mažai buvo, o skyrė didelį dėmesį čiuožimui. Dėl veikėjų tai jie kažkokie skylėti, bet kaip Yuri atsitiesė po savo pralaimėjimo ir kaip sunkiai dirbo, kad vėl kažką pasiekti, tikrai negaliu prie kažko prisikabinti. Taip pat man kliuvo ir Viktoras, labai jau standartinis veikėjas - kur tik shounen-ai prieskonis, visur bus toks netikroviškai lipšnus, saldus, jautrus, biliokiškas tipas. Todėl ir pačių santykių negaliu pavadinti realistiškais.

  Visumoj, serialas patiko, o jau galvojau, kad teks drop'inti kai prasidėjo visa ta "romantika". Tačiau kai prasidėjo serijos, kupinos čiuožėjų pasirodymų, nebekilo ranka to daryti. Yuri gavo pakankamai development'o, sporto buvo apstu (gal tik mažokai žiūrovui aiškino apie taškų skirstymą, skirtingų judesių specifiką ir t.t. bei komentatorius kažkaip per mažai komentavo ) , o animacija ir garsas buvo puikūs. Jau geriau Yuri on Ice, nei koks Free, kur nei sporto, nei kažko kito .
  Kažkoks tęsinys gale kaip supratau buvo sufleruojamas, tikiuosi, kad čiuožimo dalies tik nesumažins .
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2016-12-24, 09:29

 3. Ačiū juudiiiss dėkojo
 4. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Druidai, tu mane gąsdini. Man atrodė, kad joks normalus vyras šio anime žiūrėti negali....

 5. #4
  Lazy AMV Editor

  Kazu avataras
  Įstojimo data
  2011 03 26
  Vietovė
  UK
  Įrašai
  300
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Kas atkreipia demesi i pacia istorija, pasirodymus, ost'us ir t.t O stai as...
  Spoileris:


 6. Ačiū black_leja dėkojo
 7. #5
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.964
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  57
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Druidai, tu mane gąsdini. Man atrodė, kad joks normalus vyras šio anime žiūrėti negali....
  Tolerantiški gali, nes aš į čiuožimą žiūrėjau ir ten jo tikrai daug buvo, o visą kitą galima ir praskip'inti jei prasideda nekokie vibe'ai. Per Shinsekai Yori, manau, daugiau gėjiško stuff buvo nei per čia . Tik čia užmojai didesni buvo, bet nelabai kas gavosi. Aišku pas kažką gal tokia didelė fobija, kad ir vyrų čiuožimo žiūrėti negali - tada, kaip sakė Miglaja, bėgi nuo anime kaip velnias nuo kryžiaus.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2016-12-24, 09:25

 8. Ačiū juudiiiss dėkojo
 9. #6
  Lietuviškoji anime svaja
  titanai avataras
  Įstojimo data
  2012 11 14
  Vietovė
  Milan
  Įrašai
  156
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Labeu Boku no Yuri.


 10. #7
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Galbūt Yuri!!! on Ice ir nėra pats geriausias šio sezono anime, bet man jis buvo Nr. 1. Visiškai nesvarbu, kad 3dieniais eidavau miegoti nesvarbu kada, o nuo juoko ir varžybų jaudulio išsiblaškydavo visi miego likučiai... 3dienis man buvo viena laukiamiausių dienų savaitėje.

  Daugumai (ypač vyriškajai auditorijai) atrodo, kad 98,7 % visko čia orientuota tik į BL, o serialo kūrėjai padarė klaidą pavadindami serialą, nes jis turėjo skambėti, ne Yuri, o „YAOI on Ice“, bet tai yra netiesa.

  Jei neišsigąsi (o bijoti čia visiškai nėra ko) ir pažvelgsi kiek įdėmiau, suprasi, jog tai labai linksmas, užkrečianti gera nuotaika ir charizma serialas apie SPORTĄ, kuriame čiuožia vyrai, dėl to viskas sukasi būtent apie juos bei jų santykius.

  Seriale veikėjų tarpusavio chemija negali nežavėti.
  Yuuri augimo nuo nepasitikinčio savimi, pačiame savo karjeros „dugne“ esančio atleto iki vieno geriausių pasaulyje savo sporto šakos atstovų, neįmanoma nepastebėti. Jis tą pasiekė ne stebuklo dėka, o sunkiu darbu.
  Victoras per sezoną gal ir nelabai paaugo ir atsiskleidė, bet jo neįmanoma nemylėti jau nuo pirmojo epizodo. Tokio šilto, linksmo ir jaukaus charakterio nežinau ar esu mačiusi, o anime bagažą turiu gan solidų. Tiesa, vien todėl, kad jis yra tikra dailiojo čiuožimo legenda, dar visiškai nereiškia, kad jis yra toks pat puikis treneris.
  Yurio (Yuri Plisetsky) tsundere asmenybė manęs nežavėjo nuo pat pradžių, bet man jis nekliuvo.
  Phichit ir Minami buvo nerealūs. Nors jie atitinkmai gavo mažai ir labai mažai ekrano laiko, bet jie pavergė mano širdį!!! (Pitchit is the captain of Victuuri ship!!!)
  Kokius jausmus mums parodė Georgi... kiek hmm... karščio išspinduliavo Chris, ir kokia charizma bei pasitikėjimu mus užplūdo JJ.

  Santykiai tarp Victoro ir Yuuri yra super mieli, ir aš tikrai nesikoncentruoju į „fujoshi material“.

  Seriale buvo 5x daugiau sporto nei tikėjausi, maniau, jog tai dar vienas Free, kur sportas yra... tolimame plane. Klydau, ir tuo labai džiaugiuosi. Kiekvienas čiuožėjas turi savo charakterį, už kiekvieno iš jų pasirodymo slypi skirtingi jausmai, todėl jų pasirodymai ir jiems skirta muzika yra visiškai skirtingi. Ak, kokia per pasirodymus čia skamba muzika... gėris ausims. Man labiausiai patikę kūriniai buvo Yuri on ICE (Yuuri), Serenade for Two (Michele Crispino), Partizan Hope (JJ), Theme of King JJ (JJ), In Regards to Love ~Agape~ (Yurio), Duet- Stay Close to Me (Viktor + Yuuri), Rapsodie Espagnole (Chris), Intoxicated (Chris).
  Tiesa, būtų puiku, jei varžybų metu būtų paaiškinta daugiau apie patį sportą, tarkime taškų skaičiavimo sistemą, bet palikime tai kitam sezonui (;

  Piešimas seriale yra tikrai labai malonus akiai, pirmuosiuose 4 epizoduose net pasirodymai buvo nuostabiai animuoti. Nuo 5 serijos prasidėjus varžyboms, pasirodymams buvo pasitelkta CG animacija (ar kaip ją pavadinti, aš ne ekspertė), dėl to dažnai priminė buratinų diskoteką... bet kuomet per seriją reikia animuoti 6 pasirodymus, kurie yra labai judrūs ir dinamiški, tai yra neišvengiama.

  Yuri!!! on Ice rašau 10 ir nei 0,1 mažiau. Serialas tikrai nėra be trūkumų, bet viskas yra kompensuojama 120 %.
  Paskutinį kartą taisė Red_Elf : 2016-12-26, 16:37

 11. #8
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  26
  Man tuo tarpu Yuri on Ice buvo vienas didžiausių šio sezono nusivylimų. Panašiai kaip savu laiku su Samurai Flamenco. Nori pažiūrėti sporto su žiupsniu rimtesnio (=ne shounen) slice of life, o galiausiai gauni... Free! dailiojo čiuožimo analogą. Arba grubiau tariant - skystą fujioshi šlapių sapnų ekranizaciją.

  Ką turiu mintyje? Iš esmės man pristigo personažų gylio. Dauguma personažų yra tiesiog gerai pažįstamų klišių rinkinys. Aukščiau jie nelabai tepakyla, mat laiko ekrane savo asmenybei atskleisti gauna vos porai minučių. Idealiausia to iliustracija JJ, kurio baisiai originali istorija atsiskleidė paskutiniame epizode. Tas pats su Otabeku ir net Yurio. Vienas mat labai darbštus, o kitas biškį darbštus, biškį talentingas ir tsundere. Tas gylis... baigiu paskęsti. Tačiau pats "giliausias" iš visų yra Victoras. Antrasis pagal svarbą personažas liko visiška paslaptimi. Tinkamiausias anime palyginimui personažų "fronte" būtų, IMHO, Queen's Blade. Irgi nulinio gylio mišrainė.

  Atitinkamai, kai nėra personažų, tai nėra ir medžiagos istorijai. Be realesnių personažų tiesiog nėra pagrindo vystytis jų tarpusavio santykiams, apie kuriuos ir turėtų suktis seinen/yosei slice of life'ų "istorijos". Nėra pagrindo jiems keistis, nėra ir istorijos. Shounen'ams lengviau - jie visada gali pasakoti apie sunkų darbą ir komandos dvasios svarbą. Kokią žinią turėčiau išsinešti iš Yuri on Ice... Dailusis čiuožimas yra gražus sportas? Žmonės būna gėjai/lezbietės ar turi polinkį į incestą (Sara+Michele Crispino)? Sunku patikėti.

  Kas gero? Realistiškas judėjimas. Bent jau taip skambėjo internetai. Tiesa, internetai šnekėjo ir apie realistiškus Yuri ir Victoro santykius. Internetai kartais klysta. Bet ir man judesiai paliko gerą įspūdį (priešingai negu santykiai). Nekilo klausimų ar jie neprieštarauja fizikos dėsniams (santykiai neprieštaravo logikos ar socialinio gyvenimo dėsniams, bet ir realaus pagrindo jie neturėjo). Gerą įspūdį paliko ir History Maker. Nepamenu kaip senai žiūrėdavau anime OP'us.

  Keista ir kiek tragiška, kad du savotiškus ir puikius (Michiko to Hatchin ir Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna) anime anksčiau režisavusi Sayo Yamamoto galiausiai iškepė tokį... 4/10 = 2/5.

 12. #9
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.964
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  57
  Citata Autorius Ozis Žiūrėti skelbimus
  Shounen'ams lengviau - jie visada gali pasakoti apie sunkų darbą ir komandos dvasios svarbą..
  O čia ta prasme apie sunkų darbą net užsiminta nebuvo?

  Serialo pavadinimas tai Yuri on Ice, o tu kažkodėl gilinies vien tik į antrą planą. Mano akimis, visi tie čiuožėjai, ir net pats Viktoras buvo fonas Yuuri vystymui bei iššūkis jo kaip čiuožėjo įgudžiams. Nors sutinku, kad Viktoras gale taip ir liko nelabai aiškus. Kitų čiuožėjų lūkesčiai ir išgyvenimai, perteikti pasirodymų metu, kai kur turi paralelių su Yuuri istorija, kaip kad JJ nuosmukyje jis ir pats įžvelgė save. O ir iš tų paprastų detalių kuo puikiausiai galima susidaryti įspūdį apie kone kiekvieno čiuožėjo asmenybę ir pridėti svorio prie to noro gauti aukso medalį. Man rods pakankamai to "gylio" buvo antraplaniams per trumpą serialo laiką... Nelabai pamenu, kad Mine Fujiko to Iu Onna būtų skyręs daugiau dėmesio kitiems personažams nei pavadinime figūruojančiai Fujiko, nors ten net buvo keletas epizodų, kur jos išvis nebuvo. Bent taip pasirodė man, nežiūrėjusiam nieko iš Lupin frančizės prieš jį.

 13. #10
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  59
  Sudominote savo komentarais šiuo anime. Peržiūrėjau 1 seriją.
  Jei trumpai, tai dailųjį čiuožimą kartais pasižiūriu, vien dėl dailių merginų kojų ir užpakaliukų. Kaip supratau, merginų-šokėjų šiame anime nebus, todėl nematau prasmės toliau gilintis į šią istoriją.
  Pats anime kaip ir visa sportinė animuota produkcija iš JAP, - tikslinė. Jei ne rusų gražuolių (gėjiškas) fetišizavimas, šis anime, manau, visai neblogas.

 14. #11
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  26
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  O čia ta prasme apie sunkų darbą net užsiminta nebuvo?
  Nope. Išskyrus paviršutinišką treniruotės perteikimą prieš dvikovą su Yurio daugiau pastangų ar treniruočių nelabai tesimatė.

  Bendrai į šią temą - dalis šokėjų keisdavo savo programą čiuožimo metu. Daugeliui judesių reikia specifinių sąlygų (turėti tam tikrą greiti, privažiuoti iš tam tikros pusės, ...), tad kažkaip sunkiai tikisi, kad čiuožėjai gali iš lempos pakeisti vieną judesį kitu. Tuo labiau, kai net mintyse sau pripažįsta, kad treniruočių metu nesugebėdavo tų naujųjų judesių atlikti. Tai daug ką pasako apie tai kiek vertingos pastangos. Kita vertus, kartais po tokių eksperimentų visgi nudribdavo.

  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  Serialo pavadinimas tai Yuri on Ice, o tu kažkodėl gilinies vien tik į antrą planą. Mano akimis, visi tie čiuožėjai, ir net pats Viktoras buvo fonas Yuuri vystymui bei iššūkis jo kaip čiuožėjo įgudžiams.
  Man atrodo, kad taip turėjo būti, bet nebuvo. Norint tą padaryti reikia pilnai atskleisti bent du kontrastingus personažus - Yuri ir Yurio. Viktoras galėjo būti įrankiu tam pasiekti. Bet Yurio grįžus į Rusiją... Vietoje to kaip grybai pradėjo dygti kartotinės asmenybės. Dalis jų tiesmukiškai priešpastatomi Yuri, bet kas iš to? Kaip serialo metu dėl to paaugo Yuri asmenybė? Niekaip?

  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  Nelabai pamenu, kad Mine Fujiko to Iu Onna būtų skyręs daugiau dėmesio kitiems personažams
  Kitas žanras. Jokios pretenzijos į slice of life. Atitinkamai kiti reikalavimai.

 15. #12
  Narys
  Klaudijus avataras
  Įstojimo data
  2014 07 08
  Vietovė
  Toli už jūrų, marių...
  Įrašai
  82
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  8
  Ech... kur ritas ta anime industrija, netik otaku nuolat pritraukia, kad atrodo kone dauguma kuriami tik dėl jų,( ir suprantu kodėl, bet čia jau kita tema..), o dar ir tokie. Tik nereikia sakyti, kad dėl sporto kažkas žiūri...
  https://youtu.be/eSKLKDkWyqg?t=6m12s  Nesuprantu vieno, visą smurtą ir nuogumą kiek galima dabar cenzūruoja, bet tokius dalykus ne (žinoma, yra kitas etapas, bet jau ten kitas žanras), nors kur kas daugiau žalos tai padaro? Matyt, normalu jau šiandieninėje visuomenėje, kad net nesistengiama užglaistyti, dar klausimas, kokiu paros metu buvo rodoma Japonijoje, nors ir tuo smurtu ar visais tais apvalumais ką benustebinsi, kai jau pradinukams pasakojama apie pastarąjį, tai vat to nelabai suprantu, kažkoks kognityvinis disonansas ar tiesiog kultūros skirtumas?

  Beje, mielosios merginos ir mergaites, lietuvaitės, ar jums iš tiesų patinka, kai patcanas su kitu vaikinu glebesčiuojasi?
  Paskutinį kartą taisė Klaudijus : 2017-01-05, 12:53

 16. #13
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31
  Citata Autorius Klaudijus Žiūrėti skelbimus
  Beje, mielosios merginos ir mergaites, lietuvaitės, ar jums iš tiesų patinka, kai patcanas su kitu vaikinu glebesčiuojasi?
  Tikrai taip.
  Tegyvuoja meilė

 17. Ačiū juudiiiss dėkojo
 18. #14
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  129
  Tikrai ne. Mano žmona nesuprato. Kažkada net bandžiau kažką panašaus parodyt.

 19. #15
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Citata Autorius Klaudijus Žiūrėti skelbimus
  Beje, mielosios merginos ir mergaites, lietuvaitės, ar jums iš tiesų patinka, kai patcanas su kitu vaikinu glebesčiuojasi?
  Man visiškai nesvarbu ten buvo du "pacanai", dvi "pacankės" ar "pacanas" su "pacanke", man svarbu kas išreikšta, o ne kaip.
  Čia yra anime, ne tikras gyvenimas.

  Man labai patinka Game of Thrones, bet nenorėčiau, kad man už lango skraidytų vaikais užkandžiaujantis juodas drakonas.
  Man labai patinka Hellsing, bet tikrai nenorėčiau sutikti vampyrų armijos užpuolusios miestą kartu su viską taškančiu Alucardu priešakyje.
  Man labai patiko Yuri!!! On Ice, bet yra tikras apsurdas klausti ar man patiktų/nepatiktų matyti du vyrukus darančius tą patį kaip IŠGALVOTI kažkokio anime veikėjai.
  Paskutinį kartą taisė Red_Elf : 2017-01-05, 22:02

 20. #16
  Narys
  Klaudijus avataras
  Įstojimo data
  2014 07 08
  Vietovė
  Toli už jūrų, marių...
  Įrašai
  82
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  8
  Citata Autorius Red_Elf Žiūrėti skelbimus

  Man labai patinka Game of Thrones, bet nenorėčiau, kad man už lango skraidytų vaikais užkandžiaujantis juodas drakonas.
  Man labai patinka Hellsing, bet tikrai nenorėčiau sutikti vampyrų armijos užpuolusios miestą kartu su viską taškančiu Alucardu priešakyje.
  Man labai patiko Yuri!!! On Ice, bet yra tikras apsurdas klausti ar man patiktų/nepatiktų matyti du vyrukus darančius tą patį kaip IŠGALVOTI kažkokio anime veikėjai.
  Nemanau, kad tai reikėtų lyginti su fantastikos elementu, visai kas kita, prastokas palyginimas.

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •