Geriausias psichologinis/trilerio anime 2016

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Red_Elf
    replied
    Autorius Killerbee
    Nea, aš turėjau omenyje ne fizines traumas. Kokias penkias serijas buvo visiškai žlugęs kaip asmenybė, net gėda buvo žiūrėti. Na žinai, tas jausmas kai gėda dėl kitų elgesio, bet vienas 5 minučių pokalbis (nelabai įtikinamas) ir viskas jau gerai. Viskas kažkaip negrabiai surežisuota ir suplanuota buvo....
    turėjo skylių Re:Zero, oi turėjo, bet aš gan atlaidi asmenybė, daug maž atleidau jam visas nuodėmes

    Rašyti komentarą:


  • Killerbee
    replied
    Autorius Red_Elf
    Ne visad jis iškarto tik akis pravėręs po eilinio hm... nebaisiai laimingo potyrio "išgydavo", tikrai ne viena kartą pabudęs buvo labiau nei susikrimtęs berniukas, kartais pasidepresavęs net grįsčiau teigti
    Nea, aš turėjau omenyje ne fizines traumas. Kokias penkias serijas buvo visiškai žlugęs kaip asmenybė, net gėda buvo žiūrėti. Na žinai, tas jausmas kai gėda dėl kitų elgesio, bet vienas 5 minučių pokalbis (nelabai įtikinamas) ir viskas jau gerai. Viskas kažkaip negrabiai surežisuota ir suplanuota buvo....

    Rašyti komentarą:


  • Red_Elf
    replied
    Autorius Killerbee
    Tik kažkaip labai jau banalus "išgijimas" visa tai sugadino. Arba tada nereikėjo perspausti su depresija.
    Ne visad jis iškarto tik akis pravėręs po eilinio hm... nebaisiai laimingo potyrio "išgydavo", tikrai ne viena kartą pabudęs buvo labiau nei susikrimtęs berniukas, kartais pasidepresavęs net grįsčiau teigti

    bet iš esmės jau minėjau, kad serialas labai nevientisas (tai bitutės ir drugeliai plasnoja fone, tai žiūrėk jau kokia galūnė skrenda pro šalį), o logika čia irgi fontanais netrykšta

    Rašyti komentarą:


  • Killerbee
    replied
    Autorius Red_Elf
    Re:Zero nebuvo toks vientisas, bet kuomet ateidavo laikas kažką (tiksliau Subaru) sutriuškinti psichologiškai, iš ekrano besiveržianti tamsa, depresija, skausmas ir nusivylimas mane tiesiog užliedavo, galėjau neveik fiziškai jausti kaip Subaru tiesiog dūsta desperatiškoje situacijoje, net šiurpuliukai nupurto.
    Tik kažkaip labai jau banalus "išgijimas" visa tai sugadino. Arba tada nereikėjo perspausti su depresija.

    Rašyti komentarą:


  • Red_Elf
    replied
    Kategorijoje matau du stiprius kandidatus: Erased ir Re:Zero. Erased buvo tikrai labai stiprius psichologiškai, jame jaučiama didelė drama, istorija įtraukianti ir intriguojanti. Re:Zero nebuvo toks vientisas, bet kuomet ateidavo laikas kažką (tiksliau Subaru) sutriuškinti psichologiškai, iš ekrano besiveržianti tamsa, depresija, skausmas ir nusivylimas mane tiesiog užliedavo, galėjau neveik fiziškai jausti kaip Subaru tiesiog dūsta desperatiškoje situacijoje, net šiurpuliukai nupurto. Savo balsą atiduodu būtent Re:Zero, nors kategorijos kriterijus atitinkančių momentų ir vientisumo seriale mažiau nei Erased, bet jie išreikšti labai gerai ir stipriai.

    Labai norėjau pamėgti 91 Days, bet jo ritmas mane tiesiog žudė, gerai, kad į pabaigą tas pasitaiso, paskutinė serija puiki.
    Ajin turėjo puikią pradžią, bet jo motoriukas prigeso į galą. Daugiau dėmesio vertų kandidatų 2016 kaip ir nebe prisimenu.
    Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2017-02-01, 20:19.

    Rašyti komentarą:


  • Miglaja
    replied
    Kai metų pradžioj pasirodė Erased - vieni jį liaupsino iki pamišimo, kiti nekentė ir ieškojo logikos skylių.
    Baigės metai, pasirodo anime tikrai nebuvo blogas. Įsiminė taip, kad iki šiol prisimenu ir veikėjų vardus ir visa kita. Gauna balsą nuo manęs.

    Nors svarsčiau Re:Zero duoti balsą už įtampą, žiaurumą ir psichologinį veikėjų žalojimą...

    Rašyti komentarą:


  • Killerbee
    replied
    Erased čia neturi rimtesnio konkurento, nors visi kiti irgi yra neblogi.

    Rašyti komentarą:


  • Dai-Katana
    replied
    Visi čia atitinka reikalavimus. Aš irgi balsavau už Erased dėl to, kad psichologinis aspektas jame buvo gan stiprus ir užkabinta gan įdomi aktualija, ypač dominuojanti šiomis dienomis Lietuvos žiniasklaidoje.

    Rašyti komentarą:


  • Augis24
    replied
    Erased turejo ta cinkeli ir mindfuck komponenta. Tai balsas uz ji, ne del to, kad vienas is megiamiausiu, bet del to, kad atitinka visus kategorijos reikalavimus.
    Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2017-01-31, 21:15.

    Rašyti komentarą:


  • Geriausias psichologinis/trilerio anime 2016

    32
    91 Days
    0%
    6
    Ajin
    0%
    5
    Erased
    0%
    15
    Danganronpa 3: The End of Kibou.. - Mirai-hen
    0%
    0
    Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
    0%
    6

    The poll is expired.

    <hr>
    Geriausias psichologinis/trilerio anime 2016
    <hr>
    » Įtampa, paslaptingumas ir viskas kas mįslinga. Šie ingredientai parinkti siekiant sukurti geriausią psichologinį/trilerio anime. Kaip manote, kuris iš šių turi geriausią "Chemikalą X"?

    <table><td>Nominantai:<ul>
    <li> 91 Days
    <li> Ajin
    <li> Erased
    <li> Danganronpa 3: The End of Kibou.. - Mirai-hen
    <li> Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
    </ul></td></table><hr>
Working...